Piękna cera bez makijażu za pomocą ...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-01, 21:19   #1
Claudia
Raczkowanie
 
Avatar Claudia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 230

Piękna cera bez makijażu za pomocą ...?


Witajcie dziewczyny


Jako, że niemal zawsze uzyskuję od Was skuteczne rozwiązanie dręczącego mnie problemu spróbuję raz jeszcze


Szukam kosmetyku typowo pielęgnacyjnego do twarzy, ale takiego, który również wizualnie poprawia jej wygląd. Nie mam na myśli kremów BB, chodzi raczej o specyfik, który można by zastosować po wieczornym demakijażu w celach pielęgnacji i kłaść się spać, ale który zarazem upiększa.



Pamiętam, że czytałam kiedyś wątek - jak dobrze wyglądać bez makijażu i tam dziewczyny czekały na premierę jakiegoś kremu z efektem blur, który był właśnie kosmetykiem na noc, a zarazem wyraźnie miał poprawiać wygląd cery.
Napatoczył mi się również kiedyś filmik ze znaną modelką, która nakładała na twarz jakąś emulsję pielęgnacyjną, która jednocześnie dawała efekt muśnięcia bronzerem i rozświetlenie zarazem.



Czyli nocna pielęgnacja i efekt wizualny w pakiecie Znacie takie cuda?
__________________
Dzień bez dobrej książki jest dniem straconym...

Dążenie do perfekcji jest szokująco nakręcające pomimo kosztów, zachodu i wyrzeczeń...
Claudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 08:15   #2
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Piękna cera bez makijażu za pomocą ...?

Cytat:
Napisane przez Claudia Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny


Jako, że niemal zawsze uzyskuję od Was skuteczne rozwiązanie dręczącego mnie problemu spróbuję raz jeszcze


Szukam kosmetyku typowo pielęgnacyjnego do twarzy, ale takiego, który również wizualnie poprawia jej wygląd. Nie mam na myśli kremów BB, chodzi raczej o specyfik, który można by zastosować po wieczornym demakijażu w celach pielęgnacji i kłaść się spać, ale który zarazem upiększa.



Pamiętam, że czytałam kiedyś wątek - jak dobrze wyglądać bez makijażu i tam dziewczyny czekały na premierę jakiegoś kremu z efektem blur, który był właśnie kosmetykiem na noc, a zarazem wyraźnie miał poprawiać wygląd cery.
Napatoczył mi się również kiedyś filmik ze znaną modelką, która nakładała na twarz jakąś emulsję pielęgnacyjną, która jednocześnie dawała efekt muśnięcia bronzerem i rozświetlenie zarazem.



Czyli nocna pielęgnacja i efekt wizualny w pakiecie Znacie takie cuda?
oj, też sie chętnie dowiem
poszukaj może informacji pod "glow skin" "glass skin" - to taki trend w dalekowschodniej pielęgnacji ale tam efektu brązowienia na pewno nie znajdziesz
może ktoś inny coś wie...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 19:56   #3
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Piękna cera bez makijażu za pomocą ...?

Żadnych papierosów , picie dużej ilości wody i dokładny demakijaż . Do tego dobry i nawilżający krem na noc, po którym cera rano aż promienieje ( każda z nas ma swojego ulubieńca ) i sen.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:16   #4
MeganKeen
Przyczajenie
 
Avatar MeganKeen
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 26
Dot.: Piękna cera bez makijażu za pomocą ...?

A jaki krem na dzień? Wypróbowałam już kilka i żaden mi do końca nie spasował, bo albo kiepsko nawilża, albo pozostawia tłusty film Macie jakieś swoje ulubione kremy na dzień?
MeganKeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-25, 13:51   #5
Koks17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Piękna cera bez makijażu za pomocą ...?

Ostatnio zachwycił mnie nowy krem z eveline z mango jest wspaniały już dawno moja skóra nie wyglądała tak dobrze
Koks17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-25, 17:36   #6
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Piękna cera bez makijażu za pomocą ...?

Cytat:
Napisane przez Claudia Pokaż wiadomość
Czyli nocna pielęgnacja i efekt wizualny w pakiecie Znacie takie cuda?
Ja nie znam cudow, ale znam metode, ktora moze pomoc zrezygnowac z podkladu. Jest nia dopracowana pielegnacja, poczawszy od odpowiedniego dla danej skory oczyszczania po pielegnacje niesplukiwana z antyoksydantami i ewentualnie skladnikami delikatnie rozjasniajacymi. Najprostszy przyklad - sera z witamina C, kwasami, fermentami, ewentualnie arbutyna.

Jednak zaznaczam, ze to pomoze przy wzglednie dobrym stanie wyjsciowym, bez mocnych przebarwien, blizn, duzych roznic pigmenatacji w obrebie twarzy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-25 17:36:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.