Lakiery hybrydowe cz.5 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-09, 21:09   #2881
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Chyba nie o taką bazę autorce chodzilo.

Jak używała tej z Neonail, to chodziło o jakąś mocno utwardzajaca, którą można też budować

Ja mam obecnie mega cienkie i wyginające się paznokcie i tak jak nienawidziłam bazy proteinowej z indigo, tak teraz jest moim nr 1, bo idealnie utwardza mi paznokcie i lepiej się nim buduje, niż żelem nawet.

Miałam też z indigo typowo utwardzającą bazę dedykowana mega cienkim paznokciom-ultra strony base i jest beznadziejna- mimo zapewnień o utwardzaniu.paznokcie jak miękkie były, tak miękkie są po nałożeniu tego produktu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Normalnie można budowac, ja normalnie dorabiałam kawałek paznokcia jak mi się polamal , a napewno utwardza bardzo , do tego daje dobry podkład pod kolory (ma kilka wersji kolorystycznych), wyrównuje płytkę no i fajnie schodzi.
Fajna jest też super base niuqi ale ona mimo przedłużania jakoś mniej mi pasuje niż ta kauczukowa (wiem wiem nazwa mówi że może być miękka ;p )

Edytowane przez diabliczka66
Czas edycji: 2020-02-09 o 21:11
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-10, 11:06   #2882
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez MrsRight Pokaż wiadomość
Hej, stwierdziłam, że obrażam się na neonail za ciągłe podnoszenie cen, niestety od lat moja ulubiona baza to extra base. Zużyłam chyba 3 opakowania, pierwszy raz kupowałam ją po jakieś 60 zł, teraz kosztuje już 99! powiedziałam dość, szukam tańszego zamiennika. Testowałam proteinową z indigo, ale to jednak nie to. Macie coś do polecenia?
99? Oszaleli??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-10, 17:28   #2883
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
99? Oszaleli??
Dla mnie to co robi Neonail w kwestii podnoszenia cen, to jakas kpina.

Co chwilę ceny podnoszą.
Nawet Semilac tak nie drożeje.

Mnie to tym bardziej dziwi w kontekście tego, że konkurencja ( w sensie inne marki hybrydowe) wyrastają jak grzyby po deszczu i.mozna w tych hybrydach wybierać jak w ulęgałkach.

Rozumiem te 2, 3 lata temu, kiedy to były jedyne lakiery hybrydowe na rynku to można było sobie windować ceny.

Powiem tyle- niech mnie w tyłek pocałują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-10, 20:15   #2884
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

No właśnie, chyba przez te ceny chcą uchodzić za markę luksusową...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-11, 10:55   #2885
legitkauzzi
Przyczajenie
 
Avatar legitkauzzi
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

rozumiem, że mówisz o tym dużym opakowaniu base extra 16ml? To w standardowym rozmiarze 7,2ml kosztuje z tego co widzę u 49 zł
legitkauzzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-11, 12:34   #2886
melazja
Raczkowanie
 
Avatar melazja
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 177
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dla mnie to co robi Neonail w kwestii podnoszenia cen, to jakas kpina.

Co chwilę ceny podnoszą.
Nawet Semilac tak nie drożeje.

Mnie to tym bardziej dziwi w kontekście tego, że konkurencja ( w sensie inne marki hybrydowe) wyrastają jak grzyby po deszczu i.mozna w tych hybrydach wybierać jak w ulęgałkach.

Rozumiem te 2, 3 lata temu, kiedy to były jedyne lakiery hybrydowe na rynku to można było sobie windować ceny.

Powiem tyle- niech mnie w tyłek pocałują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podwyżka cen nic przyjemnego, ale tyle razy się wkurzałam że mi lakier gdzieś zaczął odłazić, albo kładę już 3 warstwę i nadal mam prześwity, że wolę zapłacić kilka złotych więcej i zrobić raz a dobrze, a jednak z NeoNail nie mam takiej sytuacji, żebym była z czegoś niezadowolona. Zdarza mi się kupować jakieś akcesoria albo pyłki/dodatki z innych marek ale sukcesywnie zaczęłam wymieniać wszystkie podstawowe produkty na NN i uważam, że to był dobry wybór.
Dobra jakość kosztuje, a jak zapłacę kilka złotych więcej za lakier to nie zbiednieję.
melazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 23:57   #2887
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez melazja Pokaż wiadomość
Podwyżka cen nic przyjemnego, ale tyle razy się wkurzałam że mi lakier gdzieś zaczął odłazić, albo kładę już 3 warstwę i nadal mam prześwity, że wolę zapłacić kilka złotych więcej i zrobić raz a dobrze, a jednak z NeoNail nie mam takiej sytuacji, żebym była z czegoś niezadowolona. Zdarza mi się kupować jakieś akcesoria albo pyłki/dodatki z innych marek ale sukcesywnie zaczęłam wymieniać wszystkie podstawowe produkty na NN i uważam, że to był dobry wybór.
Dobra jakość kosztuje, a jak zapłacę kilka złotych więcej za lakier to nie zbiednieję.
Pff, mam Creamy Mousse z Neonail i jest to jedyny lakier, którego nie da się położyć równo i który tworzy smugi tak, że muszę nakładać aż trzy warstwy, żeby uzyskać jednolity efekt... Lakiery z HiHybrid nigdy mi czegoś takiego nie zrobiły.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-17, 04:51   #2888
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez melazja Pokaż wiadomość
Podwyżka cen nic przyjemnego, ale tyle razy się wkurzałam że mi lakier gdzieś zaczął odłazić, albo kładę już 3 warstwę i nadal mam prześwity, że wolę zapłacić kilka złotych więcej i zrobić raz a dobrze, a jednak z NeoNail nie mam takiej sytuacji, żebym była z czegoś niezadowolona. Zdarza mi się kupować jakieś akcesoria albo pyłki/dodatki z innych marek ale sukcesywnie zaczęłam wymieniać wszystkie podstawowe produkty na NN i uważam, że to był dobry wybór.
Dobra jakość kosztuje, a jak zapłacę kilka złotych więcej za lakier to nie zbiednieję.
Wiesz, dla mnie 3x drożej to nie kilka złotych drożej, zwłaszcza, że ja nie widzę różnicy.

Z Neonail kupuje tylko bazę. Bo faktycznie mi podpasowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 08:44   #2889
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ja miałam kilka kolorów z neonail i moim zdaniem wszystkie były porażką. Gęste i nieprzyjemne w nakładaniu. To jedyne lakiery, które sprzedałam jeszcze przed uczuleniem, a miałam lakiery kilku firm. Niektóre firmy mają na prawdę świetne lakiery ale moim zdaniem NN nie robią szału.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 11:14   #2890
grazzynka
Przyczajenie
 
Avatar grazzynka
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Chyba każdy ma swoje przyzwyczajenia i lubi inną konsystencję i pędzelek, mi ich odpowiadają i jakoś pracuje mi się najlepiej, warto sobie popróbować różnych marek żeby sobie wyrobić zdanie.
grazzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 15:52   #2891
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Chyba nie o taką bazę autorce chodzilo.

Jak używała tej z Neonail, to chodziło o jakąś mocno utwardzajaca, którą można też budować

Ja mam obecnie mega cienkie i wyginające się paznokcie i tak jak nienawidziłam bazy proteinowej z indigo, tak teraz jest moim nr 1, bo idealnie utwardza mi paznokcie i lepiej się nim buduje, niż żelem nawet.

Miałam też z indigo typowo utwardzającą bazę dedykowana mega cienkim paznokciom-ultra strony base i jest beznadziejna- mimo zapewnień o utwardzaniu.paznokcie jak miękkie były, tak miękkie są po nałożeniu tego produktu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam cieniutkie i wyginające się paznokcie ale indigo proteinowa się u mnie nie sprawdzała. Z resztą tak jak kilka innych...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 10:17   #2892
MrsLalee
Raczkowanie
 
Avatar MrsLalee
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 83
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Hej dziewczyny zapytam się tutaj żeby nie zakładać oddzielnego wątku chciałam nakładać pod kolor lakieru hybrydowego żel, kupiłam je w Biedronce ostatnio transparenty i różowy. I teraz nie wiem czy jak nałożę ten żel , utwardze, przemyje cleanerem to potem muszę nałożyć bazę do lakieru hybrydowego czy już kolor lakieru? Na necie czytam różnie i już sama nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsLalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 10:33   #2893
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez MrsLalee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny zapytam się tutaj żeby nie zakładać oddzielnego wątku chciałam nakładać pod kolor lakieru hybrydowego żel, kupiłam je w Biedronce ostatnio transparenty i różowy. I teraz nie wiem czy jak nałożę ten żel , utwardze, przemyje cleanerem to potem muszę nałożyć bazę do lakieru hybrydowego czy już kolor lakieru? Na necie czytam różnie i już sama nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jaki to żel? Wrzuć linka.

Ja różnie robiłam.

Jak nakładam cienka warstwę żelu do utwardzenia to po utwardzeniu nie przemywałam tylko od razu nalladalam kolor, potem top.

Jak budowałam paznokiec, to wiadomo więcej warstw żelu, potem piłowałam też żel, żeby nadac kształt. No i wtedy płytka była sucha i matowa, nie było warstwy dyspersyjnej, więc wtedy przed nałożeniem nakładałam bazę jeszcze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 11:16   #2894
MrsLalee
Raczkowanie
 
Avatar MrsLalee
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 83
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cy-uv-led.html



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

khloe - dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsLalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 11:33   #2895
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez MrsLalee Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cy-uv-led.html



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

khloe - dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak tylko jedna warstwa, to od razu nakładaj kolor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 16:37   #2896
MrsLalee
Raczkowanie
 
Avatar MrsLalee
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 83
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsLalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 15:53   #2897
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez legitkauzzi Pokaż wiadomość
rozumiem, że mówisz o tym dużym opakowaniu base extra 16ml? To w standardowym rozmiarze 7,2ml kosztuje z tego co widzę u 49 zł
Wcześniej duże miało 14ml. Jak się przeliczy cenę na starą pojemność, to wychodzi ok 86zł, poprzednia cena to chyba było 79zł za 14ml. A to mniejsze kupowałam kiedyś o dychę taniej, często jeszcze w dodatkowej promocji.

A miał ktoś top Sunblocker? Sprawdza się jeśli chodzi o żółknięcie jasnych kolorów, rzeczywiście jest różnica między takim a zwykłym topem? Albo kojarzycie jakieś inne topy tego typu?

Edytowane przez d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Czas edycji: 2020-02-28 o 15:56
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-06, 09:10   #2898
Milena_kos
Raczkowanie
 
Avatar Milena_kos
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 46
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Mi się na słońcu sprawdzał top no vipe od Victorii Vynn. Kosztuje zdecydowanie mniej, a żaden kolor na słońcu mi nie zżółkł
Milena_kos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 09:23   #2899
miodddusia
Przyczajenie
 
Avatar miodddusia
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 4
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Nigdy nie stosowałam tego typu topów ale też nie zauważyłam żeby mi jakoś jasne kolory żółkły
miodddusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-11, 13:48   #2900
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ma któraś bazę z Neonail Revital base fiber i Semilac Fiber base i mogłaby porównać ich gęstość? Uwielbiam Semilac za piękny mleczny kolor ale jest dla mnie trochę za gęsta i muszę nią dłużej pracować. Liczę ze może Neonail jest rzadszy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 16:01   #2901
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Ma któraś bazę z Neonail Revital base fiber i Semilac Fiber base i mogłaby porównać ich gęstość? Uwielbiam Semilac za piękny mleczny kolor ale jest dla mnie trochę za gęsta i muszę nią dłużej pracować. Liczę ze może Neonail jest rzadszy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sa tak samo gęste dodstkowo, Neonail jest przezroczysta i ma inny pędzelek (taki króciutki).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 17:20   #2902
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Sa tak samo gęste dodstkowo, Neonail jest przezroczysta i ma inny pędzelek (taki króciutki).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten kolor Milky jest bardziej przezroczysty? To muszę się zastanowić czy chce ryzykować
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 17:25   #2903
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Ten kolor Milky jest bardziej przezroczysty? To muszę się zastanowić czy chce ryzykować
Oj przepraszam, nie zarejestrowałam, se wypuścili kolory ja mam tą pierwszą, bezbarwną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 20:09   #2904
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Oj przepraszam, nie zarejestrowałam, se wypuścili kolory ja mam tą pierwszą, bezbarwną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 15:37   #2905
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

HejMoże któraś z Was ma porównanie Neonail Cover Base a Indigo Mineral Base 3w1? Chciałabym używać ich samodzielnie jako kolor(bardzo podobają mi się NN Nude Rose a z Indigo Porcelain). Z Indigo mam tylko ich bazę proteinową-jest ok, ale nie znam innych produktów... Nie mam w ogóle porównania,bo maluję na razie tylko kolorami od Semilac. Cena niemal identyczna a nie wiem jak z jakością?Jakby ktoś miał jakieś spostrzeżenia co do tych dwóch produktów, to bardzo proszę
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 00:48   #2906
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cześć dziewczyny!

Szukam jak najtańszych, ale równocześnie dobrych lakierów hybrydowych - najbardziej zależy mi na dobrej pigmentacji (najlepiej 1 warstwa do pokrycia paznokcia - lubię mieć cienkie a nie takie bardzo grube) oraz na tym, by odmaczały się w acetonie, bo nie chcę używać frezarki... Dużym plusem jest dla mnie też walcowata buteleczka (taka, że jak kupisz dużo lakierów, to są takie "kompaktowe" i łatwo mieszczą się w pojemnikach).

A chciałabym jak najtańsze, by móc kupić kilkanaście kolorów, a by portfel nie bolał.

Próbowałam użyć wyszukiwarki, ale albo nikt jeszcze tu o tym nie pisał, albo coś mi szwankuje... Czy ktoś używał lakierów Molly Lac z Allepaznokcie? Ich ceny to 15 zł za 5 ml albo 25 zł za bodajże 15 ml i taka cena jest dla mnie akceptowalna (chociaż wolę mniejszy pojemniczek, a taniej). Kupiłam czerwony lakier na testy i bardzo mi się spodobało w tym lakierze to, że faktycznie wystarczyła już jedna warstwa do pomalowania i nie trzeba było poprawiać, a mam też czarny lakier hybrydowy "Pure Black" z NeoNail i nie jestem z niego zadowolona, bo nawet po 2 warstwach lakier nie ma doskonałego krycia (w dobrym świetle widać na niektórych pazurach prześwity)... Co gorsza, robienie tym czarnym lakierem wzorków pędzelkiem to masakra właśnie ze względu na jego słabą pigmentację!

Myślę, że jakbym kupiła sobie czarny lakier z MollyLaca to fajnie nadałby się do robienia wzorków, gdyby był równie dobrze napigmentowany. Dodatkowo ten lakier ma jak na mój gust fajną konsystencję - jest taki dość rzadki, nie ciągnie się... ale niestety kiepsko utwardza się w lampie (jak przecierałam paznokieć wacikiem, by zrobić na nim wzorek, to zostawał na nim kolor)! I to mnie mega niepokoi, bo czytałam, że tanie lakiery, które się nie utwardzają, to często po prostu żele, których się nie da odmoczyć acetonem :/ Już się boję ściągania, bo jeszcze go mam na pazurach, więc "najlepsze" przede mną... Aczkolwiek te lakiery mają całkiem spoko (chociaż nieliczne) recenzje na KWC i podobno ściągają się ok. Nie widziałam też, by ktokolwiek miał problem z utwardzaniem ich w lampie... Wręcz jest opinia, że dobrze się utwardza! Czy na moje problemy z utwardzaniem może mieć wpływ to, że używam lampy UV, a producent zaleca utwardzanie wyłącznie w lampie LED? Fizycznie to taki sam rodzaj promieniowania, więc trudno mi sobie wyobrazić, dlaczego lampa UV miałaby nie zadziałać? Aczkolwiek być może za krótko naświetlam... Producent zaleca 30 s w lampie LED 48W, ja trzymam w lampie UV 3-3.5 min... Tylko to jest wg mnie i tak za☠☠☠iście długi czas naświetlania, więc zastanawiam się, czy te lakiery nie są jakieś trefne :/

Bardzo proszę o opinie i porady!
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 16:22   #2907
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!



Szukam jak najtańszych, ale równocześnie dobrych lakierów hybrydowych - najbardziej zależy mi na dobrej pigmentacji (najlepiej 1 warstwa do pokrycia paznokcia - lubię mieć cienkie a nie takie bardzo grube) oraz na tym, by odmaczały się w acetonie, bo nie chcę używać frezarki... Dużym plusem jest dla mnie też walcowata buteleczka (taka, że jak kupisz dużo lakierów, to są takie "kompaktowe" i łatwo mieszczą się w pojemnikach).



A chciałabym jak najtańsze, by móc kupić kilkanaście kolorów, a by portfel nie bolał.



Próbowałam użyć wyszukiwarki, ale albo nikt jeszcze tu o tym nie pisał, albo coś mi szwankuje... Czy ktoś używał lakierów Molly Lac z Allepaznokcie? Ich ceny to 15 zł za 5 ml albo 25 zł za bodajże 15 ml i taka cena jest dla mnie akceptowalna (chociaż wolę mniejszy pojemniczek, a taniej). Kupiłam czerwony lakier na testy i bardzo mi się spodobało w tym lakierze to, że faktycznie wystarczyła już jedna warstwa do pomalowania i nie trzeba było poprawiać, a mam też czarny lakier hybrydowy "Pure Black" z NeoNail i nie jestem z niego zadowolona, bo nawet po 2 warstwach lakier nie ma doskonałego krycia (w dobrym świetle widać na niektórych pazurach prześwity)... Co gorsza, robienie tym czarnym lakierem wzorków pędzelkiem to masakra właśnie ze względu na jego słabą pigmentację!



Myślę, że jakbym kupiła sobie czarny lakier z MollyLaca to fajnie nadałby się do robienia wzorków, gdyby był równie dobrze napigmentowany. Dodatkowo ten lakier ma jak na mój gust fajną konsystencję - jest taki dość rzadki, nie ciągnie się... ale niestety kiepsko utwardza się w lampie (jak przecierałam paznokieć wacikiem, by zrobić na nim wzorek, to zostawał na nim kolor)! I to mnie mega niepokoi, bo czytałam, że tanie lakiery, które się nie utwardzają, to często po prostu żele, których się nie da odmoczyć acetonem :/ Już się boję ściągania, bo jeszcze go mam na pazurach, więc "najlepsze" przede mną... Aczkolwiek te lakiery mają całkiem spoko (chociaż nieliczne) recenzje na KWC i podobno ściągają się ok. Nie widziałam też, by ktokolwiek miał problem z utwardzaniem ich w lampie... Wręcz jest opinia, że dobrze się utwardza! Czy na moje problemy z utwardzaniem może mieć wpływ to, że używam lampy UV, a producent zaleca utwardzanie wyłącznie w lampie LED? Fizycznie to taki sam rodzaj promieniowania, więc trudno mi sobie wyobrazić, dlaczego lampa UV miałaby nie zadziałać? Aczkolwiek być może za krótko naświetlam... Producent zaleca 30 s w lampie LED 48W, ja trzymam w lampie UV 3-3.5 min... Tylko to jest wg mnie i tak zaiście długi czas naświetlania, więc zastanawiam się, czy te lakiery nie są jakieś trefne :/



Bardzo proszę o opinie i porady!
Sprawdź laquell i niuqi z biedronki ok 10 zł
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 19:56   #2908
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Sprawdź laquell i niuqi z biedronki ok 10 zł
Dobry pomysł, dzięki! ^^

Właśnie wracam z Biedry

Niestety zbyt dużego wyboru kolorów nie było, Laquelli nie było w ogóle, ale na szczęście szukam na razie podstawowych barw tęczy - udało mi się znaleźć fioletowy.
Najbardziej jednak jestem zadowolona z lakierów Cat Eye, bo miałam je na liście zakupów, a już zapomniałam, że oglądałam recenzję właśnie Cat Eye z Biedronki na YT i podobno są spoko Wzięłam wszystkie kolory, które były xD Czarny, zielony i fiolet.

Dziękuję pięknie za radę! Mam nadzieję, że się sprawdzą

Jestem otwarta na dalsze porady Jeszcze mi zostało kilka kolorków do kupienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 21:17   #2909
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Dobry pomysł, dzięki! ^^

Właśnie wracam z Biedry

Niestety zbyt dużego wyboru kolorów nie było, Laquelli nie było w ogóle, ale na szczęście szukam na razie podstawowych barw tęczy - udało mi się znaleźć fioletowy.
Najbardziej jednak jestem zadowolona z lakierów Cat Eye, bo miałam je na liście zakupów, a już zapomniałam, że oglądałam recenzję właśnie Cat Eye z Biedronki na YT i podobno są spoko Wzięłam wszystkie kolory, które były xD Czarny, zielony i fiolet.

Dziękuję pięknie za radę! Mam nadzieję, że się sprawdzą

Jestem otwarta na dalsze porady Jeszcze mi zostało kilka kolorków do kupienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostanio kupuje tylko te bo porostu najlatwiej mi je kupić od tak poprostu, są najlepiej na bieżąco dostepne , bazę kauczukowa mają spoko , kolory ładnie kryją ,utwardzają się bez problemu , dobra cena no czegóż chcieć więcej dla samej siebie . Idziesz po bułki i kupujesz lakier ;p Cateye mają jeden , fioletowy . Jest ok , ładnie się robi. Chociaż ja wolę klasycznie kolory jednolite i też nie każdy pyłek lubie , chociaż te aurora z Niuqi są całkiem calkiem.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 21:27   #2910
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ja polecam lakiery hybrydowe Pierre Rene. Cena regularna ok.20 zł a teraz w promocji w Naturze za 13 zł bodajże.
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-14 10:50:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.