Hipoalergiczny płyn intymny bez sls - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-05, 01:28   #1
przebarwiona120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 10

Hipoalergiczny płyn intymny bez sls


Hejka

Chciałabym dowiedzieć się czy znacie jakieś płyny hipoalergiczne BEZ SLS, które również pomagają wyleczyć podrażnienia i delikatnie myją bez pieczenia. Do tego chciałabym kupić taki żel bądź emulsję, która pozostawi uczucie świeżości. Jedyne co znalazłam na rynku aktualnie sprawdzonego to emulsja biały jeleń, która ma niestety sls w składzie oraz iladian, ale wiele kobiet skarży się na pieczenie i świąd po jego użyciu. Mam skore bardzo delikatna i dosłownie wszystko jest w stanie wywołać u mnie objawy alergii strefie V.
przebarwiona120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 07:53   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Hipoalergiczny płyn intymny bez sls

Cytat:
Napisane przez przebarwiona120 Pokaż wiadomość
Hejka

Chciałabym dowiedzieć się czy znacie jakieś płyny hipoalergiczne BEZ SLS, które również pomagają wyleczyć podrażnienia i delikatnie myją bez pieczenia. Do tego chciałabym kupić taki żel bądź emulsję, która pozostawi uczucie świeżości. Jedyne co znalazłam na rynku aktualnie sprawdzonego to emulsja biały jeleń, która ma niestety sls w składzie oraz iladian, ale wiele kobiet skarży się na pieczenie i świąd po jego użyciu. Mam skore bardzo delikatna i dosłownie wszystko jest w stanie wywołać u mnie objawy alergii strefie V.
Facelle z Rossmanna?

Przy takich objawach natomiast używałabym samej wody, jeśli nic nie pomoże. Ewentualnie może są jakieś apteczne żele do higieny intymnej?

Nie rozumiem, co masz na myśli pod poczuciem świeżości. Każda z nas ma swój naturalny zapach i każda z nas wydziela śluz, który ma określone funkcje. Nie da się tego wyeliminować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 13:15   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Hipoalergiczny płyn intymny bez sls

Cytat:
Napisane przez przebarwiona120 Pokaż wiadomość
Hejka

Chciałabym dowiedzieć się czy znacie jakieś płyny hipoalergiczne BEZ SLS, które również pomagają wyleczyć podrażnienia i delikatnie myją bez pieczenia. Do tego chciałabym kupić taki żel bądź emulsję, która pozostawi uczucie świeżości. Jedyne co znalazłam na rynku aktualnie sprawdzonego to emulsja biały jeleń, która ma niestety sls w składzie oraz iladian, ale wiele kobiet skarży się na pieczenie i świąd po jego użyciu. Mam skore bardzo delikatna i dosłownie wszystko jest w stanie wywołać u mnie objawy alergii strefie V.
Na przyklad So´Bio etic KLIK, Sylveco KLIK, Anthyllis KLIK. To tylko przyklady, w segmencie kosmetykow naturalnych jest akurat duzy wybor produktow bez siarczanow.

Jesli doslownie wszystko moze wywolac u Ciebie alergie, to ja bym po prostu przetestowala mycie sama woda. Ktore zreszta sama praktykuje od dluzszego czasu po latach uzywania plynow do higieny intymnej. U mnie sie sprawdza.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 13:24   #4
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Hipoalergiczny płyn intymny bez sls

Hej, może Herbal Care żel do higieny intymnej czystek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 18:52   #5
przebarwiona120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 10
Dot.: Hipoalergiczny płyn intymny bez sls

Może nie wszystko wywołuje, ale są niektóre płyny, po których niestety występuje świąd, ale myśle ze to wina głównie składu. Niestety ja za bardzo na tym składzie się nie znam dlatego proszę o radę. Dziękuje za pomoc, któryś z nich na pewno wypróbuje
przebarwiona120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 12:41   #6
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Hipoalergiczny płyn intymny bez sls

Cytat:
Napisane przez przebarwiona120 Pokaż wiadomość
Może nie wszystko wywołuje, ale są niektóre płyny, po których niestety występuje świąd, ale myśle ze to wina głównie składu. Niestety ja za bardzo na tym składzie się nie znam dlatego proszę o radę. Dziękuje za pomoc, któryś z nich na pewno wypróbuje
A nie jest to świąd wywołany przez wkładki, podpaski, płyn do prania/płukania bielizny? Takie alergeny bym szybciej obstawiała. A jak masz po myciu problem z suchością błon po zbyt mocnych detergentach to może warto spróbować aplikować jakiś łagodny żel np. trivagin.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-11, 00:45   #7
przebarwiona120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 10
Dot.: Hipoalergiczny płyn intymny bez sls

Bardzo możliwe ze od papieru zapachowego, ale już go odstawiłam. Sporobuje z tym żelem
przebarwiona120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-11 01:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.