Fryzura na ślub/wesele - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-24, 07:20   #781
doroti1125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 16
Dot.: Re: Fryzura na Własny Ślub...Proszę o poradę-totalne beztalencie

28.09 wybieram się na wesele i nie wiem co zrobić z włosami. Obecnie mam grzywkę do czubka nosa, którą podpinam na bok (zamierzałam ją zapuścić). Czy powinnam ją ściąć spowrotem, jeśli tak to jaki kształt i długość grzywki by najlepiej pasowały? I co zrobić z resztą włosów jeśli nie cierpię koków, a moje włosy są zupełnie niepodatne na lokowanie i nie pomagają tony lakieru?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 381080_265722813476030_682919259_n.jpg (70,0 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 424609_403360046378043_1577807607_n.jpg (98,2 KB, 59 załadowań)
doroti1125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 12:43   #782
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Re: Fryzura na Własny Ślub...Proszę o poradę-totalne beztalencie

Cytat:
Napisane przez doroti1125 Pokaż wiadomość
28.09 wybieram się na wesele i nie wiem co zrobić z włosami. Obecnie mam grzywkę do czubka nosa, którą podpinam na bok (zamierzałam ją zapuścić). Czy powinnam ją ściąć spowrotem, jeśli tak to jaki kształt i długość grzywki by najlepiej pasowały? I co zrobić z resztą włosów jeśli nie cierpię koków, a moje włosy są zupełnie niepodatne na lokowanie i nie pomagają tony lakieru?
Może jakieś luźne upięcie, a do tego zwyczajnie wyprostowana grzywka?

Przepraszam za off top, ale nie myślałaś nad zwalczeniem tego żółtego odcienia włosów? Bo niespecjalnie to wygląda...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26eef7d9002136294b4478ea.jpg (24,1 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_7.jpg (36,2 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,3 KB, 53 załadowań)
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 19:08   #783
migotka2106_90
Raczkowanie
 
Avatar migotka2106_90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 128
Dot.: Fryzura na ślub/wesele - WĄTEK ZBIORCZY

to może i ja się dołącze...

jaka fryzurka na wesele pasuje do fryzury tego typu jak na zdjeciu? mam dokładnie taka samą, moze troszke grzywka dłuższa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bob klasyczny prosty z grzywką.jpg (20,2 KB, 19 załadowań)
__________________
Kobiety to istoty nadprzyrodzone: potrafią zmienić życie w piekło lub zabrać do nieba - wszystko w zależności od nastroju, dnia cyklu miesiączkowego i tego, co było na obiad.

migotka2106_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 07:38   #784
magmaran
Raczkowanie
 
Avatar magmaran
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 98
Jaka fryzura na wesele jest obecnie w dobrym tonie?

Hej dziewczyny. W najbliższą sobotę idę na ślub i wesele przyjaciółki. Mam średnio długie proste włosy w kolorze blondu. Nie chciałabym na nich robić nic wymyślnego, źle się czuję w lokach oraz z toną lakieru, chciałabym jedynie troszkę inaczej wyglądać niż zwykle. Co mogę sama zrobić z moimi włosami w tym dniu? Czy myślicie że zwyczajne podprostowanie i upięcie włosów jakąś ozdobą z jednego boku wystarczy? Nie chcę po prostu wypaść jak szara myszka na tle innych dziewczyn, które pewnie przyjdą od fryzjera z wymyślnymi fryzurami (słyszałam że bratowa będzie mieć doczepione włosy, a także makijaż od kosmetyczki z doklejonymi kępkami rzęs itd). Jak chodzi o kwestię makijażu to także umiem się umalować sama, bo zawsze mi się wydawało że grunt to dobrze się czuć, ale teraz to już sama nie wiem czy mam rację. Nie chcę na weselu przy kimś czuć się jak Kopciuszek.
__________________

magmaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 21:57   #785
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Jak samemu uczesać się na wesele?

Cześć Niedługo idę na wesele, jednak nie będę miała czasu wybrać się do profesjonalnego fryzjera, żeby mnie uczesał. Postanowiłyśmy w domu z siostrą, że ona pomoże mi coś 'wyczarować' na głowie, tym bardziej, że potrafi coś fajnego czasem stworzyć Mam bardzo gęste,długie za łopatki, proste aczkolwiek puszące się brązowe włosy. Dysponuję; prostownicą, lokówką, siostrą Nie mam jednak pomysłu jak się uczesać. Dobrze wyglądam w prostych włosach, jednak chodzę tak nacodzień, w falach też wyglądam okej, ale miałam rozpuszczone, pofalowane włosy na poprzedniej imprezie. Teraz chciałabym wyglądać troche inaczej Myślałam o jakimś upięciu, albo ewentualnie lokach, ale jakiś "ciekawszych" niż zwykłe, pokręcone pasma W związku z tym, może macie jakieś fajne, nieskomplikowane ale eleganckie (najlepiej z opisem jak zrobić ale niekoniecznie) fryzury, które mogłaby samodzielnie w domu wykonać amatorka? Za wszelkie pomysły z góry serdecznie dziękuje!
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 13:32   #786
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak samemu uczesać się na wesele?

Zerknij sobie na kanały tych dziewczyn, masa świetnych, prostych fryzur

http://www.youtube.com/user/CinthiaTruong/videos
http://www.youtube.com/user/bebexo/videos
http://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon/videos
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 12:40   #787
PowerPlay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzura na ślub/wesele - WĄTEK ZBIORCZY

O tak, Lili ma świetne filmiki

Pod koniec lipca idę na wesele. Jestem pewna, że wszystkie kobiety będą zrobione na tip top. Niestety, ja nie posiadam funduszy, żeby pójść do kosmetycki,fryjera, manicurzystki...

Mam włosy do łokci koloru blond. Jest ich mega mega dużo. Warkocz ze wszystkich, spleciony bardzo mocno, ma średnicę ok. 4 cm i nawet ładnie nie wygląda....

I teraz w końcu pytanie Jak ja mam się uczesać sama na wesele?!
I musi to być szybka fryzura... Na wesele będę wyjeżdżać ok. 6 rano, bo mam 5 h drogi....
PowerPlay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 12:27   #788
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Fryzura na ślub/wesele - WĄTEK ZBIORCZY

a moze tak niech ktos uczesze ci na bok klosa? wlosy na bok, grzywka takze, uniesc gore i git

ja na dlugich krece wlosy a pozniej upinalam je na bok


Dziewczyny szukam takiej klasycznej fryzury. przedzialek chce miec troszeczke na boku, prawie na srodku, grzywke do lini uszu, ulozyc na boki twarzy. z tylu chce miec jakso ladnie delikatnie spiete wlosy tak na wysokosci kucyka. nie moge nic takiego znalesc w necie zeby pokazac fryzjerce. zebym miala pewnosc ze sie zrozumialysmy. pisze malo po polsku ale chce zeby mnie ktos zrozumial
podobna fryzure ostatnio miala Doda, oraz Herbus, z tym ze ja nie chce koka u gory ale z tylu
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 19:25   #789
MsZet25
Raczkowanie
 
Avatar MsZet25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 327
Kok na wesele

Hej dziewczyny
Mam do was pytanie dotyczące weselnej fryzury. Otóż w lipcu wybieram się na wesele więc nie pozostało mi już dużo czasu na to że włosy urosną do obłędnej długości. Muszę kombinować sama.

Wesele jest oczywiście w sobotę, ale już w piątek jedziemy z TŻ-em do jego rodziców. Oni mieszkają na wsi, więc wizyta u fryzjerki odpada. Z resztą nie wiem, czy poświęciłabym się aż tak.

Moje włosy są bardzo delikatne i rzadkie. Sięgają do kości obojczykowej i lekko się falują, ale tylko z przodu z tyłu już nie. Wolałbym uniknąć fryzur robionych na gorąco typu prostownica, lokówka itp.
Ogólnie chcę iść w upiętych włosach, bo wiadomo może być gorąco, włosy się napuszą będą nieładne.
Myślałam o zrobieniu prostego koka na wypełniacz, gładko zaczesanego do tyłu i do tego ozdobna czarna opaska. Mam sukienkę na jedno ramię więc kark będzie ładnie odkryty. Generalnie kok to jedyna fryzura którą jestem sama zrobić i która będzie się trzymała. Od razu mówię że kręcenie na papiloty i wałki odpadają, źle się czuję w loczkach i wyglądam jak baran.
Pytanie jest takie: Czy wypada się zaprezentować w takiej prostej fryzurze czy muszę coś innego wymyślać ?
__________________
05.08.12- Kocham najbardziej na świecie!

02.04.14- Kierowca!

BLOGUJĘ o włosach

Instagram

Szybkie poniedziałki, namiętne wtorki, gorące środy, mocne czwartki, szalone piątki...
MsZet25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 21:21   #790
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kok na wesele

Myślę, że taki kok to świetny pomysł. Zamiast opaski, wpięłabym jakiegoś ładnego kwiatka albo kokardkę Możesz trochę pokombinować z kokiem np.

http://www.youtube.com/watch?v=M3J6_NeUqVc
http://www.youtube.com/watch?v=9farzQTWOC8
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 21:27   #791
MsZet25
Raczkowanie
 
Avatar MsZet25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 327
Dot.: Kok na wesele

Też o tym myślałam ale przy sukience mam jednego delikatnego kwiatka więc odpada, ale myślę że opaska w tym stylu http://www.beads.pl/image/cache/data...az-500x500.jpg będzie najodpowiedniejsza gdyż mam mnóstwo babyhair które tworzą cienką grzywkę i za nic nie mogę ich zaczesać do kucyka "przylizać" lakierem czy pianką, a opaska je trochę podtrzyma
__________________
05.08.12- Kocham najbardziej na świecie!

02.04.14- Kierowca!

BLOGUJĘ o włosach

Instagram

Szybkie poniedziałki, namiętne wtorki, gorące środy, mocne czwartki, szalone piątki...
MsZet25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 21:39   #792
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kok na wesele

Cytat:
Napisane przez MsZet25 Pokaż wiadomość
Też o tym myślałam ale przy sukience mam jednego delikatnego kwiatka więc odpada, ale myślę że opaska w tym stylu http://www.beads.pl/image/cache/data...az-500x500.jpg będzie najodpowiedniejsza gdyż mam mnóstwo babyhair które tworzą cienką grzywkę i za nic nie mogę ich zaczesać do kucyka "przylizać" lakierem czy pianką, a opaska je trochę podtrzyma
Myślę, że z opaską będzie fajnie Możesz spróbować psiknąć na koniec nabłyszczającym lakierem np. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...sk.html&next=1
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 17:53   #793
showcase
Raczkowanie
 
Avatar showcase
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 80
Dot.: Fryzura na ślub/wesele - WĄTEK ZBIORCZY

Hej dołączam się również z zapytaniem, tylko u mnie gorzej bo wesele już w tą sobotę i pomysł mam, ale może Wy mi coś doradzicie ; ) otóż tak, twarz mam okrągłą, włosy długie (dalej jak zapięcie od stanika), brak grzywki, ciemny brąz, to tak krótko o nich. Co myślicie o tej fryzurce: http://xnatalka.blog.onet.pl/wp-cont...64_tr_2920.jpg
Tylko myśle, że po bokach zrobic po 2-3 dobierane warkoczyki. Niestety duża możliwość, że będzie ciepło i też niejestem pewna, czy ta fryzurka np w trakcie tańca niezepsuje się, albo z tyłu wyprostowane włosy nie napusza się, może macie jakieś sprawdzone fryzurki? pzdr
__________________
'Don't let go, never give up..'
showcase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 08:23   #794
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Fryzura na ślub/wesele - WĄTEK ZBIORCZY

mam to fryzure zapisana na kompie od kilku lat! jest super. mysle ze nie popsuje sie, fryzjerzy tak robia aby wytrzymala cala noc. jesli masz sklonnosci do puszenia sie to pewnie sie troche spusza, od potu, wilgosci i ruchu
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 09:44   #795
MsZet25
Raczkowanie
 
Avatar MsZet25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 327
Dot.: Fryzura na ślub/wesele - WĄTEK ZBIORCZY

Racja, może być za gorąco na taką fryzurę. włosy mogą się puszyć, chyba że u Ciebie tak się nie robią, to masz farta
Ja polecam: https://www.youtube.com/user/LuxyHair?feature=watch
https://www.youtube.com/user/K8bryan?feature=watch
https://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon

Na pewno coś sobie wybierzesz
__________________
05.08.12- Kocham najbardziej na świecie!

02.04.14- Kierowca!

BLOGUJĘ o włosach

Instagram

Szybkie poniedziałki, namiętne wtorki, gorące środy, mocne czwartki, szalone piątki...
MsZet25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 20:10   #796
problemowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 40
fryzura a sukienka

Hejka jak myślicie czy trzeba docierać fryzurę do sukienki? Chodzi mi o uroczystość wesela. Chcialabym na wesele upiac calkiem włosy, ale czy to pasuje do sukienki na jedno ramie? Jakie fryzury polecaCie do takiej sukienki? Mam liche,cienkie ale długie włosy.
problemowa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 13:02   #797
Basicka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Question Fryzura i kreacja na wesele

Witam. W sierpniu idę na wesele i potrzebuje rady jakie są teraz modne fryzury i sukienki na weselach ?
Basicka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 15:20   #798
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Fryzura ślubna dla wymagającej!

Witam, od zawsze mam problem z niefotogenicznoscią twarzy, a teraz, gdy zbliża się moje wesele zaczyna mnie to bardzo gnębić.
Mam brzydki profil, zbyt długi prosty nos najbardziej rzuca się w oczy, i nie wiem jak to zatuszować. Najlepiej na zdjeciach wygladam z włosami rozpuszczonymi z grzywką, moja buzia w związanych wygląda na bardziej pucołowatą.
Jednak nie ma takiej opcji zebym zdecydowala się na rozpuszczone włosy w czerwcu gdzie bedzie zapewne niemilosierny upał, poza tym nie wyobrazam sobie tancow i tych mokrych, posklejanych wlosow rodem z dyskoteki...


Jaką fryzurę mogę sobie zaaplikować, zeby ukryc swoje mankamenty a jednoczesnie zebym się nie musiala meczyc w upale? Myslałam o nakreceniu ich na walki i zrobieniu bocznego upięcia z włosami puszczonymi po ramieniu. Nie mam jak narazie wystarczająco długich wlosow na loki, ale caly czas zapuszczam wiec moze.... Albo moze o podpiąć górę a reszte wlosow zakrecic na lokowke?

Jesli macie jakies propozycje to moze podrzuccie jakies zdjecia?
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 16:57   #799
mingunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 155
Dot.: Fryzura ślubna dla wymagającej!

Podłączam się do pytania mam podobny "problem" i chętnie posłucham sugestii.
__________________
19.01.2013r.
28.06.2014r.
mingunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 22:40   #800
lacostee
Raczkowanie
 
Avatar lacostee
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 49
Dot.: Fryzura ślubna dla wymagającej!

Długa zakręcona grzywka luźno opadająca na bok, włosy pofalowane, uniesione, góra podpięta lekko, dół luźno opadający, ale na upał to najlepiej żeby luźno opadały tylko pasemka, ważne by delikatne fale okalały twarz, to zdecydowanie odciągnie uwagę od nosa. UNIKAJ gładkich, prostych fryzur.
lacostee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 07:31   #801
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Fryzura ślubna dla wymagającej!

mingunia witaj, slubujemy tego samego dnia

lacostee dzięki, niestety z grzywką tak nie da rady, od zawsze mam lekko skośną ale krótką, bo od przeczesywania jej palcami strasznie mi się wywija (mam baaardzo podatne wlosy na ukladanie i zmieniają kształt bez problemu od wszystkiego: opaski, gumki, od zakladania za ucho, od ramion itp itd.)
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 09:05   #802
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Fryzura ślubna dla wymagającej!

Ja miałam podobny problem i fryzjerka wyczarowała mi super fryz: włosy pokręciła na duże loki i zrobiła takiego zaplatańca na bok. Coś jak warkocz na bok ale włosy dobierała losowo i wyszedł fajny zaplataniec Ale ja użyłam do tego dodatkowo clip on bo swoje miałam za krótkie
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 10:07   #803
mingunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 155
Dot.: Fryzura ślubna dla wymagającej!

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
mingunia witaj, slubujemy tego samego dnia

lacostee dzięki, niestety z grzywką tak nie da rady, od zawsze mam lekko skośną ale krótką, bo od przeczesywania jej palcami strasznie mi się wywija (mam baaardzo podatne wlosy na ukladanie i zmieniają kształt bez problemu od wszystkiego: opaski, gumki, od zakladania za ucho, od ramion itp itd.)
aaa faktycznie jak przygotowania do ślubu?
Z włosami widzę ten sam problem, wystarczy na chwilę je chociażby spiąć żeby po rozpuszczeniu miały całkiem inny kształt. Staram się zapuszczać, aktualnie mam do ramion i boję się, że nie wyjdzie z nich ładna fryzura.
__________________
19.01.2013r.
28.06.2014r.
mingunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 13:48   #804
matylda kucharska
Przyczajenie
 
Avatar matylda kucharska
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzura ślubna dla wymagającej!

Cytat:
Napisane przez mingunia Pokaż wiadomość
aaa faktycznie jak przygotowania do ślubu?
Z włosami widzę ten sam problem, wystarczy na chwilę je chociażby spiąć żeby po rozpuszczeniu miały całkiem inny kształt. Staram się zapuszczać, aktualnie mam do ramion i boję się, że nie wyjdzie z nich ładna fryzura.
ja mam podobnie
matylda kucharska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 14:08   #805
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Fryzura ślubna dla wymagającej!

Cytat:
Napisane przez mingunia Pokaż wiadomość
aaa faktycznie jak przygotowania do ślubu?
Z włosami widzę ten sam problem, wystarczy na chwilę je chociażby spiąć żeby po rozpuszczeniu miały całkiem inny kształt. Staram się zapuszczać, aktualnie mam do ramion i boję się, że nie wyjdzie z nich ładna fryzura.
jesli chodzi o przygotowania to zapraszam do wątku dla PMek 2014 wałkujemy temat cały czas :P

wlasnie mysle o nakreceniu na duze walki i spiecie ich luzno, moze na bok i zeby coś tak okalało twarz, jakies luzno zwisające pasemka itp... no nie wiem jak bede w tym wygladac.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 13:41   #806
anjaa94
Raczkowanie
 
Avatar anjaa94
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 223
Dot.: Fryzura na ślub/wesele - WĄTEK ZBIORCZY

Witam potrzebuję rady co do fryzurki na wesele moje włosy są długie ( za łopatki ) i proste nie chcę ,żadnych koczków i wysokich upięć ,bo moja buzia bd wyglądała na pucołowata co mi doradzicie?
anjaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 07:43   #807
lacostee
Raczkowanie
 
Avatar lacostee
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 49
Dot.: Fryzura ślubna dla wymagającej!

ana909 a wiesz co to jest grzywka prowizoryczna? Zbierasz dłuższe włosy z czubka głowy i układasz je na bok, żeby twarz okalały. Zresztą bez zdjęcia to i tak dla mnie to jest brodzenie w błocie...
lacostee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 07:58   #808
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Fryzura ślubna dla wymagającej!

Postaram sie wrzucic jakas fotke jak bede w domu.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------



pomyslalam o czyms takim
http://i531.photobucket.com/albums/d...slubne0541.jpg plus moja grzywka krótka

lub
http://images37.fotosik.pl/254/562f2c498f8de608.jpg
http://forum.we-dwoje.pl/files/thumb...ra_161_837.jpg
http://i56.tinypic.com/n6yibd.jpg
http://forum.we-dwoje.pl/files/thumbs/t_moja4_189.jpg
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 17:22   #809
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Fryzura ślubna dla wymagającej!



__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 19:16   #810
Verunka
Zadomowienie
 
Avatar Verunka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Montenegro
Wiadomości: 1 250
Dot.: Fryzura ślubna dla wymagającej!

masz świetną grzywę ładnie Ci jest zarówno w koczku, jak i w takim upięciu na boku Mnie sie w ogóle nie podobają te fryzury z lokami, wyglądają sztucznie moim zdaniem. Za to ten niesforny koczek bomba! To trzecie zdjecie - z fryzurką na boku bardzo, bardzo fajne, takie naturalne I ostatnie foto też mogłoby byc, ale wybierałabym miedzy kokiem a zdj. nr 3
__________________
"A ja bez ciebie jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki,
bez poręczy schody"




Verunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-20 20:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.