Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2017-03-29, 18:49   #4951
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Do fanek starego Encanto - czy probowalyscie kiedykolwiek z Inoar? Prostowalam tym w³osy w sierpniu i efekt widaæ do dzisiaj, jestem bardzo zadowolona.
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-29, 18:53   #4952
atilaaav
Raczkowanie
 
Avatar atilaaav
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 425
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Ja nie próbowa³am. Robi³am dwa razy encanto, by³am bardzo zadowolona i teraz siê trochê bojê ¿e bêdzie brak efektów przy prostowaniu innymi produktami 😓. Muszê poczytaæ o Inoar 🤔😉

Wys³ane z mojego ALE-L21 przy u¿yciu Tapatalka
atilaaav jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:29   #4953
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
Do fanek starego Encanto - czy probowalyscie kiedykolwiek z Inoar? Prostowalam tym w³osy w sierpniu i efekt widaæ do dzisiaj, jestem bardzo zadowolona.
Ja równie¿ mia³am Inoar i jestem bardzo zadowolona z efektów po d³u¿szym czasie
basia0707 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-30, 18:24   #4954
QODpoland
Przyczajenie
 
Avatar QODpoland
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie coco te¿ siê s³abo sprawdzi³o. Tylko ¿e ja robi³am nim prostowanie w 2013, do tej pory co¶ siê mog³o zmieniæ w sk³adzie wiêc nie wiem jak jest teraz. Ale ogólnie efekt nie byl a¿ tak "wow: jak przy starej wersji encanto i niestety krócej trzyma³ siê na w³osach.

Ze wszystkich keratyn najgorzej zniszczy³ mi w³osy Qod silver- ju¿ po pierwszym myciu i wysuszeniu mia³am strasznie sianowate koñcówki co mi siê nigdy wcze¶niej nie zdarza³o
Dzieñ dobry,
czy mo¿esz podzieliæ siê informacjami gdzie prostowa³a¶ keratynowo w³osy keratyn± QOD Silver oraz jaki masz rodzaj w³osów? Byæ mo¿e kearatyna lub zabieg nie zosta³y dopasowane do Ciebie optymalnie. Bêdziemy równie¿ wdziêczni jak prze¶lesz nam zdjêcia przed i po zabiegu.
W razie pytañ jeste¶my do Twojej dyspozycji na Facebooku:
https://www.facebook.com/Brazylijska...a.QOD/?fref=ts
mailowo - justyna.juszczak@yu-ca.pl lub telefonicznie pod 795-800-788
__________________
Pozdrawiamy serdecznie
Zespó³ QOD Poland

wy³±czny dystrybutor QOD w Polsce - yu-ca.pl
QODpoland jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-30, 21:40   #4955
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez QODpoland Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry,
czy mo¿esz podzieliæ siê informacjami gdzie prostowa³a¶ keratynowo w³osy keratyn± QOD Silver oraz jaki masz rodzaj w³osów? Byæ mo¿e kearatyna lub zabieg nie zosta³y dopasowane do Ciebie optymalnie. Bêdziemy równie¿ wdziêczni jak prze¶lesz nam zdjêcia przed i po zabiegu.
W razie pytañ jeste¶my do Twojej dyspozycji na Facebooku:
https://www.facebook.com/Brazylijska...a.QOD/?fref=ts
mailowo - justyna.juszczak@yu-ca.pl lub telefonicznie pod 795-800-788
to by³o ju¿ dawno, zdjêcia s± w moim albumie w podpisie. Tu¿ po wykonaiu zabiegu w³osy by³y super, ale tak jest po kazdej po keratynie. Po pierwszym myciu ju¿ nie by³o tak kolorowo, co widaæ zreszt± na zdjêciu. Owszem by³y proste, jednak nie by³y tak g³adkie jak po encanto lub cocochoco.
W³osy mam falowane, dosyæ cienkie ale gêste. Keratynê mia³am z allegro, zabieg wykonywa³am z pomoc± siostry, ¶ci¶le wed³ug instrukcji.
__________________

Edytowane przez czekoladka3
Czas edycji: 2017-03-30 o 21:44
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-03, 14:14   #4956
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomo¶ci: 1 492
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Czesc dziewczyny!
Przymierzalam sie do keratynowego prostowania od dobrych kilku miesiecy i podczytywalam watek. Z wlosami nie dawalam juz sobie rady, sa dosc geste, cienkie i mega puszace. Wybor padl na encanto i wczoraj zrobilam prostowanie!
Poszlo o wiele latwiej niz myslam, co prawda spedzilam nad tym chyba z 7 h ale nie bardzo smierdzialo i nie gryzlo w oczy. Zamawialam od alicja_style na allegro i w pewnym momencie pomyslam, ze keratyna musi byc rozcienczana, bo cos za latwo mi szlo. Mysle, ze najbardziej pomoglo mi siedzenie na parapecie i ustawienie za soba wiatraka, ktory wywiewal wszystkie opary za okno. Kilka razy mnie poddusilo, szczegolnie podczas nakladania keratyny i prostowania. Suszenie nie bylo zle, ale zajelo ponad godzine za kazdym razem! Na moje wlosy zuzylam zestaw po 100 ml, wystarczylo mi na styk.
Wlosy po prostowaniu byly posklejane w straki, matowe i mega przylizane. Zdecydowalam sie umyc je nastepnego dnia (dzisiaj) bo juz mi sie nie chcialo Po umyciu w koncu sa gladkie i blyszczace, bardzo lejace, bede chyba musiala je podpinac, bo wpadaja mi w twarz. Umylam babydream i nalozylam garnier awokado, nic wiecej. Wysuszylam je dzisiaj doslownie w 3 minuty!
Dalej sa przyklapniete, ale myslalam, ze bedzie gorzej. Licze, ze przyklap zmniejszy sie z czasem.
Dziewczyny! Zobaczcie zdjecia i powiedzcie mi - podcinac koncowki?

Fotki w zalaczniku:
1,2 - wlosy przed, w zblizeniu widac jaki okropny puch mialam przy twarzy
3 - wlosy zaraz po wstaniu z lozka, przed umyciem
4,5,6 - wlosy po umyciu i wysuszeniu suszarka
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender-03-04-17-01-55-1.jpg (73,3 KB, 55 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpeg FullSizeRender-03-04-17-01-55.jpeg (101,6 KB, 50 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender-03-04-17-01-55-2.jpg (77,1 KB, 52 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpeg FullSizeRender-03-04-17-01-55-4.jpeg (56,8 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpeg FullSizeRender-03-04-17-01-55-5.jpeg (83,9 KB, 53 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender-03-04-17-01-55-3.jpg (57,1 KB, 56 za³adowañ)
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60

Edytowane przez vouge13
Czas edycji: 2017-04-03 o 14:28
vouge13 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-03, 18:10   #4957
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Scie³abym koñcówki, ale niewiele
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-04-04, 11:07   #4958
Mrooffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

A ja mam do was drogie Panie pytanie. Jakie¶ miesi±c temu robi³am keratynowe prostowanie w³osów (Encanto) i w³osy faktycznie s± prostsze i l¶ni±ce ale jak dla mnie zbyt delikatne i baaardzo obci±¿one, p³askie. Generalnie mam w³osy delikatne i pozbawione objêto¶ci, a zabieg ten wszystko maksymalnie spotêgowa³. W nic nie mog³am siê uczesaæ, bo w³osy by³y bardzo ¶liskie, rozpuszczone wygl±da³y jakby mnie krowa wielkim jêzykiem przyliza³a - no nie podoba mi siê ten efekt zdecydowanie. Jednak miesi±c po zabiegu koñcówki zaczynaj± siê puszyæ no i rano po spaniu w³osy siê ju¿ przygniataj±. St±d moje pytanie czy mo¿na zabieg wykonaæ np. od po³owy w³osów aby wyg³adziæ tylko koñce i nie powodowaæ tym samym takiego obci±¿enia? Szczerze mówi±c mam problem tylko z koñcami (jakie¶ 10cm), które siê wywijaj±, pusz± i nie dzia³aj± na nie ¿adne kosmetyki, pocz±wszy od regularnego olejowania, po "wyci±ganie" w³osów szczotk± podczas suszenia, skoñczywszy na profesjonalnych kosmetykach fryzjerskich. Powiem szczerze, ¿e opcja wyg³adzenia samych koñcówek by³aby idealna, mog³abym zrobiæ to sama zamiast fatygowaæ moj± siostrzenicê Co wy na to, mo¿na w ten sposób czy wyprostowane w³osy bêd± bardzo odró¿niaæ siê od reszty w³osów?
Mrooffka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-04, 11:37   #4959
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez Mrooffka Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam do was drogie Panie pytanie. Jakie¶ miesi±c temu robi³am keratynowe prostowanie w³osów (Encanto) i w³osy faktycznie s± prostsze i l¶ni±ce ale jak dla mnie zbyt delikatne i baaardzo obci±¿one, p³askie. Generalnie mam w³osy delikatne i pozbawione objêto¶ci, a zabieg ten wszystko maksymalnie spotêgowa³. W nic nie mog³am siê uczesaæ, bo w³osy by³y bardzo ¶liskie, rozpuszczone wygl±da³y jakby mnie krowa wielkim jêzykiem przyliza³a - no nie podoba mi siê ten efekt zdecydowanie. Jednak miesi±c po zabiegu koñcówki zaczynaj± siê puszyæ no i rano po spaniu w³osy siê ju¿ przygniataj±. St±d moje pytanie czy mo¿na zabieg wykonaæ np. od po³owy w³osów aby wyg³adziæ tylko koñce i nie powodowaæ tym samym takiego obci±¿enia? Szczerze mówi±c mam problem tylko z koñcami (jakie¶ 10cm), które siê wywijaj±, pusz± i nie dzia³aj± na nie ¿adne kosmetyki, pocz±wszy od regularnego olejowania, po "wyci±ganie" w³osów szczotk± podczas suszenia, skoñczywszy na profesjonalnych kosmetykach fryzjerskich. Powiem szczerze, ¿e opcja wyg³adzenia samych koñcówek by³aby idealna, mog³abym zrobiæ to sama zamiast fatygowaæ moj± siostrzenicê Co wy na to, mo¿na w ten sposób czy wyprostowane w³osy bêd± bardzo odró¿niaæ siê od reszty w³osów?
Jasne, ¿e mo¿na. Aczkolwiek ja bym pomy¶la³a nad ich podciêciem. W³osy na koñcach s± najbardziej zniszczone, dlatego keratyna szybciej siê z nich wyp³ukuje.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-04, 11:44   #4960
Mrooffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

W³osy ¶cinam regularnie poniewa¿ od 3 lat zapuszczam. Choæ mam je ju¿ do ³opatek s± jeszcze nie równe przez fantazjê pewnej fryzjerki W ka¿dym razie musia³abym te koñcówki przycinaæ co tydzieñ ¿eby siê nie puszy³y, takie mam w³osy Dlatego postanowi³am skorzystaæ z pomocy keratyny ale te przyklapniête w³osy zniechêcaj±, a efekt na koñcówkach jest rewelacyjny. Ale skoro mo¿na A czy mogê te koñcówki keratyn± potraktowaæ ju¿ (jaki¶ miesi±c po zabiegu) czy trochê jeszcze poczekaæ?
Mrooffka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-05, 12:38   #4961
QODpoland
Przyczajenie
 
Avatar QODpoland
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
to by³o ju¿ dawno, zdjêcia s± w moim albumie w podpisie. Tu¿ po wykonaiu zabiegu w³osy by³y super, ale tak jest po kazdej po keratynie. Po pierwszym myciu ju¿ nie by³o tak kolorowo, co widaæ zreszt± na zdjêciu. Owszem by³y proste, jednak nie by³y tak g³adkie jak po encanto lub cocochoco.
W³osy mam falowane, dosyæ cienkie ale gêste. Keratynê mia³am z allegro, zabieg wykonywa³am z pomoc± siostry, ¶ci¶le wed³ug instrukcji.
Dziêkujemy za tak istotne wiadomo¶ci. Chcieli¶my powiadomiæ Ciê, ¿e do tej pory dystrybutor keratyn QOD nie sprzedawa³ ich poprzez Allegro. Jest wiêc du¿e prawdopodobieñstwo, ¿e zakupiona keratyna nie by³a oryginalnym produktem QOD. Jedynym licencjonowanym dystrybutorem produktów QOD na Polskê jest yu-ca.pl. Mamy wy³±czno¶æ i tym samym gwarancjê 100% pewno¶ci pochodzenia tych produktów, gdy¿ s±☠wysy³ane prosto od producenta. Dodatkowo nie mamy pewno¶ci, czy instrukcja, któr± otrzyma³a¶ faktycznie by³a poprawna. Pewno¶æ mo¿esz te¿ mieæ wybieraj±c ten zabieg u jednego z naszych partnerów - salonów, które zajmuj± siê keratynowym prostowaniem w³osów z u¿yciem keratyn QOD. Jest to o tyle istotne, ¿e w ofercie mamy kilka keratyn brazylijskich i specjalista jest w stanie odpowiednia dobraæ j± do typu Twoich w³osów.
Równie wa¿na jest tak¿e pielêgnacja w³osów po takich zabiegach, na co zwracamy szczególn± uwagê proponuj±c odpowiednio dobrane szampony, od¿ywki lub maski do w³osów marki QOD. Szczególnie polecamy szampon po keratynowym prostowaniu w³osów - https://yu-ca.pl/p/szampon-qod-max-prime-300ml
W razie pytañ jeste¶my do Twojej dyspozycji
__________________
Pozdrawiamy serdecznie
Zespó³ QOD Poland

wy³±czny dystrybutor QOD w Polsce - yu-ca.pl
QODpoland jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-06, 14:25   #4962
atilaaav
Raczkowanie
 
Avatar atilaaav
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 425
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez vouge13 Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc dziewczyny!
Przymierzalam sie do keratynowego prostowania od dobrych kilku miesiecy i podczytywalam watek. Z wlosami nie dawalam juz sobie rady, sa dosc geste, cienkie i mega puszace. Wybor padl na encanto i wczoraj zrobilam prostowanie!
Poszlo o wiele latwiej niz myslam, co prawda spedzilam nad tym chyba z 7 h ale nie bardzo smierdzialo i nie gryzlo w oczy. Zamawialam od alicja_style na allegro i w pewnym momencie pomyslam, ze keratyna musi byc rozcienczana, bo cos za latwo mi szlo. Mysle, ze najbardziej pomoglo mi siedzenie na parapecie i ustawienie za soba wiatraka, ktory wywiewal wszystkie opary za okno. Kilka razy mnie poddusilo, szczegolnie podczas nakladania keratyny i prostowania. Suszenie nie bylo zle, ale zajelo ponad godzine za kazdym razem! Na moje wlosy zuzylam zestaw po 100 ml, wystarczylo mi na styk.
Wlosy po prostowaniu byly posklejane w straki, matowe i mega przylizane. Zdecydowalam sie umyc je nastepnego dnia (dzisiaj) bo juz mi sie nie chcialo Po umyciu w koncu sa gladkie i blyszczace, bardzo lejace, bede chyba musiala je podpinac, bo wpadaja mi w twarz. Umylam babydream i nalozylam garnier awokado, nic wiecej. Wysuszylam je dzisiaj doslownie w 3 minuty!
Dalej sa przyklapniete, ale myslalam, ze bedzie gorzej. Licze, ze przyklap zmniejszy sie z czasem.
Dziewczyny! Zobaczcie zdjecia i powiedzcie mi - podcinac koncowki?

Fotki w zalaczniku:
1,2 - wlosy przed, w zblizeniu widac jaki okropny puch mialam przy twarzy
3 - wlosy zaraz po wstaniu z lozka, przed umyciem
4,5,6 - wlosy po umyciu i wysuszeniu suszarka
A kiedy kupowa³a¶ encanto u alicjastyle ?
Piêkne w³osy teraz masz i tak ich duuuzo
atilaaav jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-06, 17:22   #4963
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Po przeczytaniu ostatnich postów mam niez³± zagwozdkê, bo nie mam pojêcia jak± keratynê wybraæ. Ostatnio u¿y³am Cocochoco gold i nie by³o z³e nawet. Jednak obecnie keratyna bardzo mocno siê ju¿ wyp³uka³a i w³osy wygl±daj± kiepsko. My¶la³am wiêc o starym, sprawdzonym Encanto ale widzê, ¿e s± problemy z formu³±, a to przek³ada siê na efekt koñcowy. Pod uwagê bra³am te¿ Inoar (nigdy nie próbowa³am) ale tu z kolei nie ma opcji kupienia odlewek
Dziewczyny mo¿e Wy co¶ doradzicie?
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-09, 10:20   #4964
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

"unikaæ protein w szamponach, od¿ywkach, maskach i wzi±æ siê za konkretne nawil¿anie"
Czy kto¶ móg³by mi to rozwin±æ, albo odes³aæ do opowiedniego w±tku np przeproteinowania i czym jest to "konkretne nawil¿anie" ?

I drugie pytanie, czy która¶ z Was mo¿e prostowa³a w³osy w Lovely Look w Krakowie (Bonarka)? Jakim preparatem tam prostuj± i czy warto?

Mia³am ju¿ 2 podej¶cia do prostowania keratynowego:
1. samodzielnie Encanto - 0 efektów
2. kupon z groupona - 0 efektów mimo reklamacji i powtarzania zabiegu. Jednak by³ to zabieg jakim¶ brazylijskim preparatem którego nie znam i nie pamiêtam nazwy, wiêc nie wykluczone ¿e by³ oszukany. Cena te¿ by³a porównywalna do samodzielnego prostowania w domu..
Tak¿e my¶lê sobie ¿e do 3 razy sztuka a cena w LL jest jeszcze nie najgorsza ... Ale chêtnie poznam Wasze opinie
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-09, 22:52   #4965
martessee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 1
Keratynowe prostowanie pytanie

Hej dziewczyny to mój pierwszy post wiêc wybaczcie ale na razie nie orientuje siê w tych tematach itp mam pytanie 5 dni temu mia³am robione keratynowe prostowanie, wszystko jest super w³osy g³adkie, miêkkie, proste i ogólnie jestem zadowolona Zastanawia mnie tylko dlaczego od tafli w³osów odstaja mi pojedyncze koñcówki o ró¿nych d³ugo¶ciach? Czy to przez to ¿e s± wyg³adzone i siê uwidoczni³y czy tak wygl±daj± spalone w³osy i co¶ z nimi nie tak? Proszê o odpowied¼, za³±czam zdjêcie

Drugie zdj
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0018.jpg (158,9 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0019.jpg (161,1 KB, 41 za³adowañ)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2017-04-10 o 19:55 Powód: post pod postem
martessee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-10, 00:35   #4966
gronoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Dziewczyny, powiedzcie proszê u¿ywa³y¶cie kiedy¶ szamponu "nie z zestawu"?
Który powinien siê sprawdziæ ¿eby otworzyæ ³uski w³osa?
gronoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-10, 11:02   #4967
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Ja u¿ywa³am szamponu ¿e skrzypem farmony. Robi³am zabieg tylko na grzywke, ale wszystko wysz³o ok 😊

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-10, 18:22   #4968
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Dziewczyny jest jaki¶ preparat który nie sp³aszcza/tak bardzo nie prostuje ale wyg³adza ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-11, 08:08   #4969
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

To co waszym zdaniem lepsze?

Inoar czy Alfaparf?

Bo encanto rozumiem straci³o fanów
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 09:33   #4970
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

botohair od inoara

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jest jaki¶ preparat który nie sp³aszcza/tak bardzo nie prostuje ale wyg³adza ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
basia0707 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-12, 18:50   #4971
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 452
Witajcie, jestem po zabiegu keratynowym, na obiektywna ocene za wcze¶nie ale jest wielkie wow. Moje w³osy sa bardzo puszace czyli wysoko porowate, deszcz po zwyklym prostowsnou, nawet wilgoc powodowala katastrofe na glowie. Wlosy wysuszone na plaskiej szczotce byly w miarê prosta szopa. W³osy jak schly samoczynnie byly pofalowana szopa.

Zakupilam zestaw kativy w sklepie fryzjerskim (cos typu fale loki kokil za 37 zl, w zestawie oprocz szamponu przed i maski prostujacej byl szampon po i odzywka. Wszystkie kosmetyki ladnie pachnialy. Maska tak owocowo, reszta - meski zapach, perfum

Po umyciu wlosow nalozylam maskê, odczrkalam 15 minut, wysuszylam, wyprostowalam na obrotowej szczotce. Potem poszla w ruch prostownica,. Pasm nie dzielam jakos szczegolnie, bra³am do reki szersze pasmo i przejechalam parokrotnie, wspomagaj±c sie spinkami. Ca³o¶æ poprawilam szczotka prostujaca, poprostowalam je jeszcze zwykla prostownica. Umylam wlosy i na³o¿y³am odzywke. W trakcie zabiegu nic nie smierdzialo, wszystko robilam w pokoju, okno mialam na uchylnym

Po wszystkim splukalam odzywke i wysuszylam wlosy,bez szczotki, tylko palcami.
Zeby taki efekt uzyskac, musislam wygladzic w³osy na szczotce obrotowej, z olejkami i sprejami do stylizacji, wyprostowac szczotka prostujaca i przylizac olejkiem ponownie zeby nie odstawaly.

Po umyciu wlosow ca³o¶æ potrwala 2h z kawalkiem min ale nie sieszylam, ogladalam serial i za dlugo siedzia³am z odzywka bo zamiast 5 min to 30. Ten etap 15 min tez wyd³u¿ylam

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

1492020410903.jpg1492020435937.jpg1492020442628.jpg

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2017-04-12 o 20:04 Powód: post pod postem
maniaczkakolorowania jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-17, 18:42   #4972
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 608
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

hej chcia³am siê umowiæ do fryzjera na prostowanie w³osów. czytam, ¿e ju¿ nie polecacie encanto ? to co w takim razie wybrac? inoar? czy jednak pój¶æ w encanto?

w³osy mam rozja¶niane, pusz±ce siê i faluj±ce.
kudliczek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-17, 22:54   #4973
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Mnie fryzjerka powiedzia³a ¿e moje wlosy siê nie wyprostuja co najwyzej odbuduja 😄 wiec sie pytam jakie wlosy mozna wyprostowac? Proste?
A majac na g³owie to co powyzej, po szamponie oczyszczajacym, nie? Kuzynka z kreconymi wlosami ma idealnie proste, nie wiem czy nie musi troche po myciu stylizowac


Kudliczek A to fryzjerzy nie maja swoich produktów?
Ja chcia³abym spróbowaæ purc-a z ali

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez maniaczkakolorowania
Czas edycji: 2017-04-17 o 22:55
maniaczkakolorowania jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-18, 01:04   #4974
Nasia1138
Raczkowanie
 
Avatar Nasia1138
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 47
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Ponoæ to jest tak,¿e w³osy sie odbudowywuj±,co w efekcie je prostuje? Ponoæ to tylko efekt uboczny?
Ja na poczatku maja testuje purc pure z allie😍

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Nasia1138 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-18, 06:47   #4975
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 7 746
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez gronoo Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, powiedzcie proszê u¿ywa³y¶cie kiedy¶ szamponu "nie z zestawu"?
Który powinien siê sprawdziæ ¿eby otworzyæ ³uski w³osa?
Tak, ca³y czas u¿ywam, ale w tej chwili nie mam jak sorawdzic nazwy, poza domem jestem

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-18, 09:14   #4976
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie fryzjerka powiedzia³a ¿e moje wlosy siê nie wyprostuja co najwyzej odbuduja 😄 wiec sie pytam jakie wlosy mozna wyprostowac? Proste?
A majac na g³owie to co powyzej, po szamponie oczyszczajacym, nie? Kuzynka z kreconymi wlosami ma idealnie proste, nie wiem czy nie musi troche po myciu stylizowac


Kudliczek A to fryzjerzy nie maja swoich produktów?
Ja chcia³abym spróbowaæ purc-a z ali

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mia³am baranki krêcone i robione mia³am INOAR i mam proste odbudowane b³yszcz±ce !!!
basia0707 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-18, 16:57   #4977
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 608
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

skusi³abym sie na ten innoar, ale w salonie u fryzjera. sama raczej sobie w domu nie zrobie. albo encanto.

je¿eli mam ¶wie¿o rozja¶niane w³osy to powinnam odczekaæ 14 dni zanim znowu zrobiê prawda?
kudliczek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-18, 16:59   #4978
bieska88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Witam,
13 kwietnia mia³am swój pierwszy robiony zabieg keratynowego prostowania u fryzjera. Z tego co siê orientujê cocochoco.
Zakupi³am sobie oczywi¶cie szampon babydream i ³±czê go z Biovaxem keratyna + jedwab, bo tak siê z³o¿y³o, ¿e mam obydwa, a co do biowaxa nie by³am do koñca pewna, czy nie zawiera soli.
Od¿ywkê mam z L'oreal Pro-keratin, planujê zakupiæ jeszczê maskê z tej serii. Nie wiem czy to nie bêdzie za du¿o i czy nie przekeratynujê w³osów?

Mam dylemat co do suchych szamponów Batiste. By³am w sklepie z artyku³ami fryzjerskimi i tam do mojej dyskusji z sprzedaj±c± przy³±czy³a siê klientka, która stwierdzi³a, ¿e suche szampony absolutnie powinny byæ zakazane a po keratynie wyeliminowane ca³kowicie.
Z racji tego, ¿e pani nie by³a dla mnie zbyt wiarygodna postanowi³am zapytaæ tutaj, czy Batiste szkodzi w³osom po keratynowym prostowaniu?
Nie u¿ywam go czêsto, ale same wiecie, jak to czasem bywa...

Zdjêcie moich w³osów przed i po dodam, jak moja fryzjerka zamie¶ci je na swojej stronie
bieska88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-18, 17:23   #4979
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

U¿ywa³am Batiste po prostowaniu kratynowym i wg mnie nic z³ego nie zrobi³ w³osom.
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-04-18, 17:36   #4980
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Mam tylkoszampon rossmann, zauwazylam ze zel do mycia ziaji jest czysty od sls wiec u¿ywam a zmiane, jesli chodzi o odzywki to mam kallosa keratin i multiwitamiowej

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.