Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-30, 21:07   #181
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterow

Masakra, serce pęka jak sie słyszy taka historie jak ta druga..;(
Dobrze, ze pomogą tej rodzinie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 22:01   #182
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterow

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Masakra, serce pęka jak sie słyszy taka historie jak ta druga..;(
Dobrze, ze pomogą tej rodzinie.

O tak. Chociaż Ewa Minge bardzo mnie swoją twarzą dziś przeraziła! :O I nie podobało mi się, że mama opowiada o możliwości swojej śmierci w każdej chwili przy dzieciach, że aż płakały, no, nie robi się tak... :/


Jak zwykle w czwartek czekam na królową Jaworowicz, by po wszystkim skrobnąć post na forum w naszym temacie


Kobieta z pierwszego reportażu jakaś podejrzana jednak dla mnie... Ciągle tylko, że to "polskie" dziecko, chociaż dziewczynka więcej czasu spędziła w Weronie.


W ostatniej sprawie w ogóle nie wiem, o co w końcu chodziło O.o Co miał kot do pobicia, skąd strata mieszkania?
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 22:14   #183
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterow

Ja się chciałam zdrzemnąć na chwilę i dopiero wstalam... I zaspałam na Elę :/ o co chodziło dziś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 22:18   #184
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterow

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Ja się chciałam zdrzemnąć na chwilę i dopiero wstalam... I zaspałam na Elę :/ o co chodziło dziś?

W pierwszej sprawie była dziewczyna, która związała się z Włochem z Werony, mają córeczkę. Po rozstaniu zabrała małą ze sobą do Polski ( mówi, że za zgodą ojca, ale on zaprzecza ). Polski sąd nakazuje oddać dziecko ojcu i tam rozstrzygać, kto powinien pełnić opiekę, matka się nie zgadza.

Wśród ekspertów Majdan, Ewa Minge i ta dziwna włoska rodzina śpiewaków xD


Druga sprawa: bardzo uboga rodzina, kobieta wychowuje sama dwójkę dzieci, były mąż się wypiął. Syn i córka chorzy, dodatkowo synek miał wypadek, przez co jest na wózku i nie może się samodzielnie poruszać. Zaoferowano im pomoc materialną i prawną w wywalczeniu alimentów zaległych.


Trzecia sprawa: stara sąsiadka nęka wytrwale otoczenie. Oskarżyła sąsiada, który wyprowadzał kotka na spacer pod jej oknami o pobicie męża, przez co stracił mieszkanie, bo musiał jej spłacić zadośćuczynienie.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 22:22   #185
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterow

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
W pierwszej sprawie była dziewczyna, która związała się z Włochem z Werony, mają córeczkę. Po rozstaniu zabrała małą ze sobą do Polski ( mówi, że za zgodą ojca, ale on zaprzecza ). Polski sąd nakazuje oddać dziecko ojcu i tam rozstrzygać, kto powinien pełnić opiekę, matka się nie zgadza.

Wśród ekspertów Majdan, Ewa Minge i ta dziwna włoska rodzina śpiewaków xD


Druga sprawa: bardzo uboga rodzina, kobieta wychowuje sama dwójkę dzieci, były mąż się wypiął. Syn i córka chorzy, dodatkowo synek miał wypadek, przez co jest na wózku i nie może się samodzielnie poruszać. Zaoferowano im pomoc materialną i prawną w wywalczeniu alimentów zaległych.


Trzecia sprawa: stara sąsiadka nęka wytrwale otoczenie. Oskarżyła sąsiada, który wyprowadzał kotka na spacer pod jej oknami o pobicie męża, przez co stracił mieszkanie, bo musiał jej spłacić zadośćuczynienie.
Widzę, że sporo mnie ominęło... A było jakieś wspólne śpiewanie?

Majdan i Minge, faktycznie eksperci pierwszej wody... Po co oni w ogóle zapraszają takich ludzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 22:27   #186
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterow

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Widzę, że sporo mnie ominęło... A było jakieś wspólne śpiewanie?

Majdan i Minge, faktycznie eksperci pierwszej wody... Po co oni w ogóle zapraszają takich ludzi?
Pewnie, że było Ewa i eksperci wtórowali, kolebiąc się na boki. Dziecko płacze, a ci śpiewają.

Ewa Minge zaoferowała tej biednej rodzinie pościele i buty. Majdan podarował chłopcu na wózku koszulkę piłkarską.

Poza tym księżulo wyskoczył z kolejną mądrością, że gdyby ta pierwsza para ( Polka i Włoch ) byli po ślubie, to na pewno byłoby lepiej
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 23:20   #187
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterow

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość

Poza tym księżulo wyskoczył z kolejną mądrością, że gdyby ta pierwsza para ( Polka i Włoch ) byli po ślubie, to na pewno byłoby lepiej
Księdzu na pewno byłoby lepiej bo przytuliłby kaske za ten ślub
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-31, 00:02   #188
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterow

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;86863591]Księdzu na pewno byłoby lepiej bo przytuliłby kaske za ten ślub [/QUOTE]Hahahaha
Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Pewnie, że było Ewa i eksperci wtórowali, kolebiąc się na boki. Dziecko płacze, a ci śpiewają.

Ewa Minge zaoferowała tej biednej rodzinie pościele i buty. Majdan podarował chłopcu na wózku koszulkę piłkarską.

Poza tym księżulo wyskoczył z kolejną mądrością, że gdyby ta pierwsza para ( Polka i Włoch ) byli po ślubie, to na pewno byłoby lepiej
Ale szopka

Może uda mi się obejrzeć powtórkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 06:30   #189
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterow

Babka z pierwszej sprawy wygladała delikatnie mówiąc na rozchwiana emocjonalnie.

Przy drugiej sprawie czułam sie okropnie tego słuchając, min dlatego, ze ojciec tych dzieci ma tak wywalone na ich los.

Nie mogłam sie skupić na to co mówi minge bo patrzyłam na ruchy jej twarzy. Dziwna sprawa. W każdym razie dobrze, ze Elka zaprosiła Minge i Majdana bo pomogą tej biednej rodzinie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 07:07   #190
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterow

Rodzinie nr 2 mam nadzieję, że pomogą ogarnąć jakieś mieszkanie. Bo remontowanie tego wynajętego, gdzie jest jakiś problem z wilgocią itd. to chyba nie za dobry pomysł. Mam nadzieję, że jakiś prawnik otoczy ich opieką, żeby nie było tak, że im remont strzelą, a potem im wypowiedzą to mieszkanie. Poza tym dla chłopczyka lepiej byłoby mieszkać w lokalu dostosowanym do jego niepełnosprawności.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 22:12   #191
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterow

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Poza tym dla chłopczyka lepiej byłoby mieszkać w lokalu dostosowanym do jego niepełnosprawności.
Tak mi żal tego chłopaczka, matko kochana... serce mi pękało jak na niego patrzyłam

Ale ogólnie jak zwykle masakra u pani Jaworowicz - gadanie okropności przy dzieciach...mama nie miała pewnie złych intencji, ale serio jak się poczuła córka kiedy usłyszała od niej taki tekst, cyt.:
-Ile ty masz lat ?
-14.
-No to od tylu lat nie kupiłam sobie nowych butów.
Fajnie się dowiedzieć, że się swoim urodzeniem przyczyniło do nędzy matki.
Ja pierniczę.

Ten z trzeciego reportażu jakiego spasionego tego kota ma

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2019-06-01 o 22:26
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-02, 09:31   #192
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterow

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86868396]Tak mi żal tego chłopaczka, matko kochana... serce mi pękało jak na niego patrzyłam

Ale ogólnie jak zwykle masakra u pani Jaworowicz - gadanie okropności przy dzieciach...mama nie miała pewnie złych intencji, ale serio jak się poczuła córka kiedy usłyszała od niej taki tekst, cyt.:
-Ile ty masz lat ?
-14.
-No to od tylu lat nie kupiłam sobie nowych butów.
Fajnie się dowiedzieć, że się swoim urodzeniem przyczyniło do nędzy matki.
Ja pierniczę.
(...)[/QUOTE]

Ale szczerze mówiąc aż taka nędza tej pani mnie dziwi. Na pewno mają ciężko sytuację, ale też troszkę to było pod telewizję - pewnie jej kazali powiedzieć wszystko, co najgorsze. I zapewne miała na myśli nowe jako nówka sztuka ze sklepu. A przecież dużo osób ubiera się w lumpkach, żadem wstyd, czy ujma.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-02, 18:40   #193
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterow

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ale szczerze mówiąc aż taka nędza tej pani mnie dziwi. Na pewno mają ciężko sytuację, ale też troszkę to było pod telewizję - pewnie jej kazali powiedzieć wszystko, co najgorsze. I zapewne miała na myśli nowe jako nówka sztuka ze sklepu. A przecież dużo osób ubiera się w lumpkach, żadem wstyd, czy ujma.

A ja się poczułam troszkę zażenowana, jak zaczęła wypominać, że sąsiadka dostaje wyższy zasiłek, a biedniejsza od niej na pewno nie jest. Trochę to takie było nie fair... No i to rozmawianie o swojej śmierci przy dzieciach, aż płakały :/
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-02, 20:56   #194
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterow

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
A ja się poczułam troszkę zażenowana, jak zaczęła wypominać, że sąsiadka dostaje wyższy zasiłek, a biedniejsza od niej na pewno nie jest. Trochę to takie było nie fair... No i to rozmawianie o swojej śmierci przy dzieciach, aż płakały :/
Mogła o tym nie mówić. Po co sobie robić wrogów w miejscu zamieszkania?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 19:23   #195
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Moje złote! Niestety, przegapiła w tym tygodniu moją czwartkową guilty pleasure jaką jest "Sprawa dla reportera". Co się działo? Jakie sprawy? Były śpiewy i tańce, o odpowiednich podkładach muzycznych nie wspomnę?
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 22:24   #196
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Obejrzałam dzisiaj (do SdR świetnie się jeździ na orbitreku).

Sprawa 1: Nabici w butelkę przez dewelopera - oszusta. Warszawa - Praga, więc okazyjne ceny mieszkań oscylowały w granica 400-500 tysięcy złotych. Projekt sobie, to co było złożone w urzędzie sobie, a to co w akcie notarialnym sobie. Deweloper pod przykrywką antresoli dobudował 4-te piętro i to jest problem. Przykra sprawa, ale może coś się da zrobić, bo blok mieszkalny stoi. Może uda im się przeprowadzić odbiór i jakoś to wszystko wyrównać w dokumentach.

Sprawa 2: Znajomość z Hindusem studiującym w Polsce - 17-tka chciała podszkolić angielski (), a w wyniku krótkiej, około miesięcznej znajomości zaszła w ciążę. Pan początkowo nie chciał tego dziecka (no nie dziwota), potem jednak zmienił zdanie - zaczął odwiedzać, deklarować chęć bycia rodziną. I rodziny byli, ślub wzięli, pojechali razem do Irlandii (on chciał tam robić doktorat). Nie było dobrze (nie dziwota) - małżeństwo w dużej mierze chyba było z rozsądku. Różnice kulturowe również tutaj chyba odegrały rolę. Pani się w pewnym momencie zawinęła z dzieckiem do Polski, co uznano za porwanie rodzicielskie. Teraz się ukrywa z małą. W studiu było oczywiście typowe "on winny / ona winna". Prawda zapewne leży gdzieś pośrodku. Śpiewów na żywo nie było. Puszczali jedynie fragmenty jakiegoś teledysku hinduskiego.

Sprawa 3: Smutna historia kobiety, które już jako dorosła zaczęła chorować na coś, co wygląda na wrodzoną łamliwość kości. Była badania w kilku szpitalach, diagnozowana bez powodzenia. Generalnie nie wiedzą co jej jest. Ma męża i synka. 3 profesorów medycyny obiecało pomoc.

Dosyć spokojny odcinek. Kolejny raz nie było mojego "ulubieńca" czyli Piotra "będę się darł, bo pomagam" Ikonowicza.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-06-07 o 22:28
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 21:44   #197
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

I jak wrażenia? Szczerze mówiąc, nie wierzę w winę nauczyciela oskarżonego o gwałt. O samej sprawie czytałam już wcześniej, nie ma żadnych dowodów, jak można skazać człowieka na takiej podstawie? Zwłaszcza, że matkę dziewczyny przyłapano już raz na kłamstwie w zeznaniach. Brak słów...


Współczuję ludziom ze śmietniskiem widocznym z podwórka. Ten smród i przygnębiający widok... tu zieleń, bociany spacerują, a obok góra śmieci. Ohyda!
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 15:14   #198
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
I jak wrażenia? Szczerze mówiąc, nie wierzę w winę nauczyciela oskarżonego o gwałt. O samej sprawie czytałam już wcześniej, nie ma żadnych dowodów, jak można skazać człowieka na takiej podstawie? Zwłaszcza, że matkę dziewczyny przyłapano już raz na kłamstwie w zeznaniach. Brak słów...


Współczuję ludziom ze śmietniskiem widocznym z podwórka. Ten smród i przygnębiający widok... tu zieleń, bociany spacerują, a obok góra śmieci. Ohyda!
Ad 1.: Też nie wierzę w 100% w winę tego faceta skazanego za gwałt. Dziewczyna wydaje się być z ogromnym parciem na szkło, może tak chciała się wybić?



Ad 2.: Sprawa wydaje mi się jakaś szyta grubymi nićmi, skoro jest tyle niedomówień. W dodatku Ela już u nich była wcześniej...
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 16:32   #199
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Ad 1.: Też nie wierzę w 100% w winę tego faceta skazanego za gwałt. Dziewczyna wydaje się być z ogromnym parciem na szkło, może tak chciała się wybić?
Z tego, co wiem, dziewczyna jest znana jako świetna manipulantka. Według nauczycieli miała wybitne zdolności aktorskie i uczestniczyła w szkolnych inscenizacjach teatralnych. Według matki, jest bardzo inteligentna i bardzo manipulująca, potrafi sprawić, że otoczenie odbiera ją tak, jak ona chce. No i mnóstwo nieścisłości, których śledczy nawet nie starali się wyjaśnić. Bo matka dziewczynki zeznała, iż ma nagranie w którym nauczyciel przyznał się jej do obcowania płciowego z jej córką. Nagrania nikt nie słyszał, nie wiadomo, czy w ogóle istniało. Gdyby jednak, to dlaczego matka nie zawiadomiła prokuratury jeszcze tego samego dnia, tylko zdecydowała się to zrobić rok później?

Jednym słowem, brak dowodów stał się dowodem...
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-28, 09:42   #200
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Przegapiłam wczorajszy odcinek :< Co się działo?
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 09:59   #201
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Też nie oglądałam i tez jestem ciekawa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 11:16   #202
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

A było? Chyba na okres wakacyjny wstrzymane...hmm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 12:52   #203
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
A było? Chyba na okres wakacyjny wstrzymane...hmm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Było.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 13:37   #204
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Ja też nie oglądałam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 14:16   #205
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
A było? Chyba na okres wakacyjny wstrzymane...hmm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 22:49   #206
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Nic nowego, Jaworowicz coraz bardziej irytująca (te jej pytania i wtrącenia), mój ulubiony prawnik z ultra białymi zębami i "rozwojowymi" włosami był wśród ekspertów. Sprawy:
1) Wieś, jakiś konflikt / konflikty między dwoma (czy więcej) rolnikami, rozwalanie mienia (bramy), "policjanci mnie pobili" kontra "sąd jednak pana skazał za...". Typowy wiejski dramacik na dwie kury.
2) Sopot, ludzie powierzyli (ileś tam osób się łączeni zebrało poszkodowanych) pieniądze pani, co to im obiecała ich pomnożenie poprzez obrót walutami (chyba zysk 11% czy coś koło tego). Z jednej strony mi szkoda takich osób, a z drugiej myślę sobie, że widać niektórzy mają za dużo kasy, że tak chętnie ją oddają na jakieś szemrane interesy.
3) Sprawa jakiegoś niepełnosprawnego pana, ale nie miałam siły dłużej oglądać.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 15:14   #207
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
3) Sprawa jakiegoś niepełnosprawnego pana, ale nie miałam siły dłużej oglądać.

Ojej, było aż tak źle?


Dzięki, Ellen Ciekawe, czy do sprawy wiejskiej odpowiedni podkład muzyczny dali, jak to oni potrafią xD Też lubię Pięknego Mecenasa z mega białymi licówkami. A Rutkowskiego czy Minge nie było? Doradzili coś chociaż komuś ci eksperci, pomogli? Bo ostatnio z tym kiepsko.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 16:31   #208
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Ojej, było aż tak źle?

Dzięki, Ellen Ciekawe, czy do sprawy wiejskiej odpowiedni podkład muzyczny dali, jak to oni potrafią xD Też lubię Pięknego Mecenasa z mega białymi licówkami. A Rutkowskiego czy Minge nie było? Doradzili coś chociaż komuś ci eksperci, pomogli? Bo ostatnio z tym kiepsko.
Odcinek, jak odcinek, ale stwierdziłam, że nie mam siły na oglądanie aż takiego dramatu ludzkiego. Poza sprawy takie trochę o niczym na zasadzie, że pewnie g... się da zrobić (w drugiej sprawie powinni całe to towarzycho aresztować, ale się pewnie będą tak długo zastanawiać, aż oszuści pitną za granicę lub ukryją majątek tak głęboko, że nikt do tego już potem nie dojdzie).

W pierwszym przypadku rolnik się tłumaczył, że pobicie nagrał brat, ale policjanci to skasowali. Eksperci słusznie mu powiedzieli, że jeżeli to dowód na jego niewinność, to powinien był nawet z własnej kieszeni wybulić kasę na odzyskanie pliku.

W drugiej sprawie: jak słyszę, że ktoś komuś ponad milion złotych powierzył, bo "ta pani miała opinię takiej, co to potrafi robić pieniądze" (coś w ten deseń), to serio stwierdzam, że widać taka osoba miała za dużo kasy i koniecznie, podświadomie chciała ją oddać oszustom.

Rutkowskiego, ani Minge, ani naszego ulubieńca od spraw mieszkaniowych wszelakich nie było.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 20:14   #209
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość

W drugiej sprawie: jak słyszę, że ktoś komuś ponad milion złotych powierzył, bo "ta pani miała opinię takiej, co to potrafi robić pieniądze" (coś w ten deseń), to serio stwierdzam, że widać taka osoba miała za dużo kasy i koniecznie, podświadomie chciała ją oddać oszustom.
Zawsze mnie zastanawia jak ludzie z taką mentalnością w ogóle dochodzą do takich pieniędzy.
Chyba, że dziedziczą.
Cały odcinek można obejrzeć na youtube.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 22:07   #210
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;86949258]Zawsze mnie zastanawia jak ludzie z taką mentalnością w ogóle dochodzą do takich pieniędzy.
Chyba, że dziedziczą.
Cały odcinek można obejrzeć na youtube.[/QUOTE]

Dokładnie o tym samym rozmawialiśmy ostatnio w pracy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-11 14:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.