DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-06, 17:15   #31
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
MNiej wiecej mam takie cos
Przy czubku glowy sa wyrazne pasemka,na dlugosci sie rozmywaja.
mam być szczery? (zawsze się staram) nie nawidzę TAKICH pasemek wyglądaja bardzo sztucznie i jestem im przeciwny, sądziłem ze masz duzo cienkich, lub po prostu cos jak reflesy co by wyglądało ślicznie, a tak to, takie tam pasy jak na ulicy ale ponoś to troszke, może brąz się wymyje i nałozysz na całość coś, co pomoże wyrównywac kolor. jeżeli fryzjerka zrobiła blond ma pasemkach (pasmach ) to nie umiała na całości? swoją drogą masz zniszczone te pasma? czy raczej tak jak było?

btw dziękuję moderatorce za wprowadzenie zmiany w nazwę wątku
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-07-06 o 17:19
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 17:20   #32
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
mam być szczery? (zawsze się staram) nie nawidzę TAKICH pasemek wyglądaja bardzo sztucznie i jestem im przeciwny, sądziłem ze masz duzo cienkich, lub po prostu cos jak reflesy co by wyglądało ślicznie, a tak to, takie tam pasy jak na ulicy ale ponoś to troszke, może brąz się wymyje i nałozysz na całość coś, co pomoże wyrównywac kolor. jeżeli fryzjerka zrobiła blond ma pasemkach (pasmach ) to nie umiała na całości? swoją drogą masz zniszczone te pasma? czy raczej tak jak było?
NIestety, mam troche grubszych:/ Co do zniszczen, to calosc jest sucha i drutowata, tak samo jak po poprzedniej wizycie. Dopiero moja maseczka z dodatkami powinna pomoc. Bo to gowno, co ona mi nalozyla, nic nie dalo.
Sama mam dola, bo liczylam na cos jasniejszego. Ale co zrobic? wiecej tam nie pojde
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 17:37   #33
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
NIestety, mam troche grubszych:/ Co do zniszczen, to calosc jest sucha i drutowata, tak samo jak po poprzedniej wizycie. Dopiero moja maseczka z dodatkami powinna pomoc. Bo to gowno, co ona mi nalozyla, nic nie dalo.
Sama mam dola, bo liczylam na cos jasniejszego. Ale co zrobic? wiecej tam nie pojde
mam nadzieję, że nie masz doła z powodu tego co napisałem? napisałem co uważam o pasemkach po prostu, ale źle nie jest sądze, ze brąz się wyplucze zwłaszcza ze nakładała go na rozjasnione włosy, jest szansa zebyś się dowiedziała jakiej farby ona używała i z jaką wodą?

no tak na logikę....nie mogła zrobic Ci blondu bo stwierdziła ze nie wyjdzie ale pasemka do blondu rozjaśniła a reszte przyciemniła, równie dobrze mogla potraktowac całe włosy tak jak pasemka prawda?

a ja od serca polecam maskę gliss kur ultimate repair ta czarna taka, ale nie nakładaj na całe włoski, obciąża! choć w Twoim przypadku będzie to pomocne zeby ogarnąc sianko na końcach. jest ciężka ale to dobrze bo na prawde pomaga. jest mega mega wydajna
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-07-06 o 17:38
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 17:44   #34
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że nie masz doła z powodu tego co napisałem? napisałem co uważam o pasemkach po prostu, ale źle nie jest sądze, ze brąz się wyplucze zwłaszcza ze nakładała go na rozjasnione włosy, jest szansa zebyś się dowiedziała jakiej farby ona używała i z jaką wodą?

no tak na logikę....nie mogła zrobic Ci blondu bo stwierdziła ze nie wyjdzie ale pasemka do blondu rozjaśniła a reszte przyciemniła, równie dobrze mogla potraktowac całe włosy tak jak pasemka prawda?

a ja od serca polecam maskę gliss kur ultimate repair ta czarna taka, ale nie nakładaj na całe włoski, obciąża! choć w Twoim przypadku będzie to pomocne zeby ogarnąc sianko na końcach. jest ciężka ale to dobrze bo na prawde pomaga. jest mega mega wydajna
Szczerze? mam dola i jestem wk...a, bo skoro przyciemnila mi wlosy, to na cholere robilam ta kapiel rozjasniajaca? wydawalo mi sie, ze ma dobra baze, wlosy byly dosc jasne, a ona mi je przyciemnila. Niepotrzebnie je niszczylam, wszystko jak psu w dupe
Pasemka patrzac od gory sa koloru jasny blond, a mniej wiecej od gory ucha robia sie rudawe, wiec pewnie to samo byloby z farba blond na calej dlugosci.
Braz pewnie tez wyplucze sie do rudosci. Ide sie pociac szarym mydlem w plynie

Wybacz wulgaryzmy, pretensje mam do frzyjerki. I do siebie, ze nie potrafilam postawic na swoim. Ale wydawalo mi sie, ze ona wie lepiej, co robi.


Maske sobie kupie, dzieki za rade

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-07-06 o 17:46
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 17:53   #35
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Szczerze? mam dola i jestem wk...a, bo skoro przyciemnila mi wlosy, to na cholere robilam ta kapiel rozjasniajaca? wydawalo mi sie, ze ma dobra baze, wlosy byly dosc jasne, a ona mi je przyciemnila. Niepotrzebnie je niszczylam, wszystko jak psu w dupe
Pasemka patrzac od gory sa koloru jasny blond, a mniej wiecej od gory ucha robia sie rudawe, wiec pewnie to samo byloby z farba blond na calej dlugosci.
Braz pewnie tez wyplucze sie do rudosci. Ide sie pociac szarym mydlem w plynie

Wybacz wulgaryzmy, pretensje mam do frzyjerki. I do siebie, ze nie potrafilam postawic na swoim. Ale wydawalo mi sie, ze ona wie lepiej, co robi


Maske sobie kupie, dzieki za rade
szampon z tej serii takze zmiękcza juz włosy i wygładza bo ma keratyne w składzie ale z maską moze juz deczko obciążyć.

hm słuchaj, Ty robiłaś same kąpiele nie? i tylko ściaganie (rozjasnianie) wczesniej u fryzjera nie? teraz jakbyś nalozyła dekoloryzator na włosy to to co ciemne ściągnie się a te jasne pasemka zostaną jakie są, moze to coś da? a dalej farbkami.
moja rada jest taka, przeboje to co masz teraz, niech sie zmyje to ciemne, jak nie to zdekoloryzuj bo to nie wpłynie i tak na stan włosów, nawilżaj włosy, i ja bym potem połozył farbę na całość żeby w takim stopniu jakim się da, zrównać wszystko, pasemka akurat mogą być jaśniejsze wtedy po farbie to dałoby efekt wielowymiarowego koloru.

ewentualnie! możesz iśc na reklamację do tej fryzjerki ze nie chciałas ciemnego, masz prawo jeżeli zrobi coś, co nie było ustalane , czyli zrobiła cos czego nie chciałas, ale jeśli zgodziłas sie na brąz, to nie wiem czy wyjdzie ;/
wteyd byś mogła spróbować z dekoloryzacją u niej, w sensie, aby ona poniosła koszta dekoloryzacji ale żebys powiedziała jej czym ma zrobić (i tu tez moze się nie zgodzić a takie użeranie się raczej nie ma sensu, chyba ze jest Ona w porządku i zrozumiałaby)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-07-06 o 17:55
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 18:04   #36
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
szampon z tej serii takze zmiękcza juz włosy i wygładza bo ma keratyne w składzie ale z maską moze juz deczko obciążyć.

hm słuchaj, Ty robiłaś same kąpiele nie? i tylko ściaganie (rozjasnianie) wczesniej u fryzjera nie? teraz jakbyś nalozyła dekoloryzator na włosy to to co ciemne ściągnie się a te jasne pasemka zostaną jakie są, moze to coś da? a dalej farbkami.
moja rada jest taka, przeboje to co masz teraz, niech sie zmyje to ciemne, jak nie to zdekoloryzuj bo to nie wpłynie i tak na stan włosów, nawilżaj włosy, i ja bym potem połozył farbę na całość żeby w takim stopniu jakim się da, zrównać wszystko, pasemka akurat mogą być jaśniejsze wtedy po farbie to dałoby efekt wielowymiarowego koloru.

ewentualnie! możesz iśc na reklamację do tej fryzjerki ze nie chciałas ciemnego, masz prawo jeżeli zrobi coś, co nie było ustalane , czyli zrobiła cos czego nie chciałas, ale jeśli zgodziłas sie na brąz, to nie wiem czy wyjdzie ;/
wteyd byś mogła spróbować z dekoloryzacją u niej, w sensie, aby ona poniosła koszta dekoloryzacji ale żebys powiedziała jej czym ma zrobić (i tu tez moze się nie zgodzić a takie użeranie się raczej nie ma sensu, chyba ze jest Ona w porządku i zrozumiałaby)
Najpierw dekolor (podobno) u fryzjera + farba z poziomu 6, potem kapiel w domu, a teraz te pasemka i farba na reszte. Woda utleniona 6%. Nie chce juz robic dekoloru, podejrzewam, ze samo zejdzie do rudego :/ Niestety, ale zgodzilam sie na pasemka i braz. Tylko, ze mial byc jasniejszy niz moje wlosy, a chyba jest ciemniejszy.
Mozesz doradzic cos w sprayu, co zmiekczy mi to siano bez mycia? Nie chce teraz myc, bo boje sie, ze przed jutrzejsza impreza wyjdzie mi to rude spod spodu, a wlosy strasznie sie placza.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 18:28   #37
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Najpierw dekolor (podobno) u fryzjera + farba z poziomu 6, potem kapiel w domu, a teraz te pasemka i farba na reszte. Woda utleniona 6%. Nie chce juz robic dekoloru, podejrzewam, ze samo zejdzie do rudego :/ Niestety, ale zgodzilam sie na pasemka i braz. Tylko, ze mial byc jasniejszy niz moje wlosy, a chyba jest ciemniejszy.
Mozesz doradzic cos w sprayu, co zmiekczy mi to siano bez mycia? Nie chce teraz myc, bo boje sie, ze przed jutrzejsza impreza wyjdzie mi to rude spod spodu, a wlosy strasznie sie placza.
spray z tej serii gliss kura, albo shauma krem i olejek, ja lubie tez got2b taki krem z pompką wygładzający opakowanie żółto różowe, wygładza ślicznie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 18:34   #38
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Dziekuje
Ten got2be nie usztywnia wlosow? Bo widze na KWC ze to produkt do stylizacji? Opakowania faktycznie sliczne
Chyba polece zaraz do sklepu poszukac ktoregos z poleconych przez Ciebie produktow. Widze, ze shauma jest w Naturze w promocji

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-07-06 o 18:38
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 18:48   #39
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

tylko, ze shauma moze lekko obciążać tez więc z umiarem, ja pryskam na rękę i dopiero we włosy

got2b to taki wygładzacz jest
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 18:52   #40
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
tylko, ze shauma moze lekko obciążać tez więc z umiarem, ja pryskam na rękę i dopiero we włosy

got2b to taki wygładzacz jest
Dziekuje dobry czlowieku
Popsikalam Isana w sprayu, niby do suchych i zniszczonych, ale nie widze efektu
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 18:56   #41
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

nie wiem, nie uzywałem isany

hm jeszcze mi przyszło do glowy serum termoochronne marion
http://static.aukcjusz.pl/uploads/au...d_264x237.jpeg

bardzo fajne
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-07, 09:49   #42
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ja lubie tez got2b taki krem z pompką wygładzający opakowanie żółto różowe, wygładza ślicznie
mam go, bardzo fajny

Ja też zaczęłam olejować włosy bo podobno działa cuda, wygładza itd... robię to raz na tydzień i dopiero chyba z 3 razy więc spektakularnych efektów nie ma.
Fryz słyszałeś coś o tym olejowaniu?
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 10:01   #43
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

zalezy czym, ja tylko stosowałem kokosowy , pomagał
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 10:31   #44
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
zalezy czym, ja tylko stosowałem kokosowy , pomagał
Ja używam tego KLIK
Dziewczyny sobie chwalą, więc dam mu szansę. Na kokosowy też się czaję.
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 12:19   #45
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Mozesz doradzic cos w sprayu, co zmiekczy mi to siano bez mycia? Nie chce teraz myc, bo boje sie, ze przed jutrzejsza impreza wyjdzie mi to rude spod spodu, a wlosy strasznie sie placza.
Ja ze swojej strony mogę polecić marion serum termoochronne z pompką, super mi wygładzało włosy samo, jak i w porównaniu z prostownicą!

Poza tym na KWC dużo osób wychwala to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ghtweight.html

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
spray z tej serii gliss kura, albo shauma krem i olejek, ja lubie tez got2b taki krem z pompką wygładzający opakowanie żółto różowe, wygładza ślicznie
... i zabójczo pachnie Nieraz nakładam go na włosy tylko, żeby poczuć jego zapach na rękach

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie wiem, nie uzywałem isany

hm jeszcze mi przyszło do glowy serum termoochronne marion
http://static.aukcjusz.pl/uploads/au...d_264x237.jpeg

bardzo fajne
j.w, polecam!

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
Ja używam tego KLIK
Dziewczyny sobie chwalą, więc dam mu szansę. Na kokosowy też się czaję.
Też się czaję na różne oleje To ten rossmanowski? Jak ja żałuję że u mnie nie ma rossmana...
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 12:25   #46
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

dzieki, chyba juz nic nie kupie, bo o 14 jade na to cholerne wesele. Nawet mi sie nie chce, masakra. Jak patrze w lustro to mam chec wyc. A myslalam, ze fryzjer zrobi to lepiej ode mnie. Teraz wiem, czemu omijalam ich szerokim lukiem przez tyle lat. Ciebie sie to nie tyczy Fryz
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 12:27   #47
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

katja_24 na zniszczone i suche włosy sprawdził się u mnie też wax, ale stosowany regularnie. Na początku używałam go niemal codziennie (bądź co 2 dni jak nie miałam czasu) a z czasem przeszłam do 2 stosowań tygodniowo. Nie dość że przyspieszył u mnie wzrost włosów, to jeszcze wyglądały o niebo lepiej, i w dotyku dało się nawet wyczuć różnicę. Tylko że ja nakładałam go na włosy, trzymałam 30-40 min pod folią (reklamówką), i ogrzewałam suszarką. Potem na 10-15 min nakładałam na włosy jeszcze ręcznik, zmywałam wszystko i czekałam aż włosy wyschną same. Mi stosowany na dłuższą metę poprawił wygląd wizualny włosów, i w dotyku też były jakieś takie lepsze. Wiem że opinie na jego temat są różne- mi akurat bardzo pomógł.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 12:30   #48
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
katja_24 na zniszczone i suche włosy sprawdził się u mnie też wax, ale stosowany regularnie. Na początku używałam go niemal codziennie (bądź co 2 dni jak nie miałam czasu) a z czasem przeszłam do 2 stosowań tygodniowo. Nie dość że przyspieszył u mnie wzrost włosów, to jeszcze wyglądały o niebo lepiej, i w dotyku dało się nawet wyczuć różnicę. Tylko że ja nakładałam go na włosy, trzymałam 30-40 min pod folią (reklamówką), i ogrzewałam suszarką. Potem na 10-15 min nakładałam na włosy jeszcze ręcznik, zmywałam wszystko i czekałam aż włosy wyschną same. Mi stosowany na dłuższą metę poprawił wygląd wizualny włosów, i w dotyku też były jakieś takie lepsze. Wiem że opinie na jego temat są różne- mi akurat bardzo pomógł.
Mialam Biovax z L'biotica i mi nie pomogl :/
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 12:52   #49
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Mialam Biovax z L'biotica i mi nie pomogl :/
Ale ja mówię o tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-07, 15:48   #50
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Sama juz nie wiem, co kupic, kazdy chwali cos innego
Na razie mam troche latte z Kallosa i odrobine do farbowanych tez z Kallosa. Jak mi sie skoncza, to pomysle co dalej. Te dzialaja niezle, jesli stuninguje je polproduktami
Nie poszlam na slub, TZ zaniemogl
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 21:07   #51
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Mialam Biovax z L'biotica i mi nie pomogl :/

Zależy jeszcze jaki biovax bo są różne i np u mnie najlepiej sprawdza się ten do suchych i zniszczonych - pomaranczowy. Ten latte absolutnie mi nie pasuje a reszta nie robi nic, więc warto popróbować. Z tego co kojarze są dostępne małe saszetki tego na raz.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 00:46   #52
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
oj potrafi podrażnić i przesuszyc wlosy mocno

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
dzieki, chyba juz nic nie kupie, bo o 14 jade na to cholerne wesele. Nawet mi sie nie chce, masakra. Jak patrze w lustro to mam chec wyc. A myslalam, ze fryzjer zrobi to lepiej ode mnie. Teraz wiem, czemu omijalam ich szerokim lukiem przez tyle lat. Ciebie sie to nie tyczy Fryz
dzięki
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 01:00   #53
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
oj potrafi podrażnić i przesuszyc wlosy mocno
U mnie akurat się sprawdził, mimo wątpliwego składu. Stosowałam go 2 razy. Podczas stosowania z 4 lata temu przesuszył mi włosy. Podczas stosowania 2 lata temu (już inaczej) przywrócił mi je do życia
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 01:08   #54
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ja lubie waxa do blond włosów z firmy pilomax kamille, cudny.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 11:21   #55
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

no wlasnie, kazdemu pasuje co innego...
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 14:07   #56
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
no wlasnie, kazdemu pasuje co innego...
Dlatego trzeba testować wszystko na sobie Nie ma chyba takiej rzeczy, która by wszystkim odpowiadała.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 16:22   #57
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dlatego trzeba testować wszystko na sobie Nie ma chyba takiej rzeczy, która by wszystkim odpowiadała.
Co racja to racja, tylko na co tu sie zdecydowac, jak jest tyle mozliwosci? latte jest dla mnie dobre, ale zuzylam juz jedno opakowanie 0,3l i teraz ponad polowe litrowego, trzeba by jakas zmiane wprowadzic. Wiadomo, wlosy tez sie przyzwyczajaja.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 21:40   #58
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że nie masz doła z powodu tego co napisałem? napisałem co uważam o pasemkach po prostu, ale źle nie jest sądze, ze brąz się wyplucze zwłaszcza ze nakładała go na rozjasnione włosy, jest szansa zebyś się dowiedziała jakiej farby ona używała i z jaką wodą?

no tak na logikę....nie mogła zrobic Ci blondu bo stwierdziła ze nie wyjdzie ale pasemka do blondu rozjaśniła a reszte przyciemniła, równie dobrze mogla potraktowac całe włosy tak jak pasemka prawda?

a ja od serca polecam maskę gliss kur ultimate repair ta czarna taka, ale nie nakładaj na całe włoski, obciąża! choć w Twoim przypadku będzie to pomocne zeby ogarnąc sianko na końcach. jest ciężka ale to dobrze bo na prawde pomaga. jest mega mega wydajna
oo rany włosy po niej elektryzuja sie jak szalone, nie da sie nawet reka przeciagnąć po nich - i to nie tylko moja opinia nietety
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 00:16   #59
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Co racja to racja, tylko na co tu sie zdecydowac, jak jest tyle mozliwosci? latte jest dla mnie dobre, ale zuzylam juz jedno opakowanie 0,3l i teraz ponad polowe litrowego, trzeba by jakas zmiane wprowadzic. Wiadomo, wlosy tez sie przyzwyczajaja.
Teraz modne jest olejowanie włosów, picie pokrzywy, skrzypu itp. Podobno pomaga Sama niedługo będę próbować
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 00:51   #60
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
oo rany włosy po niej elektryzuja sie jak szalone, nie da sie nawet reka przeciagnąć po nich - i to nie tylko moja opinia nietety
hm moze za długo ją trzymasz?
no ale fakt dla każdego co innego jest dobre w każdym bądź razie ja polecam ją do suchych i zniszczonych , ma keratynę
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.