Keratynowe prostowanie włosów cz. V - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-28, 10:36   #541
sylwia1502
Przyczajenie
 
Avatar sylwia1502
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław/Białystok
Wiadomości: 18
Płukanka tonująca po keratynowym prostowaniu włosów?

Hej.

Wczoraj miałam zrobiony zabieg keratynowego prostowania włosów keratyną Qod Silver. Wiem, że przez 48 h nie mogę moczyć włosów, ale czy myślicie, że po tym czasie mogłabym raz na jakiś czas zrobić sobie płukankę, żeby wytonować trochę mój blond bez większego uszczerbku dla kreatyny?
sylwia1502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 12:33   #542
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Płukanka tonująca po keratynowym prostowaniu włosów?

Cytat:
Napisane przez sylwia1502 Pokaż wiadomość
Hej.

Wczoraj miałam zrobiony zabieg keratynowego prostowania włosów keratyną Qod Silver. Wiem, że przez 48 h nie mogę moczyć włosów, ale czy myślicie, że po tym czasie mogłabym raz na jakiś czas zrobić sobie płukankę, żeby wytonować trochę mój blond bez większego uszczerbku dla kreatyny?
Skoro zalecenie brzmi, że masz przez 48 godzin nie moczyć włosów, to jak planujesz zrobić płukankę bez moczenia ich? Skoro producent daje takie zalecenia, to ja bym się przez te 2 dni przemęczyła.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 18:12   #543
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Płukanka tonująca po keratynowym prostowaniu włosów?

Cytat:
Napisane przez sylwia1502 Pokaż wiadomość
Hej.

Wczoraj miałam zrobiony zabieg keratynowego prostowania włosów keratyną Qod Silver. Wiem, że przez 48 h nie mogę moczyć włosów, ale czy myślicie, że po tym czasie mogłabym raz na jakiś czas zrobić sobie płukankę, żeby wytonować trochę mój blond bez większego uszczerbku dla kreatyny?
Ale po 48 h czy już teraz?
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 11:10   #544
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Płukanka tonująca po keratynowym prostowaniu włosów?

Cytat:
Napisane przez sylwia1502 Pokaż wiadomość
Hej.

Wczoraj miałam zrobiony zabieg keratynowego prostowania włosów keratyną Qod Silver. Wiem, że przez 48 h nie mogę moczyć włosów, ale czy myślicie, że po tym czasie mogłabym raz na jakiś czas zrobić sobie płukankę, żeby wytonować trochę mój blond bez większego uszczerbku dla kreatyny?
Dwa dni nie możesz myć ani moczyć włosów. Natomiast płukankę, farbę zaleca się po dwóch tygodniach minimum
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 11:23   #545
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Płukanka tonująca po keratynowym prostowaniu włosów?

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Dwa dni nie możesz myć ani moczyć włosów. Natomiast płukankę, farbę zaleca się po dwóch tygodniach minimum
Zależy po czym. W instrukcji kativy było, że można farbować prawie zaraz po zabiegu, ale też wlosy można było od razu myć.
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 14:38   #546
emila28101987
Rozeznanie
 
Avatar emila28101987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 588
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej. Czy któraś z Was robiła nanoplastie? Będę robiła w piątek ale trochę obawiam się efektu. Na filmikach efekt po jest świetny ale gdzieś przeczytałam że włosy mniej proste niż po keatynie, że efekt bardziej naturalny, ja jednak lubię bardzo proste włosy.. Ostatnim razem robiłam keratyne Inoar, efekt nie był powalający i trzymał się tylko 2 miesiące więc szukam czegoś innego..
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
emila28101987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 18:24   #547
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Płukanka tonująca po keratynowym prostowaniu włosów?

Od 10 lat robię encanto. Teraz bylam na rozjasnianiu i włosy mam strasznie zniszczone włosy. Fryzjerka powiedziała żebym nie robiła narazie na końce keratyny ew nałożyła ją ale nie prostowala. Niby ona i tak odzywi włosy. Myślicie, że to cos pomoże na ich kondycję? Moze ew ja Tylko wysuszyć
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-05, 17:58   #548
Asiuniaaa05
Przyczajenie
 
Avatar Asiuniaaa05
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej. Około 7 lat temu robiłam Encanto samodzielnie w domu. Jednak nie przykładałam się do tego zbytnio, dlatego też efekt był zerowy. Postanowiłam spróbować jeszcze raz, tym razem w salonie.. efekt zaraz po byl szalowy. Dzisiaj, po 2 dniach umylam włosy. Niestety efekt prysł naturalne włosy mam mocno falowane/kręcone. Po jednym myciu włosy są lekko falowane, ale na pewno nie nadają się do chodzenia w rozpusczonych, a głównie to było zamysłem zrobienia zabiegu.. po myciu łatwo się rozczesaly, ale już podczas suszenia czułam, że nie są ani wybitnie wygladzone, a na pewno nie proste. Nie zależało mi na tafli, ale teraz zostaje mi tylko albo ich wiązanie do momentu wyplukania się keratyny albo prostowanie po każdym myciu, z czego chciałam zrezygnować robiąc zabieg... boję się, że za 2 tygodnie nie będą nadawały się nawet do związania i nie prostowania... czy mozna prostować włosy po zabiegu, czy trzeba poczekać aż kreatyna się wypłucze?
Asiuniaaa05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 13:49   #549
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Można prostować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 19:52   #550
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Witajcie dziewczyny, czy jest może wśród Was osoba doświadczona w encanto, a jednocześnie - pogubiona w aktualnych ofertach? Encanto robię dluuuugo, sama sobie, od ok 8 lat. Widzę że oferta poszła mocno do przodu, wybór preparatów jest ogromny, jednak - ciągle myślę, że nie dorównuje starej recepturze. Szukam czegoś skutecznego (mam grube, puszace się włosy), mniej smierdzacego i krotszego niż encanto.

Ktoś doradzi?
... Nanox?
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 23:47   #551
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Jak dla mnie póki co najlepszą alternatywą jest inoar. Zabieg trwa trochę krócej niż encanto (ponieważ używa się tylko szamponu a następnie preparatu prostujacego i to wszystko) ale niestety śmierdzi tak samo mocno.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-13, 06:24   #552
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie póki co najlepszą alternatywą jest inoar. Zabieg trwa trochę krócej niż encanto (ponieważ używa się tylko szamponu a następnie preparatu prostujacego i to wszystko) ale niestety śmierdzi tak samo mocno.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dzieki <3
A robiłaś chocococ? Jeśli tak, byłaś zadowolona?

Pamiętam ze wszystkich poprzednich wątków Ciebie i Twoje włosy, masz takie delikatniejsze niż moje :p u mnie chocococo zupełnie się nie sprawdziło.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 16:26   #553
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Dzieki <3

A robiłaś chocococ? Jeśli tak, byłaś zadowolona?



Pamiętam ze wszystkich poprzednich wątków Ciebie i Twoje włosy, masz takie delikatniejsze niż moje u mnie chocococo zupełnie się nie sprawdziło.
Miałam Coco i niestety byłam średnio zadowolona. Efekt u mnie po tym preparacie utrzymał się krócej niż po encanto

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 06:53   #554
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Kupiłam i nanox i encanto, ale encanto przyszło szybciej. Nie wytrzymałam i wczoraj nałożyła keratyne, właśnie robię etap z odżywka. Wali tak samo jak zawsze
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 08:51   #555
_kasioor_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cześć, proszę Was o pomoc. Wykonałam zabieg keratynowego prostowania kilka dni temu. Dziś zauważyłam łupież co mam robić tzn jakich produktów użyć by pozbyć się łupieżu??
_kasioor_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 09:21   #556
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez _kasioor_ Pokaż wiadomość
Cześć, proszę Was o pomoc. Wykonałam zabieg keratynowego prostowania kilka dni temu. Dziś zauważyłam łupież co mam robić tzn jakich produktów użyć by pozbyć się łupieżu??
Może to tylko podrażnienie skóry głowy po zabiegu. Użyj normalnego szamponu. Jeżeli nie przejdzie dopiero wtedy umyj głowę czymś przeciwłupieżowym

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 12:05   #557
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Robiłam kilka razy prostowanie encanto i nie zniose kolejny raz tego zapachu i pieczenia oczu. No nie dam rady. Kto Ty zabieg pachnie najmniej intensywnie? Jestem gotowa zrezygnować z super efektu na rzecz komfortu podczas zabiegu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 10:36   #558
AGNIESZKAMAZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

cześć dziewczyny, od jakiegos czasu czytam wątek dotyczący keratynowego prostowania włosów. 3 tygodnie temu zdecydowałam sie na zabieg w domu, keratyna firmy Cocochoco, używam szamponu i odzywki z firmy Sylveco (Odbudowujący szampon pszeniczno-owsiany oraz Wygładzająca odżywka do włosów) oraz maski ziaja (Intensywnie kondycjonująca maska z keratyną do włosów suchych, szorstkich i bez połysku) do tego olej na wlosy ze slodkich migdałow i oliwa z oliwek i jak narazie jestem bardzo zadowolona. Duzo sie zaczytałam o pielegnacji po i uwazam ze jest znakomita, tu na forum nie zauwazylam aby te produkty byly polecane.


pozdrawiam
AGNIESZKAMAZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 17:52   #559
_kasioor_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Może to tylko podrażnienie skóry głowy po zabiegu. Użyj normalnego szamponu. Jeżeli nie przejdzie dopiero wtedy umyj głowę czymś przeciwłupieżowym

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
nie mogę używać "normalnych" szamponów przeciwłupieżowych, bo zniszczę efekt, keratyna szybciej się wypłucze co mogę zrobić, co zastosować?
_kasioor_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-23, 19:21   #560
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez _kasioor_ Pokaż wiadomość
nie mogę używać "normalnych" szamponów przeciwłupieżowych, bo zniszczę efekt, keratyna szybciej się wypłucze co mogę zrobić, co zastosować?
Myj delikatnym szamponem. Spróbuj nałożyć glutek lniany albo żel aloesowy na skalp przed myciem. Powinno trochę pomóc. Jeżeli jednak problem będzie się utrzymywał dłuższy czas i będziesz zmuszona użyć szamponu przeciwłupieżowego po prostu przed myciem nałóż olej lub odżywkę do włosów na długość, a szamponem staraj się umyć tylko skórę głowy. Nic złego nie powinno się stać

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 14:37   #561
AGNIESZKAMAZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Robiłam kilka razy prostowanie encanto i nie zniose kolejny raz tego zapachu i pieczenia oczu. No nie dam rady. Kto Ty zabieg pachnie najmniej intensywnie? Jestem gotowa zrezygnować z super efektu na rzecz komfortu podczas zabiegu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



ja robiłam cocochoco i w ogóle nie smierdziało, nie szczypało w oczy, ale innymi nie wiec nie mam porownania. nie bylo oparów poczas suszenia i prostowania- byłam na to wszytsko przygotowana bo duzo czytałam o keratynowym prostowaniu włosów
AGNIESZKAMAZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 16:40   #562
mala_mi656
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

czesc dziewczyny! Mam nadzieje, ze ktos jeszcze sprawdza to forum i jest w stanie mi pomoc. Mianowicie, jestem po keratynowym odzywianiu wlosow firma GOLDWELL. Jest to moj drugi zabieg keratynowy, tym samym produktem, jednak u innych fryzjerow. Po pierwszym zabiegu fryzjerka polecila mi szampon i odzywke firmy Goldwell, linie zlota z keratyna. Po zabiegu drugim, fryzerka zabronila uzywac tego produktu, wyjasniajac ze moge przeproteinowac wlosy i zalecila szampon i odzywke z linii Goldwell - Just Smooth. Dopiero teraz zaczelam czytac o uzywaniu szamponow bez SLS, SLES, Sodium Chloride i innych pochodnych i zauwazylam, ze wszystkie produkty Goldwella zawieraja je jednak w skladzie. Czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego fryzjerzy, wierze, ze po odpowiednich kursach nadal zachecaja do uzywania takich szamponow?
Po tym zakupilam, dwa inne szampony. Biovax naturalne oleje, ktory w skladzie ma: Aqua, cocamidopropyl betaine, sodium cocoamphoacetate, cocamide dea, SODIUM CHLORIDE, coco-glucoside, acrylates copolymer, argania spinose kernel oil, macadamia integrifolia seed oil, cocos nucifera oil, cocamidopropylamine oxide, dicaprylyl ether, lauryl alcohol, polyquaternium-10, polyquaternium-22, polyquaternium-7, allantoin, glycerin, lawsonia inermis extract, styrene/acrylates copolymer, perfume, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolino ne, benzyl alcohol, citric acid, tetrasodium edta, sodium benzoate, benzoic acid, potassium sorbate, citronellol, CI 19140, CI16255 (za jakiekolwiek bledy w nazwach przepraszam).
Drugi szampon - O'herbal, reklamowany jako bez SLS, SLES, silikonow, parabenow. Sklad: aqua, SODIUM MYRETH SULFATE, cocamidopropyl betaine sodium lauryl glucose carboxylate, lauryl glucoside, olive oil glycereth 8-esters, hydrolized milk protein, cocamide mea, glycereth-2 cocoate, lauryl lactate, humulus lupulus cone extract, polyquaternium 10, disodium edta, citric acid, glycerin, parfum, phenoxyetanol, ethylhexylglycerin, sodium benzoate, potassium sorbate, sorbic acid.

Czy ktorys z tych nadaje sie po keratynie? Co zrobic? umyc szamponami goldwella zalecanymi przez fryzjerke, pomimo tego ze zawieraja SLS i Sodium Chloride? Czy wybrac Biovax lub O'herbal? Bardzo prosze o pomoc.
mala_mi656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 14:28   #563
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
keratynowe prostowanie wlosow- zdecydowac sie?

Hej dziewczyny,

Mam pytanie otoz mam wlosy puszace sie, wysokoporowate krecace sie w kazda mozliwa strone plus farbuje je na rudo wiec ogolnie koszmarne sa

Rozwazam dwa zabiegi keratynowe prostowanie wlosow lub Organiczna keratyna - trwałe prostowanie włosów. Ponoc ten drugi zabieg jest lepszy, naturalniejszy no i nie chemczny.
Co sadzicie na ten temat? na ktory zabieg warto sie zdecydowac/?

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2019-10-17 o 07:11
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 15:26   #564
Raspberry000
Raczkowanie
 
Avatar Raspberry000
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 240
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Niestety przyszedł i na mnie czas by znowu zmienić keratynę (pisalam kiedyś,że u mnie dzieje się coś takiego: używam firmy x kilka razy pod rząd, efekt super. Za 6 czy 7 razem już nie ma takiego wow i muszę zmienić na inną firmę. Do tej pory żadna fryzjerka nie potrafiła znaleźć przyczyny).

Tak więc co teraz polecacie ? inoar?



Miałam:

Kiedyś encanto ale nie wroce do tego, zaczęły mi strasznie wypadać włosy,

Miałam Kerapro a ostatnio Amazon Keratin Kokosowa. Przed Kerapro była jeszcze jedna keratyna ale nie pamiętam nazwy, kupowałam na allegro

Cocochoco chyba też raz robilam,bo pamietam zapach czekolady, który pozniej zmienił sie w smordek



Pomożecie coś dobrać?



Chcę zamówić z aliexpress keratyne Purc ale będę czekać dlugo na przesyłkę. Także na teraz potrzebuje czegoś dostępnego od ręki.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Zamawiałyscie Inoar na allegro?

Bo w tych wszystkich sklepach są pojemności 250ml za ponad 300zł....trochę drogo wychodzi a potrzebuje max. 150ml
Raspberry000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 17:13   #565
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Ja robiłam prostowanie inoar i mogę polecić, byłam bardzo zadowolona. Zamawiałam że sklapu fryzomania najmniejszą oryginalną pojemność, chyba to było 300 ml z tego co pamiętam.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 16:04   #566
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez emila28101987 Pokaż wiadomość
Hej. Czy któraś z Was robiła nanoplastie? Będę robiła w piątek ale trochę obawiam się efektu. Na filmikach efekt po jest świetny ale gdzieś przeczytałam że włosy mniej proste niż po keatynie, że efekt bardziej naturalny, ja jednak lubię bardzo proste włosy.. Ostatnim razem robiłam keratyne Inoar, efekt nie był powalający i trzymał się tylko 2 miesiące więc szukam czegoś innego..
Zrobiłaś może nanoplastię??? W Polsce ten zabieg jest jeszcze bardzo mało popularny. Też się nad nim zastanawiam i ciekawa jestem efektu i Twoich wrażeń
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-26, 16:24   #567
Raspberry000
Raczkowanie
 
Avatar Raspberry000
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 240
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Zrobiłam prostowanie Inoar tylko zapomniałam trzymać 20 min po nałożeniu keratyny.



Po ilu dniach mozna umyc wlosy? Bo nie znalazłam nigdzie takiej informacji.

Mam nadzieje,że uda się zabieg.
Raspberry000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 09:32   #568
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Witajcie.
Robiłam keratynę inoar według ich instrukcji w grudniu tamtego roku. Keratyna wyszła super, choć nałożyłam za wysoko. Włosy były zbytnio oklapłe ale za to pięknie błyszczący, były gładkie i ujarzmione.
Keratynę kupiłam na Allegro. Najmniejsza pojemność za 90 zł.
Mam bardzo cienkie włosy i zużyłam lekko ponad połowę. Resztę zużyłam po 7 miesiącach - w lipcu i muszę przyznać, że niestety ale efekt mnie rozczarował. Może keratyna za długo leżała po otwarciu, nie wiem. Nie widziałam różnicy przed i po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Tak w zasadzie to nie efekt mnie rozczarował a brak efektu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 18:06   #569
BrzydkieRzeczy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 3
Keratynowe prostowanie,ombre.

Cześć dziewczyny. W środę mam umowioną wizytę na keratynowe prostowanie włosów,a 16 grudnia na moje 1 w życiu farbowanie-ombre. Mam ciemno brązowe włosy,chce Ze by końca były w blondzie więc będą rozjaśniane.

Wszędzie gdzie czytam o tym czytam,jest napisane,że pomiędzy koloryzacją, a keratynowym prostowaniem musi być odstęp dwóch tygodni. Kolejność wykonywania zabiegów nie jest niby ważna, ale teraz zastanawiam się czy to rozjasnianie nie będzie zbyt inwazyjne i nie wyplucze mi tej keratyny.
Szkoda byłoby mi wydać kilkaset zł na coś,co miałoby być na chwilę.
Miał ktoś podobne doświadczenie?
Czy sądzicie,że lepiej byłoby odwrócić kolejność zabiegów,tj. najpierw farba potem kreatyna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BrzydkieRzeczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 00:59   #570
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Myślę że lepiej najpierw zrobić kolor a później keratynę. Dodatkowo kreatyna może jeszcze trochę rozjaśnić Ci włosy (co by było dodatkowym plusem w Twoim przypadku )

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-18 09:37:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.