touch welli - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 21:35   #1
zaqania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Unhappy

touch welli


Hej
Jakis czas temu u fryzjera dekoloryzowalam moje od kilku lat farbowane na braz wlosy. Mialam juz bardzo ciemne wlosy (na koncach to az czarne). Po dekoloryzacji nalozylysmy z fryzjerka średni czekoladowy blond (ton 7 z farb Keune) i wyszedl fajny jasny, podchodzacy pod rudy kolorek. Cieszylam sie nim okolo 2 miesiace, do kiedy troche wyblakl i musialam juz zrobic odrosty. Wlasnie dzis wrocilam od fryzjera...(Aż mi sie plakac chce)... Szlam z zamiarem nalozenia tego samego średni czekoladowy blond Keune. Niestety fryzjer do ktorego poszlam nie pracowal na tej samej firmie. Musialam wybrac cos podobnego z Welli. I tu sie zaczal problem. Jakies 100 razy pytalam czy ta farba a wlasciwie "touch" która mi poleca nie przyciemni mi wlosow;/ Podkreslalam ze chce podobny do tego co mam itd. Wkoncu zaufalam. Po nalozeniu toucha i wysuszeniu wyszedl mi ciemny braz (prawie taki z jakiego 2 miesiace temu schodzilam u mojej fryzjerki ktora jest niestety na zwolnieniu;/).
Prosze napiszcie mi czy ten touch schodzi szybciej niz farba? Czy mam szanse wrócić do mojego Sredniego czekoladowego blondu? Jak go zmyc? Nie chce kolejnej dekoloryzacji bo to kosztuje i niszczy wlosy.
zaqania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 13:08   #2
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: touch welli

Wella Touch to nie farba zmyje sie na pewno Umyj wlosy szapmonem przeciwlupiezowym, powszechnie wiadomo ze wyplukuje kolor, poza tym glowa do gory, wiem co mowie, Touch sie zmywa
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 19:56   #3
zaqania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: touch welli

Dzięki bardzo za pocieszenie Agatau88) Cały dzień miałam doła dzis...Boję się że zmyje się ale tylko trochę a ja marzę o kolorze sprzed tego nieszczęsnego farbowania...Pozdrawiam
zaqania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 20:36   #4
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: touch welli

Jaki kolor na jakiej wodzie? touch robi sie na 1,9% czasem fryzjerki nie wiem czemu, maja tendencje do dawania silniejszej... Zmyje sie na pewno, moze nie predko ale zmyje
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 21:00   #5
zaqania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: touch welli

Dzieki za dobre slowa a jakiej wody użył ten fryzjer to nie wiem;/wiecej nie ide tam gdzie nie znam!

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

W ogole to mi chodzi po glowie reklamacja u tego fryzjera. boje sie ze jesli juz sie zgodzi to polozy znowu dekoloryzator a to kolejne katowanie wlosow;/ Boze jaki to ból powrocic po ciezkich wysilkach do jasnego a potem do punktu wyjscia((doradzcie mi co zrobic plis!!!
zaqania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.