nierówno pofarbowane włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 13:07   #1
MISSandra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 121

nierówno pofarbowane włosy


Prosze o pomoc!

Byłam wczoraj u fryzjera. Mój naturalny kolor to ciemny blond. 5 miesiecy temu zafarbowałam je na zdecydowanie jasniejszy no i chciałam teraz coś zrobić z odrostami. Wybralam jednak inny kolor, rudy (tamten byl delikatnie miedziany), a fryzjerka zamiast mi normalnie pofarbowac te wlosy to sie wziela do tego do farbowania odrostów. Nawalila mi farby na czobek głowy i teraz mam mocno rude wlosy, ale do polowy, a od polowy prawie w ogole mi nie wzielo, bo praktycznie nie nalozyla na nie farby. Wyglada to okropnie. I co ja moge teraz zrobic? Do tej baby juz nie pojde. Chcialabym albo rozjasnic te wlosy, ale nie wiem co moze wyjsc na tych rudych albo przyciemnic moze jakas szamponetka, ale nie wiem czy je pokryje. Albo jakos szybko zmyc ta farbe.Co moge zrobic w tej sytuacji? Pomozcie
MISSandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 13:23   #2
electraaa
Raczkowanie
 
Avatar electraaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 37
Dot.: nierówno pofarbowane włosy

najlepiej by bylo isc z reklamacja , przeciez (z tego co piszesz) widac ze masz pol glowy takiej pol takiej , a jesli jednak nie pojdziesz odradzam ci rozjasnianie w domu bo wyjdzie jeszcze gorzej jedyny sposob zafarbowac na jakis ciemniejszy kolor ale kupujac farbe musisz pamietac ze wlosy wychodza znaczniej ciemniej niz na pudelku wiec w twoim wypadku jakis naturalny blond moze da rade , jesli chodzi o zmycie farby to rudosci sie nie zmywaja moga jedynie wyblaknac
electraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.