Jak stosować odżywkę John Frieda? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-05, 21:15   #1
karolajnaa
Przyczajenie
 
Avatar karolajnaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 14

Jak stosować odżywkę John Frieda?


Hej Kobietki! Dzisiaj zaopatrzyłam się w odżywkę Sheer Blonde (John Frieda). Niestety wszystko napisane po niderlandzku a ja nie radzę sobie jeszcze z tym językiem . Czy może któraś z was używała tego specyfiku i mogłaby mi pomóc? Z góy dzięki za pomoc
Pozdrawiam
karolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 12:31   #2
bebe78
Raczkowanie
 
Avatar bebe78
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Jak stosować odżywkę John Frieda?

Wg producenta -najlepiej działa z szamponem sheer blonde , po uzyciu szamponu nałóż odżywkę na wilgonte włosy (wcześniej usuń nadmiar wody)-domyślam się, że chodzi im o to, żeby nie ociekały wodą. Rozprowadź odżywkę równomiernie na całych włosach. Nic nie piszą ile trzymać, następnie spłucz dokładnie wodą nie dopuszczając, aby odżywka dostała się do oczu. Jeśli się dostanie to spłucz dokładnie wodą.
bebe78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 18:03   #3
karolajnaa
Przyczajenie
 
Avatar karolajnaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 14
Dot.: Jak stosować odżywkę John Frieda?

Hey! Dziękuję ślicznie za odpowiedź. Dzisiaj mam zamiar po raz pierwszy zastosować tą odżywkę. Chyba zdecyduję się także na szampon, słyszałam o tych kosmetykach dobre opinie. Czy mogłabyś podzielić się ze mną swoimi odczuciami? Jestem bardzo ciekawa czy pomoże moim zniszczonym włosom .
Pozdrawiam
karolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 18:43   #4
bebe78
Raczkowanie
 
Avatar bebe78
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Jak stosować odżywkę John Frieda?

Hmm czy pomoże? Mnie nie bardzo pomaga, ale też nie szkodzi Z tym, że ja mam dość dużo rozjaśnionych pasemek, czyli robię mocno chemiczne zabiegi Wiadomo, że rozjaśnianie niszczy włosy. Szampon dla moich włosów jest taki sobie, mało pielęgnuje, jest przezroczysty i chyba wysusza mi sórę głowy, bo szybciej mi się włosy przy skórze przetłuszczały, jak go uzywałam.Serię sheer blond mimo wszystko uwielbiam, bo pięknie podkreśla kolor włosówi rozświetla, ciągle słyszałam komplementyi pytania czy byłam właśnie u fryzjera, bo kolor jest taki świeży ( wtedy farbowałam 2 miesiące wcześniej). W ofercie mają też maski w słoiczkach, może one mają lepszy efekt pielęgnacyjny? Nie używałam ich. A tymczasem nie mogę doczekać się końca roku, przyjezdza do mnie wtedy nowy zapas J. Friedy (ale maski chyba nie będzie )
bebe78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 18:45   #5
bebe78
Raczkowanie
 
Avatar bebe78
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Jak stosować odżywkę John Frieda?

Przypomniało mi się, że w UK widziałam tą maskę w saszetkach na raz za chyba 99p. Może są też u Ciebie?
Wypróbuj i zdaj relację
bebe78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 18:51   #6
nielle
Raczkowanie
 
Avatar nielle
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: trochę tu, trochę tam
Wiadomości: 158
Dot.: Jak stosować odżywkę John Frieda?

Cytat:
Napisane przez karolajnaa
Hey! Dziękuję ślicznie za odpowiedź. Dzisiaj mam zamiar po raz pierwszy zastosować tą odżywkę. Chyba zdecyduję się także na szampon, słyszałam o tych kosmetykach dobre opinie. Czy mogłabyś podzielić się ze mną swoimi odczuciami? Jestem bardzo ciekawa czy pomoże moim zniszczonym włosom .
Pozdrawiam
Pozwolę sobie dołączyc się do tego wątku, jako ze mialam przyjemnosc uzywac kosmetykow Johna Friedy z serii Sheer Blonde. Ogolnie bylam bardzo zadowolona i strasznie zaluje ze nie sa dostepne w Polsce Oto moje odczucia:
*szampon nawilzajacy Moisture Infusing Shampoo- baaaardzo wydajny, tuba wystarczyla mi na 2 miesiace codziennego mycia wlosow, super nawilza i wygladza rozjasnione wlosy, a takze zachamowal nadmierne ich wypadanie; wydaje mi sie, ze przedluzal tez trwalosc koloru wlosow farbowanych.
* odzywka wygladzajaca Glistening Perfection Conditioner - godna polecenia, wydajna, nie obciaza wlosow, wygladza..porownalabym ja do odzywki Gliss Kur z jedwabiem.
* maska "blonde hair rapair strenghtening conditioner (taka w okraglym sloiczku): moj absolutny numer jeden, uzaleznilam sie od jej stosowania, dziala duzo intensywniej niz Glistening Perfection, ostatnia deska ratunku gdy przesadze z suszeniem, rozjasnianiem, itd. wlosow, maska w 10 minut doprowadza poszarpane koncowki do porzadku..sa nawilzone i lsniace.
*spray do wlosow Full-Blown Blonde volumizing spray - mozna sobie darowac, bo to calkiem zwykly spray do ukladania..nic szczegolnego, ot taki dodatek do serii
* Dream Cream Instant Silkener- do nawilzania i podkreslania koncowek, w porzadku lecz nie zachwyca, lepiej kupic sobie serum z jedwabiu np Biosilk na koncowki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 198-jf_sbmisha_l.jpg (102,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 2432-P8710.gif (16,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spray.jpg (7,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2230-P8663_l.jpg (26,0 KB, 13 załadowań)
nielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 01:39   #7
bebe78
Raczkowanie
 
Avatar bebe78
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Jak stosować odżywkę John Frieda?

to ja miałam jeszcze inne cuda:
szampon highlight activating
odżywka instant activating

Z serii sheer blonde są jeszcze jakeś zwiększające objętość

Na tą maskę to już teraz zachorowałam
bebe78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-07, 10:38   #8
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Jak stosować odżywkę John Frieda?

Uwielbiam Friedę Choć ostatnio moje włosy były potwornie wysuszone i musiałam porzucić go na jakiś czas i ratować się aptecznymi specyfikami Będąc w Niemczech zaopatrzyłam się w te kosmetyki. Szampon i odżywka są bardzo dobre, mam jeszcze taki nabłyszczacz - też super No i żel do włosów blond z ekstraktem z cytryny ,tym razem z serii Beach Blonde
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 10:21   #9
karolajnaa
Przyczajenie
 
Avatar karolajnaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 14
Dot.: Jak stosować odżywkę John Frieda?

Hej!
Pobiegałam wczoraj po sklepach w poszukiwaniu tej odżywki w pudełeczku, również słyszałam o niej super opinie. Niestety nigdzie jej nie ma Ogólnie jest większy wybór kosmetyków z serii Brilliant Brunette niż Sheer Blonde . Mam nadzieję, że uda mi się ją jeszcze zdobyć. Zawsze zostaje opcja zakupy przez internet
Na razie czekam na efekty po Instant Activating Conditioner

Buziaczki
karolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 10:28   #10
selene82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: Jak stosować odżywkę John Frieda?

To moje ulubione kosmetyki do włosów. Ostatnio zrobiłam zapas serii dla brunetek hehe
ale jeszcze poszukuję serii czerwonej do włosów rudych, niestety w Niemczech nie mogłam dostać

Pozdrawiam
selene82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.