Rozjaśnić pasemka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-10, 14:39   #1
Natalka_
Raczkowanie
 
Avatar Natalka_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 55

Rozjaśnić pasemka...


Hej mam pytanie. Miałam czarne włosy farbowane oczywiście (naturalne mam ciemny blond). Dzisiaj zrobilam sobie paseka blond, bo wracam do blondu i nawet dobrze wyszly. Mam płukankę srebrną i rumianek...co jeszcze moge zrobic zeby byly jasniejsze??Bo musze odczekac miesiac i isc na nastepna wizytę ;P Pozdrawiam
__________________
xOx I DoN't CaRe...I jUsT WaNnA Be YoUrs...xOx
Natalka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 21:53   #2
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Rozjaśnić pasemka...

To powinno pomóc.Płukanka działa cuda A z jakiej masz firmy ?
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 12:02   #3
Natalka_
Raczkowanie
 
Avatar Natalka_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 55
Dot.: Rozjaśnić pasemka...

Srebrna Flor Illum
__________________
xOx I DoN't CaRe...I jUsT WaNnA Be YoUrs...xOx
Natalka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 12:20   #4
Yemyser
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań (podobno miasto doznań;))
Wiadomości: 140
Rozjaśnianie pasemek..pomocy!

Potrzebuję pilnie pomocy, 16 stycznia mam studniówkę i chciałabym pozbyć się pasemek. Mam naturalne włosy blond lecz gdy mi się znudziły pofarbowałam je na rude(jakieś trzy lata temu). Dwa lata temu powstanowiłam wrócić do koloru blond tylko,że jaśniejszego niż mój naturalny. Poszłam do fryzjerki, a ona zaproponowała mi blond z brązowymi pasemkami. Zgodziłam się i przez te dwa lata mam pasemka. W czerwcu tego roku były one ostatni raz poprawianie, jednak teraz nie chce już pasemek (a z brązu zrobiły się rude). Kupiłam farbę rozjaśniającą Wellaton i rozjaśniacz (nie pamiętam już nazwy). Zrobiłam tym i tam gdzie był blond jest piękny jasny kolor, jednak pasemka wciąż są bardzo widoczne. Stwierdziłam,że nie będę ryzykować i poszłam do trzech fryzjerów i każdy z nich powiedział mi,że mi tego nie zrobi, że mam poczekać i stosować rozjaśniacz. Kupiłam krem rozjaśniający Garniera i ponownie pasemka były widoczne, jedynie te 'na zewnątrz' trochę się rozjaśniły, a te pod spodem zostały ciemne).Po rozmowie z mamą poszłam do sklepu z artykułami fryzjerskimi i opisałam moją sytuację. Pani doradziła żeby zastosować dekoloryzator (z 9%wodą utlenioną). Wczoraj pojechałam do mamy i siedziałam pół godziny z tym dekoloryzatorem na włosach i nic! Pasemka widać tak samo jak wcześniej, jedynie co się zmieniło to kondycja moich włosów;/ Proszę o pomoc Dodam,że jestem z Poznania, może ktoś doradzi jakiegoś fryzjera, który mnie nie zostawi z problemem jak ci, u których byłam i będę mieć piękny, jasny blond?
Yemyser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 12:52   #5
awsqer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: Rozjaśnianie pasemek..pomocy!

Jakies 3/4 lata temu mialam pasemka blond z brazowym ciemnym kolorkiem
Ciezko bylo wyjsc z koloru bo zmienial sie pomalu <dazylam do blond>
no wiec pomalu tylko i wylacznie fabrami robilam efekt oczywscie widoczny bardziej na tych pasemkach niz na ciemnych.
Nie niszcz juz wlosow, najlepiej to zrobic u fryzjera jak widze po wypowiedzi nie chca tego robic bo nie daja 100% pewnosci ze wyjdzie oczekiwany kolor.
Moze zamiast jasnego blondu sprobowac wyjscia posredniego?
Zrobic sobie cala glowe na sredni blond
A pozniej po 100dniowce stopniowo jasniejszy?
awsqer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 21:19   #6
Yemyser
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań (podobno miasto doznań;))
Wiadomości: 140
Dot.: Rozjaśnianie pasemek..pomocy!

Dziękuję za odpowiedź
Niestety bardzo nie chcę pofarbować włosów na ciemniejszy kolor ;/
Dzisiaj byłam i jeszcze dwóch fryzjerów. Fryzjerka pierwsza (ta która mi robiła pasemka) kilka miesięcy temu zapewniała mnie, że może mi jak będę chciała rozjaśnić te pasemka. Dzisiaj poinformowała mnie, że nic z nimi zrobić nie może Poszłam jeszcze w akcie rozpaczy do drugiej fryzjerki. Ona powiedziała, że gdy są włosy farbowane na brąz to zawsze przy rozjaśnianiu wyjdą rude i potem tego rudego nie idzie już rozjaśnić i jedyne co może mi zaproponować to zabieg tonizacji (nie wiem czy tak to się nazywa, chodziło jej o użycie tonera) za 70 zł, ale nie daje gwarancji jak to będzie później wyglądać, jedynie zapewniała, że pasemka staną się mniej widoczne. Warto udać się na ten zabieg?
Bardzo proszę o pomoc bo studniówka już niedługo, a moje włosy wciąż takie same
Yemyser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 07:17   #7
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rozjaśnianie pasemek..pomocy!

Dziwne powinno sie normalnie rozjaśnic. Jeśli bardzo Ci zależy kup profesjonalny rozjaśniacz np Cece woda utlenioną i naloz na te brązowe pasemka. Farba tego nie zarobisz, tonerem tez raczej nie.
Ale musisz liczyc sie ze zmienionym stanem wlosow po zabiegu
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 21:38   #8
Yemyser
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań (podobno miasto doznań;))
Wiadomości: 140
Dot.: Rozjaśnianie pasemek..pomocy!

Robiłam Framesi Rozjaśniacz Decolor B Special Plus z 9% wodą - tak mi doradziła pani w sklepie. Najgorsze w moich pasemkach jest to, że pod spodem fryzjerka wykonała mi je nierówno i z jednej strony mam o wiele więcej niż z drugiej i jeszcze niektóre pasma się rozjaśniły i wyglądają tak:u góry jasny, kawałek ciemny i na dole jasny. takie poziome pasy ... Nie wiem co to za farba była bo jeszcze u nikogo nie słyszałam o takich problemach jak moje
Yemyser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 20:01   #9
Yemyser
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań (podobno miasto doznań;))
Wiadomości: 140
Dot.: Rozjaśnianie pasemek..pomocy!

Nikt mi już nie doradzi?
Yemyser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 07:57   #10
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Rozjaśnianie pasemek..pomocy!

A nie możesz zwyczajnie stopniowo robic pasemek u fryzjera? W końcu zgubią się te ciemniejsze pasemka
Możesz zrobić dekoloryzację u fryzjera. Salony fryzjerskie np. l'oreal to robią. Poznań to duże miasto i na 100% jest tam fryzjer, który to zrobi. Poczytaj w wątku o polecanych fryzjerach.... napewno ktoś z Poznania napisał
Jak masz długie włosy to musisz liczyć się z tym, że taki zabieg sporo kosztuje
Najpierw przeprowadza się dekoloryzację a potem nakłada właściwą farbę.
Nie wiem w jakim stanie są twoje włosy po samodzielnych zabiegach I jeżeli kilku fryzjerów stwierdziło, że nie da rady to musisz to jakoś przetrzymać Na przyszłość będziesz wiedzieć, że czasami nie warto w domu szaleć z rozjaśniaczem
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:15   #11
Yemyser
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań (podobno miasto doznań;))
Wiadomości: 140
Dot.: Rozjaśnianie pasemek..pomocy!

Niestety raczej moje włosy nie nadają się do dekoloryzacji. Nie są w złym stanie,ale wiem, że po dekloryzacji miałabym okropne siano.
Pasemek stopniowo nie mam jak robić, ponieważ tych rudych włosów jest generalnie mało, jedynie pod spodem więcej,ale chyba nic nie idzie z tym zrobić, bo któryś fryzjer by mi to zaproponował. Dzisiaj poszłam pociąć włosy i chyba jedynie w ten sposób pozbędę się tych pasemek;/
Yemyser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 18:15   #12
magdappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 59
Dot.: Rozjaśnianie pasemek..pomocy!

niemożliwe zeby nie można bylo zrobić porządku z twoimi włosami
dobry fryzjer powinien profesjonalnie doradzić co z tym zrobić żebyś wyglądała normalnie. Dekoloryzacja zalezy od środków jakich fryzjer użyje , baleyage powinni ci zrobić kilka twoich naturalnych i farba i tak na przemian dzięki temu będziesz miala nadal zdrowe ale ładniejszy kolor. Pomyśl bo to że balyage to nie znaczy że co chwilę będziesz chodzić przy zachowaniu naturalnych pasemek
magdappp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 15:50   #13
Yemyser
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań (podobno miasto doznań;))
Wiadomości: 140
Dot.: Rozjaśnianie pasemek..pomocy!

Cytat:
Napisane przez magdappp Pokaż wiadomość
niemożliwe zeby nie można bylo zrobić porządku z twoimi włosami
dobry fryzjer powinien profesjonalnie doradzić co z tym zrobić żebyś wyglądała normalnie. Dekoloryzacja zalezy od środków jakich fryzjer użyje , baleyage powinni ci zrobić kilka twoich naturalnych i farba i tak na przemian dzięki temu będziesz miala nadal zdrowe ale ładniejszy kolor. Pomyśl bo to że balyage to nie znaczy że co chwilę będziesz chodzić przy zachowaniu naturalnych pasemek
Widocznie chyba się nie da Byłam w salonie Maestro i powiedzieli, że mi pokryją te pasemka rude blondem, nie takim bardzo jasnym,ale rudych nie będzie. Oczywiście pasemka i tak zostały
Ja się już poddaje z tymi pasemkami skoro tylu fryzjerów nie umie nic z nimi zrobić.
__________________
Zapuszczam włoski, odchudzam się, opalam i szukam pracy
Yemyser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 17:50   #14
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Rozjaśnianie pasemek..pomocy!

Daj jakie sfoto wlosow ?
czym ona ci te pasemka zrobila ze nie mozesz samych pasemek rozjasnic az dziwne :/

Poporostu musiałabym powybierać te wlosy które sa pokryte ciemnym kolorkiem nalozyc na to farbe rozjasniajaca zawinac w folie aluminiowa i tak po kolejy kazde ciemniejsze pasemko zapewniam cie ze MUSZA sie rozjasnic .
A teraz dbaj o wloski bo juz tyle zabiegów im zastosowałaś
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 11:23   #15
Yemyser
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań (podobno miasto doznań;))
Wiadomości: 140
Dot.: Rozjaśnianie pasemek..pomocy!

Dam zdjęcie, ale za kilka dni bo pożyczyłam aparat a telefonem to nie będzie tak widać.
Włosy mam już w dobrym stanie, bo sporo je obcięłam i stosuję dużo odżywek. I teraz te rude pasemka pojawiają się mniej więcej w połowie długości włosów
A czym ona mi zrobiła te pasemka to nie wiem, bo jak mówię fryzjerom, że mam je już prawie rok i że już mnóstwo razy rozjaśniałam i farbowałam na blond to im aż się wierzyć nie chce... Żeby one miały chociaż kolor brązowy jak na początku ale rudy ;/
__________________
Zapuszczam włoski, odchudzam się, opalam i szukam pracy
Yemyser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 12:02   #16
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Rozjaśnianie pasemek..pomocy!

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Daj jakie sfoto wlosow ?
czym ona ci te pasemka zrobila ze nie mozesz samych pasemek rozjasnic az dziwne :/

Poporostu musiałabym powybierać te wlosy które sa pokryte ciemnym kolorkiem nalozyc na to farbe rozjasniajaca zawinac w folie aluminiowa i tak po kolejy kazde ciemniejsze pasemko zapewniam cie ze MUSZA sie rozjasnic .
A teraz dbaj o wloski bo juz tyle zabiegów im zastosowałaś
dokładnie, przypuszczam ze fryzjerzy nie chcą sie podjąć ponieważ takie wybieranie jest bardzo czasochłonne ale myślę ze z pomocą mamy/siostry/koleżanki dałabyś radę zrobić to sama
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 18:20   #17
Yemyser
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań (podobno miasto doznań;))
Wiadomości: 140
Dot.: Rozjaśnianie pasemek..pomocy!

Udało mi się zrobić szybciej zdjęcia. Jedno pokazuje jak mam włosy 'na wierzchu' i te pasemka są delikatne a drugie 'spod spodu' gdzie już widać, że pasemka są grubsze i ciemniejsze. W ogóle mam tak nierówno te pasemka że z jednej strony głowy mam z jedno dwa a z drugiej mnóstwo ;/
__________________
Zapuszczam włoski, odchudzam się, opalam i szukam pracy
Yemyser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.