Odrosty:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 13:14   #1
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476

Odrosty:(


Witam,

widze, ze jest tu sporo watkow o farbowaniu wlosow. Ja mam takie pytanie, jak samemu zafarbowac w domu odrosty? wlosy farbowalm zawsze u fryzjera -pasemka blond, tych pasemek jest duzo tak, ze praktycznie wyglaadja jakbym miala cale wlosy blond. Jakies 3-4miesiace nie bylam u fryzjera(brak kasy) i mam duze odrosty. Czy jest jakis sposo zeby zafarbowac samemu w domu?tylko rozjasniacz? raz kilka lat temu zafarbowalam i strasnize mi zniszczyl wlosy , pol mi wypadlo...boje sie znowu zafarbowac rozjasniaczemale przeciez zadna farba mi nie chwyci cimnego koloru na jasny?? czytalam dobre opinie o farbach l'oreala....ale i tak mi odrostow nie chwyci
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 14:54   #2
gingerbabe
Raczkowanie
 
Avatar gingerbabe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Odrosty:(

Ja bym kupiła czepek do pasemek i poprosiła np mamę o ich zrobienie.
Bez foto ciężko coś doradzić
gingerbabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 07:04   #3
kisskisskisskiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Odrosty:(

A ja bym poleciła rozjaśniacz joanny w spray-u. Jest on robiony praktycznie caly na bazie wody utlenionej. Moje kolezanki o farbowanych blond włosach a naturalnych swoich-brązowych uzywają go bo efekt jest zadowalający i wygoda w uzyciu przy farbowaniu odrostow.
__________________
" Śmiejecie się ze mnie, że jestem inna. Ja się śmieje z Was, że wszyscy jesteście tacy sami. "

kisskisskisskiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 13:22   #4
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Odrosty:(

oo dziekuje za rade, nie wiedzialm ze jest rozjasniacz w sprayu. ale czy on mi odrazu''chwyci'' wlosy i nie bedzie odrostow?i czy nie bede miala zoltych wlosow ?
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 15:26   #5
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Odrosty:(

Cytat:
Napisane przez women20 Pokaż wiadomość
oo dziekuje za rade, nie wiedzialm ze jest rozjasniacz w sprayu. ale czy on mi odrazu''chwyci'' wlosy i nie bedzie odrostow?i czy nie bede miala zoltych wlosow ?
rozjaśniacz w sprayu na bazie wody utlenionej nie rozjaśni włosów do jasnego blondu tak łatwo - woda utleniona stosowana dłużej niszczy, wysusza, wykrusza.
spróbuj farb tzw. rozjaśniających, np garnier nutrisse ma kilka takich blondów superrozjaśniających - ładnie chwytają i rozjaśniają odrosty.
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 20:48   #6
bianka12345
Raczkowanie
 
Avatar bianka12345
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 83
Dot.: Odrosty:(

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
rozjaśniacz w sprayu na bazie wody utlenionej nie rozjaśni włosów do jasnego blondu tak łatwo - woda utleniona stosowana dłużej niszczy, wysusza, wykrusza.
spróbuj farb tzw. rozjaśniających, np garnier nutrisse ma kilka takich blondów superrozjaśniających - ładnie chwytają i rozjaśniają odrosty.
dokładnie. A najlepiej poszukaj w watku "najlepsze farby blond" odpowiedzi bo temat farb rozjasniajacych i zapobiegania żółtym odrostom był wałkowany 100 razy.
__________________
Zapuszczam wloski
bianka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.