problem z kolorem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 13:48   #1
AkatsukiNoShin
Raczkowanie
 
Avatar AkatsukiNoShin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 49

problem z kolorem


Miesiąc temu pofarbowałam włosy farbą z Garniera Color&Shine (do 28 myć) 'Naturalny brąz'. Jako, że trochę ją przetrzymałam na głowie, grzywka wyszła mi czarna, zaś z tyłu ciemny brąz. Naturalnie mam rude włosy. Wczoraj próbowałam na grzywce z tej samej firmy odcień 'Ciemny blond', niestety żadnego efektu nie uzyskałam. Myślałam nad pomalowaniem włosów Garnierem 100% color lub color naturals jakimś jasnym blondem. Tutaj moje pytanie, czy wyjdzie mi kolor rudy, blond, brąz czy nic nie weźmie? Dodam, że moje włosy są dość podatne i dość szybko i głęboko łapią kolor. Próbowałam wszystkimi sposobami aby choć trochę rozjaśnić włosy (szampon rumiankowy, szare mydło, codzienne mycie) ale efekt marny.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
AkatsukiNoShin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 14:07   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: problem z kolorem

Farbą nie rozjaśnisz włosów, chyba że użyjesz farby rozjaśniającej z wodą 12% to może coś chwyci. Polecam wątek o dekoloryzacji
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:06   #3
jamboa
Raczkowanie
 
Avatar jamboa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 219
Dot.: problem z kolorem

to ja tez się dopiszę bo mam mały problem z kolorem - wczoraj farbowałam włosy Wellatonem jasny blond 8.0, kładłam na jasny brąz (pozostałości po baaardzo dawnym farbowaniu, ok. rok temu).. włosy na długości prawie nie zmieniły koloru, no może minimalnie widać do światła, mają blond refleksy.. natomiast przy głowie miałam swój naturalny kolor - taki szarawy ciemny blond - no i tam złapał mi dość jasno. I tu moje pytanie jak teraz mogę wyrównać ten kolor żeby był jednakowy i równy na całych włosach? Różnica nie jest jakaś tragiczna no ale troszkę widać.. Dałoby to coś jakbym za parę dni (żeby dac włosom odsapnać) pofarbowała znów tą samą farbą, ale już tylko włosy na długości, z ominięciem tych jasniejszych przy głowie? Czy może wogóle by nie złapało? Proszę o poradę co mam zrobić kogoś doświadczonego, z góry dziękuje
jamboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:21   #4
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: problem z kolorem

Z mojego doświadczenia wynika, że nie rozjaśnisz sama farbą farbowanych ciemnych włosów. Farba nie złapie w ogóle. Jeśli chcesz rozjaśnić - to tylko dekoloryzacja, jak już wyżej było pisane - farbą farby nie rozjaśnisz
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:33   #5
jamboa
Raczkowanie
 
Avatar jamboa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 219
Dot.: problem z kolorem

no tak, włosy były wcześniej farbowane, ale nie na jakiś ciemny kolor - jaśniejszy niż mleczna czekolada.. więc nie złapie na takich bardziej jakbym drugi raz ten blond na nie położyła? Za pierwszym troszke złapało.. sorki ale troche nie mam doświadczenia w farbowaniu
jamboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.