Z rozjaśnianych na brąz! Pomocy! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-01, 11:48   #1
natusia880906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Exclamation

Z rozjaśnianych na brąz! Pomocy! :)


Od jakiś 2/3 lat rozjaśniam włosy rozjaśniaczem Joanny 5/6 tonów. Niestety przez ten czas włosy strasznie się zniszczyły ;/ Chciałabym pofarbowac je na jasny brąz (mój naturalny kolor) aby więcej ich nie maltretowac. I w związku z tym mam pytanie. Jaka farba będzie najlepsza. Czytałam, że np Wellaton ładnie pokrywa włosy ale czy też rozjaśniane? Proszę o pomoc
natusia880906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 14:09   #2
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Z rozjaśnianych na brąz! Pomocy! :)

Cytat:
Napisane przez natusia880906 Pokaż wiadomość
Od jakiś 2/3 lat rozjaśniam włosy rozjaśniaczem Joanny 5/6 tonów. Niestety przez ten czas włosy strasznie się zniszczyły ;/ Chciałabym pofarbowac je na jasny brąz (mój naturalny kolor) aby więcej ich nie maltretowac. I w związku z tym mam pytanie. Jaka farba będzie najlepsza. Czytałam, że np Wellaton ładnie pokrywa włosy ale czy też rozjaśniane? Proszę o pomoc
z tego co wiem to z rozjasnianych włosów szybciej wypłukuje się farba i dopiero za którymś razem włosy złapią pigment, więc to chyba nie ma wiekszej różnicy jaką trwałą farbę się wybierze, ja ze swojej strony mogę polecić l'oreal majirel albo inoa.
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 15:23   #3
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Z rozjaśnianych na brąz! Pomocy! :)

nie radziłabym Ci teraz tak przetrawionych włosów-pustych bo bez naturalnego pigmentu farbowac jakims jasny bronzem poniewaz moga Ci wyjsc farba sklepowa zielone... predzej przejdz sie do hurtowni fryzjerskiej zapłacisz ok 30-50zł i będziesz miec fabe na 2 razy i normalnego koloru włosy.
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 22:01   #4
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Z rozjaśnianych na brąz! Pomocy! :)

Rok temu też miałam taki problem. Użyłam wtedy farby Wellaton Średni Blond i wyszedł mi brąz który po kilku myciach mocno się wypłukał i zzieleniał, także musisz uważać z tymi farbami. Weź odcień który będzie ciepły np kasztan, wypłuka się pewnie do rudego ale to już lepsze niż zielone włosy ;] Zabieg koloryzjacji będziesz musiała kilka razy powtórzyć, np ja za drugim razem użyłam szamponu koloryzującego (by tak nie niszczyc włosów) a za trzecim znów farbe i wtedy moje włosy złapały pigment
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 22:22   #5
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Z rozjaśnianych na brąz! Pomocy! :)

Ja też przyciemniałam jasny blond Wellatonem odcieniem 8/0, wyszedł jasny brąz/ciemny blond. Tylko, że włosów nie miałam rozjaśnianych rozjaśniaczem, a farbą rozjaśniającą. No i na szczęście nie mam żadnej nieporządanej poświaty, ale z włosami po rozjaśniaczu może być gorzej. Najlepiej przyciemniać stopniowo, a jeśli ma sie zółtko nie kłaść odcieni popielatych, bo może być zieleń.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 10:10   #6
natusia880906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Z rozjaśnianych na brąz! Pomocy! :)

dziękuje za podpowiedzi kupiłam wczoraj dwa opakowania Loreal Preference Toscane (jasny kasztan opalizujący) i spróbuje zadziałac tą farbą. Najwyżej jeśli kolor się wypłucze zrobie tak jak pisała koleżanka wyżej i użyję szamponu koloryzującego
natusia880906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 15:15   #7
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Z rozjaśnianych na brąz! Pomocy! :)

Cytat:
Napisane przez natusia880906 Pokaż wiadomość
dziękuje za podpowiedzi kupiłam wczoraj dwa opakowania Loreal Preference Toscane (jasny kasztan opalizujący) i spróbuje zadziałac tą farbą. Najwyżej jeśli kolor się wypłucze zrobie tak jak pisała koleżanka wyżej i użyję szamponu koloryzującego
Kiedyś też wracałam do ciemnych włosów z blond i powiem ci tak jak moje poprzedniczki, że nie było to takie łatwe jedno co zauważyłam to moje jasne włosy lepiej chwytały farby z drogerii niż te u fryzjera, ale po 3 farbowaniu uzyskałam to co chciałam, wklej nam proszę zdjęcia jak sobie poradziłaś i czy otrzymałaś efekt taki jakiego się spodziewałaś
marejta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.