Farba Palette ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-03, 19:13   #1
enigmatic91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 74

Farba Palette ?


Jestem już po dwóch rozjaśnianiach i chcę wkońcu zafarbowac włosy na brąz i bach w internecie znalazłam farbę Palette http://www.e-commerce.pl/Palette-Per...raz,46030.html . Wiele słyszałam o tych farbach palette , że strasznie niszczą włosy i wżerają się we włosy i wgl , strasznie mi się ten kolor podoba , może są jakieś odpowiedniki dobrych i bezpiecznych farb o tym odcieniu ? lub podobnym ? . Czytając w internecie o farbach już mam mieszane uczucia i nie wiem jaki wkońcu kupic ?
enigmatic91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 19:46   #2
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Farba Palette ?

palette jest świetną farbą, ja używam tylko palette i czasami joanny, ale to bardziej do rozjsniania.
palette moge z czystym sumieniem polecić, mnie sie nigdy nie działo nic złego po niej z włosami i zawsze kolor wychodzi taki jak chcę
P.S. zauważyłam, że ludzie często oceniają pelette z opinii innych a nawet jej nie używali
zresztą każde farbowanie podobno niszczy w jakiś sposób
poza tym czytałam też że jak już to palette niszczyło KIEDYŚ, ale ja nic takiego nie zauważyłam, nie ma się czego obawiać
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 20:10   #3
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Farba Palette ?

Jak szukasz jakiejś dobrej i bezpiecznej farby to może coś z profesjonalnych: Koleston (Wella), Goldwell, albo z tańszych Chantal Prosalon (też profesjonalna). Na bank znajdziesz jakiś karmelowy brąz!

A co do Palette - tez kiedyś używałam, w czasach kiedy składy były gorsze i dużo osób narzekało, ale ja byłam zadowolona, kolor trzymał się długo i świetnie, ale minusem było to, że często wychodził mi inny odcień niż na opakowaniu.
littlei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 19:03   #4
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Farba Palette ?

co do pallette to ja osobiście mam złe wspomnienia,włosy tak mi po niej leciały,że coś strasznego...to chyba zależy od osoby,od włosów...ja nie polecam
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 19:23   #5
enigmatic91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 74
Dot.: Farba Palette ?

ryzykuję , już kupiłam tą farbę z palette wymienioną w moim wątku . Zaraz farbuje . Trzymajcie kciuki może jakoś to będzie .
enigmatic91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 14:57   #6
anja_87
Raczkowanie
 
Avatar anja_87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Farba Palette ?

I jak kolorek?
Osobiście nigdy nie próbowałam palette, włosy farbowałam garnierem, który jednak szybko się zmywał z rozjaśnianych pasm, dlatego jak tylko trochę je przyciemniłam, przeszłam na szamponetki, żeby nie niszczyć włosów ciągłym farbowaniem.
Co do palette bałam się go użyć, bo słyszałam niezbyt dobre opinie o nich, ale później koleżanka użyła tej farby i w przeciwieństwie do tego co było u mnie, kolor jej się dobrze trzymał na włosach rozjaśnianych.
anja_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.