Czy to dobry pomysł? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 16:29   #1
oluniaa27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15

Czy to dobry pomysł?


Od dawna marzy mi się fajny kolor czerwony, aktualnie mam ciemny brąz wpadający w czerwień. Pomyślałam, żeby rozjaśnić włosy i potem nałożyć farbę. W innym wątku dziewczyna pisała coś o brillance luminance, jest to farba z rozjaśniaczem, lecz z tego co słyszałam, rozjaśnia tylko naturalne kolory. No więc najpierw bym rozjaśniła normalnie, a potem nałożyła luminance, jednak boję się, że włosy bardzo mi się zniszczą... Mam różne maseczki do włosów farbowanych, może by coś poprawiły w razie czego.. Co o tym sądzicie?
Na włosach miałam już wszystkie możliwe kolory, od blondu, przez fiolety, po czerń, a jednak włosy są w dobrej kondycji, chociaż mogłoby być lepiej.
oluniaa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 18:45   #2
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Czy to dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez oluniaa27 Pokaż wiadomość
Od dawna marzy mi się fajny kolor czerwony, aktualnie mam ciemny brąz wpadający w czerwień. Pomyślałam, żeby rozjaśnić włosy i potem nałożyć farbę. W innym wątku dziewczyna pisała coś o brillance luminance, jest to farba z rozjaśniaczem, lecz z tego co słyszałam, rozjaśnia tylko naturalne kolory. No więc najpierw bym rozjaśniła normalnie, a potem nałożyła luminance, jednak boję się, że włosy bardzo mi się zniszczą... Mam różne maseczki do włosów farbowanych, może by coś poprawiły w razie czego.. Co o tym sądzicie?
Na włosach miałam już wszystkie możliwe kolory, od blondu, przez fiolety, po czerń, a jednak włosy są w dobrej kondycji, chociaż mogłoby być lepiej.
najpierw spróbuj rozjaśniaczem tylko - najlepiej najpierw próba na pasemku co wyjdzie uważaj aby nie kłaść rozjaśniacza przy odrostach bo wyjdzie tam paskudnie jasno. sama ostatnio robiłam taki eksperyment na delikatnych i cienkich włosach, do rozjaśniacza dodałam odżywki, drugie rozjaśnianie to już rozjaśniacz pół na pół z odżywką i uważałam na odrosty i mam praktycznie równy kolor - czerwono miedziany
najpierw więc rozjaśnij a potem zafarbuj na tę czerwień - po rozjaśniaczu pewnie nie będzie potrzeby używania farby która i rozjaśnia i farbuje.
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.