mokka brąz-Londa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-16, 08:22   #1
dorcius
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 602
GG do dorcius

mokka brąz-Londa


Czesc dziewczyny....niedługo wybieram sie do fryzjera i chce przefarbowac włoski na kolorek brąz (sama chce kupic farbe)...obecnie to mam takie jasne pasemka..od słonca,ogolnie taki cimny bląd włosy.No i poszukuje farby ktora da efekt takiego fajnego brazu...i bedize zarazem trwała..bo mi sie szybko zmywaja farby;/ i kolezanka mi doradziła kolor mokka brąz z Londy? czy ktoras z Was farbowała nim włosy...i jaki efekt? a macie moze jakies inne odcienie brązu ..oraz innej firmy farbe ktora w waszym przypadku sie sprawdziła? I ktorych unikac? Bede bardzo bardzo wdzieczna za odpowiedzi.Pozdrawiam
dorcius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 09:00   #2
asiak10
Raczkowanie
 
Avatar asiak10
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: mokka brąz-Londa

ja farbowałam mokką i nigdy juz tego nie zrobię poniewaz na moich ciemnych (!) włosach miałam rude refleksy a pytałam pania chyba z 1000 razy czy nie bedzie przypadkiem takiego efektu i pani mi wcisneła ten odcień, w sumie to na palecie kolorów był piękny braz a u mnie na włosach rudo czerowno ceglaste przy skórze.
asiak10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 09:13   #3
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: mokka brąz-Londa

Jak idziesz do fryzjera to moze skus sie na farbe ktora on poleci Wybierz wczesniej jakich farn uzywa sie w danym salonie, farby profesjonalne sa duzo lepsze
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 15:08   #4
dorcius
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 602
GG do dorcius
Dot.: mokka brąz-Londa

no ja farbowałam 2 razy u fryzjera ale zmywala sie...i jeszcze co gorsza na blad mi sie jakos przemieniła hehe..a ja nie mam blad włosów...wiec teraz szukam jakiejs farby trwałej a jednosczesnie nie niszczcej włosów..asiak to mówisz ze mokka odpada?? hm.. a kolor sie trzymał długo? Podpowiedcie jescze jakies farby kochane;D
dorcius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 15:47   #5
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: mokka brąz-Londa

mokka z londy jest odcieniem cieplego blondu więc mogla sie splukiwac do odcienia rudego.Wydaje mi sie ze zalezy też to od ilosci zuzytej farby -dlugie wlosy nalezy farbowac co najmniej 2 tubami farby bo inaczej kolor wychodzi" nie rowno" i sie spłukuje.Mokka z londy ma nr 42 .Jest jeszcze kolor z nr 12 ale to zimny gleboki brąz(trzeba uważać bo na jasnym podkładzie wygląda prawie jak czarny).Nr 14 to sredni naturalny brąz.Możesz pomieszać 42 z 12..
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 16:36   #6
mmq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 81
Dot.: mokka brąz-Londa

W miom przypadku farba londy bardzo slabo sie trzymala a stosowalem niebieska czern, po 2 tygodniach kolor byl juz slabiutki mimo uzywania szamponu vitamino color.
mmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 16:04   #7
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: mokka brąz-Londa

ja dziś sobie położyłam mokke brąz wyszedł piękny kolor taki o jaki mi chodziło
po niewyple z garnier 100% farba bardzo jestem zadowolona
__________________

donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 18:42   #8
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: mokka brąz-Londa

W grudniu farbowalam włosy Wellatonem Mleczną Czekoladą, teraz, gdy mi się już spłukał kolor, do takiego hmm, rudawego, postanowiłam zaryzykowac z Londą Mokka Brąz. Tzn. zaryzykowac... na razie kupiłam dopiero...
Czy mozecie mi powiedzieć jaki był efekt na waszych włosach, bo panicznie boję się czarnego... ciepły brąz mi się marzy...pani na opakowaniu ma ładne, heh, ale to na opakowaniu
Ryzykowac?
Jaki efekt?
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:03   #9
izzkak
Raczkowanie
 
Avatar izzkak
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 39
Dot.: mokka brąz-Londa

ja cały czas farbuje włosy odcieniem z londy mokka brąz i to jedyny kolor który przypadł mi do gustu ciemny a zarazem ciepły kolor
izzkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 13:30   #10
maica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: mokka brąz-Londa

ja zafarbowałam wczoraj mokka braz (nr 32 Londa) i jestem strasznie niezadowolona. w tubce jest pomarańczowa farba , po 10 min robi sie brazowa a na moich ciemnych włosach wyszła czarna . farbowałam juz róznymi kolorami i uzyskiwałam ładne refleksy... zalamka zobaczymy czy sie wyplucze. narazie na ciemne wlosy nie polecam.
maica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 14:05   #11
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: mokka brąz-Londa

Cytat:
Napisane przez maica Pokaż wiadomość
ja zafarbowałam wczoraj mokka braz (nr 32 Londa) i jestem strasznie niezadowolona. w tubce jest pomarańczowa farba , po 10 min robi sie brazowa a na moich ciemnych włosach wyszła czarna . farbowałam juz róznymi kolorami i uzyskiwałam ładne refleksy... zalamka zobaczymy czy sie wyplucze. narazie na ciemne wlosy nie polecam.
mi też wyszły totalnie czarne po tej farbie,kolor włosów pani z opakowania po farbie,niema nic wspólnego z tym co wychodzi na włosach.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 10:23   #12
MaryJaneNH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: mokka brąz-Londa

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
mi też wyszły totalnie czarne po tej farbie,kolor włosów pani z opakowania po farbie,niema nic wspólnego z tym co wychodzi na włosach.
przez kilka dni jest czarna, wiadomo że jak każda farba sie musi spłukać ja schodze mokka brązem z czarnego, kłade go na odrotsy i bardzo mi sie podoba
Nie rzuca sie różnica bardzo w oczy, a u góry taki fajny brażowy połysk daje ;]
MaryJaneNH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 20:13   #13
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: mokka brąz-Londa

Cytat:
Napisane przez MaryJaneNH Pokaż wiadomość
przez kilka dni jest czarna, wiadomo że jak każda farba sie musi spłukać ja schodze mokka brązem z czarnego, kłade go na odrotsy i bardzo mi sie podoba
Nie rzuca sie różnica bardzo w oczy, a u góry taki fajny brażowy połysk daje ;]
widocznie to zależy od włosów,bo mi wyszły czarne jak smoła,i nie wypłukały się do brązu:/a nakładałam ten kolor na wypłukany brąz Castinga
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 18:02   #14
MaryJaneNH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: mokka brąz-Londa

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
widocznie to zależy od włosów,bo mi wyszły czarne jak smoła,i nie wypłukały się do brązu:/a nakładałam ten kolor na wypłukany brąz Castinga
pewnie tak, tz wiesz, ja mam naturalny blond, i moim życiowym błędem były czarne włosy!
I teraz żałuje
Jednak naturalne włosy najlepsze, a rozjaśniałam już raz, to nie moglam patrzez ze mam 493 kolorów na głowie to znowu czarny zrobiłam :/
MaryJaneNH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 16:53   #15
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: mokka brąz-Londa

Cytat:
Napisane przez MaryJaneNH Pokaż wiadomość
pewnie tak, tz wiesz, ja mam naturalny blond, i moim życiowym błędem były czarne włosy!
I teraz żałuje
Jednak naturalne włosy najlepsze, a rozjaśniałam już raz, to nie moglam patrzez ze mam 493 kolorów na głowie to znowu czarny zrobiłam :/
jasne,że naturalne najlepsze...ja miałam czarne włosy do połowy pleców ostatnio ścięłam je do ramion,mocno je odżywiam i wracam do naturalnych,wiec,że będę czekać grubo ponad rok ale myślę,że opłaca się...
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 18:04   #16
MaryJaneNH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: mokka brąz-Londa

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
jasne,że naturalne najlepsze...ja miałam czarne włosy do połowy pleców ostatnio ścięłam je do ramion,mocno je odżywiam i wracam do naturalnych,wiec,że będę czekać grubo ponad rok ale myślę,że opłaca się...
Wiesz co... nie chciałabyś widzieć moich włosów.. przez to rozjasnianie[styczeń09] ściełam 25 cm włosów, do dzisiaj musze scinac juz mam przed ramiona i mocno wycieniowane, takie strzepy same ;/ musze chodzić w kucyku bo wygladam jak debil ;/
MaryJaneNH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 19:37   #17
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: mokka brąz-Londa

Cytat:
Napisane przez MaryJaneNH Pokaż wiadomość
Wiesz co... nie chciałabyś widzieć moich włosów.. przez to rozjasnianie[styczeń09] ściełam 25 cm włosów, do dzisiaj musze scinac juz mam przed ramiona i mocno wycieniowane, takie strzepy same ;/ musze chodzić w kucyku bo wygladam jak debil ;/
też chodzę w kucyku,również pare razy rozjaśniałam bo chciałam zejść z czerni ale tylko pogorszyłam sprawę.Także witaj w klubieno cóz czlowiek uczy sie na błędach,wracam do naturalnych
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 20:27   #18
MaryJaneNH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: mokka brąz-Londa

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
też chodzę w kucyku,również pare razy rozjaśniałam bo chciałam zejść z czerni ale tylko pogorszyłam sprawę.Także witaj w klubieno cóz czlowiek uczy sie na błędach,wracam do naturalnych
No tak.. niestety ;/
Ja pare lat bede zalowac rowniez tego ze zbyt duzo czasu spedzam na soalrium ;/
MaryJaneNH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 21:41   #19
Puchi86
Przyczajenie
 
Avatar Puchi86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: mokka brąz-Londa

Cytat:
Napisane przez izzkak Pokaż wiadomość
ja cały czas farbuje włosy odcieniem z londy mokka brąz i to jedyny kolor który przypadł mi do gustu ciemny a zarazem ciepły kolor
Zgadzam się. Mokka brąz z Londy to bardzo ładny kolor. Długo nią nie farbowałam ale ostatnio wróciłam do niej i znów jestem zadowolona, używam podcieniów brązu takze może dlatego jestem zadowolona i kolor jest śliczny, nie wiem jest z kolorem który został nałożony na jaśniejszy kolor włosów. Ja jestem zadowolona i polecam, kolor wyraźny i ładnie lśni w słońcu.
__________________
"Jestem tym kim każdy człowiek chce i być powinien".
Puchi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.