Tragedia! Moje włosy! Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-23, 07:48   #1
Chichibi
Raczkowanie
 
Avatar Chichibi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 165
GG do Chichibi
Exclamation

Tragedia! Moje włosy! Pomocy!


Wizażynki naprawdę jest mi potrzebna wasza rada/pomoc. Otóż jestem farbowaną blondynką na bardzo jasny naturalny blond z Garniera. Coś mnie podkusiło i kupiłam sobie z Garniera farbę "bardzo jasny beżowy blond" tutaj w linku ją znajdziecie : http://www.goldmax.pl/farba-garnier-...ond-p-458.html , i po spłukaniu włosy wyszły mi POPIELATO-SIWE! nie mam pojęcia co sie takiego stało! a tyle lat już farbuje.

Więc dalej.... jak zobaczyłam ten kolor to pobiegłam szybko do Rossemana po farbę, którą zwykle używałam,jest to bardzo jasny naturalny blond : http://www.urodaikosmetyki.pl/produc...1044&category= i nawet nic nie ruszyło! NIC! nadal są popielato-siwe jak były. nie rozumiem co sie stało!

Proszę, pomóżcie mi...macie jakąś rade? da sie coś z tym zrobić? Albo czy któraś z was była w podobnej sytuacji?
__________________
Nie ważne gdzie, ważne że...







wegetarianka
Chichibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 08:41   #2
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Tragedia! Moje włosy! Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Chichibi Pokaż wiadomość
Wizażynki naprawdę jest mi potrzebna wasza rada/pomoc. Otóż jestem farbowaną blondynką na bardzo jasny naturalny blond z Garniera. Coś mnie podkusiło i kupiłam sobie z Garniera farbę "bardzo jasny beżowy blond" tutaj w linku ją znajdziecie : http://www.goldmax.pl/farba-garnier-...ond-p-458.html , i po spłukaniu włosy wyszły mi POPIELATO-SIWE! nie mam pojęcia co sie takiego stało! a tyle lat już farbuje.

Więc dalej.... jak zobaczyłam ten kolor to pobiegłam szybko do Rossemana po farbę, którą zwykle używałam,jest to bardzo jasny naturalny blond : http://www.urodaikosmetyki.pl/produc...1044&category= i nawet nic nie ruszyło! NIC! nadal są popielato-siwe jak były. nie rozumiem co sie stało!

Proszę, pomóżcie mi...macie jakąś rade? da sie coś z tym zrobić? Albo czy któraś z was była w podobnej sytuacji?
a tym beżowym blondem robiłaś odrosty i malaksowanie całości czy na całe kładłas? ma 3 po przecinku czyli złoto, wiec dziwne, że Ci tak złapało, może podmieniona była farba, sprawdzałaś?
hehe i troche bez sensu nałożyłaś odrazu kolejną farbę no ale..
najlepiej teraz szoruj szamponem przeciwłupieżowym i siwość się powinna sprać albo popłucz w rumianku, bo ociepla kolor ale mysle, ze sam przeciwłupieżowy da rade

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-10-23 o 08:44
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 13:49   #3
Nessunia
Przyczajenie
 
Avatar Nessunia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Dot.: Tragedia! Moje włosy! Pomocy!

Moja siostra po tej farbie miala dokladnie to samo, jednak po 2 myciach szamponem ( ale nie jeden za drugim tylko normalnie jak sie wybrudzily ona wlosy myje codziennie ) wszystko zeszlo jej jesli sie to farbe trzyma jakies ok 5-10 min krocej niz na opakowaniu jest napisane to ta niebieska barwa nie wychodzi, wiem bo siostra jeszcze kilkarazy robila ta farba, po usunieciu tej niebieskosci kolor jej sie bardzo podobal
Nessunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 22:13   #4
Malutka1234567890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tragedia! Moje włosy! Pomocy!

Witam
potrzebuje pomocy moj naturalny kolor włosów to ciemny blond/ jasny brąz. miałam robiony balejaz przez kilka lat9moje włosy cieżko sie rozjasniaja) ale teraz zachciało mi sie zejscia na jednolity kolor. chciałam dalej zachowac jasny kolor. nałożyłam na odrosty palette 100 i wyszły mi odrosty zołte. Póżniej dałam Farba Loreal Recital Preference M Baikal Bardzo Jasny Popielato Złocisty Blond, żeby ujednolicic wmiare ten kolor gdyz odrosty były zólte a reszta po balejażach duzo jaśniejsze. a wyszło mi o masakra na włosach po balejazach siwe. pomozcie co mam teraz nałozyc zeby nie były siwe a pozniej zeby nie były ani zielone bo tez jak czytałam tak sie zdaza. a chcialabym miec dalej włosy blond ale nie za ciemny.
Malutka1234567890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.