KASZTANOWE włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-16, 09:11   #1
mikappp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
Arrow

KASZTANOWE włosy


Kochane od niedawna jestem posiadaczka dlugich kasztanowych włosów. Mam je pierwszy raz w życiu i brak mi doświadczenia w pielegnacji takiego koloru (z czarnymi nie było problemu wymywania się koloru).
proszę aby wszystkie kasztanowo-włose panie (i nie tylko) w tym miejscu poopowiadały i podoradzały jaka farbę stosują (są przecież różne ciekawe odcienie kasztanów) - jaka jest najlepsza, jak je pielęgnują, jak sprawić by się szybko nie "spierały", i żeby miały ten blask... zdjęcia kasztanowych wlosów mile widziane.
mikappp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 09:55   #2
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: KASZTANOWE włosy

Mika w sklepach znajdziesz specjalne szampony które są przeznaczone do włosów farbowanych są dwie a nawet chyba ostatnio widziałam juz trzy odmiany takich szamponów ty musisz wybrać tą dla odcieni brązu i kasztana np Nivei włosy po nim nie wypierają się tak szybko i mają piękny bursztynowy połysk gdyż do tych szamponów dodawane są ekstrakty z kory dębu czy orzecha włoskiego co jest naturalnym barwnikiem dla włosów możesz też zrobić sobie raz na jakiś czas płukankę z wyciągu z kory dębu czy właśnie orzecha włoskiego to spowoduje utrzymanie się koloru przez nieco dłuższy czas i spowolni wypieranie koloru ...co do farb sklepowych to nie polecam Joanny gdyż bardzo niszczy włosy i jest rzadka więc w pewnym momencie zaczyna kapać zdarzyło się też że blond raz wyszedł nam niebieski i to kładziony na blondzie.... testowałyśmy z koleżankami różne farby i mogę powiedzieć że z naszych doświadczeń wynika że palette jest mocna dość długo potrafi się trzymać na włosach jednak niszczy włosy przy częstszym użyciu najlepiej wypadła wella najmniej niszczy włosy i londa też jest w miarę dobra
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 10:06   #3
Ela31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ŁUKÓW
Wiadomości: 18
Dot.: KASZTANOWE włosy

Witaj Polecam Z Farb Garnier-sama Stosuję Już Od Dość Dawna.nie Niszczy Mi Włosów Jak Np.palette Którą Ciężko Się Zmywa I Trudno Po Niej Zmienic Odcień Na Inny.garnier Ma Sporą Ofertę Kolorystyczną.ale Zawsze - Przynajmniej U Mnie - Kolory Kasztanowe Spłukiwały Sie Do Odcienia Rudości.a Nie O To Mi Chodziło.dlatego Ostatnio Pokusiłam Się O Kolor Cappucino.na Opakowaniu Wydaje Się Troche Ciemny.ale Na Włosach Super.ładnie Się Zmywa.no I Trwały.farby Garniera Mają W Swoim Składzie Odżywki Z Olejkami Jojoba.po Koloryzacji Stosuję Szampon I Odzywkę Elseve Loreal-nutri Blask-różowa.zamiennie Z Czerwoną Która Chroni Kolor.pozdrawiam.
Ela31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 17:30   #4
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: KASZTANOWE włosy

Odkopię kolejny temat;]
Ja polecam rozjaśniające kasztany L'Oreal Recital Preference.
Ten beżowy kasztan to moja ulubiona farba, ze wszystkich farb jakich używałam, a używałam naprawdę wielu.
Kolor wychodzi piękny i naturalny, w ogóle się nie spłukuje.Polecam zwłaszcza posiadaczkom naturalnie brązowych włosów, bo odrosty wyglądają bardzo naturalnie.
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 22:55   #5
kleopatra125
Przyczajenie
 
Avatar kleopatra125
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź Rzgów
Wiadomości: 15
Dot.: KASZTANOWE włosy

Witam poza szamponem do włosów koloryzowanych warto zaopatrzyć sie w maske koloryzujacą, działa odżywczo i ma w sobie pigmenty wzmacniające kolor polecam np ARTEGO można zakupic na allegro i jest tam odcień kasztan unikaj też szamponow przeciwłupieżowych one mocno wypłukują kolor. Jesli ARTEGO jest za droga są tez jakies tansze odpowiedniki, ale myślę że warto zainwestować, żeby nie trzeba bylo tak czesto niszczyć włosów farbowaniem
kleopatra125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.