Proszę o radę - Bordowe włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-24, 16:00   #1
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307

Proszę o radę - Bordowe włosy


Witam serdecznie!

Całe życie jestem brunetką i moja fryzura nigdy się nie zmienia. Postanowiłam w nowym roku zrobić totalną odmianę i w końcu pofarbować włosy na kolor, który "chodził za mną" wiele lat - na ciemne bordo z delikatnym refleksem fioletu (identyczny jak na zdjęciu). Czy możecie polecić mi jakąś farbę, dzięki której uzyskam taki efekt?

Czy uważacie, że pójście do fryzjera jest dużo bezpieczniejsze niż samodzielne farbowanie się? Zależy mi żeby kolor wyszedł identyczny jak na zdjęciu (zamówiłam na allegro treski klip-in w tym kolorze, chciałabym móc je nosić). Myślałam żeby zabrać treski i pokazać je w salonie, tylko jestem ciekawa czy dobrzy fryzjerzy potrafią zrealizować ton w ton kolor, jaki im się pokaże (nigdy nie farbowałam włosów u fryzjera, zawsze poprawiałam jedynie swój naturalny Castingami L'oreal w brązowych odcieniach). Jestem z 3miasta, jeśli możecie polecić salon - bardzo proszę!

Czy w przypadku samodzielnego farbowania włosów powinnam wybierać farbę patrząc na zdjęcia i próbniki, czy wybrać odcień o ton jaśniejszy?

Będę wdzięczna za Waszą pomoc.
PS: zdjęcie moich włosów jest trochę prześwietlone, są w rzeczywistości o ton ciemniejsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wlosy Clipy (12).jpg (23,6 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (32,6 KB, 55 załadowań)
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 14:57   #2
softnells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 32
Dot.: Proszę o radę - Bordowe włosy

myślę że jakbyś pofarbowala włosy joanną mulit color efect malinowa czerwień o4 to wyszły by ci takie, na opakowaniu sa jaśniejsze ale ty masz ciemniejsze włoski i byś zyskala taki kolor jak na 1st zdjeciu ; )
i najlepiej pierw wypróbować sobie na pasemku ; ) zawsze tak robie
softnells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 21:15   #3
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Proszę o radę - Bordowe włosy

a ja mysle,ze burgund Wellaton,albo Joanny byłby dobry.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 14:38   #4
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Proszę o radę - Bordowe włosy

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!

Całe życie jestem brunetką i moja fryzura nigdy się nie zmienia. Postanowiłam w nowym roku zrobić totalną odmianę i w końcu pofarbować włosy na kolor, który "chodził za mną" wiele lat - na ciemne bordo z delikatnym refleksem fioletu (identyczny jak na zdjęciu). Czy możecie polecić mi jakąś farbę, dzięki której uzyskam taki efekt?

Czy uważacie, że pójście do fryzjera jest dużo bezpieczniejsze niż samodzielne farbowanie się? Zależy mi żeby kolor wyszedł identyczny jak na zdjęciu (zamówiłam na allegro treski klip-in w tym kolorze, chciałabym móc je nosić). Myślałam żeby zabrać treski i pokazać je w salonie, tylko jestem ciekawa czy dobrzy fryzjerzy potrafią zrealizować ton w ton kolor, jaki im się pokaże (nigdy nie farbowałam włosów u fryzjera, zawsze poprawiałam jedynie swój naturalny Castingami L'oreal w brązowych odcieniach). Jestem z 3miasta, jeśli możecie polecić salon - bardzo proszę!

Czy w przypadku samodzielnego farbowania włosów powinnam wybierać farbę patrząc na zdjęcia i próbniki, czy wybrać odcień o ton jaśniejszy?

Będę wdzięczna za Waszą pomoc.
PS: zdjęcie moich włosów jest trochę prześwietlone, są w rzeczywistości o ton ciemniejsze

Wedlug mnie najbezpieczniej bedzie jak pojdziesz do fryzjera z tymi treskami. Fryzjerskie farby charakteryzuja sie wieksza paleta odcieni i mysle, ze nie bedzie problemu z dobraniem identycznego jak treska. Nie jest to tez jakis nietypowy czy dziwaczny kolor, zeby przecietny fryzjer mial miec z tym jakis problem
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 17:43   #5
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Proszę o radę - Bordowe włosy

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Wedlug mnie najbezpieczniej bedzie jak pojdziesz do fryzjera z tymi treskami. Fryzjerskie farby charakteryzuja sie wieksza paleta odcieni i mysle, ze nie bedzie problemu z dobraniem identycznego jak treska. Nie jest to tez jakis nietypowy czy dziwaczny kolor, zeby przecietny fryzjer mial miec z tym jakis problem
nie wiem czemu ale zawsze wydawało mi się, że u fryzjerów jest mniejsza paleta kolorów niż w sklepach ...
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.