czy jest możliwe otrzymanie ładnego,beżowego blondu w domu bez wizyty u fryzjera?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-22, 19:52   #1
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27

Beżowy blond ... Hm


Cześć Dziewczyny. Bardzo podoba mi się odcień beżowego blondu. Teraz mam na głowie odcien sredniego blondu i planuję najpierw żeby rozjaśnić włosy, kupic Garniera NAturals Superjasny beżowy blond i potrzymać z 15-20, a za 304 tyg. z tą samą farbę ale odcień beżowy blond. Mam jednak kilka pytań: Cze taki odcien, chyba ciepły, pasuje do ciepłej cery? Czy odcien włosów dobiera się na zasadzie kontrastu? Czy któraś z Wizażanek moze farbowała włosy tym Beżowym blondem z Garniera? Bo ten superjasny to tylko przjeściowy kolor, żeby mi w ogóle wyszedł ten wymarzony blond... A może mozecie polecić jakieś sprawdzone farby o takim odcieniu? Z góry dzięki
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 21:39   #2
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Beżowy blond ... Hm

witaj
kiedys używalam garnier natea nutrisse 101 - bardzo jasny bezowy blond superrozjasniajacy czy jakos tak.. kolor wychodzil jak dla mnie ladny i jasniutki..
chcesz najpierw włosy rozjaśnić, poczekac 3/4 tygodnie i nałożyć farbę nie rozjaśniajacą? ale przecież pojawią się odrosty i będzie wyglądało niefajnie.. bo one złapią na rudo pewnie, a reszta też nie wiadomo.. ja wróżę z własnego doświadczenia jakąś zieloną poświatę lepiej spróbuj od razu rozjaśniającą i zobacz co z tego wyjdzie
pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 18:13   #3
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Beżowy blond ... Hm

Black sun ja się nie znam na farbowaniu . Teraz mam już zafarbowane włosy, chcę je zafarbowaś farbą rozjaśniająca, bo 'zwykla' moze rozjaśnić max. 2 tony... Dlatego planuję najpierw zafatbować rozjaśniającą, a potem utrzymywać kolor zwykłą farbą. I to wszystko z Garniera żeby nie ryzykować. A masz jakąś fotkę tej farby lub jaki kolor wyszedł?
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 20:26   #4
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Beżowy blond ... Hm

nie twierdze ze ja sie jakos bardzo znam, ale mam za soba trzy lata farbowania na blond o ktorym wspomnialam
z tego co zrozumialam juz masz na glowie farbe i chcesz wlosy pokryc farba superrozjasniajaca zeby uzyskac kolor jakiego szukasz? musisz tu uwazac bo farbowane wlosy inaczej lapia farbe i odrosty moga wyjsc ci jasniejsze nz reszta [wiec teoretycznie powiunnas najpierw nalozyc farbe na dlugosc wlosow, a pod koniec na odrosty..]. a potem uzywac nie tak rozjasniajacej farby zeby kolor utrzymac.. jesli naturalne wlosy nie sa zbyt ciemne to powinno sie udac [moje, choc nie sa ciemne, tylko zwykly tzw mysi blond - lapaly taka farbe na rudo]
mam nadzieje ze nie zamotalam jakos bardzo, sprobuje zalaczyc zdjecia farby jakiej uzywalam i bylam z niej zadowolona
pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 101.gif (1,6 KB, 1618 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natea101.jpg (5,7 KB, 229 załadowań)
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 12:54   #5
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Beżowy blond ... Hm

Nie wiem czy kogoś to interesuje bo wątek obumarł, ale napiszę swoje doświadczenia, może kogoś to w przyszlości zainteresuje . Więc najpierw farbowałam swoje nturalne brazowe włosy Garnierem Naturalsem nr. 8 Jasny Blond. Minimalnie rozjaśnił i w świetle były widoczne miedziane refleksy. Potem kupiłam Garnier Naturals: Superjasny beżowy blond - odcien superrozjasniający i jest ok Trzymałam 30 min, żadnej żółci! Kolezanki i koledzy bardzo chwalą kolorek, bo mówią że jest taki naturalny, miodowy ... nie wiem jednak jak go utrzymać, bo jesli znow kupię ten superrjasny bezowy blond to rozjaśni mi jeszcze bardziej. Mimo wszystko polecam i nie bójcie się, bo farba nie rozjaśnia drastycznie
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 17:52   #6
maud1106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 38
jaką farbą uzyskam taki kolor?(bardzo jasny blond beżowy?)

Czy ktoś może wie, jaką farbą uzyskam taki kolor?(bardzo jasny blond beżowy?)-nie jestem pewna, czy dobrze nazwałam ten kolor ale chodzi mi o dokładnie taki, jak na zdjęciu Moje włosy naturalnie są koloru średniego blondu, takiego typowego polskiego, dobrze się rozjaśniają; od pewnego czasu farbowałam je kolorem bardzo jasny blond popielaty(róznych firm) ale teraz, gdy już troszkę się opaliłam, ten popiel w ogóle mi nie pasuje i chciałabym zafafbowac włosy na jakiś ładny, jasny beżowy blond (byleby nie wpadał w żółć czy pomarańcz ) Interesują mnie głównie farby drogeryjne, ale nie tylko Z góry dziękuje za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33873893ww6.jpg (20,8 KB, 411 załadowań)
maud1106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 19:22   #7
minia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: jaką farbą uzyskam taki kolor?(bardzo jasny blond beżowy?)

Szczerze polecam Ci farbę Loreal recital preference w kolorze hollywood.Jest naprawdę
przepiękny!Przy Twoim naturalnym kolorze nie powinno być żadnego problemu z rozjaśnieniem!
minia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 19:36   #8
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: jaką farbą uzyskam taki kolor?(bardzo jasny blond beżowy?)

tez bym sie podpiela bo bym chciala taki jasniutki zimny bez.

ja sie zastanawiam nad takimi farbami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3600540317605_pack.jpg (23,3 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3600540506986_pack.jpg (21,4 KB, 159 załadowań)
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 19:42   #9
Pusiolinka
Raczkowanie
 
Avatar Pusiolinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 56
Dot.: jaką farbą uzyskam taki kolor?(bardzo jasny blond beżowy?)

Cytat:
Napisane przez minia84 Pokaż wiadomość
Szczerze polecam Ci farbę Loreal recital preference w kolorze hollywood.Jest naprawdę
przepiękny!Przy Twoim naturalnym kolorze nie powinno być żadnego problemu z rozjaśnieniem!
Wiecie może jaki wyjdzie kolor przy nałożeniu na kolor naturalny - taki szary brąż
?
Jestem zainteresowana tą farbką ale boję się, że wyjdzie rudy
__________________
Pusiolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 11:27   #10
madziakicia
Raczkowanie
 
Avatar madziakicia
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 47
Angry czy jest możliwe otrzymanie ładnego,beżowego blondu w domu bez wizyty u fryzjera??

hej
Z racji tego,że jestem na forum od niedawna i nie za bardzo się jeszcze tu odnajduję,mam pytanie: czy można w domu bez wizyty u fryzjera uzyskać ładny,beżowy blondzik? Wiem,że to kwestia rozjaśniacza i tonera...Ja mam swoje włosy ciemnobrązowe,obecnie mam zrobiony blond na krótkich,do tej pory chodziłam do fryzjerki ale chciałbym zaoszczędzić trochę i móc zrobić sobie w domu kolor,bo nie ukrywam że to spory wydatek co 1,5 czy co 2 m-ce latać do fryzjera
Czy któraś z Was ma doświadczenia w tym temacie??Będzie wdzięczna za info
madziakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 15:39   #11
AnnaLynneMcCord
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 25
Dot.: czy jest możliwe otrzymanie ładnego,beżowego blondu w domu bez wizyty u fryzjer

masz może jakieś zdjęcie koloru , który chcesz uzyskać ?
AnnaLynneMcCord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 16:23   #12
madziakicia
Raczkowanie
 
Avatar madziakicia
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 47
Dot.: czy jest możliwe otrzymanie ładnego,beżowego blondu w domu bez wizyty u fryzjer

ja w tym momencie mam blond na głowie tylko już mi troszkę przyżółkł i chciałabym na przyszłość móc sobie sama robić blondzik w domu

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

chodzi mi o zimny,beżowy blond,1 albo ostatnie zdj
http://fryzury.wieszjak.pl/trendy/25...--galeria.html
madziakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 09:09   #13
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: czy jest możliwe otrzymanie ładnego,beżowego blondu w domu bez wizyty u fryzjer

Witam!
Ja też bardzo chcałabym uzyskać taki kolor, ale jest to bardzo trudne!
Może jakieś propozycje!!!!!?
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 12:11   #14
madziakicia
Raczkowanie
 
Avatar madziakicia
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 47
Dot.: czy jest możliwe otrzymanie ładnego,beżowego blondu w domu bez wizyty u fryzjer

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Witam!
Ja też bardzo chcałabym uzyskać taki kolor, ale jest to bardzo trudne!
Może jakieś propozycje!!!!!?
ja dziś wysłałam męża po srebrną płukankę do włosów,mam nadzieję,że trochę pomoże
ale chciałbym wiedzieć,czy na przyszłość muszę(a jeśli tak to jaki)stosować rozjaśniacz a później na to jaką farbę??Czytałam wczoraj wątek o rozjaśniaczach Syossa,dziewczyny go chwalą ale nie wiem czy na brązowe odrosty będzie wystarczająco silny?? a Później jaką farbę kłaść,żeby uzyskać ładny,zimny blond,taki troszkę beżowy?? Może któraś z Was przetestowała konkretną farbę i może ją polecić??Bardzo proszę o pomoc
madziakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 14:28   #15
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: czy jest możliwe otrzymanie ładnego,beżowego blondu w domu bez wizyty u fryzjer

Ja polecam
L'oreal Féria Préférence
92 Iridescent Blonde -Bardzo Jasny Blond Beżowo-Perłowy

Od wielu lat używam tego odcienia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farba-loreal-feria-preference.jpg (19,5 KB, 134 załadowań)
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 14:40   #16
madziakicia
Raczkowanie
 
Avatar madziakicia
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 47
Dot.: czy jest możliwe otrzymanie ładnego,beżowego blondu w domu bez wizyty u fryzjer

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Ja polecam
L'oreal Féria Préférence
92 Iridescent Blonde -Bardzo Jasny Blond Beżowo-Perłowy

Od wielu lat używam tego odcienia.
catt,a na jakie włosy kładziesz tę farbkę?bo ja mam swoje brązowe... masz jakieś zdjątko swoich włosów żeby wrzucić? kolorek wydaje się śliczny
madziakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 09:44   #17
madziakicia
Raczkowanie
 
Avatar madziakicia
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 47
Dot.: czy jest możliwe otrzymanie ładnego,beżowego blondu w domu bez wizyty u fryzjer

hej
widzę,że nikt mi nie pomoże....;/
ja dziś przepłukałam włosy tą płukanką srebrną(z Delii) i nie sądziłam,że po pierwszym razie taki efekt osiągnę;D jak dla mnie rewelacja!!wypłukało mi tą żółć,włoski zrobiły się takie srebrno-brunatne,bardzo ładnie wyglądają
jutro po pracy idę do mojej fryzjerki,szkoda mi kasy ale muszę pomalować ciemne odrosty i reszcie włosów nadać fajny kolorek zimnego blondu...Porozmawiam z nią,jak postępować na przyszłość w domu,czy dam radę sama malować włosy
Pozdrawiam,miłego dzionka!!
madziakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.