myd³o siarkowe na w³osy?? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-03-21, 15:22   #1
mila1658
Raczkowanie
 
Avatar mila1658
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: gdzies :D
Wiadomo¶ci: 171
Question

myd³o siarkowe na w³osy??


wiem ze to dziwnie brzmi jak mozna w koncu smarowac wlosy mydlem ale jednak chyba tak bo w na opakowaniu z mojego mydla siarkowego ktore kupilam sobie na pryszcze w aptece pisze ze jest ono ,,polecane do mycia przet³uszczajacych sie wlosow" troszke mi sie przetluszczaja wloski ale raczej nie zdecyduje sie ich potraktowac mydlem slyszalyscie cos o tym
mila1658 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 16:15   #2
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 1 362
Dot.: myd³o siarkowe na w³osy??

przesuszy:/ tak mi sie przynajmniej wydaje:/ osobiscie nie próbowa³am i raczej nie polecam.
rozmarynek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 18:14   #3
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 4 772
Dot.: myd³o siarkowe na w³osy??

Cytat:
Napisane przez mila1658 Poka¿ wiadomo¶æ
wiem ze to dziwnie brzmi jak mozna w koncu smarowac wlosy mydlem ale jednak chyba tak bo w na opakowaniu z mojego mydla siarkowego ktore kupilam sobie na pryszcze w aptece pisze ze jest ono ,,polecane do mycia przet³uszczajacych sie wlosow" troszke mi sie przetluszczaja wloski ale raczej nie zdecyduje sie ich potraktowac mydlem slyszalyscie cos o tym
czytalam juz na wizazu na ten temat - byla taki watek o w³osach przet³uszczaj±cych siê -mo¿e wrzuc w wyszukiwarke haslo myd³o siarkowe to cos znajdziesz z tego co pamietam opinie byly podzielone - w³osy moze i mniej sie przet³uszczaja ale dziewczyny pisaly ze nie da sie ich rozczesac;( Tak wiec wiecej ich zostanie na grzebieniu No nie wiem co lepsze Czeste mycie t³ustych w³osów czy rzadkie piórka)
Ja tez nie uzywalam mydla i chyba sie nie odwaze chociaz w³osy myje codziennie i meczy mnie to juz bardzo Pozdrawiam
maggie82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 18:17   #4
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 4 772
Dot.: myd³o siarkowe na w³osy??

Ale jesli ktos probowal tego mydla siarkowego i jest zadowolony to niech napisze Moze sie skusze zeby tego uzyc...
maggie82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 18:44   #5
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 244
Dot.: myd³o siarkowe na w³osy??

moja mama uzywala z 30 lat temu my³a w³osy szarym myd³em takim prawdziwym i pluka³a octem, w³osy zdrowe i pieknie lsniace... nie do dzisiejszych pierd.olek . hehe. sama kiedys sprobuje.
__________________
jestem m a m ±
***
zapuszczam w³osy
dbam o figurê (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
my¶lê o synku
idê do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 19:21   #6
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pñ
Wiadomo¶ci: 2 304
Dot.: myd³o siarkowe na w³osy??

A ja myje myd³em siarkowym, ale tylko skóre g³owy i potem szamponem leczniczym i na koniec szamponikiem takim delikatnym zmiêkczaj±cym i jestem zadowolona. Tylko zaznaczam, ¿e ja cierpie na ³ojotok i wcze¶niej mia³am bardzo bardzo, ale to bardzo przet³uszczaj±c± siê skóre.
*Justynka* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-22, 13:49   #7
mila1658
Raczkowanie
 
Avatar mila1658
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: gdzies :D
Wiadomo¶ci: 171
Dot.: myd³o siarkowe na w³osy??

a wlosy sa po tym mydle normalne nie przesuszaja sie jakos bardziej i czy nie robi ci sie po tym szopa a w wyszukiwarce sprawdzalam przed zalozeniem watku czy jest cos na ten temat ale nic nie znalazlam
mila1658 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 15:18   #8
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 4 042
Dot.: myd³o siarkowe na w³osy??

tez czytalam na opakowaniu mydla siarkowego,ze nadaje sie do mycia wlosow przetluszczajacych...ale troszke boje sie zaryzykowac...mnie by sie przydalo przesuszyc troszke grzywke,bo ta najbardziej mi sie przetluszcza,ale wczesniej chetnie posluchalalbym opini kogos kto juz ten sposob stosowal...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-22, 16:34   #9
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomo¶ci: 312
Dot.: myd³o siarkowe na w³osy??

Znajomy ma ladne dlugie krecone wlosy - niestety spore problemy z lupiezem i lojotokiem... stosuje szampon mineraln zdrojowy sulphur i jest zadowolony - raz w tygodniu stosuje tez nizoral. Dodam, ze wczesniej stosowal rozne inne szampony i mazidla. Warto sprobowac. link jesli ktos chce poczytac
http://www.sulphur.com.pl/index_pl.htm
azyla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-22, 17:49   #10
mila1658
Raczkowanie
 
Avatar mila1658
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: gdzies :D
Wiadomo¶ci: 171
Dot.: myd³o siarkowe na w³osy??

Cytat:
Napisane przez aniser Poka¿ wiadomo¶æ
tez czytalam na opakowaniu mydla siarkowego,ze nadaje sie do mycia wlosow przetluszczajacych...ale troszke boje sie zaryzykowac...mnie by sie przydalo przesuszyc troszke grzywke,bo ta najbardziej mi sie przetluszcza,ale wczesniej chetnie posluchalalbym opini kogos kto juz ten sposob stosowal...
a to widze ze tak jak ja
mila1658 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-26, 14:40   #11
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pñ
Wiadomo¶ci: 2 304
Dot.: myd³o siarkowe na w³osy??

Przepraszam, ¿e dopiero teraz, ale zabiegana jestem A wiêc tak jak myje skóre g³owy myd³em siarkowym to nie zauwa¿y³am, ¿eby szopa by³a, ale zaznaczam, ¿e ja po tym jak u¿yje myd³a, to nak³dam wyg³adzaj±cy szampon, a potem jeszcze od¿ywke regeneruj±c±, wiêc zabardzo efektów koñcowych oprócz tego ¿e w³osy trochê mniej siê przet³uszczaj± to stwierdziæ nie mogê pozdrawiam
*Justynka* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-04, 14:21   #12
DJ Guciek
Zadomowienie
 
Avatar DJ Guciek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 1 380
Dot.: myd³o siarkowe na w³osy??

Ja dzis kupilam mydelko siarkowe I tez przeczytalam, ze polecane do wlosow. Postanowilam wiec zaryzykowac. Wkurza mnie mycie wlosow codziennie, czasami czlowiek nie ma sily po calym dniu, a na wlosach fryty Tak wiec najpierw nalozylam szampon pokrzywowy, splukalam i potraktowalam sie mydlem. Ma³y zonk, ¿e wlosy nie s± g³adkie jak po szamponie, ale dla wypróbowania efektu, wyjatkowo nie na³o¿y³am d¿ywki (uzywam z czarnej rzepy). Mydelko jest bardzo wydajne, i straaaasznie sie pieni hihi. Na razie schn± mi w³oski, czy co¶ poskutkowa³o, napiszê za jakies czas Aaa, co do rozczesywania - ogolnie ja zbyt duzo wlosow nie mam, ale wzielam szczotke, delikatnie przeczesa³am w³osy z wierzchu, po czym wzielam grzebien i wszystko pieknie poszlo, nie stracilam wlosow Wiec ogolnie rzecz biorac, ja trudnosci z rozczesywaniem nie mam wcale
__________________
Baba za kierownic± - 09.11.2009 zda³am prawko za 1 razem!
kat. B - 09.11.2009
kat. C - 08.10.2011
kat. C+E - 19.01.2012

DJ Guciek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 17:28   #13
karolijka
Przyczajenie
 
Avatar karolijka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 1
GG do karolijka
Dot.: myd³o siarkowe na w³osy??

Ja myjê skórê g³owy myd³em siarkowym - najpierw szamponem do przet³uszczaj±cych siê w³osów, a potem myd³em siarkowym i na koñce od¿ywkê k³adê. Mam w³osy d³ugie, u nasady przet³uszczaj±ce siê, a na dole suche. Mi pomaga na nadmierne wydzielanie sebum przez skórê g³owy - je¿eli kto¶ a podobne problemy ze skór± g³owy to polecam.
karolijka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-18, 10:55   #14
modna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: myd³o siarkowe na w³osy??

pierwszy raz s³yszê o takim sposobie na przet³uszczaj±ce siê w³osy... ale jako¶ myd³o mnie nie przekonuje, choæ wiadomo wszystko zale¿y rodzaju skóry.
modna123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.