Farby Ce-ce-czy Ktos Używał???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-12, 10:21   #1
andziullla
Przyczajenie
 
Avatar andziullla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 28
GG do andziullla
Cool

farby ce-ce' używał ktoś, kiedyś?


Kiedyś słyszałam dużo dobrego nt tych farb, wiem, że one profesjonalne są. Używała kiedyś któraś z Was?
andziullla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 11:26   #2
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: farby ce-ce' używał ktoś, kiedyś?

Nie używałam farb,ale stosowałam balsamy i odżywki tej firmy. Byłam z nich baaaaaaaaardzo zadowolona-podobne są do odżywki Lorea'la dołączanej do farby. Może przez analogię farby też będą O'K. A mają też szampony koloryzujące?
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 12:44   #3
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: farby ce-ce' używał ktoś, kiedyś?

Uzywalam w kolorze ciemnego fioletu,farba w porzadku,nie zniszczyla wlosow,tyle ze kolor bardzo szybko zszedl.Moja siostra farbowala nia wlosy na miedziany i blond i trzymalo sie to dosyc dugo.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 12:55   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: farby ce-ce' używał ktoś, kiedyś?

Cytat:
Napisane przez andziullla Pokaż wiadomość
Kiedyś słyszałam dużo dobrego nt tych farb, wiem, że one profesjonalne są. Używała kiedyś któraś z Was?

niedwano był wątek na ich temat, użyj wyszukiwarki wizazowej.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 18:28   #5
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: farby ce-ce' używał ktoś, kiedyś?

Użyłam tylko raz. Farby te poleciła mi moja fryzjerka. Chciałam zejść z jasnego blondu więc kupiłam sobie blond(nr7). Wyszedł dość ciemno - powiedziałabym ciemny ciemny blond, ale przez 3 tyg systematycznie się wypłukiwał by na koniec p-ozostawić odcień jakiegoś bardzo rozjaśnionego kasztana fuj. beznadzieja.
Ale to mogła być wina moich bardzo jasnych włosów
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 19:12   #6
andziullla
Przyczajenie
 
Avatar andziullla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 28
GG do andziullla
Dot.: farby ce-ce' używał ktoś, kiedyś?

Cytat:
Napisane przez LEW Pokaż wiadomość
Nie używałam farb,ale stosowałam balsamy i odżywki tej firmy. Byłam z nich baaaaaaaaardzo zadowolona-podobne są do odżywki Lorea'la dołączanej do farby. Może przez analogię farby też będą O'K. A mają też szampony koloryzujące?
Nie wiem czy mają szampony koloryzujące... Zamówiłam sobie farbę na allegro i dziewczyna napisała mi, że do ciemnych kolorów dodaje 3% wodę utlenioną, więc to prawie jak szampon
andziullla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 21:04   #7
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: farby ce-ce' używał ktoś, kiedyś?

Używałam przez jakiś czas. Odcienie miedziane. Kolory piękne tylko bardzo szybko schodzą. Włosy po tej farbie miałam zniszczone. Zdałam sobie z tego sprawę jak zaczęłam używać innej farby. Od tamejt pory uzywalam profesjonalnej welli i loreala i stan wlosów się znacznie poprawił.
arba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-12, 21:19   #8
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: farby ce-ce' używał ktoś, kiedyś?

Moja mama 2 razy używała łagodnej czerwieni z palety ce-ce, na początku efekt był w porządku - włosy błyszczące nie na zasadzie lusterka, ale tęczy, więc super. Kolor jednak dość szybko płowiał, a włosy na koniec nie okazały się mieć najlepszej kondycji-były przesuszone, szczególnie na końcach i miały jakby zmienioną strukturę (!), sztywniały. Natomiast stałe miejsce w łazience zajmuje "Vivid color", stabilizator koloru tej firmy, który sprawuje się znakomicie.
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 18:10   #9
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Farby Ce-ce-czy Ktos Używał????

Witajcie.
Mam zamiar zmienic kolor włosów.Całe życie miałam czarne-ostatnio zdekoloryzowałam je Loreal Platinium -obecnie są średniobrązowe z odcieniem rudego.Chciałabym by były jaśniejsze,tak więc szperam i szukam odpowiedniej farby.Na allegro znalazłam takie oto farby:
http://www.allegro.pl/item176109838_...promocja_.html
i tu pytanie do was-czy któraś z was stosowała-jesli tak-jak wyszło?Czy sa warte cokolwiek-czy sobie odpuścić?Może macie jakiś pomysł na rozjaśnienie tych moich włosów jeszcze bardziej?Chciałabym użyc farby-może z mocniejsza wodą-moze 9% (dekoloryzowałam 12%)-czy nie będzie za mocna?
Kochane blondynki-czy mozecie mi coś poradzić-wy znacie się najlepiej na rozjaśnianiu.
Mam też pytanie dotyczące farb superrozjaśniajacych-może powinnam użyć takiej-wiem że Alcantara ma cos takiego..
Acha-i jaki odcien byście proponowały-mam ciemnobrązowe oczy i dośc ciemna karnacje (zdjęcie w ava)-a nie chce wyglądac jak pani z szosy wylotowej
Ale mam juz dosyć czerni....
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 21:04   #10
Majka84
Raczkowanie
 
Avatar Majka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Farby Ce-ce-czy Ktos Używał????

Dawno temu farbowalm sie na blond tymi farbami u fryzjera. Efekt byl bardzo fajny.
Majka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 21:12   #11
xstylistka
Raczkowanie
 
Avatar xstylistka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 134
Thumbs down Dot.: Farby Ce-ce-czy Ktos Używał????

Jak dla mnie to piękna reklama, żadnych konkretnych zapytań. Padły nazwy 3 firm, a w linku do allegro mowa tylko o sprzedaży farb Ce-Ce ( swoją drogą, moim zdaniem mocno kiepskich), Alcantra(tylko pada nazwa). Poproszę o konkretniejsze zapytania ( o farby rozjaśniające ) .

A jeżeli chodzi o przechodzenie z ciemnych kolorów na blondy - zabieg dekoloryzacji uważam za niezbędny, i nie podam nazw firm
xstylistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 08:50   #12
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Farby Ce-ce-czy Ktos Używał????

Chciałam pofarbować sobie włosy tą farbą Ce-ce, ale jak zapytałam o jej jakość w sklepie fryzjerskim to pani mi ją odradziła i poleciła FRAMESI. REWELACJA! Już nigdy nie pofarbuję włosów farbą drogeryjną!
Bardzo ładny kolor a włosy wogóle mi się nie zniszczyły.Polecam.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 09:04   #13
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Farby Ce-ce-czy Ktos Używał????

Cytat:
Napisane przez xstylistka Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to piękna reklama, żadnych konkretnych zapytań. Padły nazwy 3 firm, a w linku do allegro mowa tylko o sprzedaży farb Ce-Ce ( swoją drogą, moim zdaniem mocno kiepskich), Alcantra(tylko pada nazwa). Poproszę o konkretniejsze zapytania ( o farby rozjaśniające ) .

A jeżeli chodzi o przechodzenie z ciemnych kolorów na blondy - zabieg dekoloryzacji uważam za niezbędny, i nie podam nazw firm
Piękna reklama czego???
Pisałam chyba,że miałam czarne włosy-zdekoloryzowałam je-są obedcnie jasnobrązowe z odcieniem rudości-i chciałabym by były jeszcze jaśniejsze-a nie chce ich dekoloryzować ponownie-bo i tak są dosyć zniszczone.Dlatego pytam, dziewczyn mających doświadczenie z blondami-jakich farb mogę użyc by włosy były jaśniejsze-jakie blondy rozjaśniaja o te 3-4 tony..jakiej wody użyc-6% czy 9%-wczesniej robiłam 2 razy 12%...
A że padają nazwy firm???W każdym wątku padają-więc uważam że czepianie się nie ma sensu.Nie mam w interesie robienia reklamy komukolwiek-chciałam tylko wiedziec czy ktos miał stycznosc z farbą-bo podoba mi się że mają one 100 ml-nie będe musiała ew.kupować 2-bo mam dość długie włosy..druga rzecz-pokazano karte kolorow-a ja nie kupuję kota w worku.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 09:05   #14
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Farby Ce-ce-czy Ktos Używał????

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Chciałam pofarbować sobie włosy tą farbą Ce-ce, ale jak zapytałam o jej jakość w sklepie fryzjerskim to pani mi ją odradziła i poleciła FRAMESI. REWELACJA! Już nigdy nie pofarbuję włosów farbą drogeryjną!
Bardzo ładny kolor a włosy wogóle mi się nie zniszczyły.Polecam.
A jakim kolorem farbowałaś?
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 09:06   #15
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Farby Ce-ce-czy Ktos Używał????

Polecam wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=179250
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 09:07   #16
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Farby Ce-ce-czy Ktos Używał????

Cytat:
Napisane przez Majka84 Pokaż wiadomość
Dawno temu farbowalm sie na blond tymi farbami u fryzjera. Efekt byl bardzo fajny.
Pamiętasz może jaki kolor to był,na jaki kładłaś i czy kolor był trwały?Napisz proszę coś więcej.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 09:09   #17
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Farby Ce-ce-czy Ktos Używał????

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
o QRCZE...
dzięki Wiesz szukałam w wyszukiwarce -ale pisałam ce-ce..a nie cece..dlatego nic nie znalazłam-nie wpadłam na to
Dziękuje za pomoc-w takim razie poczytam.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 09:11   #18
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Farby Ce-ce-czy Ktos Używał????

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
o QRCZE...
dzięki Wiesz szukałam w wyszukiwarce -ale pisałam ce-ce..a nie cece..dlatego nic nie znalazłam-nie wpadłam na to
Dziękuje za pomoc-w takim razie poczytam.
Nic nie szkodzi Sama miałam problem ze znalezieniem jakichkolwiek informacji przez to "ce-ce" i naszą ograniczoną wyszukiwarkę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 11:35   #19
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Farby Ce-ce-czy Ktos Używał????

przeczytałam sobie ten wątek-i chyba jednak odpuszcze sobie te farby bo na za dobre nie wyglądają..
Jakie inne farby polecacie?
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 08:48   #20
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Farby Ce-ce-czy Ktos Używał????

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
A jakim kolorem farbowałaś?
Ja pofarbowałam na czerwono-rudy.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 09:24   #21
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Farby Ce-ce-czy Ktos Używał????

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
przeczytałam sobie ten wątek-i chyba jednak odpuszcze sobie te farby bo na za dobre nie wyglądają..
Jakie inne farby polecacie?
Ja akurat laik w dziedzinie farb jestem, bo farbowałam pierwszy raz, ale mi się kolor ładnie trzyma i wyszedł mniej więcej taki, jak powinien Co prawda do pierwszego mycia był bardziej czerwony, ale potem już ok. Za tydzień idę znów na farbowanie, ale tylko dlatego, że odrosty mam już za duże. I znów będzie Ce-Ce, tylko może tym razem ciut jaśniejszy kolorek, trochę bardziej rudy, bo wcześniej miałam robione chyba miedziano-złoty ciemnym blondem, no albo miedzianym ciemnym blondem, sama już nie wiem, ale te kolory są bardzo podobne.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 09:32   #22
Pela- Iza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 41
GG do Pela- Iza
Dot.: Farby Ce-ce-czy Ktos Używał????

Ja jakiś czas temu farbowałam w zakładzie sobie włosy farbami ce-ce i niestety muszę stwierdzić że kolory wychodzą w tonacjach żółto-złotych.Zdecydowanie lepiej kryją farby z Lechera z których obecnie jestem zadowolona i mają farby rozjaśniające które stosuje się w proporcji 1:3 więc farba jest bardzo wydajna.Polecam
Pela- Iza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 10:25   #23
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Farby Ce-ce-czy Ktos Używał????

Cytat:
Napisane przez Pela- Iza Pokaż wiadomość
Ja jakiś czas temu farbowałam w zakładzie sobie włosy farbami ce-ce i niestety muszę stwierdzić że kolory wychodzą w tonacjach żółto-złotych.Zdecydowanie lepiej kryją farby z Lechera z których obecnie jestem zadowolona i mają farby rozjaśniające które stosuje się w proporcji 1:3 więc farba jest bardzo wydajna.Polecam
czy można je gdzies w necie kupic?
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 00:18   #24
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: farby ce-ce' używał ktoś, kiedyś?

Kochane Wizażanki, odświerzam wątek, licząc, że któraś z Was się wypowie jeszcze nt tych farb. Mam rozjaśnione włosy ich rozjaśniaczem i jestem bardzo zadowolona z rozjaśnienia - problem tylko, że jestem trochę miodowo-rudawa (ale nie zadne zółtko, a miałam ponad rok temu dekoloryzację z czarnego, potem wiele brązów, więc platyny się nie spodziewałam).
Teraz chcę użyć koloru 7.1 (popielaty blond). Nie zależy mi na wielkiej trwałości, ale chcę, żeby kolor się wypopielił. Uzyskam ten efekt tą farbą?
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 20:22   #25
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: farby ce-ce' używał ktoś, kiedyś?

Chce pofarbować włosy tą farbą ( ciemny blond lub jasny brąz) i mam pyt. Mam włosy farbowane, brązowe. Jaki % utleniacza powinnam użyć? Z tabeli na allegro wychodzi niby 3% ale czy na pewno?

I czy użycie zwykłego utleniacza za 3 zl np. z Joanny będzie odpowiednie?

i jeżeli potrzebuje np. 60 ml farby to ma być w tym 30ml farby i 30ml utleniacza?

Baardzo proszę o pomoc, jestem w tym zielona, zawsze używałam zwykłych farb z drogerii, ale teraz znalazłam mój wymarzony kolor w palecie ce ce
__________________

if you were happy with the wrong one
just think how happy you will be when

the right one comes


od 01.02. olejuje włosy
13.10 - pokrzywa
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 21:28   #26
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: farby ce-ce' używał ktoś, kiedyś?

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Pokaż wiadomość
Chce pofarbować włosy tą farbą ( ciemny blond lub jasny brąz) i mam pyt. Mam włosy farbowane, brązowe. Jaki % utleniacza powinnam użyć? Z tabeli na allegro wychodzi niby 3% ale czy na pewno?

I czy użycie zwykłego utleniacza za 3 zl np. z Joanny będzie odpowiednie?

i jeżeli potrzebuje np. 60 ml farby to ma być w tym 30ml farby i 30ml utleniacza?

Baardzo proszę o pomoc, jestem w tym zielona, zawsze używałam zwykłych farb z drogerii, ale teraz znalazłam mój wymarzony kolor w palecie ce ce
Ja używam farby 7.1 (ciemny popielaty blond) i robię to na wodzie 4,5%. Ale wcześniej farbowałam też na wodzie 3%. Spokojnie możesz użyć wody Joanny - setki razy tak robiłam. Na niskiej wodzie wychodzi na początku trochę ciemno, ale farby ce-ce się wymywają dość szybko (z tym, że u mnie ładny jest ten efekt, nie robię się spraną szarą myszą, a po prostu jaśnieją mi włosy).
Mieszasz w proporcji 1:1. Czyli tak jak napisałaś, np. 30 ml wody o 30 ml farby. Z tym, że jeśli chodzi o wymarzony kolor to efekt na już farbowanych włosach może być inny niż na palecie. a właściwie to na pewno będzie trochę inny, bo ce-ce nie są jakimiś super mocnymi farbami.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 10:06   #27
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: farby ce-ce' używał ktoś, kiedyś?

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Ja używam farby 7.1 (ciemny popielaty blond) i robię to na wodzie 4,5%. Ale wcześniej farbowałam też na wodzie 3%. Spokojnie możesz użyć wody Joanny - setki razy tak robiłam. Na niskiej wodzie wychodzi na początku trochę ciemno, ale farby ce-ce się wymywają dość szybko (z tym, że u mnie ładny jest ten efekt, nie robię się spraną szarą myszą, a po prostu jaśnieją mi włosy).
Mieszasz w proporcji 1:1. Czyli tak jak napisałaś, np. 30 ml wody o 30 ml farby. Z tym, że jeśli chodzi o wymarzony kolor to efekt na już farbowanych włosach może być inny niż na palecie. a właściwie to na pewno będzie trochę inny, bo ce-ce nie są jakimiś super mocnymi farbami.
no trudno, zaryzykuje
i wielkie dzięki za pomoc
__________________

if you were happy with the wrong one
just think how happy you will be when

the right one comes


od 01.02. olejuje włosy
13.10 - pokrzywa
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 12:16   #28
zudoarichiko
Przyczajenie
 
Avatar zudoarichiko
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 3
Dot.: farby ce-ce' używał ktoś, kiedyś?

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Ja używam farby 7.1 (ciemny popielaty blond) i robię to na wodzie 4,5%. Ale wcześniej farbowałam też na wodzie 3%. Spokojnie możesz użyć wody Joanny - setki razy tak robiłam. Na niskiej wodzie wychodzi na początku trochę ciemno, ale farby ce-ce się wymywają dość szybko (z tym, że u mnie ładny jest ten efekt, nie robię się spraną szarą myszą, a po prostu jaśnieją mi włosy).
Mieszasz w proporcji 1:1. Czyli tak jak napisałaś, np. 30 ml wody o 30 ml farby. Z tym, że jeśli chodzi o wymarzony kolor to efekt na już farbowanych włosach może być inny niż na palecie. a właściwie to na pewno będzie trochę inny, bo ce-ce nie są jakimiś super mocnymi farbami.

7.1 to (popielaty blond) jeśli używasz (ciemnego popielatego blondu) to jest to nr.6.1

Ja też używam 7.1 i wychodzi pięknie włosy są odżywione i lśniące polecam wszystkim
__________________
Walka o powrót do naturalnego koloru włosów oraz o ich zdrową kondycję i szybki porost
zudoarichiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 12:21   #29
Kyou
Raczkowanie
 
Avatar Kyou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 97
Dot.: farby ce-ce' używał ktoś, kiedyś?

Cytat:
Napisane przez zudoarichiko Pokaż wiadomość
7.1 to (popielaty blond) jeśli używasz (ciemnego popielatego blondu) to jest to nr.6.1

Ja też używam 7.1 i wychodzi pięknie włosy są odżywione i lśniące polecam wszystkim
nie ma to jak odpisać z dwuletnim opóźnieniem
Kyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.