Przeżyłam Koszmar U Fryzjera - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-14, 18:00   #31
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Powinnaś im spuścić takie lanie, że wykpopią je na ulicę bez głupiej suszarki do włosów ! Będzie dobrze
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 19:40   #32
Aribeth
Raczkowanie
 
Avatar Aribeth
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Jest to moja pierwsza wypowiedz na tym forum bo do tej pory zawsze tylko sie przygladalam, ale teraz nie wytrzymalam.

Bardzo Ci wspolczuje takiego potraktowania. Takie zachowanie jest niedopuszczalne, ale dam Ci rade:
Nie rozmawiaj z tymi glupimi panienkami, ktore zniszczyly Ci wlosy tylko idz od razu do szefa salonu! Brzydko mowiac trzeba odrazu ostro najechac na niego za to co sie stalo i domagac zadoscuczynienia.
Jak zaczniesz rozmawiac z tymi kobietami to sie zaslonia brakiem uprawnien do podejmowania takich decyji i odejdziesz z kwitkiem. Tutaj link do strony gdzie sa opisane Twoje prawa:
http://www.federacja-konsumentow.org....php?story=268
Trzymaj sie i daj znac jak poszlo. Badz twarda.
Aribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 19:51   #33
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Uważam że w takiej sytuacji należy udac się do salonu, poprosić szefa, wskazać sprawczynie tej usługi, opowiedzieć co się wydarzyło, że nie jesteś zadowolona z efektu,że nie tego oczekiwałaś, opowiedzieć o skakaniu z ceną pomimo wcześniejszego ustalenia ceny. Pokazac paragon ale wcześniej skseruj sobie paragon i zostaw w domu.

Myśle że rozmowa z właścicielem wyjaśni problem.
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 20:04   #34
LadyD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 92
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

To naprawde bardzo straszna sytuacja ,a najgorsze jest to ,że płaci sie dużą kase ,a w efekcie ma się zniszczone włosy.Ja również jestem zrazona do fryzjerów bo w sumie jeszcze nigdy zaden z nich nie spełnił chodziaz w 70% moich oczekiwań.Nie wiem moze nie trafiam na jakis dobrych fachowcow ale np. strzyzenia są kiepskie zawsze tną na jedno kopyto wszystkich po kolei i przy okazji wyszarpią człowieka za włosy ile sie da.uhhhhhh
LadyD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 20:05   #35
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

ojjj daj im popalić w ogole trzeba było nie płacić, moze jakas płukanka albo toner przygaszą ci ten odcień. tez z fryzjerami mialam przejscia ale od jakiegos czasu chodze rzadko do jednego zaufanego. pamietam jak pewien przemiły pan zrobił mi landrynkowe włosy, a tak ładnie prosiłam o ciemną czerwień taką, która by nie wywoływała zdziwienia na ulicy. a wyszłam z bardziej różowymi włosami niz przyszłam eh całe szczęscie,ze nie pozwoliłaś ich skrócić bo pewnie byś wyszła z jeżykiem i zamieść fotke może nie jest tak zle, poza tym do rudego super pasuje zielony i fioletowy makijaz
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 21:40   #36
cmoczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 125
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

leżałam głową na umywalce i karkiem wygiętym do tyłu przez 30 minut...Babka zaczęła po prostu spłukiwać farbę, ale jak się zorientowała, ze włosy są pomarańczowe to zdecydowała, że lepiej jak jeszcze tą farbę potrzymam na głowie przez jakiś czas....bo może kolor wyblaknie...
W sumie, do momentu aż mi spłukano farbę, minęło okolo półtorej godziny....
cmoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 21:48   #37
cmoczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 125
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

DZIEWCZYNY! PO TYCH WSZYSTKICH POSTACH POCZUŁAM SIĘ O WIELE LEPIEJ!!! dziękuję Wam z całago serca za dobre rady i słowa pocieszenia!
My kobitki potrafimy solidaryzować się w takich chwilach i to jest fantastyczne! Natura sprawiła, że dla każdej z nas uroda jest bardzo ważna - dlatego potrafimy szczerze współczuć tym, które zostały oszpecone ...
cmoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 21:48   #38
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

no nieźle, az mi sie odechcialo wizyt u fryzjera :/
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 21:50   #39
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Cytat:
Napisane przez cmoczek
DZIEWCZYNY! PO TYCH WSZYSTKICH POSTACH POCZUŁAM SIĘ O WIELE LEPIEJ!!! dziękuję Wam z całago serca za dobre rady i słowa pocieszenia!
My kobitki potrafimy solidaryzować się w takich chwilach i to jest fantastyczne! Natura sprawiła, że dla każdej z nas uroda jest bardzo ważna - dlatego potrafimy szczerze współczuć tym, które zostały oszpecone ...
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 21:54   #40
cmoczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 125
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

W piątek uda się do tego salonu z reklamacją tak jak mi radzicie.
Zastanawiam się czy podać nazwę tego salonu....
raczej byłabym skłonna ją podać z tego wględu, żeby uchronić inne wizażanki przed tym błędem....
cmoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 21:55   #41
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Cytat:
Napisane przez cmoczek
W piątek uda się do tego salonu z reklamacją tak jak mi radzicie.
Zastanawiam się czy podać nazwę tego salonu....
raczej byłabym skłonna ją podać z tego wględu, żeby uchronić inne wizażanki przed tym błędem....
Hmm mysle ze mozesz, sami zapracowali sobie na swoją renomę...

I miasto
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 22:04   #42
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Z punktu widzenia żony prawnika wygląda to tak:
przychodząc do salonu fryzjerskiego, zawierasz z wykonawcą usługi ustną umowę - jest to umowa o dzieło, czyli inaczej umowa efektu. O oczekiwany efekt przecież chodzi! Złe wykonanie takiej usługi to nie dopełnienie warunków tej umowy przez fryzjerkę. Ma obowiązek poprawiać Ci te włosy tak długo, aż wyjdziesz z salonu zadowolona, a Twoje włosy będą wyglądać tak, jak tłumaczyłaś jej to na początku. Powodzenia!!
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 22:25   #43
cichutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

1) Zrob sobie zdjecia "przed" i "po" i oplakatujemy nimi front zakladu!!!!!!!

2) Fryzjerke zetniemy na chinczyka i tez przemalujemy - moj tato ma drogerie --> jego opinia: WELLA to jest najgorsze co moze spotkac kobiete!!!!

3) Moja siostre tez przedwczoraj tak skrzywdzil fryzjer - dodatkowo WSTRETNE BABSKO wycielo jej cos dziwnego na glowie a prosila o konce tylko!!! :/ Placze biedna!

Prosisz o sciecie koncowek wychodzisz z 5cm!!! Prosisz o cienkie pasemka - wychodzisz z grubymi i odrostami!!! Prosisz o ziolowa trwala wychodzisz z spalona miotla - grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrr!!! NORRRRMALNIE STRES!

BIEDNA JESTES!!! BARDZO!!!
Szczerze wspolczuje!!!
cichutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 22:43   #44
cmoczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 125
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Dziękuję serdecznie za porady prawne!
Przejdę się do tego salonu w piątek i zrobię awanturę (w granicach dobrego wychowania oczywiście, żebym jeszcze z tego wszystkiego nie wylądowała na komisariacie).
Mogę już teraz podać przynajmniej miasto, w którym znajduje się ten salon, żeby w jakimś stopniu uchronić Was drogie Wizażanki od niebezpieczeństwa, które nad Wami czycha.
Pani Grażynka wyjechała...więc musiałam znaleźć inny salon w Gliwicach....
Co też mnie podkusiło...żeby iść do fryzjera....
Rzeczywiście chyba lepszy efekt osiągnęłabym poprzez nałożenie farby za 20 zł z drogerii....
Największą załamkę przeżyłam po umyciu włosów pierwszy raz w domu......
Pomarańcz stał się jeszcze bardziej intensywny...
Ludzie nie przechodzą obojętnie obok mnie na ulicy, choć najsilniejsze reakcje mój widok wywołuje u osób, które widziały mnie przed nieudaną koloryzacją.
Jeszcze raz dziękuję za słowa pocieszenia!
Jeżeli fryzjera trzeba się bać- to co dopiero chirurga.
cmoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 11:14   #45
cmoczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 125
Angry Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Tak Wyglądały Moje Włosy Zanim Wybrałam Się Na Tą Pechową Koloryzację....
cmoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 11:35   #46
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Ale piękne włosy miałaś !. Koniecznie udaj się do tego salonu i bądź twarda . To karygodne czego dopuścił się ten salon. Nigdy w życiu nie słyszałam o czymś takim. Nie tylko bulwersuje mnie fakt, że nie potrafią nałożyć farby w profesjonalnym salonie, ale także to, że fryzjerka przekazała Cię komuś innemu !!! i jeszcze podniosła cenę. Przecież wizyta u fryzjera to ma być przyjemność, zabieg kosmetyczny a nie katorgi i traktowanie klienta jak ... . Moim zdaniem powinnien powstać wątek o takich salonach fryzjerskich, które oszukują, szpecą lub niewłaściwie traktują klienta. Oczywiście z uwzględnieniem miasta lub nawet całego adresu !!!. I Ty śmiało możesz go założyć ... bo jak się domyślam nie tylko Ty padłaś ofiarą nieudolnego fryzjera!. Zresztą jestem szczerze zaszokowana tym co piszą dziewczyny, że idą do fryzjera a on zamiast 5 cm tnie więcej albo robi coś nie tak .... co to w ogóle ma być?. Włosy nie są własnością fryzjera i nie może robić z nimi co chce a my nigdy nie możemy mówić: zdaje się na pana/pani doświadczenie.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 11:38   #47
kasiek1331
Raczkowanie
 
Avatar kasiek1331
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 125
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Współczuje Ja to bym chyba zabiła... Nie powinnaś odpuścić, jestem z Tobą!!!
__________________
Bo ja nie mam co robić i będę głupie podpisy wymyślać
kasiek1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 11:41   #48
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

wspolczuje Ci niunia i nie zostawiaj tego tak tylko koniecznie do kierownika salonu
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 11:44   #49
TOMKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Miałaś piękne włosy przed koszmarem.Nie jestem fryzjerką ,ale wydaje mi się ,że aby rozświetlić twoje włoski ,wystarczyło zrobić delikatne cieniutkie pasemka rozjaśniaczem dobrej firmy i by było w porzadku.Dobra fryzjerka
potrafi rozpoznać włos /tzn.zrobić diagnostykę włosa/ i dobrać odpowiednią koloryzację ,tylko jest jeden problem, jak taką dobrą fryzjerkę poszukać?
TOMKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 11:49   #50
cmoczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 125
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Po tym co przeczytałam w waszych postach - na 100% wybiorę się do tego salonu i zrobię wszystko, żeby naprawili szkody. Oczywiście wszystko ze szczegółami później opiszę na forum.
Podchodziłam bardzo ostrożnie do tego farbowania a jednak nie udało mi się uniknąć przykrości. Najgorsze jest to, że włosy mam długie i potrzeba wiele lat, żeby odrosły. No miejmy nadzieję, że uda się coś z nimi zrobić.
W tej chwili na czubku głowy mam taki pomarańcz w kolorze kubusia marchewkowego. W dodatku kolor nie jest równomierny - im bliżej końcówek tym jest ciemniejszy. Wygląda to bardzo nienaturalnie- tymbardziej, że mam bardzo utlenioną skórę głowy. Jak dojdę troszkę do siebie to umieszczę fotki na forum. Niech to będzie przestrogą dla innych wizażanek.
Włoski mam teraz bardzo cienkie przy głowie (taka wata).
W piątek po 13:00 bedę już wszystko wiedziała. Ciekawa jestem jak zareagują w tym salonie na mój widok. Podejrzewam jednak, że bedą mi próbowali wmówić, że świetnie wyglądam.
Dodam jeszcze, że mam bardzo jasną karnację, możecie więc sobie wyobrazić dziewczyny jak to musi wyglądać...
Dzięki jeszcze raz za tak liczne odpowiedzi. Obiecuję Was informawać o dajszym przebiegu wydarzeń. Buziaczki dla Wszystkich!
cmoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 13:09   #51
Gosiak84
Zadomowienie
 
Avatar Gosiak84
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 059
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Koszmar po wizycie u fryzjera nie jest mi obcy, dlatego świetnie wiem co czujesz...Bardzo jestem ciekawa jak uda ci się wybrnąć z tej kłopotliwej sytuacji. Będę jutro bardzo trzymała za ciebie kciuki, trzymaj się Cmoczku, powodzenia!
Gosiak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 13:25   #52
Aribeth
Raczkowanie
 
Avatar Aribeth
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Biedna, śliczne wloski.

W pewnym sensie wiem jak sie czujesz po takim traktowaniu.Mnie kiedys jakis domorosly agent ochrony w drogerii nalezacej do wielkiej sieci, potraktowal jak zlodziejke i tylko dlatego, ze na filmie ze sklepowej kamery bylo widac jak przechodze kolo polki, z ktorej cos zniknelo. Machnal mi przy kasie jakas legitymacja i kazal isc za soba nie tlumaczac o co chodzi. Idac puszczal aluzje, z ktorych jasno wynikalo, ze kradlam. Pelny sklep, ja z siatkami z zakupami ide za nim przerazona i nie wiem o co chodzi. Bylam w takim szoku, ze gotowa bylam dac mu do przeszukania swoje torby chociaz nawet nie mial do tego uprawnien. Nawet wiecej - nie mial prawa mnie gdzies ciagnac na zaplecze. Jak zaczelam wszystko wywalac z toreb to odpuscil i powiedzial laskawie, ze moge juz isc i wyjscie tak jak przyszlam!!! Zero przerosin i to publicznych bo jednak paradowalam przy ludziach przez caly sklep za nim. Tyle wstydu najadlam sie za nic. Ludzie sie za mna ogladali. Z tego wszystkiego zapomnialam portfela, ktory zostawilam w tym jego "studio" z kamerami, ze musialam tam wrocic i uslyszalam jeszcze od niego, zebym sprawdzila zawartosc portfela czy nic nie zginelo!!!

Dodam ze nie mialam gotowki i przy kasie placilam karta. Musialabym byc ostania kretynka, zeby krasc i placic karta na podstawie ktorej mozna mnie zidentyfikowac.

Konczac ten przydlugi wywod jak moj Tesc dowiedzial sie co sie stalo poszedl tam i zrobil taka awanture (szefostwu), ze na drugi dzien zadzwonili do mnie z przeprosinami, chcieli zebym przyszla to mnie przeprosza publicznie i wrecza rekompensate w postaci jakiegos upominku, a tego pajaca zawiesili w czynnosciach sluzbowych.

Takze trzymaj sie mocno i nie daj sie splawic. Szczegolnie, ze doznalas rzeczywistej, fizycznej szkody. Trzymam za Ciebie kciuki.

Ja wtedy zbyt sie przestraszylam i zalowalam, ze sama po tym gosciu nie pojechalam odpowiednio.

Edytowane przez Aribeth
Czas edycji: 2006-06-15 o 13:59
Aribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 13:30   #53
junia1
Raczkowanie
 
Avatar junia1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 255
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Takie śliczniutkie włoski i tak Ci je zniszczyli ;( Wiesz koniecznie idź z reklamacją !!!!!OBOWIĄZKOWO!!!!!!
mam nadzieję że doprowadzą Ci włoski do normalnego stanu Trzymam kciuki Głowa do góry.
__________________
Pozdrawiam Junia1


decupage wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=578034
junia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 13:43   #54
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Trzymamy kciuki
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 13:47   #55
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Cytat:
Napisane przez cmoczek
Tak Wyglądały Moje Włosy Zanim Wybrałam Się Na Tą Pechową Koloryzację....
jeju..... jakie cudne nie moge się napatrzeć

jak mozna było zniszczyć takie włosy
ta fryzjerka to..... to....... !#%$#(^&* piiii piiii piiii piiiii
zabiłabym
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 13:52   #56
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

piekne włosy tylko nie pozwol im ich obciąć! ja bym wymusiła zwrot kosztow i za te pieniazki poszla do sprawdzonego fryzjera.
trzymam kciuki
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 13:58   #57
kasienka-1990_16
Raczkowanie
 
Avatar kasienka-1990_16
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: województwo lubuskie
Wiadomości: 33
GG do kasienka-1990_16
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

No kiedys tez byłam nie zadowolona z efektów fryzjerki ale jak jej to powiedziałam to mnie przeprosiła i z miłą checia za darmo poprawiła
kasienka-1990_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 14:44   #58
cmoczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 125
Angry Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Jak byłam wczoraj w tym salonie, to babka w recepcji zasugerowała, żebym przyszła jak bedzie ta fryzjerka, która mnie farbowała. Najpierw zwrócę się do niej, ale jeśli nie zareaguje na moje prośby tak jak powinna to będę musiała zwrócić się do szefowej (właścicielki zakładu). Tylko, że właścicielki pewnie nie będzie na miejscu, a telefonu do niej pewnie nie dostanę...
cmoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 14:48   #59
cmoczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 125
Thumbs down Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Jest jeszcze jedna rzecz, która mnie zastanawia, ale może się mylę....

Dziewczyny, jak ktoś przychodzi ze sporymi odrostami do fryzjera i chce rozjaśnić tylko odrosty, to czy farbę nakłada się na całą głowę czy na folie aluminiowe, żeby nie rozjaśnić kończówek, które już są jaśniejsze???

Widziałam, że w tym salonie nakładali farbę na całą głowę nie stosując folii.
Nie jestem specjalistką, więc nie wiem czy tak powinno być?
cmoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 14:50   #60
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

A wizytówek to oni nie mają ?. Poza tym ona nie ma prawa nie dać Tobie numeru do szefowej ... ja bym tak długo czekała aż by mi dała ten numer. Co za bezczelne baby, a Ty się jeszcze wahasz czy podać ich nazwę czy nie ...
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.