Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-06, 17:42   #31
Punkyee
Raczkowanie
 
Avatar Punkyee
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: <strach mówić ^^>
Wiadomości: 119
GG do Punkyee Send a message via Skype™ to Punkyee
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Ewa dzięki ^^ noo powiedzmy ze się nie puszą xDxD
ja tez miałam kiedys zupełnie inne włoski ^^ proste jak drucik^^ ale Bozia nie dała utrzymać ich długo
lubie moje włosy takie jakie są zaleznie od okazji o! heh
__________________

Duszo moja,tak bardzo tęskniłaś za rajem,a dostałaś tylko mnie.
I co teraz poczniesz w mym ciele tak samotna?
Punkyee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 18:04   #32
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Cytat:
Napisane przez DaisyBoo Pokaż wiadomość
Hej. Ja mam kręcone wlosy ale takie dziwne bo nie kereca mi sie od samego czubka tylko od poczotkow uszu Wole siebie w prostych bo wydaje mi sie ze wowczas mam szczuplejsza twarz. Ale bardzo bardzo sporadycznie prostuje wlosy, poniewaz mam zniszczone farbowaniem :| Moze znacie jakies dobre produkty na wzocnienie bardzo lamliwych wlosow? Duzo osob mi mowi ze lepiej mi w kreconych ale ja wiem swoje W ogole zauwazylam ze dzuo osob woli krecone wlosy bo jak twierdza COS SIE DZIEJE NA GLOWIE. Spotkalam sie juz parokrotnie z taka opinia zarowno od zanjomych jak i od fryzjerow. Ja bardzo chcialabym miec proste tak idealnie proste wlosy Ale wole juz sowje wlosy niz takie fale. W ogole uwazam ze chlopcy ktorzy maja krecone, dlugie wlosy maja sliczne czuprynki na glowie. To nie fair ;(
tez mam takie wlosy, ktore nie kreca sie od czubka glowy a wlasnie tak 10 cm od nasady... no i przy wlosach do ramion wyglada to tragicznie, koncowki takie szopowate pokrecone.... ohyda wiec prostuje (tym razem na trwale juz ). ladniej mi w prostych i w takich sie lepiej czuje, juz probowalam nosic te falo-szopo-loki ale wszyscy zgodnie twierdza ze w prostych mi o wiele lepiej. chociaz moze jak zapuszcze wlosy to dlugie nie beda wygladaly tak strasznie jak beda pokrecone zamiescilabym zdjecia, ale nie mam aparatu, ale na prawde diametralna roznica miedzy wlosami prostymi a kreconymi - w prostych 1000000000 razy lepiej
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 18:22   #33
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

A ja dobrze się czuję i w prostych i w kręconych - ale jak proste, to musza być naprawdę proste, a jak kręcone, to kręcone. Niestety miałam półtora roku temu trwałą i włosy mi się okropnie puszą, loczków nie ma, tylko takie fiu-bździu, zniszczone końcówki... ale jak nakręcę to jest super jak wyprostuję i nie jest wilgotno na dworze to też super :P
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 18:22   #34
marcii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 38
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Moje wloski rowniez sie kreca, co prawde lekko, ale sie kreca;p pasuje mi w prostych (w sobote bylam u fryzjra i od tej pory nosze proste) jaki i w krecony (krece je na lokowce, sliczne fale, takie dziewczece i urocze). Moja siostra ma bardzo krecone wlosy i jej w prostych w ogoel nie pasuje, mysle, ze mozesz miec podobny problem. Moze powinnas sie przekonac do Twoich kreconych wlosow? Polecam rowniez termoloki, jak nie lubisz swojego skretu, wyprobuj inny powodzenia!
marcii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 19:37   #35
martusia-35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 126
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

zdecydowanie kręcone, mam naturalne "sprężynki" i kupę lat je prostowałam, a potem zamiast włosów miałam siano (przez prostownicę), od dłuższego czasu wróciłam do swoich loczków-miodzio
martusia-35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 20:06   #36
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Mam kręcone włosy, katuje je prostownicą i dlatego po długim jej stosowaniu pierwsze mycie,gdy chce miec kręcone wychodzą falowane.Z kręconymi mniej roboty, za to z prostych więcej upięć. Chyba najlepszym rozwiązaniem są fale Ale lubie siebie w każdej z powyższych konfiguracji :P
__________________



Zasnę cicho i w szklanej trumnie śmierci martwym pokocham już sercem...
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 21:44   #37
Ewa_er
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 48
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Pewnie najlepiej byłoby zamieścić zdjęcia zarówno w prostych jak i kręconych włosach. Myśle, ze uzyskałabym szczerą opinię, w których lepiej, ale póki co wolę pozostać incognito. Jednak jeśli ktoś jest na tyle odważny (jak na przyklad Punkyee) to myśle, że z chęcią ocenimy która fryzura jest korzystniejsza. Pozdrawiam!
Ewa_er jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 23:54   #38
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Cytat:
Napisane przez Ewa_er Pokaż wiadomość
natural-love
Powiem Ci szczerze, że kiedyś też miałam bardzo długie kręcone włosy (miały szczęście,że nie znały się jeszcze z prostownicą) i z perspektywy czasu stwierdzam, że były piękne... Przez to,że były długie skręt był luźny i bardzo mi to odpowiadało. Obawiam się jednak, że tak długie już mi nigdy nie urosną. Teraz mam włosy do ramion, może ciut dłuższe i musze je regularnie podcinać, bo zdecydowanie ich wygląd się wtedy poprawia. Swoją drogą kręcone włosy bardzo ciężko sie zapuszcza, właśnie z tego względu, że się skręcają, i dlatego, że są niezwykle podatne na przesuszanie... Cóż taka ich natura niestety...
Tez tak samo uwazam, ze takie dlugie nie urosna...same... dlatego tez wymarzylam sobie przedluzenie wlosow, wiadomo to nie to samo, ale moze bylo by jeszcze lepiej skoro swoje mam zniszczone. A ja boje sie podcinac, bo dlugo musze czekac chodziaz na ten 1 cm
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 10:49   #39
iszsza
Zadomowienie
 
Avatar iszsza
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Waterford, Irl
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Ja tam raz prostowałam i czułam się dziwnie: łyso tak i ulizanie. podobają mi sie proste fryzurki ale na innych, a siebie nie wyobrażam tak.urodziłam sie kręciołem i tak miało być
__________________
don't make a photograph - just take it
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229365

iszsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 10:53   #40
iszsza
Zadomowienie
 
Avatar iszsza
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Waterford, Irl
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

do natural-love: ja też kiedyś miałam b. długie włosy za pas potem ścięłam "na afro" i teraz choc mi rosną sobie jakoś tam to żeby osiągnęły taka długośc to chyba musiałoby znów wiele lat minać...poza tym na kręconych nie widać przybywania długości no bo... się kręcą!
__________________
don't make a photograph - just take it
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229365

iszsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 13:09   #41
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

obecnie to najlepiej mi chyba w wyprostowanych, tak mam obciete włosy że w kręconych dziwnie by wyglądało. ale czekam z niecierpliwością aż mi odrosną! żebym mogła pochodzić w kręconych czy falowanych..
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 18:20   #42
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

ja wole miec krecone w takich sie lepiej czuje.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 15:11   #43
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Ja mam kręcone, ale nie są one mocno poskręcane, więc mogę je prostować w domu, a nie u fryzjera.Przedtem maniakalnie je prostowałam, ostatnio chodzę w naturalnych. Nie wiem, w których bardziej się sobie podobam.Lubię zarówno proste, gładkie i lśniące włoski (po 2-godzinnej mordędze), jak i loczki, które z przodu tworzą śliczne sprężynki.Mam jednak wrażenie, że bardziej oryginalnie wyglądam w moich naturalnych-wyróżniam się z tłumu.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 15:17   #44
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Ja najlepiej czuje się w prostych włosach, chociaz z natury mam kręcone. I czesto jak sobie wyprostuje wlosy prostownicą, to po jakims czasie wywijaja sie i znow zaczynaja kręcić
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 18:36   #45
mrowka_92_
Zadomowienie
 
Avatar mrowka_92_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 614
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Ja wole kręcone ale prostuje co jakis czas grzywke a włosy mam zniszczone od prostowania (kiedys prostowałam casłe włosy dzien w dzień) i czekam az sie zregeneruja i zaczne nosic krecone
mrowka_92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 18:48   #46
kelly_1991
Raczkowanie
 
Avatar kelly_1991
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domciu :)
Wiadomości: 378
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Moje naturalne włoski to kręcone, ale niecały rok temu cos mnie naszło i poszłam do fryzjera aby zrobił mi grzywkę taką na wprost i troche podciął Wtedy prostowałam praktycznie codziennie i wszysycy moi znajomi mówili że w takiej grzywce mi lepiej. Jednak po 6 miesiącach ciągłego prostowania miałam dość. Włosy nie wyglądały źle, o dziwo były w dobrej kondycji, ale ja chyba wykańczałam się psychicznie. Teraz mam naturalne, kręcone i chociaż troszke lepiej czułam się w prostych w takich tez siebie lubie
kelly_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 21:49   #47
natalii87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wlkp.:D
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

hmm.........ja wolę proste-> kitka, warkocz itp. i nic mi nie przeszkadza
ale z obserwacji wiem ,że kręcone bardziej podobają się ludziom < przynajmniej ja tak mam> więc stosuję metodę 50:50
zależy od dnia
__________________

natalii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 22:32   #48
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Ja uwielbiam proste włosy...dlatego tak katuję swoje prostownicą... ale bardzo lubię też pofalować kudełki, bo kręconych to nigdy nie umiem sobie zrobic
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 22:40   #49
martad1
Raczkowanie
 
Avatar martad1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 79
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Ja mam naturalnie kręcone włosy i w prostych wygladam kiepsko, bo strasznie mi proste włosy pogrubiaja twarz. matka natura jednak doskonale wiedziała co robi
__________________
MAM NAJCUDOWNIEJSZY ZARĘCZYNOWY PIERŚCIONEK NA ŚWIECIE!!!!!!!!
martad1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-11, 10:52   #50
LIKEtheBAss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 45
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Ja mam z natury już nie proste a jeszcze nie faliste, a chciałabym mieć albo proste jak druty, albo takie falowane, ale nie loczki, tylko właśnie takie fale... no ale co tu zrobić jak nie mam ani takich ani takich


dokladnie mam ten sam problem ani proste jak druty- nawet po prostowaniu, a loczki czasme sobie robie , choc wolalabym takie fale...: / coz poradzic
LIKEtheBAss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 11:23   #51
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Ja mam proste i je uwielbiam szkoda tylko,że musze je farbować. Niestety mam dopiero 22 lata i już siwe pasemka
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 11:27   #52
scarlett_1
Rozeznanie
 
Avatar scarlett_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 505
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

ja wole siebie w prostych.niestety mi sie troszke kręcą i musze je prostować:/
__________________

scarlett_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 12:46   #53
Jussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 231
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

ja zdecydowanie czuję się lepiej w prostych włosach, bo moje kręcone włosy to raczej szopa
Jussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 13:13   #54
Siesta
Przyczajenie
 
Avatar Siesta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Zazwyczaj jest tak, że jeżeli dziewczyna ma kręcone włosy to je prostuje, a jak ma proste wolałaby mieć kręcone, kiedyś nie było prostownic i lokówek, więc przynajmniej problemu nie było ;D Ja osobiście mam loki, ale nieco nieskoordynowane niestety. Moje włosy są cienkie i mam ich mało, a jak się doadatkowo kręcą (tzn na końcówkach, bo od nasady się buntują) nie wygląda to za ciekawie. Dlatego wolę je prostować, ale nie zawsze mam na to ochotę i siłę. Jednak zdecydowanie wolę siebie w prostych włosach Tylko szkoda, że nieco je to osłabia.
Siesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 13:19   #55
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Exclamation Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Ech... ja miałam proste jak drucik włoski Ale zachciało mi się kręconych i po wielu dniach zastanawiań stwierdziłam, że zrobię trwałą I podobało mi się przez miesiąc może dwa, a teraz chce moje kochane proste włoski :P, ale naszczęście trwała schodzi i moge sobie prostować bez suszarki i prostownicy ... wystarczy nałożyc odżywkę i czesać co 5 miniut aż do wyschnięcia
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 17:27   #56
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Moje wlosy sa falowane, sklonne do puszenia sie, grube i geste - upierdliwe, ze szok. Chcialabym miec prosciutenkie jak nieraz na reklamach pantena widze ehhh, niestety natura mi takich nie dala Nieraz uzywam prostownicy, ale staram sie to robic niezbyt czesto, zeby ich nie przesuszyc. Niestety nawet jak jej uzyje wlosy nie sa tak proste jakbym chciala Czasami ugniatam wlosy wczesniej nakladajac na nie pianki do lokow, niezle w tej fryzurce wygladam, ale i tak wolalabym proste. Coz mi zostalo... tylko pogodziec sie z tym, co mam na glowie...
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 17:35   #57
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Cytat:
Napisane przez Ewa_er Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Jestem posiadaczką kręconych włosów, które od około dwóch lat prostuje prostownicą. Dzieki profesjonalnej prostownicy i kosmetykom moje włosy nie są w złej kondycji mimo długiego okresu. Zresztą nie prostuje ich codziennie (2 góra 3 razy w tygodniu). Zwracam się z pytaniem do posiadaczek kręconych włosów, w których się lepiej czujecie?? W prostych czy kręconych? Ja osobiście zawsze marzyłam o prostych włosach i kiedy fryzjerka poraz pierwszy wyprostowała mi je prostownicą oniemiałam z wrażenia. Nigdy nie miałam tak gładkich, lśniących, prostych włosów!! Na drugi dzień już byłam posiadaczką ceramicznej prostownicy. Od tamtej pory prostuje je, ale ostatnio słyszałam od paru osób, że lepiej mi chyba w kręconych i że w nich wyglądam naturalniej. Spotkałyście się z cymś takim? Ja się dobrze czuje w prostych włosach, bo łatwo je rozczesać, są gładkie i miękkie w dotyku. Ale moze rzeczywiście postawić na naturalność i może sama tego nie dostrzegam,że w kręconych mi po prostu lepiej...? Wiem, że ten wątek nie wyraża nic konkretnego... Chciałabym tylko się dowiedzieć czy któraś z Was ma podobne wątpliwości. Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź!
ja mam naturalnie falowane wlosy, ale uwielllbiam miec proste
dlatego codziennie prostuje, chciaz wiem, ze to nie najlepszy pomysl :d
czasami robie sobie loczki na lokowce (okrecam male pasemko wokol wlasnej osi i na lokowke), pracochlonne, ale efekt boski
albo na prostownicy tez sobie loczki robie
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 18:13   #58
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

dobrze czuje sie w kreconych... fryzjerka pocieniowala mi z 2 lata temu i od tego czasu je ukladam wgniatam i robia sie piekne loki niekiedy same fale... ale od siorki wzielam sobie suszarke z funkcja prostujaca wlosy taki nawiew silny i chodze od tygodnia w prostyh wlosach a sa wycieniowane na malpe i dlugie lekko za ramiona i powiem ze paru moim ludziom moj nowy wizaz sie widzi... hehe ale teskno mi za moja burza loczkow... kazdy ich zazdrosci hehe pozdro.
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 00:13   #59
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

ach jakbym chciala miec dlugie wloski... moglabym nosic wtedy krecone, a tak to musze prostowac ta moja szope :/
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 08:53   #60
kelly_1991
Raczkowanie
 
Avatar kelly_1991
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domciu :)
Wiadomości: 378
Dot.: Kręcone czy proste... W jakich się lepiej czujecie??

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
ach jakbym chciala miec dlugie wloski... moglabym nosic wtedy krecone, a tak to musze prostowac ta moja szope :/
też właśnie chciałabym mieć długie, moje się gają do ramion i do tego się kręca więc nie wygląda to najpieniej i często chodzę przez to w związanych włosach, szkoda ze w 1 dzień nie rosną 1 cm
kelly_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.