L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-03, 15:15   #61
maylokova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Witam czy ktos z Was farbowal wlosy farba blond 700???
maylokova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 19:42   #62
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Ja własnie dzisiaj kupiłam kupiłam świetlisty blond 900, ale zrobię za miesiac, zobaczymy
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 20:49   #63
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Ja zrobiłam dzisiaj próbę na kawałeczku odrostu (poł centrymentowym) zmieszałam tyle samo kremu i tyle samo mleczka aktywującego (wzięłam odrobinę) i położyłam na mój jasny blond kolor Świetlisty blond i kolor jest prześliczny. To bardzo jasny naturalny i piękny blond a robiłam kawełeczek. Już nie mogę doczekać się odrostów, aby użyć Świetlistego blondu. Dodam tylko, że tak samo jasne kolory otrzymywałam po bardzo jasnych blondach z Loreal Excellence. Teraz wiem, że nie ma sensu męczyć włosów kremami z amoniakiem jak można bez amoniaku. Mam nadzieję, że kolor nie wypłucze się do zera
I za miesiąc farbuję castingiem, bo nie niszczy i nadaje piękny blond.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 16:33   #64
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Witajcie Po dekoloryzacji moje włosy przybrały kolor żółtka, musiałam koniecznie je ściąć i nałożyć farbę neutralizującą, szukałam czegoś delikatnego, wybrałam Casting-Perłowy Blond, efekt, beżowo-popielaty blond średni, wklejam zdjęcie, może komuś pozwoli podjąc decyzję. Dodam że kolor znacznie przyciemnia jasne włosy, jednak spiera się równomiernie. Powodzenia w eksperymentowaniu, ja szukam dalej swojego odcienia.


Muszę usunąć swoje zdjęcia, gdyż pewna wizażanka użyła ich niezgodnie z przeznaczeniem. Skopiowała na swoją stronę, zamazując twarz i podała za własne...cholibka to przykre...jakoś do tej pory nie widziałam zagrożenia w publikowaniu zdjęć na tym forum:-(

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2010-02-10 o 21:27
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 13:51   #65
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

hm dziewczyny, czy ten casting zupełnie się spiera ?
mam naturalnie jasne blond włosy, ale zima..i pod spodem mam ciemniejsze..wyglądają jakbym miała jakieś pasemka
a szkoda mi ich, nie chce rozjaśniać
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 19:20   #66
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

ha, ja zawsze farbowałam palette, wczoraj kupilam l'oreal 003 i wyszedł mi szary kolor włosów!! dzisiaj myłam je 4 razy no i już mam jasny blond bardzo popielaty...nie spodziewałam się że l'oreal tak źle zadziała na moje włosy :/ ale i tak jestem zadowolona z jasności
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:36   #67
sosenka0
Raczkowanie
 
Avatar sosenka0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 183
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

hej dziewczyny, mam takie pytanko... Obecnie mam jasny złocisty blond. Wydaje mi się nawet, że zbyt jasny jak dla mnie. Chciałabym je minimalnie przyciemnić... Podoba mi się perłowy blond ale tylko taki jak na pudełku jest. Czytałam recenzje dziewczyn, które pisały że wychodzi dużo ciemniejszy... Z kolei zastanawiam się jeszcze nad świetlistym blondem, tylko czy on mi jeszcze bardziej rozjaśni włosy?:/ Proszę, niech ktoś mi trochę doradzi... czasem mam wrazenie, że ten moj zlocisty jest zbyt zolty...
sosenka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 21:25   #68
madziulka2905
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

hej, chyba takiego pytania jeszcze nie mialyscie : jaki wyjdzie mi kolorek po castingu świetlisty blond jezeli teraz mam średni blond z refleksami malowany miesiac temu farba?? czy wogole mi cos bwyjdzie czy tylko zmieni sie odcien? chodzi mi zeby miec bardziej złote niz takie szare i matowe jak teraz. odrobine chcialabym je rozjasnic. Czy nie wyjda mi "zielone"? boje sie tego kiedys walczylam z tym długo( piszcieczekam
madziulka2905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 16:38   #69
Mili232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 22
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Ja też właśnie mam farbowane włoski... już z dość dużym odrostem i zastanawiam się nad tym produktem.
Mili232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 10:40   #70
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1253569284

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1253569284

mi tak wychodzi na srednich /ciemnych blond wlosach.. jest zlotawy ale od czasu do czasu go traktuje szamponem porzeczkowym z joanny
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 13:07   #71
Mili232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 22
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Olkie a jaki miałaś prędzej kolorek włosów? Farbowane, czy naturalne? Ładny ten kolorek taki naturalny... hmm
Mili232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 22:22   #72
Siwan88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Hej,
Czytałam kilka wątków o farbach, kremach, szamponach i zdecydowałam się na ten, o którym tu mowa.

Jestem zadowolona Może troszkę rudo na zdjęciach wyszedł, ale w rzeczywistości i w świetle dziennym jest inny niż przy sztucznym oświetleniu. Dodam, że to moja pierwsza samodzielna koloryzacja, więc tym bardziej się cieszę, że nie jestem ani żółta ani ruda

Włosy miałam rozjaśniane u fryzjera (pasemka parę razy). Po czym w wakacje od słońca zjaśniały jeszcze bardziej i trzeba było je przyciemnić też u fryzjera szamponem gołębim. Jednak kolor się już sprał więc tym razem zaryzykowałam i zrobiłam coś sama I oto efekty:
Siwan88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 11:07   #73
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

dziewczyny!! pomocy popsulam sobie wlosy poszlam do fryzjerki na podrasowanie koloru po castingu mialo byc stosunek 2 jasnych refleksow do 1 sredniego blondu by kolor byl bardziej ciekawy skonczylo ie na tym ze mam czarno biale pasemka na brudnym kolorze wloskow mam w plane myc je codziennie przeciwlupierzowym az kolor ciemny zejdzie i znow potraktowac castingiem bo mam depresje jade az na uspokajajacych zaluje bardzo sie zapisalam do tej fryzjerki i teraz puyanie: mazwsze farbiwalam albo swoje naturalne albo lekki utlenione wlosy czu ktoras z was kladla casting na roznokiorowe pasemka blagam dziewczyny bo ciagle rycze i wstydze sie wychodzic na zewnatrz faluja mi sie wosy a przez te ciemne pasma wyglada to jakbym miala brudny mop na glowie do tego siwiejacyPOMOCY
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 12:38   #74
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dziewczyny!! pomocy popsulam sobie wlosy poszlam do fryzjerki na podrasowanie koloru po castingu mialo byc stosunek 2 jasnych refleksow do 1 sredniego blondu by kolor byl bardziej ciekawy skonczylo ie na tym ze mam czarno biale pasemka na brudnym kolorze wloskow mam w plane myc je codziennie przeciwlupierzowym az kolor ciemny zejdzie i znow potraktowac castingiem bo mam depresje jade az na uspokajajacych zaluje bardzo sie zapisalam do tej fryzjerki i teraz puyanie: mazwsze farbiwalam albo swoje naturalne albo lekki utlenione wlosy czu ktoras z was kladla casting na roznokiorowe pasemka blagam dziewczyny bo ciagle rycze i wstydze sie wychodzic na zewnatrz faluja mi sie wosy a przez te ciemne pasma wyglada to jakbym miala brudny mop na glowie do tego siwiejacyPOMOCY

kiedys, w podobnym przypadku, nalozylam na ten "brud" farbe loreal excell 10, jakis najasniejszy bodajze odcien, i sciagnelo mi troche tego koloru-zrobil sie bardziej cieply odcien, a blond pasemka byly czysto blond...moze sprobuj czyms bez amoniaku, jakis swietlisty blond....kurcze, nie wiem co ci doradzic...
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 16:22   #75
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

no wlasnie mialam swietisty i mam teraz na tym prawie czarne pasemka micze ze sie spiora i znie poloze swietlisty by mi wyrownalo mam nadzieje ze mi lekko utleni te czarne obrzydliwe pasma nie chce juz chemi bo mi wlosy odpadna calkiem
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 03:47   #76
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
no wlasnie mialam swietisty i mam teraz na tym prawie czarne pasemka micze ze sie spiora i znie poloze swietlisty by mi wyrownalo mam nadzieje ze mi lekko utleni te czarne obrzydliwe pasma nie chce juz chemi bo mi wlosy odpadna calkiem

niestety nie doradzę tobie... ale najlepiej to żebyś poszła do tego fryzjera co zrujnował ci kolor włosów i zarządała reklamacji i żeby ci zrobiła tym razem coś normalnego a nie takie "coś" co masz na głowie. A jeśli nie chcesz już jej widzieć na oczy- fryzjerki, to idź do innej i pogadaj czy da radę zrobić tak jak chcesz i żeby nie było rozczarowań, jakie zabiegi musi przeprowadzić i powinna ci powiedzieć...

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Ale coś z innej beczki.

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, ale nie żaden mysi - uważam go za całkiem ładny kolorek i intensywny. Na naturalne włosy położone mam średnio-gęste pasemka-jasny blond (ale nie platyna), miałam je robione jakieś ponad 2 miesiące temu. Teraz mam już bardzo widoczne odrosty.
Kupiłam casting świetlisty blond, więc mam pytanie- czy ta farba pokryje mi odrosty? I czy weźmie mi kolor moich naturalnych włosów? Boję się, żeby nie wyszły zielone :/
A czy jeśli wyjdą to kolor będzie trzymał się z 1 miesiąc? Włosy myję co drugi dzień.

pozdrawiam

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2009-12-13 o 03:50
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 12:39   #77
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
niestety nie doradzę tobie... ale najlepiej to żebyś poszła do tego fryzjera co zrujnował ci kolor włosów i zarządała reklamacji i żeby ci zrobiła tym razem coś normalnego a nie takie "coś" co masz na głowie. A jeśli nie chcesz już jej widzieć na oczy- fryzjerki, to idź do innej i pogadaj czy da radę zrobić tak jak chcesz i żeby nie było rozczarowań, jakie zabiegi musi przeprowadzić i powinna ci powiedzieć...

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Ale coś z innej beczki.

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, ale nie żaden mysi - uważam go za całkiem ładny kolorek i intensywny. Na naturalne włosy położone mam średnio-gęste pasemka-jasny blond (ale nie platyna), miałam je robione jakieś ponad 2 miesiące temu. Teraz mam już bardzo widoczne odrosty.
Kupiłam casting świetlisty blond, więc mam pytanie- czy ta farba pokryje mi odrosty? I czy weźmie mi kolor moich naturalnych włosów? Boję się, żeby nie wyszły zielone :/
A czy jeśli wyjdą to kolor będzie trzymał się z 1 miesiąc? Włosy myję co drugi dzień.

pozdrawiam
nie ide juz do zadnej fryzjerki;/ na szczescie widze ze po myciu przeciwluierzowym kolorek z tylu sie zrownal jakos za to boki gdzie ierwsza farba byla kladziona dale przypominaja czern i ciemny braz . czekam do wiosny niech sie spiora jak sie da i pozniej znow poloze casting jasny . skoro moje sredni blond rozjasnia to pewni i sprany kolor tez



co do tego czy zlapie to jasne ze tak. zaczynalam tak samo
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 20:44   #78
butterfly12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Smile Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

oj szkoda bo miałaś widziałam po tym świetlistym blondzie piękny odcień naprawde, możesz pasemkami jedynie rozjaśniać by było więcej jasnych i potem casting znowu, wtedy rozjaśni te jasne ładnie ale nie te ciemne, w końcu wypłowieją i nie będzie widać tych ciemnych zobaczysz
ja też decyduję się by zrobić świetlistym , jednak dopiero rozjaśnilam lekko brazowe wlosy, teraz sa super jasne zoltawe bym powiedziala na ile mi przyciemnie świetlisty blond i co w ogole wyjdzie?

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

do dziewczyn które robily odcieniem świetlisty blond, co moze wyjsc na rozjasnionych troszke zoltych wlosach? przyciemni mocno czy rozjasni... czy co?
butterfly12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 22:41   #79
wyszewo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

hej, mam pytanie... kilka dni temu pofarbowałam włosy Palette średni blond - wyszedł ciemny blond jak na załączonej fotce... i teraz pytanie - czy L'Oreal_Casting_świetlist y_blond mo jakoś fajnie rozjaśni? czy powstanie coś żółtego?

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2015-01-15 o 16:46 Powód: przywrócenie treści
wyszewo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 12:23   #80
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Cytat:
Napisane przez wyszewo Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie... kilka dni temu pofarbowałam włosy Palette średni blond - wyszedł ciemny blond jak na załączonej fotce... i teraz pytanie - czy L'Oreal_Casting_świetlist y_blond mo jakoś fajnie rozjaśni? czy powstanie coś żółtego?
ja tu widze sredni blond nie ciemny jakbym Ci pokazala moje pasemka w kolorze sredni blond co wyszedl jak czarny to bys sie ze swojego cieszyla hihihi casting moze lekko rozjasnic daj jeszcze jakas fotke bo na tej moze za malo widac

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez butterfly12345 Pokaż wiadomość
oj szkoda bo miałaś widziałam po tym świetlistym blondzie piękny odcień naprawde, możesz pasemkami jedynie rozjaśniać by było więcej jasnych i potem casting znowu, wtedy rozjaśni te jasne ładnie ale nie te ciemne, w końcu wypłowieją i nie będzie widać tych ciemnych zobaczysz
ja też decyduję się by zrobić świetlistym , jednak dopiero rozjaśnilam lekko brazowe wlosy, teraz sa super jasne zoltawe bym powiedziala na ile mi przyciemnie świetlisty blond i co w ogole wyjdzie?

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

do dziewczyn które robily odcieniem świetlisty blond, co moze wyjsc na rozjasnionych troszke zoltych wlosach? przyciemni mocno czy rozjasni... czy co?
a tak mialam na poczatku watku sa moje 2
przyciemni moze na 1-2 myc pozniej juz sa ladne jasne ma poczatku watku sa moje foty 1 w dniu farby( ciemniejsze ) i 2 po 1-2 myciach pokaz wloski jakie masz teraz mnie to juz tak korci casting bo znow chce miec swoje slomkowe kudly a nei te obrzydliwe brazowe pasemka;/ bleee
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 12:56   #81
butterfly12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

oj włosków nie musze pokazywać wystarczy dorwać jakiegoś kurczaczka wyblakniętego
butterfly12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 12:07   #82
butterfly12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Smile Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

zrobiłam wczoraj ty świetlistym i efekt super, stonował moje płonąco dziwne włosy piękny jasny naturalny kolor, wszystko zależy na jaki kolor się go kładzie, włosów nie mam pięknych lśniących jak prawie każdy co pisze ale pewnie dlatego iż mialam zniszczone wlosy rozjasnianiem mocnym wiec sa przez to zniszczone, nie winie szamponu absolutnie
butterfly12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 09:30   #83
bebe91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
GG do bebe91
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

hej Dziewczyny! chciałabym się Was doradzić. Mój naturalny kolor to ciemny blond, czy coś w tym stylu. Zauważyłam, że nawet w zimie włosy same mi jaśnieją, ale chciałabym ten etap przyspieszyć, bo marzy mi się złocisty lub miodowy blond. Aktualnie mam włosy takie jak na drugim zdjęciu (chociaż na zdjęciu wychodzą dużo ciemniejsze)- w maju zeszłego roku użyłam "szamponetki" gorzkiej czekolady i do dzisiaj miejscami mam ciemniejsze włosy, choć już powoli wracają do stanu sprzed farbowania. Możecie podać mi nazwy i numery szamponów koloryzujących, które najbardziej mi będą pasowały? nie chcę farbować farbą, żeby nie niszczyć włosów. wystarczy mi lekka koloryzacja, bez odrostów! Liczę na Wasze rady!
http://img16.imageshack.us/i/p3040805.jpg/
http://img85.imageshack.us/i/23124334.jpg/
bebe91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 17:22   #84
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

no i po pol roku od pasemek znow zrobilam ten kolor znow cudojednak slabo zlapal moj ciemny odrost dlatego powtorka za miesiac bedzie i potrzymam znow te 6 cmodtostu starego+ 1cm nowego i nie mam obecnej foty ale mam ta sprzed kilku miesiecy i znow bedzie jak dawniei i tylko farba na odrost aaahhhh


zauwazylam wlasciwosc farby:
-przy 1 farbowaniu( naruralki) rozjasnia je do sredniego blondu( dlatego zawsze przy 2gim farbiwaniu znowy je ciape farba)
-przy 2gim farbowaniu otrzymije slomkowy blond widoczny na focie
-przy 3 farbowaniu juz ich nie rusza

czyli w praktycze wyglada to tak:
-mialam wlosy z duzym odrostem (6cm)odrostem po pasemkach
-1 farbowanie nakladam farbe na calosc czekam 50 min (rowna kolor ale i tak konce troche jasniejsze sa bp farba nie przyciemni ich bardzo)
-2 farbowanie nakladam farbe na odrost nowy i przeciagam dodatkowo na 6cm odrost z bylego farbowania po pasemkach. jesli niechcaco ciapne na pasemka nic sie nie dzieje- efekt taki ze odrost stary znow sie lekko rozjasnil (do reszty wlosow z pasemkami)jedynie lekko ciemniejszy ale niewidocznie jest odroscik nowy
3-farbowanie. ciape na nowy odrost i przeciagam na stary( znow nowy sie rozjania a stary rowna z poprzednimi)
4-itd itd
5 raz na jakis czas by odswiezyc kolor pokrywam calosc raz na pol roku/rok
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-04-09 o 17:33
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 14:59   #85
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

ja wieloletnia zwolenniczka castinga niestety jestem zalamana. zamiast zrobic mi blond mam wlosy koloru jasnego zota;o!nie mam pojecia co sie stalo. nic nie zmienilam nie biore innych lekow niz zwykle wszustko ok a teraz jestem nieszczesliwa posiadaczka zlotego pasa startowego na odroscie;/ co najgorsze staralam sie poprawic to cudo na glowie i farbe kladlam ....4 razy;o dobrze ze na calosc 2 razy tylko i w symie pod nia byly tylko 30 min. nie sa zniszczane ani nic jednak po czestym muciu sie wysuszyly i uwrazliwily co czuje pod palcami. jestem zla!!!!! na poczatku wyszedl mi brudny blond, pozniej brudny irudy, pozniej zbudny zolty na koniec mam jazne zloto! nie mam pojecia co robic odrost nie ma cm czy 2ch a 4! lacznie pas startowy ma 8 cm przeblyskuje gdzieniegdzie rudawy nie wiem co zrobic plukanka odpada gdyz reszta wlosow w pasemkach mi zfioletowieje obecnie myje rumiankiowym szamponem i pryskam keratyna hydrolizowana niech sie wzmocnia. mam nadzieje ze jak odrosna od skory choc troche nie bedzie juz tego zlota tak widac dwa dni plakalam gdyz jestem maniaczka wlosow

nie polecam CASTINGA! przynajmniej tego koloru! juz mowie nie!!!!! widac loreal po wypuszczeniu dobrego poduktu jak to wiele firm robi poszedl pozniej po kosztach po wyrobieniu marki. nigdy nie mialam takich wlosow po nim. licze zr rumianek ta zlolc wymyje!
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 15:23   #86
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

myślicie że jak potraktuje takie włosy świetlistym blondem to się trochę rozjaśnią ?
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 12:13   #87
sweetlittle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Hej. Podoba mi się kolor włosów jaki masz na 2 fotce. Wyszedł Ci taki od farby lorea casting 900?
sweetlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 12:43   #88
lady27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat perłowego blondu (nr.810) postanowiłam go wypróbować i niestety bardzo się zawiodłam.Miałam naturalne złote blond włosy z naturalnymi jasnymi pasemkami i chciałam żeby ten złoty był bardziej perłowy, zimniejszy... a wyszedł mi taki szaro-bury mysi kolor Mam tylko nadzieję że wszystko się wypłucze i odzyskam swój kolor
lady27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 21:12   #89
hameron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 349
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Hej dziewczyny
Włosy mam koloru jasny brąz/brąz. Chciałabym je rozjaśnić (nie koniecznie chodzi mi o blond, o coś typu jaśniutki brąz/ciemny blond), w tym celu zakupiłam FARBĘ (nie szamponetkę!) Castinga Promienny Blond. Jak myślicie, jaki wyjdzie kolorek?
__________________
wymianka
hameron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 17:34   #90
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Oto moje wlosy po zafarbowaniu odrostow farba CLAIROL nice and easy Perfect 10 LIGHTEST BLONDE.hmm moj naturalny kolor wlosow to sredni blond.na wlosach mialam juz odrosty po pasemkach rozjasniaczem.Wyszlo jak widac po clairolu rudawe refleksy ktorych nienawidze!Zastanawiam sie nad potraktowaniem moich wlosow Loreal casting 1013 blond.Co wy o tym myslicie? czy zlikwiduje mi rude odcienie???? CO mam robic juz sama nie wiem.nie chce wiecej uzywac rozjasniacza bo strasznie niszczy wlosy

rosetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.