żółty odcień...co zrobic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-10, 22:55   #1
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik

Żółte włosy


Co zrobić z włosami, które po farbowaniu stają się żółte? Kolor farby oczywiście jest nie ważny, bo i tak zawsze są takie same. Kolorem wyjściowym są włosy o kolorze ciemnego blondu, jeśli są traktowane farbą z rozjaśniaczem, to wychodzą żółte, jeśli farbą np. w kolorze ciepłego orzecha stają się prawie czarne. Dodam, że nie są to praktyki samodzielne w domu, ale rezultat nie jednej już wizyty w salonach fryzjerskich. Czy na włosy, które mimo wszystko zostały rozjaśnione, ale nie złapały pigmentu z farby, można położyć po tygodniu nowy kolor, który jest w tej samej tonacji co obecny kolor, ale w kolorze popielatym? Teraz mówię już o sposobach domowych... Co można zrobić z żółtymi włosam? One są dosyć ciemne, na tyle, że płukanka nie daje sobie z nimi rady.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 23:13   #2
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: Żółte włosy

wiesz wydaje mi sie ze dobrym wyjsciem moglby byc szampon Renagat firmy wella cena 20 zl. Jest on do jasnych i siwych pasemek W tamtym roku jak farbowalam wlosy na jasny kolor fryzjerka mi go polecila Ma on za zadanie oczyszczac wlosy. bo tak jka mowisz po pewnym czasie staja sie one zoltawe on ma za zadanie oczyscic i zrobic je lekko platynowymi. aa i stosuje sie go raz an dwa tygodnie czy jakos tak
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 06:59   #3
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: Żółte włosy

Wlasnie REGENAL bedzie dobrym rozwiazaniem- tylko koniecznie po nim stosuj jakas odzywke. Polecam tez srebrne albo niebieskie plukanki, ktore rozciencza sie woda- bardzo pomagaja
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 12:26   #4
Deanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: Żółte włosy

a moze Golebi firmy Palette?
Deanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 13:10   #5
sharloca
Raczkowanie
 
Avatar sharloca
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: łorsoł
Wiadomości: 81
GG do sharloca
Dot.: Żółte włosy

Odradzam rozjaśnianie włosów tak często...

Są kosmetyki, które potrafią ochłodzić barwę włosów, usuwając żółte refleksy, których Ty np tak bardzo nie cierpisz Jest ich na prawde dużo, wymienię kilka z nich:

* Goldwell Color Glow Treatment Live Blonde - maseczka redukująca żółte refleksy
(150 ml 45 zł)


* Goldwell Color Glow Fluid Live Blonde - ochładzaąca kolor odzywka bez spłukiwania (150 ml 43 zł)

* L'oreal Professionnel Shine Blonde - odżywka wysrebrzająca ( 150 ml 48 zł)

* got 2b SoBlonde Shampo Platinum 2 - szampon do popielatych włosów (300 zl 29 zł)


Pozdrawiam
__________________


"Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej."

:
sharloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 14:11   #6
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Żółte włosy

To nie są żółte refleksy! Nie jest tak nawet, że stały się one żółte po jakimś czasie. One poprostu są niesamowicie żółte. Tak się ufarbowały i już takie są... Płukanki nie działają, próbowałam. Włosy są za ciemne, żeby płukanka dała im radę.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 15:29   #7
karolka21
Raczkowanie
 
Avatar karolka21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 127
Exclamation żóła katastrofa

Czesc Dziewczyny.

Mam maly problem i mam nadzieje, ze mi pomozecie.
Otoz zawsze farbowalam moje wlosy u fryzjera i uzywal farby ALfaparf Evolution nr 11.20 niestety z powodu braku czasu i godzin w jakich pracuje nei moglam sie wybrac do salonu, wiec kupilam farbe w sklepie fryzjerskim i kolezanka zrobila mi pasemka, niestety nie wiem dlaczego farba ktora zawsze rozjasniala mi wloski do platynowego koloru rozjasnila mi odrosty na zolto i teraz nie wyglada to zaciekawie bo na czubku glowy mam odrostyw kolorze slomkowym, a reszte wlosow mam srebrna platyne.

Nalozylam silver shampoo zeby pozbyc sie zoltego docienia ale nic nie pomaga, dziewczyny help co mam robic bo czuje sie okropnie z tymi wlosami, a fryzjerka ktora przyjezdza do dodmu niestety pierwszy wolny termin ma dopiero 25.04 a ja nie dam rady chodzic z takimi wlosami.

Niestety wizyta do fryzjera tez odpada ze wzgledu na prace jaka wykonuje i braku wolnego czasu.

Dziewczyny HELP.
karolka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 16:52   #8
Rockbunny
Raczkowanie
 
Avatar Rockbunny
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: żóła katastrofa

Idz do fryzjera- nie masz wyjścia.. ja mam żółtko mimo ze rozjaśniłam tym samym co zawsze (zawsze wychodziły białe). Fryzjerka ma czas dop w czw wiec te 3 dni pochodze w szmacianej opasce.. szkoda ze mam impreze w środe.. Płukanka Deli jest dobra, silniejsza od silver, moze pomoże.. Jeżeli masz dluższe włosy to zepnij je tak zeby nie było widać tych odrostów.. Hm.. mozesz ewentualnie spróbować rozjaśnić te odrosty jeszcze raz jeżeli nie boisz się ze sie spalą.
__________________
SOJA
-total wege
zapuszczam włosy
pielęgnuję loki wg CG
nie farbuję
jem mało a często
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, działa na wszystko!
Rockbunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:33   #9
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: żóła katastrofa

czy wiesz jak prawidlowo klasc jasna farbe gdy odrost jest ciemniejszy?czy wiesz jaka technika? jak niwelowac roznice odrostu na dlugosci i koncowkach?jakimi procentami wody operowac w takim zabiegu?takich rzeczy fryzjerzy ucza sie czasami latami i niestety robiac samemu lub z pomoca kolezanek czesto wychodzi kuku
wczesniej rozjasnione wlosy jesli wyjda kurczakowate ratuje tylko tonowanie i to przeprowadzone profesjonalnie,nie baw sie w ponowne rozjasnianie bo to bez sensu juz pigment sie rozlozyl,po zawodach jak to sie mowi,NIGDY NIE ROZJASNIA SIE PONOWNIE JUZ ROZJASNIONYCH WLOSOW, sproboj z farba rozjasniajacla Loreal Majiblond w chlodnym odcieniu z uzyciem 9% 1:2
podziel wlosy na 4 sekcje ,tak jak dzieli sie np pomarancze i nakladaj farbe od ucha do ucha,obficie nie zaluj ...kontroluj proces bo woda 9% jest mocna i dla skory i dla wlosa,po ok 40 min zemugluj farbe z ok 15 ml cieplej wody wmasuj na dlugosci ,potrzymaj z 10-15 min i powinno byc troszke jasniej ....
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:33   #10
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: żóła katastrofa

czy wiesz jak prawidlowo klasc jasna farbe gdy odrost jest ciemniejszy?czy wiesz jaka technika? jak niwelowac roznice odrostu na dlugosci i koncowkach?jakimi procentami wody operowac w takim zabiegu?takich rzeczy fryzjerzy ucza sie czasami latami i niestety robiac samemu lub z pomoca kolezanek czesto wychodzi kuku
wczesniej rozjasnione wlosy jesli wyjda kurczakowate ratuje tylko tonowanie i to przeprowadzone profesjonalnie,nie baw sie w ponowne rozjasnianie bo to bez sensu juz pigment sie rozlozyl,po zawodach jak to sie mowi,NIGDY NIE ROZJASNIA SIE PONOWNIE JUZ ROZJASNIONYCH WLOSOW, sproboj z farba rozjasniajacla Loreal Majiblond w chlodnym odcieniu z uzyciem 9% 1:2
podziel wlosy na 4 sekcje ,tak jak dzieli sie np pomarancze i nakladaj farbe od ucha do ucha,obficie nie zaluj ...kontroluj proces bo woda 9% jest mocna i dla skory i dla wlosa,po ok 40 min zemugluj farbe z ok 15 ml cieplej wody wmasuj na dlugosci ,potrzymaj z 10-15 min i powinno byc troszke jasniej ....
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 10:40   #11
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
żółty odcień...co zrobic?

No więc byłam wczoraj u fryzjera i chciałam platynowy blond.Wcześ niej miałam już jasny blond ale duże odrosty.I teraz dziwnie wyglądam...;/ Bo na górze mam jakby żółte a niżej mam śliczny platynowy blond.Chciałabym,żeby to się jakoś wyrównało...Czy mogę używac szamponu z płukanką ,np firmy Marion albo Joanna ? Nie chcę używac samej płukanki bo zawsze miałam po niej siwe włosy...Da to taki sam efekt?

A jeśli macie inne propozycje to piszcie ;(
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 10:44   #12
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: żółty odcień...co zrobic?

Chyba tylko dobry fryzjer. Sama raczej nic z tym nie zrobisz..
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 10:46   #13
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: żółty odcień...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Chyba tylko dobry fryzjer. Sama raczej nic z tym nie zrobisz..
Czyli co u fryzjera mam sobie zrobic...? pasemka na to ? No i ile muszę czekac ?
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 10:52   #14
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: żółty odcień...co zrobic?

W sumie jak trafisz do profesjonalisty to nie musisz długo czekać. Pasemka na pewno ukryją ten problem. Masz nieumiejętnie zrobione włosy. Nie powinnaś mieć żółtych odrostów. (ale to sama wiesz )
Nie znam się na tym ale to mi przychodzi do głowy.
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 10:57   #15
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: żółty odcień...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
W sumie jak trafisz do profesjonalisty to nie musisz długo czekać. Pasemka na pewno ukryją ten problem. Masz nieumiejętnie zrobione włosy. Nie powinnaś mieć żółtych odrostów. (ale to sama wiesz )
Nie znam się na tym ale to mi przychodzi do głowy.
A nie da się jakimiś domowymi sposobami ? Nie chcę już niszczyc włosów.Wszystkie zabiegi robiłam u fryzjera a włosy są tak zniszczone jak bym sama robiła w domu...A poza tym szkoda mi kasy na kolejnego fryzjera...
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 11:53   #16
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: żółty odcień...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
W sumie jak trafisz do profesjonalisty to nie musisz długo czekać. Pasemka na pewno ukryją ten problem. Masz nieumiejętnie zrobione włosy. Nie powinnaś mieć żółtych odrostów. (ale to sama wiesz )
Nie znam się na tym ale to mi przychodzi do głowy.
i fryzjer czasem nic na to nie poradzi... kładziesz fabe na z jednej strony już jasne włosy a z drugiej na odrosty.. oza tym odrosty bardzo często wychodzą żółte

ja jednak polecam srebrną płukankę - ja daję jej dosłownie 5 kropel do wody ( zamiast tej całej 1/3 nakrętki bo to zabójstwo by było chyba ) i kolor jest ok i na odrostach i na reszcie, nawet mi równa pomarańcz na końcówkach - rozjaśniane z czarenych na platyne
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 12:18   #17
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: żółty odcień...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
i fryzjer czasem nic na to nie poradzi... kładziesz fabe na z jednej strony już jasne włosy a z drugiej na odrosty.. oza tym odrosty bardzo często wychodzą żółte

ja jednak polecam srebrną płukankę - ja daję jej dosłownie 5 kropel do wody ( zamiast tej całej 1/3 nakrętki bo to zabójstwo by było chyba ) i kolor jest ok i na odrostach i na reszcie, nawet mi równa pomarańcz na końcówkach - rozjaśniane z czarenych na platyne
a pomoże szampon rewitalizujący z Joanny ? Poleciła mi go fryzjerka,ale nie wiem czy kupic,w końcu 15 zł to nie majątek ale nie wiem co wybrac,płukankę czy ten szampon.

chodzi o ten ----> http://www.swistak.pl/zmin/04/492/44...1243286100.jpg

Edytowane przez landryna210
Czas edycji: 2009-06-13 o 12:22
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 12:56   #18
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: żółty odcień...co zrobic?

witam ci serdecznie ja ci równiesz radze szampon badz płukanke a jesli to nie zadziała bo tez niewiadomo to moze powinnas połozyc na same odrosty jakas farbe jasna w odcieniu twoich włosków delkatna moze z garniera bardzo jasna bez zółci wychodzi garnier 111 ale nie całe włosy zeby nei zniszczyc same odrosty a radze ci na drugi raz spytac fryzjera czym ci te odrosty robił moze powinien zrobic innym rozjasniaczem jesli eni chcesz bawic sie z płukankami szamponami bo niewiadomo jak zadziałai jaki odcien poprostu jak pisałam platynowy blond na same odrosty
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 13:17   #19
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: żółty odcień...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez Edytkaa1 Pokaż wiadomość
witam ci serdecznie ja ci równiesz radze szampon badz płukanke a jesli to nie zadziała bo tez niewiadomo to moze powinnas połozyc na same odrosty jakas farbe jasna w odcieniu twoich włosków delkatna moze z garniera bardzo jasna bez zółci wychodzi garnier 111 ale nie całe włosy zeby nei zniszczyc same odrosty a radze ci na drugi raz spytac fryzjera czym ci te odrosty robił moze powinien zrobic innym rozjasniaczem jesli eni chcesz bawic sie z płukankami szamponami bo niewiadomo jak zadziałai jaki odcien poprostu jak pisałam platynowy blond na same odrosty
Wolę nie ryzykowac z farbą...Boję się,że wyjdą mi za jasne albo zbyt świecące.NA razie będę próbowała szamponem z płukanką a w poniedziałek pójdę po ten rewitalizujący z Joanny.Mam nadzieję,że pomoże...Dzięki za rady dziewczyny ;**
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 13:31   #20
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: żółty odcień...co zrobic?

Sa tez fajne szmponetki w kolorze platynowy blond bez zadnych amoniaków czy wody utlenionej z firmy marion czytałam ze dziewczyny robia sa raz wmiesiacu na włosy delikatne do kilku myć
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 13:35   #21
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: żółty odcień...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez Edytkaa1 Pokaż wiadomość
Sa tez fajne szmponetki w kolorze platynowy blond bez zadnych amoniaków czy wody utlenionej z firmy marion czytałam ze dziewczyny robia sa raz wmiesiacu na włosy delikatne do kilku myć

o szamponetkach słyszałam,że niektóree nawet do dwóch miesięcy się trzymają...zależy od włosów...ale chyba nie mam wyjscia i muszę wypróbowac...
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 14:07   #22
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: żółty odcień...co zrobic?

szamponetki to neima obawy zeby ci cos zniszczyło włoski ja własnie czytałam zeniektore dziewczyny wola szamponetka zrobic niz płukanki ktore nawet bardziej wysuszaja włosy spruboj sa rozne szamponetki te z marion ponoc dobre bo szampony niewelujace to tez nie na kazdego ponoc działa tak jakby sie chciało Pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 11:53   #23
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
żółte odrosty... ;(

Omg...Byłam wczoraj u fryzjera zrobic odrosty.Resztę mam platynową.Odrosty oczywiście żółte,tak jak kilka miesięcy temu ( teraz bylam u innego fryzjera ). Ta żółc schodzila chyba przez miesiąc,jak myłam szamponem rewitalizującym.Ale jutro szkoła,nie mogę tak się pokazac...Mam płukankę srebrną ,ale nie wiem czy pomoże w 1 dzień.Jak myślicie ? Aaa,i jak długo trzeba plukac wlosy ? bo tam nie jest nic napisane....Z góry dzięki ;(
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 13:09   #24
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: żółte odrosty... ;(

Cytat:
Napisane przez landryna210 Pokaż wiadomość
Omg...Byłam wczoraj u fryzjera zrobic odrosty.Resztę mam platynową.Odrosty oczywiście żółte,tak jak kilka miesięcy temu ( teraz bylam u innego fryzjera ). Ta żółc schodzila chyba przez miesiąc,jak myłam szamponem rewitalizującym.Ale jutro szkoła,nie mogę tak się pokazac...Mam płukankę srebrną ,ale nie wiem czy pomoże w 1 dzień.Jak myślicie ? Aaa,i jak długo trzeba plukac wlosy ? bo tam nie jest nic napisane....Z góry dzięki ;(

Ehhh..to zawsze byl moj koszmar. Po kazdej wizycie u fryzjera przychodzilam do domu jak kurczak. Wogole to nigdy nie uzyskalam efektu o jaki mi chodzilo. Dopiero jak zaczelam regularnie chodzic na pasemka to ten problem z zoltymi odrostami sie skonczyl. Z doswiadczenia wiem,ze na te cholerne zolci nawet plukanki nie pomagaja. Moga jedynie zlagodzic kolor. Jak bedziesz plukac niewiedomo ile razy to odrosty wyjda ci takie sobie ,a reszta czyli platynowa czesci wyjdzie ci siwa jak u golebia
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 16:46   #25
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: żółte odrosty... ;(

po rozjaśnieniu odrostu powinno sie nałożyć dosłownie na chwile popielata farbę-toner...
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 17:20   #26
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: żółte odrosty... ;(

no to co ja mam robic? z farbami juz nie chce miec nic wspolnego,do teraz szczypie mnie głowa ;/ błagam,pomóżcie...nigdy juz nie pojde chyba do fryzjera,zeby placic 2 stówy za tandetną robociznę praktykantki...,która nawet źle mnie ,,obcięła " ;/
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 13:05   #27
nataola5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
żółte marchewkowe ...włosy

Witam,
Nie będę się rozpisywać ,bo nie wiem czy ktoś w ogóle dostrzeże mój problem.
A wiec w skrócie... mój naturalny kolor włosów to ciemny blond kupiłam farbę Rozjaśniacz do pasemek z Joanny Włosy przedstawiam na zdjęciach. Sami oceńcie ..
Mam dwie farby z garniera jedna to http://www.goldmax.pl/farba-garnier-...ond-p-455.html i drugą http://www.goldmax.pl/farba-garnier-...ond-p-446.html Której powinnam użyć????

Nigdzie nie wyjdę z takimi włosami i potrzebuję rad od osób które tez coś takiego przeżyły Wiem ze duzo mialo taki przypadek jak ja.

Za tydzień czyli 21.11.10 są chrzciny a ja z takimi włosami???
nataola5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 14:30   #28
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: żółte marchewkowe ...włosy

Tutaj nikt ci nie odpowie.Umieściłaś wątek z złym dziale - to forum techniczne. Poproś moderatorów o przeniesienie wątku w odpowiednie miejsce.
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 18:26   #29
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 703
Dot.: żółte marchewkowe ...włosy

przeniose

aniolek
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 18:54   #30
nataola5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: żółte marchewkowe ...włosy

ja już zrobię Mamm nadzieję ze teraz sie uda Dziękuje Tobie i karolinie.....
nataola5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.