Powrót do naturalnego koloru włosów. Pasemka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-24, 18:14   #1
justyna453
Raczkowanie
 
Avatar justyna453
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 143
GG do justyna453

Powrót do naturalnego koloru włosów. Pasemka?


Witam,
planuje powrót do swojego naturalnego koloru włosów. Od około dwóch miesięcy nie farbuję już włosów. Pojawiły się dość widoczne odrosty.
Mój naturalny kolor to jasny brąz, a włosy farbowałam na kolor zbliżony do czarnego.
Chciałabym wrócić do naturalnego koloru. Moje włosy są dość zniszczone. Od dłuższego czasu stosuje maskę z jajka i oliwy na zmianę z maseczką WAX.
Dzisiaj odwiedziłam salon fryzjerski i tam doradzono mi lekkie rozjaśnienie włosów i nałożenie pasemek w kolorze moich naturalnych włosów.
Ściąganie farby bardzo zniszczyłyby mi włosy. Tymbadziej, że mam wypadające włosy (zapewne m.in. poprzez problemy z tarczycą).

Nie jestem przekonana co do tych pasemek. Tymbardziej, że nie wyobrażam sobie siebie w żanym odcieniu blondu. Boje się, że będę wyglądała tragicznie w tych pasemkach.

Jestem zapisana na piątek, ale nie jestem jeszcze przekonana co do tego zabiegu.
Proszę Was o pomoc w podjęciu decyzji. Co wy o tym myślicie?

Pozdrawiam,
justyna453
justyna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:44   #2
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Powrót do naturalnego koloru włosów. Pasemka?

Skoro chcesz wracać do naturalnych włosow to darowałabym sobie rozjaśnianie i pasemka, bo po rozjaśnianiu odrost bedzie na 100 %, podobnie jak po pasemkach, bo nie wierzę, że wyjdą w identycznym kolorze jak twoje naturalne włosy.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 21:23   #3
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: Powrót do naturalnego koloru włosów. Pasemka?

Pasemka ale na farbowanych włosach. Fryzjerzy nie chcą się w to bawić. Wracałam kiedyś z jasnego blondu do mojego naturalnego mysiego. Zabawa żmudna i nie warta zachodu- po dwóch latach powrotu do naturalnego koloru zafarbowałam się na rudo, bo naturalne kolory mają to do siebie, że szybko się nudzą
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 06:22   #4
justyna453
Raczkowanie
 
Avatar justyna453
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 143
GG do justyna453
Dot.: Powrót do naturalnego koloru włosów. Pasemka?

Więc chyba faktycznie zrezygnuje z tego zabiegu. Pójdę je tylko podciąć.
Może te moje odrosty nie będą wyglądały tak tragicznie...

A są jakieś sposoby na szybsze wrócenie do swojego koloru?
justyna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 13:34   #5
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Powrót do naturalnego koloru włosów. Pasemka?

Kiedyś po nieudolnym zafarbowaniu włosów (chciałam brąz a wyszedł czarny) poszłam do fryzjera i on doradził mi pasemka własnie. Byłam nawet zdecydowana na dekoloryzacje aby tylko pozbyc sie czarnego.Fryzjer powiedział,ze dekoloryzacja w moim przypadku jest absolutnie bez sensu,ponieważ farbowałam włosy na ciemno od dłuzszego czasu i od góry może kolor wypłukałby sie ale juz od połowy włosów to napewno byłoby to niemozliwe.Dlatego też doradził mi baleyage.Namęczył się troche,poniewaz musiał zrobić baaardzo cieniutkie pasemka i baaardzo gęsto.Efekt był niesamowity,ponieważ tak naprawde te pasemka nie były tak widoczne,ale efekt był taki jakby włosy były rozjasnione o jakies trzy tony.
Więc baleyagem można rozjaśnic włosy ale pasma muszą być baaardzo cieniutkie.
Dwa miesiące temu byłam zrobić sobie podobny baleyage ale trafiłam na fryzjerke,która nie potrafiła zrobic tak cieniutkich pasemek...niestety.
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 11:23   #6
Ninti88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 196
Dot.: Powrót do naturalnego koloru włosów. Pasemka?

Mam ten sam problem... z ciemnego brązu chciałabym wrócić do swojego jasnego blondu, jednak pasemka na tych ciemnych włosach wyjdą okropnie żółte... nie wiem co robić...Może znacie jakieś balsamy koloryzujące które całkowicie się zmywają? W ten sposób odzyskałabym swój kolor bezboleśnie
Ninti88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.