Jak farbowac w³osy ? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-07-18, 00:09   #1
wahey
Raczkowanie
 
Avatar wahey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 68
GG do wahey Send a message via Skype™ to wahey
Question

Jak farbowac w³osy ?


witam mam pytanie - ostatni ( pierwszy ) raz farbowa³am w³osy jaki¶ miesi±c temu u fryzjerki. na rudo. w³osy myjê codziennie, wiêc mój kolor jest ju¿ bardzo nieciekawy, wyblak³y, w dodatku mam ju¿ odrosty.

chcia³abym tym razem zafarbowac w³osy w domu - sama. mam ju¿ farbê, jednak.. tu pojawia siê pytanie : jak farbowac w³osy ? przypominam, ¿e mam ju¿ odrosty..

mo¿e mam nanie¶c farbê najpierw na odrosty, poczekac 10-20 minut (gdzie¶ tak czyta³am), a nastêpnie " wylac " farbê na w³osy i tak je, no wiecie " pomiêtolic " - jak podczas mycia i pozostawic na resztê czasu?

dodam, ¿e nie mam nikogo do pomocy, wiêc je¶li mia³abym robic to szczoteczk±, to nie mia³by mi kto pomóc przy farbowaniu ty³u.. proszê o pomoc ! pozdrawiam
__________________

wahey jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-18, 02:46   #2
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

w kazdej farbie jest instrukcja!
niektore sie naklada na wilgotne wlosy, niektore na suche.
np.ferie loreala nakladasz na wilgotne wlosy + masz dozownik a farbe rozprowadzasz reka. wiekszosc jednak sie naklada pedzlem.

pierw na odrost, potem na reszte.

poczytaj t± ulotke dolaczona do opakowania, ona naprawde do czegos sluzy
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-18, 03:05   #3
wahey
Raczkowanie
 
Avatar wahey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 68
GG do wahey Send a message via Skype™ to wahey
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

untouchable - czytanie ulotki zawartej w pude³ku wydaje mi siê logiczne, wiêc nie zak³adaj z góry, ¿e nie czyta³am je¶li jednak pytam, oznacza to, ¿e mam pewne w±tpliwo¶ci.
__________________

wahey jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-18, 08:51   #4
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 16 988
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Cytat:
Napisane przez wahey Poka¿ wiadomo¶æ
untouchable - czytanie ulotki zawartej w pude³ku wydaje mi siê logiczne, wiêc nie zak³adaj z góry, ¿e nie czyta³am je¶li jednak pytam, oznacza to, ¿e mam pewne w±tpliwo¶ci.
a jakie masz w±tpiliwo¶ci ?!

my nie wiemy jak± masz t± farbê wiêc sk±d mamy wiedzieæ jak siê j± nak³ada

napisz niejasne dla ciebie zdanie z ulotki to ci mo¿emy rozja¶niæ, wró¿kami za to nei jeste¶my
__________________
...

Prêdzej czy pó¼niej cmentarze s± pe³ne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-18, 11:45   #5
wahey
Raczkowanie
 
Avatar wahey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 68
GG do wahey Send a message via Skype™ to wahey
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

mam farbê Garnier 100% Color 743. nie oczekujê od nikogo, ¿e bêdzie " wró¿k± ", tym bardziej od Ciebie. je¶li nie masz jak mi pomóc, to po prostu zostaw to bez komentarza
__________________

wahey jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-18, 11:54   #6
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 16 988
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Cytat:
Napisane przez wahey Poka¿ wiadomo¶æ
mam farbê Garnier 100% Color 743. nie oczekujê od nikogo, ¿e bêdzie " wró¿k± ", tym bardziej od Ciebie. je¶li nie masz jak mi pomóc, to po prostu zostaw to bez komentarza

ja bym jednak by³a wdziêczna gdyby¶ mi nie rozkazywa³a
bo widze jednak siê mojej rady pos³ucha³a¶ i nazwê poda³a¶

chcesz to sobie czytaj nei chcesz to strzel foszka - garnierem mia³±m robionme w³osy, ³atwo siê rozprowadza³ ale k³ad³am z tego co pamiêtam na suche bo chyba tak g³osi ulotka, z g³owy nie sp³ywa na szczêscie


z tym, ¿e parê spraw : nie lepiej by³o wzi±æ od fryzjerki namiary na farbê której ona u¿y³a ? Na jaki kolor k³adziesz t± farbê ?
bo siê obawiam, ¿e jak ta farbe po³o¿ysz nawet i na ca³e w³osy potem a na reszcie masz porzadn± fryzjersk± to mo¿e byæ problem z jednolitym kolorem - lepiej kupiæ chocia¿by na allegro to co k³ad³a ci fryzjerka ni¿ tak kombinowaæ
dalej co do samych opdrostów... nie wiem jak inni ale generalnie pojêcia nie mam jak ktokolwiek czymkolwiek chce sobie sam po³o¿yæ farbê na same odrosty z ty³u g³owy.. mo¿e kto¶ potrafi ale dla mnie to awykonalne. Mo¿e wpisz w youtube - farbowanie w³osów to wyskocz± ci tutoriale to sobie popatrzysz jak siê nak³ada
__________________
...

Prêdzej czy pó¼niej cmentarze s± pe³ne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-18, 13:12   #7
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 571
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Wszystko jest mo¿liwe

Ja sama farbujê w³osy, równie¿ ty³ g³owy i jako¶ mi siê ta sztuka udaje (farbujê na do¶æ ciemne br±zy a mam sporo siwizny).
Po na³o¿eniu przodu pochylam g³owê i rozdzielaj±c pasemka nak³adam na ty³. Do rozdzielania u¿ywam koñcówki od aplikatora farby i palców, ¿eby nie ¿onglowaæ dodatkowo grzebieniem. Nak³adania pêdzelkiem ani sobie ani komu¶ nie lubiê bo wg mnie jest to nieporêczne - ale to akurat kwestia wprawy i gustu.

Wahey je¿eli zamierzasz ufarbowaæ w³osy na taki kolor jak poprzednio (tak mniej wiêcej, bez wiêkszych zmian) to postêpuj tak jak pisz± w ulotce o farbowaniu z widocznymi odrostami.
Farba po³o¿ona na krótszy czas na koñcówki powinna od¶wie¿yæ im kolor, ale nie przyciemni ich za bardzo.

Ostatnio robi³am tak± operacjê mojej siostrze - do tej pory farbowa³a u fryzjera na ciemny br±z (naturalnie ma ¶redni). Farbowa³am Castingiem ober¿yn± - najpierw ja¶niejsze odrosty a potem na 10 min. (wg instrukcji) ciemniejsze koñcówki - kolorek z³apa³ idealnie i równo.
tennyo4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 13:21   #8
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 16 988
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Poka¿ wiadomo¶æ
Wszystko jest mo¿liwe

Ja sama farbujê w³osy, równie¿ ty³ g³owy i jako¶ mi siê ta sztuka udaje (farbujê na do¶æ ciemne br±zy a mam sporo siwizny).
Po na³o¿eniu przodu pochylam g³owê i rozdzielaj±c pasemka nak³adam na ty³. Do rozdzielania u¿ywam koñcówki od aplikatora farby i palców, ¿eby nie ¿onglowaæ dodatkowo grzebieniem. Nak³adania pêdzelkiem ani sobie ani komu¶ nie lubiê bo wg mnie jest to nieporêczne - ale to akurat kwestia wprawy i gustu.

Wahey je¿eli zamierzasz ufarbowaæ w³osy na taki kolor jak poprzednio (tak mniej wiêcej, bez wiêkszych zmian) to postêpuj tak jak pisz± w ulotce o farbowaniu z widocznymi odrostami.
Farba po³o¿ona na krótszy czas na koñcówki powinna od¶wie¿yæ im kolor, ale nie przyciemni ich za bardzo.

Ostatnio robi³am tak± operacjê mojej siostrze - do tej pory farbowa³a u fryzjera na ciemny br±z (naturalnie ma ¶redni). Farbowa³am Castingiem ober¿yn± - najpierw ja¶niejsze odrosty a potem na 10 min. (wg instrukcji) ciemniejsze koñcówki - kolorek z³apa³ idealnie i równo.
wiesz z ciemniejszym odcieniami to nie takie problem ale tutaj mowa o ja¶niejsze farbie wiêc trzeba bardziej uwa¿aæ
ciemne kolory na ogó³ równo wygl±daj± a jasne to niestety ;/ odrosty wychodza jak chc±
__________________
...

Prêdzej czy pó¼niej cmentarze s± pe³ne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-18, 13:42   #9
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 571
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Cytat:
Napisane przez eyo Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz z ciemniejszym odcieniami to nie takie problem ale tutaj mowa o ja¶niejsze farbie wiêc trzeba bardziej uwa¿aæ
ciemne kolory na ogó³ równo wygl±daj± a jasne to niestety ;/ odrosty wychodza jak chc±
Ja nie mówiê, ¿eby nie uwa¿aæ
I nie zgodzê siê z Tob± - ja farbujê w gamie br±zów (¶rednie - ciemne) i wiem, ¿e odrosty te¿ wychodz± jak chc± , koñcówki czerniej± itp.
Dlatego je¿eli ju¿ to na wcze¶niej farbowanych w³osach trzeba now± farbê trzymaæ krótko bo ³api± kolor zdumiewaj±co szybko i intensywnie.
Tak przynajmniej wynika z mojego smêtnego do¶wiadczenia bo nie raz mia³am nierówny kolor.
tennyo4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-18, 15:14   #10
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 16 988
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie mówiê, ¿eby nie uwa¿aæ
I nie zgodzê siê z Tob± - ja farbujê w gamie br±zów (¶rednie - ciemne) i wiem, ¿e odrosty te¿ wychodz± jak chc± , koñcówki czerniej± itp.
Dlatego je¿eli ju¿ to na wcze¶niej farbowanych w³osach trzeba now± farbê trzymaæ krótko bo ³api± kolor zdumiewaj±co szybko i intensywnie.
Tak przynajmniej wynika z mojego smêtnego do¶wiadczenia bo nie raz mia³am nierówny kolor.
hehe to wiêc wszystko zalezy od w³osa bo u mnie dla odmiany jak robi³am ciemne kolory to zawsze wychodzi³o równo a teraz jasne ;/ jak nie ¿ó³te to pomarañczowe albo jeszcze jakie¶ inne
__________________
...

Prêdzej czy pó¼niej cmentarze s± pe³ne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-18, 16:26   #11
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Cytat:
Napisane przez wahey Poka¿ wiadomo¶æ
untouchable - czytanie ulotki zawartej w pude³ku wydaje mi siê logiczne, wiêc nie zak³adaj z góry, ¿e nie czyta³am je¶li jednak pytam, oznacza to, ¿e mam pewne w±tpliwo¶ci.
trzeba tez czytac ze zrozumieniem.

no sama raczej nie ufarbujesz, ja mam wlosy sredniej dlugosci, na sucho bym nie dala rady, jedynie wlasnie farby na wilgotne umiem sama klasc.

nakladaj farbe pedzlem, oddzielajac pasma. po uplywie 20 minut albo 30, zalezy ile ci tam pisze, naloz farbe na reszte wlosow. rowniez pedzlem, pasmo po pasmie.

nie zaczynaj u gory farbowania bo bedziesz miec jasniejszy przod, tam sa delikatniejsze wloski. tak samo jak masz grzywke, pofarbuj j± na koncu.

inna sprawa nie wiadomo czy kolor masz taki sam jaki robila ci fryzjerka. mozesz pominac kwestie etapowego farbowania odrosty/calosc i odrazu pofarbowac cale. ja generalnie nie cackam sie w odrosty, chyba ze nie chce farbowac calych wlosow i uzywam tego samego koloru.
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 10:26   #12
wika9090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

czesc mam takie pytanie chcia³abym przefarbowac sie na taki kolor http://i44.tinypic.com/qsnmeo.jpg moj naturalny kolor to taki mysi ciemny blond i tu pojawia sie moje pytanie czy na moich w³osach moze wyjsc taki kolor? a moze znacie jakies farby po ktorych uzyskam taki efekt ? aa jezeli nie w tym temacie to z gory przepraszam
wika9090 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-19, 13:08   #13
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Cytat:
Napisane przez wika9090 Poka¿ wiadomo¶æ
czesc mam takie pytanie chcia³abym przefarbowac sie na taki kolor http://i44.tinypic.com/qsnmeo.jpg moj naturalny kolor to taki mysi ciemny blond i tu pojawia sie moje pytanie czy na moich w³osach moze wyjsc taki kolor? a moze znacie jakies farby po ktorych uzyskam taki efekt ? aa jezeli nie w tym temacie to z gory przepraszam
tak moze wyjsc. kolor wyglada jak miedziany blond. ale miedziane blondy u mnie akurat wychodzily ciemniej i bardziej rudo.

hmm mi sie wydaje ze powinnas sprobowac ze zlotym blondem.
moze z garniera? http://i164.photobucket.com/albums/u...08291_pack.jpg
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-19, 21:23   #14
ziperka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

od jakiegos czasu farbuje w³osy w domu i u gory zawsze wychodz± mi jasniejsze badz bardziej wyraziste teraz mam u gory bardzo jasny rudy konce ciemniejsze.. chce ufarbowac w³osy na karmelow± czekalade wellatona.. co zrobic zeby wysz³o w miare równo? prosze o pooomoc
ziperka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-01, 17:15   #15
kasiiaa_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

witam. moje naturalne w³osy to ciemny blond. od 2 lat robie pasemka rozjasniaczem, wlosy pociemnia³y mi jeszcze bardziej(w sensie odrosty), zniszczy³y siê troche, zauwazylam,ze wypadaja tylko te potraktowane rozjasniaczem i postanowi³am pofarbowac ca³osc (bo z dwojga z³ego ponoc farba lepsza niz rozjasniacz). tak wiec chcia³am miec ca³e blond, ale nie jak po rozjasniaczu tylko bardziej naturalne, zblizone do naturalnego. Uda³am sie do fryzjera, bo stwierdzilam ze nie dla mnie takie eksperymenty iiiiiiiiiiiiiiiiii wyszlam w zó³tych, czubek g³owy mam siwy...najpierw nalozyla mi rozjasniacz na odrosty(bo niby tak trzeba, to klocic sie nie klocilam, bo potem nalozyla farbe, ktora miala dac naturalny blond)jestem po prostu za³amana!;/ chce sobie je przefarbowac na jakis inny np. cappucino czy jakis ciemny blond/jasny braz... u fryzjera by³am dzisiaj, moge juz sobie np. jutro pofarbowac?? wyjda takie jak powinny czy farba nie przyjmie sie na tych zó³to-bia³ych wlosach?;(
na jakims firum wyczyta³am,ze moga wyjsc zielone po nalozeniu farby na farbe...to mozliwe?
kasiiaa_1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-01, 21:34   #16
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Cytat:
Napisane przez kasiiaa_1990 Poka¿ wiadomo¶æ
witam. moje naturalne w³osy to ciemny blond. od 2 lat robie pasemka rozjasniaczem, wlosy pociemnia³y mi jeszcze bardziej(w sensie odrosty), zniszczy³y siê troche, zauwazylam,ze wypadaja tylko te potraktowane rozjasniaczem i postanowi³am pofarbowac ca³osc (bo z dwojga z³ego ponoc farba lepsza niz rozjasniacz). tak wiec chcia³am miec ca³e blond, ale nie jak po rozjasniaczu tylko bardziej naturalne, zblizone do naturalnego. Uda³am sie do fryzjera, bo stwierdzilam ze nie dla mnie takie eksperymenty iiiiiiiiiiiiiiiiii wyszlam w zó³tych, czubek g³owy mam siwy...najpierw nalozyla mi rozjasniacz na odrosty(bo niby tak trzeba, to klocic sie nie klocilam, bo potem nalozyla farbe, ktora miala dac naturalny blond)jestem po prostu za³amana!;/ chce sobie je przefarbowac na jakis inny np. cappucino czy jakis ciemny blond/jasny braz... u fryzjera by³am dzisiaj, moge juz sobie np. jutro pofarbowac?? wyjda takie jak powinny czy farba nie przyjmie sie na tych zó³to-bia³ych wlosach?;(
na jakims firum wyczyta³am,ze moga wyjsc zielone po nalozeniu farby na farbe...to mozliwe?
mozesz jutro pofarbowac. ocen kondycje swoich wlosow po prostu. farba sie przyjmie ale zalezy jaki kolor nalozysz, i pewnie bedzie sie szybciej wyplukiwac. chcesz sie pozbyc zolci to uzyj jakiegos opalizujacego odcienia farby
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-03, 00:14   #17
kasiiaa_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

pofarbowalam sobie wczoraj na ciemny blond....w efekcie wyszly mi br±zowe ( a nawe kilka odcieni;/) z dwojga zlego to i tak 100 razy lepiej wygladam, chociaz 1szy raz w zyciu mam ciemne wlosy. Licze na to,ze po kilku/kilkunastu myciach kolor sie wyp³ucze i pofarbuje na blond jakis naturalny. stosowalam casting creme gloss
kasiiaa_1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-03, 08:26   #18
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Cytat:
Napisane przez kasiiaa_1990 Poka¿ wiadomo¶æ
pofarbowalam sobie wczoraj na ciemny blond....w efekcie wyszly mi br±zowe ( a nawe kilka odcieni;/) z dwojga zlego to i tak 100 razy lepiej wygladam, chociaz 1szy raz w zyciu mam ciemne wlosy. Licze na to,ze po kilku/kilkunastu myciach kolor sie wyp³ucze i pofarbuje na blond jakis naturalny. stosowalam casting creme gloss
casting sie wyplucze szkoda ze sie nie doradzilas wczesniej ktory odcien chcesz nalozyc to bym ci napisala ze wyjdzie braz
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-04, 14:04   #19
kasiiaa_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

to dobrze,ze sie wyp³ucze nie to zebym cos miala do brunetek...ale strasznie dziwnie sie czuje, po kilkadziesiat razy na dzien patrze w lustro i stale nie wierze...
tak wiec czekam az sie wyp³ucze w³asciwie to z dnia na dzien wydaja mi sie jasniejsze...a dopiero 3 dni temu farbowa³am, byc moze na rozjasniaczu slabo sie trzymaja... ale jak juz pofarbuje na blond(tez z castingu) to bedzie sie trzymal? czy po 4 myciach bede miala znowu bialo siwo zo³te wlosy?? bo jak mam farbowac sie co 2 tyg to zrobie sie lysa,a tego raczej bym nie chciala xD

no moglam sie spytac moglam....ale w sytuacji w jakiej bylam to chyba kazdy kolor byl lepszy
a wymysli³am sobie,ze jak pomieszam ciemny blond z takim jasnym to wyjdzie posredni
kasiiaa_1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 14:18   #20
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Cytat:
Napisane przez kasiiaa_1990 Poka¿ wiadomo¶æ
to dobrze,ze sie wyp³ucze nie to zebym cos miala do brunetek...ale strasznie dziwnie sie czuje, po kilkadziesiat razy na dzien patrze w lustro i stale nie wierze...
tak wiec czekam az sie wyp³ucze w³asciwie to z dnia na dzien wydaja mi sie jasniejsze...a dopiero 3 dni temu farbowa³am, byc moze na rozjasniaczu slabo sie trzymaja... ale jak juz pofarbuje na blond(tez z castingu) to bedzie sie trzymal? czy po 4 myciach bede miala znowu bialo siwo zo³te wlosy?? bo jak mam farbowac sie co 2 tyg to zrobie sie lysa,a tego raczej bym nie chciala xD

no moglam sie spytac moglam....ale w sytuacji w jakiej bylam to chyba kazdy kolor byl lepszy
a wymysli³am sobie,ze jak pomieszam ciemny blond z takim jasnym to wyjdzie posredni

z rozjasnianych wlosow na poczatku kazda farba sie bedzie szybciej wyplukiwac. z mojej obserwacji blondy castinga do trwalych nie nalez±. mowie o miodowym i slonecznym blondzie (cos takiego, nawz dokaldnych nie pamietam). i te dwa odcienie zawsze splukiwaly sie na rudo. mysle ze znajdziesz duzo lepsze i trwalsze blond farby, zajrzyj do watku o blond farbach
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-06, 21:27   #21
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomo¶ci: 2 640
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Nie wiem czy ktos tu zaglada ,ale zaryzykuje
Potrzebuje szybkiej pomocy z farbowaniem wlosow
Otoz mam dosc spory odrost (rude naturalne wlosy)reszta wloskow blond ,chce zrobic cale na rudo jak tego dokonac by wyszly rownomiernie?Czy mam nalozyc najpierw na odrost ,i potrzymac chwilke a potem reszta wloskow?Nigdy nie robilam sama wlosow stad moje moze glupie pytanie.
Z gory dziekuje za kazda pomoc!!!!!!!!!!!

Ok nikt nie odpisal na moje pytanie ,farbe mam juz na glowie...Oby cos z tego wyszlo....
__________________

Edytowane przez Katia25
Czas edycji: 2010-04-06 o 22:58
Katia25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-06, 23:53   #22
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Cytat:
Napisane przez Katia25 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem czy ktos tu zaglada ,ale zaryzykuje
Potrzebuje szybkiej pomocy z farbowaniem wlosow
Otoz mam dosc spory odrost (rude naturalne wlosy)reszta wloskow blond ,chce zrobic cale na rudo jak tego dokonac by wyszly rownomiernie?Czy mam nalozyc najpierw na odrost ,i potrzymac chwilke a potem reszta wloskow?Nigdy nie robilam sama wlosow stad moje moze glupie pytanie.
Z gory dziekuje za kazda pomoc!!!!!!!!!!!

Ok nikt nie odpisal na moje pytanie ,farbe mam juz na glowie...Oby cos z tego wyszlo....
no i jak wyszlo?
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-07, 00:10   #23
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomo¶ci: 2 640
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Na razie ciezko ocenic czekam na swiatlo dzienne
Ogolnie jak na pierwszy raz chyba nie jest zle Ale poczekam z ocena do rana.
__________________
Katia25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-25, 00:40   #24
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomo¶ci: 2 640
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Chcialam tylko dodac ze wyszlo naprawde fajnie ,jestem bardzo zadowolona
__________________
Katia25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-03, 13:43   #25
lavanyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Cze¶æ dziewczyny, muszê podci±æ koñcówki, pierwszy raz ufarbujê w³osy (w dodatku sama) i chcia³abym zrefundowaæ im to saun± u fryzjera. W jakiej kolejno¶ci wykonaæ to wszystko?

Pozdrawiam
lavanyaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-29, 17:32   #26
Malinka_gosiaczek
BAN sta³y
 
Avatar Malinka_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

mam pytanie chcia³abym zafarbowaæ w³osy ale nie wiem jakiej firmy kupiæ farbê?
Malinka_gosiaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-03, 12:32   #27
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Cytat:
Napisane przez Malinka_gosiaczek Poka¿ wiadomo¶æ
mam pytanie chcia³abym zafarbowaæ w³osy ale nie wiem jakiej firmy kupiæ farbê?
chcesz po prostu pofarbowac, niewazne na jaki kolor? to wybierz na chybil trafil

jesli oczekujesz porady to powiedz jaki masz wyjsciowy kolor czy naturalny czy frbowany czy masz odrosty-w jakim kolorze, i jaki kolor chcesz uzyskac.
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-05, 10:43   #28
Malinka_gosiaczek
BAN sta³y
 
Avatar Malinka_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

wyj¶ciowy naturalny nie farbowany br±z jak my¶lê cel: lekko o 2 tony w górê,
Malinka_gosiaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-08, 11:47   #29
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

no to jak chcesz przyciemnic wlosy to nie ma problemu. Ja lubie farby loreala. i pamietaj, ze farby wychodza przewaznie ciemniej, zwykle braz= czarny a juz jasny braz wychodzi ciemno. I zwracaj uwage na nazwy bo jak wybierzesz np kasztanowy braz to bedzie rudawy, a ciezko sie pozbyc rudego polysku z wlosow.
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-10, 17:29   #30
Malinka_gosiaczek
BAN sta³y
 
Avatar Malinka_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Jak farbowac w³osy ?

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka¿ wiadomo¶æ
no to jak chcesz przyciemnic wlosy to nie ma problemu. Ja lubie farby loreala. i pamietaj, ze farby wychodza przewaznie ciemniej, zwykle braz= czarny a juz jasny braz wychodzi ciemno. I zwracaj uwage na nazwy bo jak wybierzesz np kasztanowy braz to bedzie rudawy, a ciezko sie pozbyc rudego polysku z wlosow.

dziêki napiszê jaki efekt nie chce po³ysku rudego, popatrzê dzi¶ na pó³kê sklepow±... zobaczymy co tam daj±
Malinka_gosiaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.