czy jest mozliwe zmienic kolor na jasniejszy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 17:07   #1
Ulllencce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Unhappy

czy jest mozliwe zmienic kolor na jasniejszy?


Witam,
ok 4 razy malowałam włosy niestety z palette nie wiem jak się uchowałam ale nie wiedziałam o ich tak złej sławie. 1 października użyłam farby ciemna czekolada wyszły praktycznie czarne i mimo że był to szampon koloryzacyjny do 24 zmyć kolor nadal sie utrzymuję. Obecnie nie wiem czy dzięki myciu w szamponie przeciwłupieżowym jak poradziła mi fryzjerka są koloru brąz-ciemny brąz i mam duże odrosty ok 5cm, mój naturalny kolor to średni jasny brąz ale przejście nie jest drastyczne. mam już dosyć tego koloru i czekania. Włosy mam nie zniszczone i lśniące. Kupiłam dziś farbę, zasugerowałam się napisem ultrautleniacz ,naturalny kasztan loreal ale po przeczytaniu ulotki w środku wiem ze mi nie wyjdzie za chiny. Jaka farba może być przejściówką z mojego obecnego koloru na wyżej wymieniony ?jest to w ogóle możliwe? a jeżeli nie to jaka farba brązowa w ogóle jest w stanie nie wyjść czarna i lekko rozjaśnić to co mam teraz na głowie. Mam 17 lat i nie duży własny budżet. bardzo proszę o pomoc, rade jestem zrezygnowana.
Ulllencce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 18:56   #2
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: czy jest mozliwe zmienic kolor na jasniejszy?

musisz najpierw użyć rozjaśniacza lub dekoloryzatora i potem pofarbować docelowym kolorem
po roazjaśnianiu włosy maja zwykle dziwny odcień - przy czarnym może wyjść fiolet lub pomarańcz
jesli masz czas to możesz spróbowac używac sprayu Joanna Blond reflex (wpisz w KWC)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 22:44   #3
Ulllencce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: czy jest mozliwe zmienic kolor na jasniejszy?

widziałam taka farbe z palett specjalnie dla ciemnych włosów Intensive Color Creme Radiance, niby rozjaśnia czy ktoś może ją uzywał wie jakie są jej efekty? Po przeczytaniu recenzji o tej firmie boje się spróbować mimo że u mnie nie zniszczyła włosów tylko nie chce się myć
Ulllencce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 22:57   #4
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: czy jest mozliwe zmienic kolor na jasniejszy?

Ja powiem tak. Palette ma złą opinię a ja tym się nie przejmuję. 8lat farbowałam się szamponem lub farbą ciemna czekolada i włosy miałam miękkie i lśniące. Dopiero jak poszłam do fryzjerki aby schodzić na blond, włosy mi się posypały. Teraz znowu chce przejść na farby i już jedna palette blond poszła i nie mam zniszczonych włosów. W planach następne. Zawsze ufałam tej marce bo kolory bardzo długo się utrzymują. Jedyna rada to taka, że wybieraj o ton jaśniejszy kolor niż chcesz uzyskać aby nie wyszedł za ciemny jak sama pisałaś (ja miałam to samo). Radiance nie używałam bo teraz się blonduję ale wygląda ciekawie.
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 23:06   #5
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: czy jest mozliwe zmienic kolor na jasniejszy?

Cytat:
Napisane przez Ulllencce Pokaż wiadomość
widziałam taka farbe z palett specjalnie dla ciemnych włosów Intensive Color Creme Radiance, niby rozjaśnia czy ktoś może ją uzywał wie jakie są jej efekty? Po przeczytaniu recenzji o tej firmie boje się spróbować mimo że u mnie nie zniszczyła włosów tylko nie chce się myć
złota zasada - FARBA FARBY NIE ROZJAŚNI
odrost chwyci Ci na jaśniejszy kolor a reszta zostanie taka sama... zrobisz sobie tylko jeszcze większy bajzel na głowie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 22:14   #6
Ulllencce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: czy jest mozliwe zmienic kolor na jasniejszy?

jutro może coś kupie o ton jaśniejsze, ale pewnie tylko na odrostach wyjdzie. Co do radiance na 23 komenty miał 2neutralne i jeden pozytyw więc mało zachęcający.;/
Ulllencce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.