Zamiast farby - może szamponetki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 19:42   #1
beatrice1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 51

Zamiast farby - może szamponetki?


Tak się właśnie zastanawiam, bo farbowałam już kilka razy włosy, efekt nie taki jak chciałam i wciąż mi się spierają i oprócz tego niszczą.
A jakby tak co tydzień szamponetką sobie włosy zrobić? Unikłabym odrostów, bo wiadomo po tygodniu odrost nie jest jeszcze za bardzo widoczny, miałabym odświeżony, żywy kolor i poza tym włosy by mi się nie niszczyły...
Jest taka szamponetka dobra z Joanny kosztuje około 2,80 więc jest niedroga i jedna starczy na dosyć długie włosy...
... więc..? Czy to nie byłoby dobre rozwiązanie?
beatrice1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:47   #2
Amaranthis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 68
GG do Amaranthis
Dot.: Zamiast farby - może szamponetki?

moja siostra ma włosy do łokcia i tak właśnie robi, tyle że dwoma, ale z innej firmy, chwyta jej idealnie tak samo na odrosty (ma troche ponizej 10 cm tak na oko) jak i na reszte zafarbowaną, a ma taki może średni/jasny brąz farbę z odrostami ciemny blond
__________________

Amaranthis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:49   #3
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: Zamiast farby - może szamponetki?

Cytat:
Napisane przez Amaranthis Pokaż wiadomość
moja siostra ma włosy do łokcia i tak właśnie robi, tyle że dwoma, ale z innej firmy, chwyta jej idealnie tak samo na odrosty (ma troche ponizej 10 cm tak na oko) jak i na reszte zafarbowaną, a ma taki może średni/jasny brąz farbę z odrostami ciemny blond
calkiem fajny pomysl i wlosy sie tak nie niszcza w ten sposob
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 15:53   #4
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Zamiast farby - może szamponetki?

tez jestem ciekawa. szamponetki tez niszcza wlosy bo otwieraja luski wlosa. czeste otwieranie bedzie powodowalo ze beda szorstkie. moze henna? nie wiem moze sie wypowie ktos wykwalifikowany
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 09:12   #5
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: Zamiast farby - może szamponetki?

Cytat:
Napisane przez beatrice1993 Pokaż wiadomość
Tak się właśnie zastanawiam, bo farbowałam już kilka razy włosy, efekt nie taki jak chciałam i wciąż mi się spierają i oprócz tego niszczą.
A jakby tak co tydzień szamponetką sobie włosy zrobić? Unikłabym odrostów, bo wiadomo po tygodniu odrost nie jest jeszcze za bardzo widoczny, miałabym odświeżony, żywy kolor i poza tym włosy by mi się nie niszczyły...
Jest taka szamponetka dobra z Joanny kosztuje około 2,80 więc jest niedroga i jedna starczy na dosyć długie włosy...
... więc..? Czy to nie byłoby dobre rozwiązanie?
ja farbuje włosy Castingiem Loreala i uważam go za bardzo dobry produkt. Nie jest to typowa farba, wiec nie niszczy tak włosów, ale mimo to utrzymuje się naprawdę długo. Farbowałam włosy ponad miesiąc temu a kolor wciąż jest śliczny to dobra alternatywa dla farb które niszczą włosy i szamponów koloryzujących które szybko się zmywają
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 13:11   #6
beatrice1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 51
Dot.: Zamiast farby - może szamponetki?

Cytat:
Napisane przez karola_20 Pokaż wiadomość
ja farbuje włosy Castingiem Loreala i uważam go za bardzo dobry produkt. Nie jest to typowa farba, wiec nie niszczy tak włosów, ale mimo to utrzymuje się naprawdę długo. Farbowałam włosy ponad miesiąc temu a kolor wciąż jest śliczny to dobra alternatywa dla farb które niszczą włosy i szamponów koloryzujących które szybko się zmywają


tylko ta farba jedna kosztuje ponad 20 zł, a ja potrzebuje 2 tubki, więc by mnie to około 40-50 zł kosztowało, a to dużo jest jak na jeden raz.
beatrice1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 16:50   #7
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: Zamiast farby - może szamponetki?

Cytat:
Napisane przez beatrice1993 Pokaż wiadomość
tylko ta farba jedna kosztuje ponad 20 zł, a ja potrzebuje 2 tubki, więc by mnie to około 40-50 zł kosztowało, a to dużo jest jak na jeden raz.
ja tez kupiłam 2 opakowania (zapłaciłam 40 zł) bo byłam pewna ze na włosy za ramiona na pewno wyjdą mi 2 tubki. spokojnie starczyła 1, ale to oczywiście zależy jak długie masz włosy
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.