Rudzielec - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-30, 10:11   #1
mamtowdupizm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
GG do mamtowdupizm
Question

Rudzielec


Od dawna juz chciałam miec pomaranczowe włosy. Miałam czekoldowe włosy z miedzianymi pasemkami i miałam zamiar je dekoloryzowac alby uzyskac taki kolor jak chce. Jednak moja fryzjerka mi tego odradziła ,ponieważ to bardzo niszczy włosy a kolor bardzo szybko by sie zmył. Poradziła mi aby dość czesto farbować włosy na rudy (bez odcini czerwieni) kolor. Farbowałam włosy Palette Color XXL 25 Płomienny Feniks .. ale kolor wyszedł czerwony .. Mysle ze jednak powinnam najpierw troche rozjaśnić włosy... Powinnam tak zrobic? Moze zmienić farbe? Albo czekac na efekt końcowy
mamtowdupizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 11:44   #2
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Rudzielec

Cytat:
Napisane przez mamtowdupizm Pokaż wiadomość
Od dawna juz chciałam miec pomaranczowe włosy. Miałam czekoldowe włosy z miedzianymi pasemkami i miałam zamiar je dekoloryzowac alby uzyskac taki kolor jak chce. Jednak moja fryzjerka mi tego odradziła ,ponieważ to bardzo niszczy włosy a kolor bardzo szybko by sie zmył. Poradziła mi aby dość czesto farbować włosy na rudy (bez odcini czerwieni) kolor. Farbowałam włosy Palette Color XXL 25 Płomienny Feniks .. ale kolor wyszedł czerwony .. Mysle ze jednak powinnam najpierw troche rozjaśnić włosy... Powinnam tak zrobic? Moze zmienić farbe? Albo czekac na efekt końcowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193383

a poza tym
zeby uzyskac baaardzo jasne, to niestety musisz je mocno rozjaśnic.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.