Kiedy zejdzie farba GARNIER ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-28, 21:40   #1
emerka89
Raczkowanie
 
Avatar emerka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 44

Kiedy zejdzie farba GARNIER ???


Witam Dokładnie tydzień temu zafarbowałam włosy Garnierem Color Naturals 6.46 Czerwień miedziana. Po zafarbowaniu, wysuszeniu włosów i zobaczeniu się w lustrze prawie zemdlałam -> Załącznik 3498962 końcówki były prawie czarne. po 3 dniach miałam już taki kolor -> Załącznik 3498964.

Czytałam wiele opini, że ta farba bardzo szybko schodzi z włosów. Czy jest to prawda? Myję codsziennie włosy i woda za każdym razem jest zabarwiona, a ręcznik cały brudny. Bardzo mi zależy aby ten paskudny dla mnie kolor zniknął z moich włosów myślałam o dekoloryzacji ale nie chce niszczyć włosów.
emerka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 07:26   #2
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Kiedy zejdzie farba GARNIER ???

Nie chcę Cie martwić, ale mimo tego, że kolor się wypłucze to jakieś refleksy zostaną.
A jak szybko to nastąpi zależy od Twoich włosów, więc nie umiem Ci powiedzieć kiedy.
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 10:13   #3
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Kiedy zejdzie farba GARNIER ???

hmm.. rozumiem, ze miał wyjsc rudy a nie czerwony miedziany?

farby garnier wypłukuja sie dosc szybko do odcieni przewidzianego przez producenta na pudełku, ale odcienie czerwieni sa na tyle nietrwałe, ze tez dosc szybko płowieją robiąc się zwyczajnie rude. Myj szmaponem przeciwłupiezowym, maseczki pod ciepłym kompresem tez szybko wypłucza kolor a za kilka tygodni poprawisz odcien na ulubiony.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 12:15   #4
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Kiedy zejdzie farba GARNIER ???

Osobiście nie lubię farbować włosów Garnierem właśnie z tego względu iż kolor mi się bardzo szybko po nich wypłukuje i właśnie mi rudzieje a z tego co widzę to chciałaś mieć rude więc sie nie przejmuj za jakiś miesiąc lub 2 zamiast robić dekoloryzację idź do fryzjera i niech Ci zafarbuje na ten rudy a Ty potem w domu farbuj same odrosty sklepową farbą nie myj włosów codziennie bo je do tego przyzwyczaisz i będą ci się szybko przetłuszczać a masz bardzo ładne włosy ! Zazdroszczę ci ich !
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 12:18   #5
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Kiedy zejdzie farba GARNIER ???

z moich włosów kolor również szybko się spłukiwał i całe szczęście, bo te farby garniera wg mnie to jeden wielki bubel, kolory wychodzą zupełnie inne niż producent to przewiduje (przynajmniej jeśli chodzi o moje włosy i koleżanek)

myj włosy szamponem przeciwłupieżowym, jest mocniejszy od zwykłego i kolor szybciej będzie się wypłukiwał, ale na pewno nie wypłucze się do końca, zawsze coś zostanie, niestety ale przynajmniej wtedy będziesz mogła spokojnie zafarbować inną farbą

a tak na marginesie to masz piękne włosy!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 13:15   #6
jestemwkropce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 51
Dot.: Kiedy zejdzie farba GARNIER ???

O Bożeee! Wiem,ze nic do tematu nie wniosę,ale muszę to napisac! Cudowne wloooosy ;D powiedz mi proszę-jak je modelujesz?<prosi>
jestemwkropce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 21:01   #7
emerka89
Raczkowanie
 
Avatar emerka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 44
Dot.: Kiedy zejdzie farba GARNIER ???

Cytat:
Napisane przez jestemwkropce Pokaż wiadomość
O Bożeee! Wiem,ze nic do tematu nie wniosę,ale muszę to napisac! Cudowne wloooosy ;D powiedz mi proszę-jak je modelujesz?<prosi>
Kręce je za pomocą prostownicy
emerka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 15:02   #8
sashka8
Raczkowanie
 
Avatar sashka8
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Kiedy zejdzie farba GARNIER ???

Masz bardzo ładne włosy a moja sis jak zobaczyła to powiedziała, że "za***iste". Szczerze, to mnie się ten kolor na Twoich włosach podoba i nie widzę sensu w męczeniu ich malowaniem. Może poczekaj jeszcze trochę i jak się kolor bardziej wypłucze pomaluj na ten, który chcesz?
__________________

sashka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 16:17   #9
Natalia175
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 67
GG do Natalia175
Dot.: Kiedy zejdzie farba GARNIER ???

BOŻE DZIEWCZYNO!!!!! Gdzie nabyłaś te włosy?!
PRZEPIĘKNE!

A co do pytania, kolor wg mnie bardzo ładny Ci wyszedł, ale tak jak przedmówczynie już pisały czerwone kolory bardzo szybko się wypłukują, więc zanim się obejrzysz kolor będzie już zupełnie inny.
+No nie mogę, masz tak świetne włosy- zwłaszcza na pierwszym zdjęciu! Co robisz, że są tak piękne? Jakieś specjalne szampony, odżywki, mało katowania ciepłem prostownicy/suszarki...??
Natalia175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 20:36   #10
emerka89
Raczkowanie
 
Avatar emerka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 44
Dot.: Kiedy zejdzie farba GARNIER ???

Cytat:
Napisane przez Natalia175 Pokaż wiadomość
BOŻE DZIEWCZYNO!!!!! Gdzie nabyłaś te włosy?!
PRZEPIĘKNE!

A co do pytania, kolor wg mnie bardzo ładny Ci wyszedł, ale tak jak przedmówczynie już pisały czerwone kolory bardzo szybko się wypłukują, więc zanim się obejrzysz kolor będzie już zupełnie inny.
+No nie mogę, masz tak świetne włosy- zwłaszcza na pierwszym zdjęciu! Co robisz, że są tak piękne? Jakieś specjalne szampony, odżywki, mało katowania ciepłem prostownicy/suszarki...??
eheh nie uwierzysz ale myję codziennie i od 4 lat uzywam codziennie prostownicy, kiedyś farbowałam bardzo czesto włosy Palette i szczerze to ta farba z garnier bardzo niszczy włosy, ale juz je doprowadziłam do porzadku odrzywką WAX, wczesniej nic nie uzywałam, aha i moje włosy są po rozczesaniu rocznych dredów

Dużo osób mi mówi że kolor jest bardzo fajny ale mi się strasznie nie podoba Taki kolor miałam przed farbowaniem....
Załącznik 3502353
emerka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 09:58   #11
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Kiedy zejdzie farba GARNIER ???

No to powiem Ci, że ja też się nacięłam na tę farbę.
Myślałam, że wyjdą rude, a wyszły... fioletowe? Coś w ten deseń. To się raczej powinno nazywać "głęboka purpura" a nie "czerwień miedziana". Po ok 3 tygodniach wypłukały się do rudego, jednak włosy dalej pozostały ciemne i żeby potem znów mieć jasny rudy musiałam je rozjaśnić...
Teraz użyłam "czerwieni miedzianej" Garnier Color&Shine, wyszły brązowe z lekką poświatą rudą, ale właśnie tego oczekiwałam .
Prawda, że te farby z garniera bardzo szybko się wypłukują - jak farbowałam 100% kolor to po dwóch wizytach nad wodą latem z głębokiej czerwieni zrobił mi się miedziany blond ;]

I fakt - farby garniera bardzo wysuszają włosy, strasznie mi się od tego zniszczyły, ale po użyciu tego color&shine nawet nie muszę używać odżywki, bo są tak gładkie i błyszczące... Aż dziwne ;].
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 21:44   #12
Natalia175
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 67
GG do Natalia175
Dot.: Kiedy zejdzie farba GARNIER ???

Cytat:
Napisane przez emerka89 Pokaż wiadomość
eheh nie uwierzysz ale myję codziennie i od 4 lat uzywam codziennie prostownicy, kiedyś farbowałam bardzo czesto włosy Palette i szczerze to ta farba z garnier bardzo niszczy włosy, ale juz je doprowadziłam do porzadku odrzywką WAX, wczesniej nic nie uzywałam, aha i moje włosy są po rozczesaniu rocznych dredów

Dużo osób mi mówi że kolor jest bardzo fajny ale mi się strasznie nie podoba Taki kolor miałam przed farbowaniem....
Załącznik 3502353
4 lata codziennego prostowania?! To i tego Ci zazdroszczę, że po tylu męczarniach twoje włosy wyglądają tak pięknie... Nie mogę się na nie napatrzeć Ciąglę otwieram to pierwsze zdjęcie i umieram z podziwu i zazdrości.
No a kolor na prawdę bardzo fajny, ale nie martw się, powinien szybko się sprać.
Natalia175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 09:21   #13
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Kiedy zejdzie farba GARNIER ???

Cytat:
Napisane przez Natalia175 Pokaż wiadomość
4 lata codziennego prostowania?! To i tego Ci zazdroszczę, że po tylu męczarniach twoje włosy wyglądają tak pięknie... Nie mogę się na nie napatrzeć Ciąglę otwieram to pierwsze zdjęcie i umieram z podziwu i zazdrości.
No a kolor na prawdę bardzo fajny, ale nie martw się, powinien szybko się sprać.
również nie mogę się nadziwić
to ja myślałam, że moje włosy po rozjaśnianiu, prostowaniu (rzadkim, ale jednak), suszeniu itp. są w całkiem dobrej kondycji, ale patrząc na Twoje włosy to chyba muszę zmienić zdanie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.