Co ja mam teraz zrobić?! Chyba będę łysa Oo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-15, 14:04   #1
Decybel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 38
GG do Decybel

Co ja mam teraz zrobić?! Chyba będę łysa Oo


Miałam śliczne, ciemnorude włosy. Było mi w nich bardzo twarzowo. Jednak nie wiem co mnie podkusiło na blond ;/ Chciałam jakiejś zmiany, no i myślałam że będzie ładnie mi w tym kolorze, i jeszcze mój chłopak przyjeżdża za 4[!] dni, a miesiącami go nie widziałam no i chciałam go jakoś zaskoczyć.
Farbowałam się płomienną iskrą z Joanny. Mój naturalny kolor to jasny/średni brąz. Kupiłam krem rozjaśniający z Garniera Superblond i (też z Garniera) Superjasny beżowy blond. Wymieszałam obydwie farby (tak jak kazała babka w drogierii) i tak rozpoczął się mój dramat. Odór taki, że mało co bym się nie udusiła, łzy leciały mi z oczu. Nałożyłam farbę, po godzinie spłukałam. W pewnym miejscu (na czubku głowy) choler.nie mnie zapiekło. Na następny dzień rano myślałam, że dostanę zawału; włosy są koloru hm.. jajecznicy?! :O
Na dodatek w tak jasnym kolorze wyglądam po prostu.. obrzydliwie.
A co do miejsca, w którym zapiekło.. ubyło mi tam włosów. Nawet kolega (facet, a faceci nie zauważają wielu rzeczy itd.) powiedział: chyba się źle uczesałaś, albo włosy ci tam wypadły. I powiedziało mi to też następne pare osób. Sprawdziłam to w domu - rzeczywiście..
Co ja mam teraz zrobić?! Nie mam już zaufania do Garniera. Chciałabym spowrotem płomienną iskrę. Jednak, gdy dzisiaj lub do niedzieli rana bym się zafarbowała właśnie płomienną iskrą, czy nie wyłysieję całkiem?! Czy włosy nie wyjdą zielone?! Pomocy, nie wiem co robić, wyglądam tragicznie a On przyjeżdża już w niedzielę..

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

PS: nie stać mnie na fryzjera
Decybel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 14:42   #2
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Co ja mam teraz zrobić?! Chyba będę łysa Oo

Nie wiem na twoim miejscu albo bym tak zostawiła i kupiła szampon z joanny nadajacy kolor platyny to troszkę ten żołty kolor by zmienił się . Albo bym poszła do fryzjera zafarbowała na naturalny kolor swój obcieła włosy zeby je wzmocnić. Lepiej zrób tak żeby włosy były bardziej bezpieczne idź do fryzjera. Też miałam problem tylko farbowałam z blondu na czarno i połowę włosów mi wypadło na czubku miałam łatę jakbym łysiała ale na szczęścia podciełam włosy farbuję farbą bez amoniaku i biorę belissę i pomogło widzę malutkie włosy które rosna i o dziwo łata z czubka głowy zniknęła . Powodzenia
ewe11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 16:39   #3
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Co ja mam teraz zrobić?! Chyba będę łysa Oo

Cytat:
Napisane przez Decybel Pokaż wiadomość
Miałam śliczne, ciemnorude włosy. Było mi w nich bardzo twarzowo. Jednak nie wiem co mnie podkusiło na blond ;/ Chciałam jakiejś zmiany, no i myślałam że będzie ładnie mi w tym kolorze, i jeszcze mój chłopak przyjeżdża za 4[!] dni, a miesiącami go nie widziałam no i chciałam go jakoś zaskoczyć.
Farbowałam się płomienną iskrą z Joanny. Mój naturalny kolor to jasny/średni brąz. Kupiłam krem rozjaśniający z Garniera Superblond i (też z Garniera) Superjasny beżowy blond. Wymieszałam obydwie farby (tak jak kazała babka w drogierii) i tak rozpoczął się mój dramat. Odór taki, że mało co bym się nie udusiła, łzy leciały mi z oczu. Nałożyłam farbę, po godzinie spłukałam. W pewnym miejscu (na czubku głowy) choler.nie mnie zapiekło. Na następny dzień rano myślałam, że dostanę zawału; włosy są koloru hm.. jajecznicy?! :O
Na dodatek w tak jasnym kolorze wyglądam po prostu.. obrzydliwie.
A co do miejsca, w którym zapiekło.. ubyło mi tam włosów. Nawet kolega (facet, a faceci nie zauważają wielu rzeczy itd.) powiedział: chyba się źle uczesałaś, albo włosy ci tam wypadły. I powiedziało mi to też następne pare osób. Sprawdziłam to w domu - rzeczywiście..
Co ja mam teraz zrobić?! Nie mam już zaufania do Garniera. Chciałabym spowrotem płomienną iskrę. Jednak, gdy dzisiaj lub do niedzieli rana bym się zafarbowała właśnie płomienną iskrą, czy nie wyłysieję całkiem?! Czy włosy nie wyjdą zielone?! Pomocy, nie wiem co robić, wyglądam tragicznie a On przyjeżdża już w niedzielę..

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

PS: nie stać mnie na fryzjera
no to niezle cie pani załatwiła .... z rudego tak łatwo na blond sie nie przechodzi.... jest dekoloryzacja albo schodzenie pasemkami... a nie mieszanie jakiś rozjaśniaczy i kładzenie tego na głowę....
zapraszam do wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post23792141
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 13:30   #4
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Co ja mam teraz zrobić?! Chyba będę łysa Oo

o matko, ales sobie bidulo narobiła! Nigdy się nie miesza farby rozjaśniajacej z rozjasniaczem i nie kładzie tego na cała głowe. Pewnie trzymałas tyle co w ulotce? Tzreba byłoz robic kąpiel rozjasniająca i na to farbe. Ale teraz to juz po ptokach.

W tym miejscu, co Ci włoski wypadły, to ppewnie sie przegrzały - przekręcałas pasma, zeby sie nie grzały nadmiernie? Jak Cie piecze skóra głowy, to zapytaj w aptece o żel z aloesem albo cos na oparzenia np panthenol. A jesli nie, tylko włoski się przepaliły, to juz trudno, musisz poczekac az odrosną.

Nie nakładaj nic na głowe, bo naprawde Ci moga włosy wypasc. Kup sobie fioletowy szmapon z Joanny, to na pewno poprawi jajecznice do chłodneog blondu. Dobrze skórze głowy zrobi tez maseczka z l'biotici biovax. Nie zawiera sls ani silikonów- nie podrazni Ci skóry a poprawi tez wyglad włosów, bo pewno są przesuszone?

Chłopakiem się przejmujesz? W najgorszym wypadku bedzie się śmiał, ale sadze, że predzej Cie przytuli.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 15:39   #5
Decybel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 38
GG do Decybel
Dot.: Co ja mam teraz zrobić?! Chyba będę łysa Oo

Oj, tych włosów mi nie wypadło trochę, tylko mam tam wielki, ŁYSY PLACEK.. :O
Zgarniam więc do tyłu włosy i spinam spinką, żeby nie było tego widać.
Nie umiałam patrzeć na ten obrzydliwy, sraczkowaty kolor więc spowrotem zafarbowałam się na mój ciemnorudy <3 i nareszcie czuję się jak JA. Pomyślałam: NIGDY już nie rozjaśnię włosów, żadnych blondów! Niedojrze, że trochę kasy straciłam, to jeszcze sporo włosów. Teraz to chyba bym się na łyso musiała zgolić.. XD
A miałam takie piękne, grube, puszyste włosy ;(

Edytowane przez Decybel
Czas edycji: 2010-12-16 o 15:43
Decybel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 11:07   #6
buziak1
Raczkowanie
 
Avatar buziak1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 373
Dot.: Co ja mam teraz zrobić?! Chyba będę łysa Oo

mądry Polak po szkodzie
ja farbowałam na czerwono przez 2 lata aż postanowiłam zostać blondynką (jak w dzieciństwie). przechodziłam pasemkami, aż zniecierpliwiona nalożyłam sama w domu rozjaśniacz. wyszedł kurczakowo - pomarańczowo - słomkowy kolor wyglądałam starasznie

po 2 tygodniach było mi wstyd w szkole (chodziłam wtedy do liceum jeszcze) i machnęłam średnim brązem - wyglądałam nareszcie jak człowiek
ale potem brąz gdy się spierał to pod światłem robił się zielony

do dziś (3 lata od tamtej chwili) gdy spiera mi się brązowa farba to na końcówkach włosów (jeszcze nie odrośniętych i nie ściętych) prześwituje ten stary nieszczęsny blond i mam takie karmelowe "pasemka"

nauczyłam się, że nie warto samemu rozjaśniać ciemnych włosów...
przestrzegam Was dziewczynki
buziak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 12:56   #7
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Co ja mam teraz zrobić?! Chyba będę łysa Oo

ooooojjjj, wiem coś o kurczakowatych włosach zwykle farbuje na czarno, ale nadchodzi taki moment,że mam ochotę przefarbować się na blond, rozjaśniam sama w domu, oczywiście 1 RAZ, to wychodzi mi karmelowy rudy brąz, jesli bym teraz nalozyla jeszcze raz rozjasnaicz,wyszedlby KURCZAK

do autorki --> nie martw się, włosy szybko odrosną, nawet nie zauważysz,ze był tam jakiś łysy placek na razie nie szalej, jak chcesz coś zafarbować (bo rudy zacznie się spierać i moga byc widoczne jasne przebłyski) to tylko szamponetki! daj włoskom odpocząć.

trzymam kciuki
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 08:34   #8
hdg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 70
Dot.: Co ja mam teraz zrobić?! Chyba będę łysa Oo

Widzę,że nie tylko ja mam takie mądre pomysły, wywinęłam sobie też dobry numer, z czarnych włosów postanowiłam przejść w blond..brawa za głupotę/odwagę.. 3 razy rozjaśniacz i farba w ciągu 1 miesiąca.. włosy wyglądały jakbym uciekła z psychiatryka.. tu dłuższe tam krótsze.. tu rude tam sraczkowate.. totalny meksyk.. kaptur na łeb i po 3 tyg. czarna farba.. później koleżanka oddała się bezwiednie w moje ręce..a właściwie 1/4 swoich włosów..chciała rozjaśnić do białości i zmieniać na nich kolory proszkami farbującymi.. więc zadziałałam rozjaśniacz + płukanka..to było to, włosy były tak jasne,że co na nie nie nałożyła to wyglądało świetnie.
__________________
w życiu chodzi o to..by być trochę niemożliwym
hdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 13:45   #9
cecilly
Przyczajenie
 
Avatar cecilly
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Co ja mam teraz zrobić?! Chyba będę łysa Oo

oj biedna
ja tez sobie niezlą krzywde zrobiłam...i to juz 2 raz!!
nałozylam na mój zloty sredni blond farbę Syossa Miodowy blond...chcialam miec tez pasemka więc gdzie niegdzie polozylam ciemny złocisty blond...efekt? a) nie widac pasemek b) włosy są jadowito żółte!!! koszmar!! miały byc w sumie karmelowo złote:/ jakis koszmar...tez niewiem co zrobić już
nie chce jasnych..nałozylam 2 dni temu,co ja moge z tym teraz zrobić...farba czy szamponetka?szamponetka chyba niszczy i spiera się na żółto...

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Na łyse plaski najlepszy szampon Anaphase mozna kupic na allegro...ale nie jest tani ok.36zl...
cecilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 07:42   #10
VVerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 265
Dot.: Co ja mam teraz zrobić?! Chyba będę łysa Oo

A ja na Twoim miejscu poszłabym do jakiejś zaufanej fryzjerki, która może w jakimś stopniu naprawiłaby to co zrobiłaś.

Ja tez sie skrzywdziłam. Tylko tyle, ze ja szamponetką a nie farbą. Miał być złoty blond a wyszedł rudy.

Edytowane przez VVerr
Czas edycji: 2010-12-20 o 07:43
VVerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 20:55   #11
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Wink Dot.: Co ja mam teraz zrobić?! Chyba będę łysa Oo

Nie jesteś sama ) Czego się nie robi dla chwilowego kaprysu...Ja ok rok temu miałam jeszcze długie, farbowane (od zawsze ) na CZARNO włosy....Postanowiłam zostać blondi i to "już, teraz, natychmiast!" Zniszczyłam włosy zdejmowaniem koloru, testowaniem farb blond... Miałam wszystkie odcienie rudości, później blondów W tym momencie mam białe włosy ale jak już tyle męczyłam to żal byłoby ufarbować na inny kolor.. Pozdrawiam Serdeczie
Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 10:04   #12
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Co ja mam teraz zrobić?! Chyba będę łysa Oo

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
Nie jesteś sama ) Czego się nie robi dla chwilowego kaprysu...Ja ok rok temu miałam jeszcze długie, farbowane (od zawsze ) na CZARNO włosy....Postanowiłam zostać blondi i to "już, teraz, natychmiast!" Zniszczyłam włosy zdejmowaniem koloru, testowaniem farb blond... Miałam wszystkie odcienie rudości, później blondów W tym momencie mam białe włosy ale jak już tyle męczyłam to żal byłoby ufarbować na inny kolor.. Pozdrawiam Serdeczie
JAK to zrobilas? marza mi sie biale
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 13:32   #13
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Co ja mam teraz zrobić?! Chyba będę łysa Oo

Cytat:
Napisane przez Decybel Pokaż wiadomość
Oj, tych włosów mi nie wypadło trochę, tylko mam tam wielki, ŁYSY PLACEK.. :O
Zgarniam więc do tyłu włosy i spinam spinką, żeby nie było tego widać.
Nie umiałam patrzeć na ten obrzydliwy, sraczkowaty kolor więc spowrotem zafarbowałam się na mój ciemnorudy <3 i nareszcie czuję się jak JA. Pomyślałam: NIGDY już nie rozjaśnię włosów, żadnych blondów! Niedojrze, że trochę kasy straciłam, to jeszcze sporo włosów. Teraz to chyba bym się na łyso musiała zgolić.. XD
A miałam takie piękne, grube, puszyste włosy ;(
Chyba nie dosc, ze? jak chcesz blond, to tylko do fryzjera. twoj wczesniejszy ciemny kolor byl naturalny, czy tez farbowalas wlosy? jesli farbowalas, to blondu ladnego nie uzyskasz za ierwszym razem. moglas na ta swoja jajecznice polozyc farbe blond w jakims stonowanym kolorze, nie zbyt jasnym. a nastepnym razem jak ci sie zamarzy blond to polecam pasemka na poczatek, nie bedzie wielkieg szoku i nie zniszczysz tak wlosow. potem kolejne pasemka, wlosy powoli sie rozjasnia.
nie przekreslaj blondu tak od razu, wygladalas strasznie z jajecznica, ale byc moze np. w zimnym blondzie bylo by ci ladnie? pozdrawiam
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 11:14   #14
Decybel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 38
GG do Decybel
Dot.: Co ja mam teraz zrobić?! Chyba będę łysa Oo

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Chyba nie dosc, ze? jak chcesz blond, to tylko do fryzjera. twoj wczesniejszy ciemny kolor byl naturalny, czy tez farbowalas wlosy? jesli farbowalas, to blondu ladnego nie uzyskasz za ierwszym razem. moglas na ta swoja jajecznice polozyc farbe blond w jakims stonowanym kolorze, nie zbyt jasnym. a nastepnym razem jak ci sie zamarzy blond to polecam pasemka na poczatek, nie bedzie wielkieg szoku i nie zniszczysz tak wlosow. potem kolejne pasemka, wlosy powoli sie rozjasnia.
nie przekreslaj blondu tak od razu, wygladalas strasznie z jajecznica, ale byc moze np. w zimnym blondzie bylo by ci ladnie? pozdrawiam
Ah, nie.. już nigdy nie rozjaśnię.. Najładniej mi w ciemniejszych kolorach <3
Decybel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 12:30   #15
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Co ja mam teraz zrobić?! Chyba będę łysa Oo

Podbaj teraz trochę o nie - należy im się
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.