Masakra farbą Palette - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 10:59   #1
monique332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 15

Masakra farbą Palette


Witam. Mam następujący problem: 4 dni temu chciałam zmienić kolor włosow, mój naturalny to taki jasny brąz, wielokrotnie traktowany szamponetkami aksamitny brąz. Malowanie na "slodkie cappucino" mi nie wyszlo, wiec na drugi dzień pomalowałam na ciemny brąz (N2) farbą palette. Włosy wyszły czarne.
Są po 1 myciu, kolor trochę puścił, tz pod światło widać brązową poświatę.
Zastanawiam się, czy jest szansa, że kolor zjaśnieje do jakiegoś brązu, np średniego, tak o 2-3 tony... Słyszłam, że szampony przeciwłupieżowe wypłukują farbę, więc kupiłam najpodrzędniejszy przeciwłupieżowy szampon z rzepy... Słyszałam też jednak, że Palette strasznie trudno usunąć...
Niestety nie mogę (i nie chcę) iśc do fryzjera na dekoloryzację ani tymbardziej sama tego robić w domu...
Powiedzcie, czy istnieje szansa, że kolor sam przybierze jaśniejszą barwę? Jak to jakoś przyśpieszyć?
Pierwsze zdjęcie to moje kłaki, zdjęcie Ashlee to mój wczesniejszy kolor, który chciałabym miec znowu ale bede zadowolona, jak zejde chociaz troche z tego czarnego... Bo chyba tak radykalknie to niemozliwe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01186.jpg (126,1 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg braz.jpg (23,7 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez monique332
Czas edycji: 2010-12-28 o 11:29
monique332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 11:18   #2
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Masakra farbą Palette

Cytat:
Napisane przez monique332 Pokaż wiadomość
Witam. Mam następujący problem: 4 dni temu chciałam zmienić kolor włosow, mój naturalny to taki jasny brąz, wielokrotnie traktowany szamponetkami aksamitny brąz. Malowanie na "slodkie cappucino" mi nie wyszlo, wiec na drugi dzień pomalowałam na ciemny brąz (N2) farbą palette. Włosy wyszły czarne.
Są po 1 myciu, kolor trochę puścił, tz pod światło widać brązową poświatę.
Zastanawiam się, czy jest szansa, że kolor zjaśnieje do jakiegoś brązu, np średniego, tak o 2-3 tony... Słyszłam, że szampony przeciwłupieżowe wypłukują farbę, więc kupiłam najpodrzędniejszy przeciwłupieżowy szampon z rzepy... Słyszałam też jednak, że Palette strasznie trudno usunąć...
Niestety nie mogę (i nie chcę) iśc do fryzjera na dekoloryzację ani tymbardziej sama tego robić w domu...
Powiedzcie, czy istnieje szansa, że kolor sam przybierze jaśniejszą barwę? Jak to jakoś przyśpieszyć?
Pierwsze zdjęcie to moje kłaki, zdjęcie Ashlee to kolor, który chciałabym miec
Jak chciałaś tak jasny kolor to po co kupowałaś ciemny brąz - i to jeszcze Palette, które zaiste usunąć jest sztuką
Szampony przeciwłupieżowe wypłukują trochę barwnik to fakt, ale nie sądzę, żebyś po tej farbie zeszła więcej niż 1 ton, góra 2 i to po jakimś dłuższym czasie.
Może poczytaj watki o kąpieli rozjaśniającej
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 11:28   #3
monique332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 15
Dot.: Masakra farbą Palette

Nie chciałam jasnego, taki miałam wcześniej i chciałam trochę przyciemnic, ale ze wyszły czarne... Bede zadowolona, jak zejde chociaż o 2 tony...
monique332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 11:38   #4
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Masakra farbą Palette

nie rozumiem czemu masakra i od razu wychodzi na obrażanie bardzo dobrej firmy
i nie rozumiem skąd ta panika, bo na pudełku N3 jest bardzo ciemny a co dopiero N2, więc jakbyś je chciała "trochę" przyciemnić to byś chyba nie kupowała aż takich ciemnych, nie rozumiem o czym Ty myślałaś wtedy

Mam nadzieję, że zaczęłaś liczyć czas od nałożenia farby na pierwszy kosmyk, bo ona już wtedy zaczyna działać

poza tym wydaje mi się, że szampony przeciwłupieżowe nic nie dadzą jeśli chcesz mieć rudawy kolor, jedynie dekoloryzacja by tu coś zdziałała

zajmij sie regeneracją włosów i za jakiś czas wybierz sie do fryzjera
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 11:42   #5
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Masakra farbą Palette

oj nie mówcie na palette że taka zła, wszytskie serie sie bardzo poprawiły w przeciągu 2 lat.

można wypłukać je jak każdą inną farbe, myj szamponem rumiankowym lub przeciwłupierzowym, albo zrób kąpiel rozjaśniajacą : rozjaśniacz + szampon i tak na 20 min. no potem nałozysz sobie farbe lub szampon w wybranym odcieniu i po problemie, swoją drogą, pomyśl, biorąc ciemny brąz nie przypuszczałaś że wyjdą ciemne?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 11:59   #6
monique332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 15
Dot.: Masakra farbą Palette

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
oj nie mówcie na palette że taka zła, wszytskie serie sie bardzo poprawiły w przeciągu 2 lat.

można wypłukać je jak każdą inną farbe, myj szamponem rumiankowym lub przeciwłupierzowym, albo zrób kąpiel rozjaśniajacą : rozjaśniacz + szampon i tak na 20 min. no potem nałozysz sobie farbe lub szampon w wybranym odcieniu i po problemie, swoją drogą, pomyśl, biorąc ciemny brąz nie przypuszczałaś że wyjdą ciemne?
Nie wiem czy taka świetna znów ta farba, bo jak piszą że ciemny brąz to powinien wyjśc ciemny brąz a nie CZARNY.
Chciałam włosy przyciemnić na glęboki, ciemny brąz, a nie zrobić sobie smołe na włosach, stąd moja złośc i niechęć do tej farby...
monique332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 12:04   #7
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Masakra farbą Palette

oj koleżanko chyba nie wiesz dokładnie tak samo jak większość osób jak ciemny brąz wygląda
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 12:16   #8
monique332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 15
Dot.: Masakra farbą Palette

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
oj koleżanko chyba nie wiesz dokładnie tak samo jak większość osób jak ciemny brąz wygląda
No myślę że nie jak czarny...
monique332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 12:18   #9
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Masakra farbą Palette

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
oj koleżanko chyba nie wiesz dokładnie tak samo jak większość osób jak ciemny brąz wygląda
Właśnie

Ciemny brąz jest praktycznie czarny z brązowym refleksem.
A jak chcesz mieć ciemnawy brąz - to farbuj średnim brązem.
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 12:22   #10
monique332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 15
Dot.: Masakra farbą Palette

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Pokaż wiadomość
Właśnie

Ciemny brąz jest praktycznie czarny z brązowym refleksem.
A jak chcesz mieć ciemnawy brąz - to farbuj średnim brązem.
No więc teraz to i tak już po ptokach więc jedyne co mi pozostaje to jakoś to wywabić.... Najpierw spróbuje z tym szamponem przeciwłupieżowym, jak to nic nie da to może tą kąpiel rozjaśniającą chociaż boję się wody utlenionej...
No ale trudno takie życie, człowiek się uczy na błedach....
monique332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 17:09   #11
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Masakra farbą Palette

Spróbuj wypłukiwaczem koloru, np. z elgon, w moim przypadku zadziałało całkiem ok https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...acz-koloru.htm
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 13:19   #12
sibilant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Masakra farbą Palette

No nieźle. Widzę, że nie tylko ja popełniłam ten błąd. Z rok temu (miałam ciemny blond) kupiłam Palette Deluxe jakiś kolor, hm, ciemny brąz to chyba był, zafarbowałam.
Wyszły czarne, ponad rok je rozjaśniałam robiąc pasemka. Niestety on tak szybko nie schodzi. ;/
sibilant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 17:02   #13
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Masakra farbą Palette

Niestety farby kłamią :/ Najlepiej wcześniej się poradzić albo poczytać nasze cudne forum. teraz to masz dwa wyjścia: myć włosy przeciwłupieżowym i uzbroić się w cierpliwość, albo rozjaśniać (albo pasemka albo całość, ale wtedy może wyjść rudy).
Włosy nie wyglądają poza tym źle, może zanim zaczniesz działać zastanów się czy ten kolor Ci może pasować?!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:16   #14
monique332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 15
Dot.: Masakra farbą Palette

Powiem wam, że po dwóch myciach szamponem przeciwłupieżowym jest trochę lepiej, farba schodzi, widzę to nawet po wodzie która jest lekko brudna po płukaniu włosów.
Jeśli za każdym razem będzie się zmywała to niedługo będzie git
Miałam co prawda wczoraj już w ręce rozjaśniacz, ale jakoś po namysle odłożyłam go na półkę I dobrze...
monique332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.