czerwone pasemka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-08, 20:12   #1
pannaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 4
GG do pannaxx

czerwone pasemka?


cześć, chciałabym się dowiedzieć jak mogć sama wykonać na czarnych (farbowanych) włosach czerwone pasemka. w salonie fryzjerskim sporo to kosztuje. Słyszałam o jakimś proszku. Gdzie mogę taki kupić? Ile on kosztuje? Jak mogę sama zrobić takie pasemka?
pannaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 08:51   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: czerwone pasemka?

czarny to trudny do ściągnięcia kolor [zawiera składnik/barwnik, którego nie ma żadna inna farba] .

wiem coś o tym. mi pomógł dekoloryzator do włosów Joanna. jest silniejszy, niż zagraniczne. jednak, jeśli nie masz mocnych włosów odradzałabym tę metodę.

a tak na marginesie: jaką masz długość włosów?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 15:36   #3
anna28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 57
Re: czerwone pasemka?

Witam,
Zgadzam się z Sarenką. Czarny, to fatalny kolor do odbarwiania. Ja także miałam najpierw zdekoloryzowane włosy dekoloryzatorem "Joanna" a potem, na te rozjaśnione pasma nakładałam "owoc granatu" - farbę "Londa". Robione to było w domu, ale przez profesjonalistkę. Nie ryzykowałabym sama.
Najpierw farbowała mi fryzjerka całą głowe na ciemny brąz (wychodzi prawie że czarny, tylko bez granatowych refleksów), po tygodniu robiła pasma (pasemka to to nie były, tylko pasma, kilka, szerokich, przy fryzurze na pazia - suuuuper efekt). Dekoloryzator trzymałam na włosach okolo 1/2 godziny, odbarwiły się na obrzydliwy rudy kolor. Na to położyła farbę na około 10 minut. Niestety kolor wymywał się dośc szybko (po dekoloryzacji to podobno norma) dla ożywienia pasm stosowałam potem szamponetki Palety kolor burgund.
Jednak jeśli nie masz wprawy z dekoloryzowaniem włosów, nie rób tego sama, bo możesz sobie zaszkodzić.
Pozdrówka
anna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 21:29   #4
pannaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 4
GG do pannaxx
Re: czerwone pasemka?

dzięki za porady, ale podejrzewam, że jednak się sama za to zabiorę. włosy mam krótkie (ścieniowane), ok 15 cm. jak znajde cos ciekawego to przyśle zdjęcie.
a nie słyszał nikt nic o tym magicznym proszku?
pannaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 21:31   #5
pannaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 4
GG do pannaxx
Re: czerwone pasemka?

dzięi za porady, i podejrzewam, że jednak zabiorę się za to sama. szkoda tylko że nikt nie słyszał nic o tym magicznym proszku, hehe. [img]icons/icon12.gif[/img] . aha, włosy mam krótkie (ścieniowane) ok. 15 cm, jak znajde jakieś zdjęcie to przyśle
pannaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 14:35   #6
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: czerwone pasemka?

oczywiście jest taki proszek musisz zainwestować około 40 zł w niego ale jest go b.dużo. Może jest w mniejszych opakowaniach ale tego nie wiem.
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.