Problem z samodzielnym farbowaniem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-24, 16:19   #1
olsonek
Raczkowanie
 
Avatar olsonek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 57

Problem z samodzielnym farbowaniem...


Witam wszystkie wizażanki, bardzo liczę na Waszą pomoc
Moje naturalne włosy ciemny, mysi blond farbuję u fryzjera na dość jasny blond (bez wcześniejszego rozjaśniania), jednak jest to spory wydatek, a ostatnio krucho u mnie z pieniędzmi... Mam za 2 tyg. wesele przyjaciółki i chciałam się zafarbować sama, nie bardzo jednak wiem, jaką farbą, a moim problemem jest to, że często nawet po fryzjerze miałam rude refleksy, które likwidował fioletowy szampon. Moja fryzjerka nie chciała mi sprzedać ani powiedzieć, jakim dokładnie odcieniem mi farbuje (pamiętam, że beżowym blondem, który był bardzo ładny, jednak szybko jaśniał) , a nie mogę sobie teraz pozwolić na profesjonalne farbowanie w salonie Chciałabym coś w podobnym odcieniu, jednak bez żółtych czy rudych refleksów, mogę wydać ok 30zł na farbę.
Kiedyś, jak chciałam w salonie przyciemnić się na popielaty blond podobny do moich naturalnych, fryzjerka powiedziała, że mi wyjdą zielone włosy, żebym szukała właśnie beżowych blondów.
Przepraszam za długi opis, pozdrawiam serdecznie i naprawdę liczę na pomoc
olsonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 20:10   #2
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Problem z samodzielnym farbowaniem...

Zapraszam do zapoznania sie z tym watkiem
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=554158
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.