Jak poprawić kolor ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 14:00   #1
Lilith_x
Przyczajenie
 
Avatar Lilith_x
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1

Jak poprawić kolor ?


Witam ,Byłam w sobotę u fryzjera ,lekko mówiąc spierdzieliła sprawę.
Miałam mieć beżowy ciemny blond ,a wyszedł wypłowiały. No i wczoraj umyłam głowę i bardziej się zmył. Teraz mam taki jasny rudawy brąz taki bez wyrazu, zmyty oraz końcówki zielonkawe,paskudnie to wygląda. I chcę zmienić na jakiś jasny matowy brąz lub średni,mam tylko farby te profesjonalne Majirel 6.1 ciemny popielaty blond , 7 - średni blond oraz innej firmy farbę 8.13 jasny bezowy blond oraz mam jakąś tam farbę z czerwienią którą wiem,że muszę odrobinę dodać aby zneutralizować tą zieleń ,ale z resztą nie wiem jak to i co nałożyć aby było dobrze. Nie chcę też mieć żadnej pomarańczowej ani złotej poświaty. Proszę o pomoc w miarę szybko ,jutro mam do pracy ,a dziś chce zrobić włosy żeby nie iść z tym czymś na głowie:/ mam jeszcze hurtownię otwartą niedaleko mnie fryzjerską (mieszkam za granicą) jesli będzie trzeba kupię potrzebne produkty,ale firma do 16 więc muszę się spieszyć ,dziękuję
Lilith_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 15:30   #2
kini697
Raczkowanie
 
Avatar kini697
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 68
Dot.: Jak poprawić kolor ?

Kochaniutka!!! biegnę z pomocą. Najszybszym sposobem( mojej koleżance to pomogło) kupić szamponetke , wiesz co to jest? jak nie to wpisz sobie to w goglach na grafice i wyjdzie. Powinna dać wybrany przez ciebie kolor. Widziałam ją miedzy innymi: w rossmanie , hipermarketach. Odezwij się po zabiegu! Powodzenia:cm ok:

Edytowane przez kini697
Czas edycji: 2012-03-12 o 15:31
kini697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 20:04   #3
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Jak poprawić kolor ?

Jeśli farbowałaś u fryzjerki i masz na głowie takie coś, to idź do niej i każ jej poprawić. Powinna to zrobić nieodpłatnie.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.