Jest ktos w stanie mi pomoc? Po zejsciu z czarnego koloru pasemkami, bede bardzo wdzi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-16, 13:38   #1
kladia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 35

Jest ktos w stanie mi pomoc? Po zejsciu z czarnego koloru pasemkami, bede bardzo wdzi


Witam, 2 miesiace temu postanowilam zrobic cos w koncu z moimi czarnymi wlosami i tak fryzjerka podobno bardzo dobra w miescie poradzila mi zejsc pasemkami, bo nie zniszcze mocno wlosow. Efekt: drobne czarne pasemka i wlosy hmm fajne, taki chocby sredni brazi-na pewno widac bylo efekt, po miesiacu udalam sie znowu do nie-powiedziala, ze wlosy juz sa fajne, ze nalozymy piaskowy blond-jednak okazal sie on jak dla mnie za ciemny, mam teraz te wlosy jakby takie brazowo-rudawe z czarnymi pasemkami. za miesiac mamy rozjasniac te pasemka i znow nakladac farbe.. zastanawiam sie czyw arto-czy umialabym sobie jakos poradzic sama z tymi wlosami? 200 zl miesiecznie mnie zrujnuje.. chcialabym uzyskac tak bardzo jasny brazik oraz pozbyc sie tych czarnych pasemek. czytalam o kapielach rozjasniajacyh tylko nie wiem jak to nalozyc oraz jaka farbe potem, zeby wyszedl fajny kolor - obecnie odrosty mam troche jasniejsze od reszty..
bede wdzieczna za pomoc, dziekuje!!
kladia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 15:17   #2
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Jest ktos w stanie mi pomoc? Po zejsciu z czarnego koloru pasemkami, bede bardz

Cytat:
Napisane przez kladia007 Pokaż wiadomość
Witam, 2 miesiace temu postanowilam zrobic cos w koncu z moimi czarnymi wlosami i tak fryzjerka podobno bardzo dobra w miescie poradzila mi zejsc pasemkami, bo nie zniszcze mocno wlosow. Efekt: drobne czarne pasemka i wlosy hmm fajne, taki chocby sredni brazi-na pewno widac bylo efekt, po miesiacu udalam sie znowu do nie-powiedziala, ze wlosy juz sa fajne, ze nalozymy piaskowy blond-jednak okazal sie on jak dla mnie za ciemny, mam teraz te wlosy jakby takie brazowo-rudawe z czarnymi pasemkami. za miesiac mamy rozjasniac te pasemka i znow nakladac farbe.. zastanawiam sie czyw arto-czy umialabym sobie jakos poradzic sama z tymi wlosami? 200 zl miesiecznie mnie zrujnuje.. chcialabym uzyskac tak bardzo jasny brazik oraz pozbyc sie tych czarnych pasemek. czytalam o kapielach rozjasniajacyh tylko nie wiem jak to nalozyc oraz jaka farbe potem, zeby wyszedl fajny kolor - obecnie odrosty mam troche jasniejsze od reszty..
bede wdzieczna za pomoc, dziekuje!!
Spróbuj dekoloryzacji - nie mylić z rozjaśnianiem!
Nie niszczy włosów tak jak rozjaśniacz, a zdejmuje sztuczny pigment.
http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...loryzacja.html tu masz co nieco o tym temacie.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662 tu coś o kąpielach rozjaśniających.
A jak zejdziesz ze zbyt ciemnego koloru, celuj w farbę jaśniejszą niż docelowa, np. zamiast jasnego brązu nałóż średni blond. Zawsze w razie co można to delikatnie przyciemnić, rozjaśnić jest gorzej.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.