brązowych na blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-01, 18:33   #1
paulkmacka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Cool

brązowych na blond


Hey jestem naturalnie szatynką.Teraz włosy mam przefarbowane na jasny blond.Jestem ciekawa czy pasowałby mi blond?Myślałam użyć farby garnier color naturals 8 jasny blond lub nieco jaśniejszy.Ale boję się ryzykować czy wyjdzie mi ładny kolor czy jakieś rude coś.Dodam ,że za tydzień mam wesele i nie chce wyglądać jak potwór Proszę o radę
paulkmacka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 22:39   #2
Pauluskowate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 11
Dot.: brązowych na blond

wrzuć jakąś fotęi, ciężko jest doradzić na podstawie opisu


określ w jakiej tonacji jest Twoj blond:tonacja ciepła złotawa, czy zimna platyna....jaki kolor oczu posiadasz, jaka jest Twoja cera... dzieki tym odpowiedziom łatwiej będzie cos zasugerować

jeżeli jestes jasna blondynka farba na poziomie 8 nie wyjdzie Ci ruda na pewno będzie taka jak na przedstawionym rysunku(pod warunkiem ze Twoje włoski nie sa na poziomie 6 bądź 5, wówczas zastanowiłabym sie nad koloryzacja )
Pauluskowate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 22:56   #3
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: brązowych na blond

Cytat:
Napisane przez paulkmacka20 Pokaż wiadomość
Hey jestem naturalnie szatynką.Teraz włosy mam przefarbowane na jasny blond.Jestem ciekawa czy pasowałby mi blond?Myślałam użyć farby garnier color naturals 8 jasny blond lub nieco jaśniejszy.Ale boję się ryzykować czy wyjdzie mi ładny kolor czy jakieś rude coś.Dodam ,że za tydzień mam wesele i nie chce wyglądać jak potwór Proszę o radę

Fajnie by było gdybyś wstawiła jakąś fotkę aktualnego koloru, wtedy można coś dobrać. Garnier Color Naturals nr 8 to taki naturalny odcień blondu. Nie wiem jak bardzo masz jasne te włosy, ale ogólnie ciężko jest przejsc z bardzo jasnego blondu na ciemniejszy, ponieważ częste rozjaśnianie powoduje zanikanie pigmentu włosa, przez co farba nie ma się czego chwycić. Jesli natomiast ten blond jaki masz teraz jest cieplejszy bedzie Ci łatwiej go przyciemnić, bo farba go chwyci.

Proponuję Ci użyć farby LOREAL INOA. W załączniku wysyłam Ci paletę kolorystyczną tej farby. Kolory wychodzą piękne, włosy są lśniące. Cenowo sa dość drogie... Jeśli nie chcesz sie kosztować możesz użyc którejs z farb LOREAL EXCELLENCE. Proponuję Ci np. nr 10-jasny blond naturalny.
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 22:57   #4
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: brązowych na blond

a oto załączmiki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paleta-Loreal-Luo-Color-3.jpg (84,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loreal-excellence-creme-10.jpg (19,3 KB, 8 załadowań)
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.