Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-15, 21:23   #1321
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez filodi27 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was już próbowała mikrodermabrazji? Słyszałam o tym zabiegu już kilkakrotnie, jednak trochę się obawiam, bo mam dość delikatną cere i nie chciałabym zbyt mocnych zabiegów. Z góry dziekuje za pomoc
Polecam wybranie się do wykwalifikowanego specjalisty, aby po zdiagnozowaniu i zbadaniu stanu Twojej cery ocenił czy zabieg mikrodermabrazji jest odpowiedni dla Twojej skóry
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 08:31   #1322
filodi27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Polecam wybranie się do wykwalifikowanego specjalisty, aby po zdiagnozowaniu i zbadaniu stanu Twojej cery ocenił czy zabieg mikrodermabrazji jest odpowiedni dla Twojej skóry
Masz rację, tak zrobie. Specjalista na żywo najlepiej będzie w stanie ocenić stan mojej cery i jaki zabieg będzie najlepszy. Pozdrawiam
filodi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 00:17   #1323
shouldistayorshouldigo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Czy ktoś może polecić urządzenie do wykonywania peelingu kawitacyjnego w domu? Widziałam kilka stron dalej podobne pytania bez odpowiedzi, może ktoś podzieli się jednak wiedzą ?

Poza tym- szukam fajnej kosmetyczki w Warszawie, chodzi generalnie o kogoś kto potrafi zbadać skórę i doradzić rodzaj zabiegów, które mogą coś poprawić- czy jest osobny wątek na ten temat? (o ile da się w ogóle uzyskać odpowiedź na takie pytanie nie dostając reklam/spamu od salonów
shouldistayorshouldigo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 05:48   #1324
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Ostatnio testuję urządzenia marki Beautifly, ale używałam dopiero dwa razy, więc ciężko mi ocenić efekty.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 13:46   #1325
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Zabiegi oczyszczające przy użyciu peelingu kawitacyjnego, działają bardzo delikatnie i powierzchownie- najlepiej sprawdza się w przypadku cer wrażliwych. Po lecie warto wykonac zabieg Geneo+ który dodatkowo zadziała odżywczo na skórę, nawilży naskórek oraz pobudzi krążenie.
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 18:50   #1326
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

odświeżam wątek
chciałabym zapytać czym różnią się urządzenia do kawitacji za ok 150 zł z allegro od tych za 400zł i więcej (firmy Yonell czy Syis)? mam na mysli te do użytku domowego

próbowałam porównać parametry, programy, moc, ale są tak różnie opisane, tzn wartości są tak różne, ze zupełnie nie wiem jak to traktować
tu np. moc jest 1,5W a napięcie 220/240V
https://syis.pl/urzadzenie-dermo-lif...kosmetyki.html
a tu są dwie wartości mocy, a napięcie (wyjściowe ?)jest diametralnie inne bo 5V
https://allegro.pl/oferta/6w1-peelin...ems-7245535797

pomóżcie, bo zupełnie nie wiem jaki parametr jest istotny z punktu widzenia użytkownika
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 09:54   #1327
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
odświeżam wątek
chciałabym zapytać czym różnią się urządzenia do kawitacji za ok 150 zł z allegro od tych za 400zł i więcej (firmy Yonell czy Syis)? mam na mysli te do użytku domowego

próbowałam porównać parametry, programy, moc, ale są tak różnie opisane, tzn wartości są tak różne, ze zupełnie nie wiem jak to traktować
tu np. moc jest 1,5W a napięcie 220/240V
https://syis.pl/urzadzenie-dermo-lif...kosmetyki.html
a tu są dwie wartości mocy, a napięcie (wyjściowe ?)jest diametralnie inne bo 5V
https://allegro.pl/oferta/6w1-peelin...ems-7245535797

pomóżcie, bo zupełnie nie wiem jaki parametr jest istotny z punktu widzenia użytkownika

Niedawno przekopałam się przez ten temat. Znalazłam stary filmik Niessiax o kawitacji i podobno nie różnią się niczym. Firmą, ceną, opakowaniem. Podobno cudów tu nie ma.

Kupiłam taki sprzęt: https://allegro.pl/oferta/peeling-ka...lon-6168408168 i działa dobrze Miałam kawitację w salonie i wrażenie było identyczne.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-18, 11:45   #1328
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dziekuje Ci bardzo a zabieg robisz z woda czy kupujesz jakis specjalny zel?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 11:46   #1329
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci bardzo a zabieg robisz z woda czy kupujesz jakis specjalny zel?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Woda termalną
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 12:02   #1330
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Woda termalną
dziekuje Ci za pomoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 12:52   #1331
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziekuje Ci za pomoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie ma sprawy
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-24, 06:47   #1332
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Ja ostatnio miałam robiony peeling kawitacyjny jesienią i chcialabym się wybrać teraz, co by odświeżyc trochę twarz na wiosnę .
Problem w tym , że dwa dni po tym zabiegu cała twarz i dekolt miałam jak tarka i spuchła mi okolica oczu pomijając fakt , że kiedy "uczulenie" zeszło miałam delikatna i gładka twarz. Nie wiem czy ryzykować ponownie, może moja skóra tym razem tak nie zareaguje. Kosmetyczka proponuje , żeby zrobić ten zabieg na innym produkcie ...myślicie , ze to dobry pomysł ? Co robić z tak wrażliwa cerą ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 07:28   #1333
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Ja ostatnio miałam robiony peeling kawitacyjny jesienią i chcialabym się wybrać teraz, co by odświeżyc trochę twarz na wiosnę .
Problem w tym , że dwa dni po tym zabiegu cała twarz i dekolt miałam jak tarka i spuchła mi okolica oczu pomijając fakt , że kiedy "uczulenie" zeszło miałam delikatna i gładka twarz. Nie wiem czy ryzykować ponownie, może moja skóra tym razem tak nie zareaguje. Kosmetyczka proponuje , żeby zrobić ten zabieg na innym produkcie ...myślicie , ze to dobry pomysł ? Co robić z tak wrażliwa cerą ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

hmmm pierwszy raz słyszę o takiej reakcji na peeling. Tylko czy to była reakcja na peeling czy raczej na to co potem było nałożone na buzie ?. Bo sam peeling wykonuje się na soli fizjologicznej a to raczej nie uczula
Może opiszesz jak przebiegał ten zabieg u ciebie?wtedy łatwiej będzie coś doradzić.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 10:30   #1334
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Ja już nie pamiętam . Możliwe , że miałam położona jakaś ampułkę po tym peelengu. Ciężko powiedzieć , bo miałam zmywany makijaż , później maska chyba rozpulchniająca. Na koniec były algi. Nie powiem jakie kosmetyki , bo nawet nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 10:37   #1335
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

hmmm nie rozumiem tego zabiegu, przed peelingiem kawitacyjnym, nie robi się maski rozpulchniającej, może dlatego potem były problemy.
Maskę rozpulchniającą stosuje się przed oczyszczaniem manualnym, potem dezynfekcja, darsonwal najlepiej, maska kremowa typowo ściągająca pory, może być potem ampułka wklepana, wmasowana, albo sonoforezą wprowadzona i na koniec maską algowa i oczywiście krem.
Poszukałabym innej kosmetyczki na twoim miejscu. .





Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Ja już nie pamiętam . Możliwe , że miałam położona jakaś ampułkę po tym peelengu. Ciężko powiedzieć , bo miałam zmywany makijaż , później maska chyba rozpulchniająca. Na koniec były algi. Nie powiem jakie kosmetyki , bo nawet nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 13:40   #1336
myslnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Powiem Wam szczerze, że peeling kawitacyjny (sprzęt) gabinetowy i ten do kupienia w sieci (mobilny, miniaturowy) pod względem parametrów niewiele się różni. A co za tym idzie...pod względem efektów również.
Ogólnie częstotliwość drgań od 22-28 kHz to stadardowy zakres dla profesjonalnej aparatury i tej dostępnej w sieci.
Jeżeli macie wybór kupcie urządzenie, które będzie mieć częstotlwiość blizszą tej dolnej granicy czyli 22-25 kHz. Im mniejsza czestotliwość tym lepsza przenikalnośc fali- ale to jest ważne dla sonoforezy

Efekty są takie same...a cena już nie Nie chodzi o sprzęt, a raczej technikę i rozumienie zasady działania. Każda z Was może wykonać go dokładnie i efekt będzie nieco lepszy jak poćwiczycie
Najlepsze rezultaty są po serii oczywiście
Wszystko opisałam tutaj, mam nadzieje, ze Wam się przyda

Peeling kawitacyjny w domu. Jak używać, aby osiągnąć najlepsze rezultaty, jak często można go stosować, czy trzeba używać specjalnych produktów?
xxx

Peeling kawitacyjny w domu. Zasada działania, korzyści z zabiegu, komu najlepiej się sprawdzi?
xxx
__________________
www.holicos.pl
- holistyczne podejście do pielęgnacji

moje miejsce w sieci- blog powstał z pasji do kosmetologii.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-05-03 o 14:03 Powód: Reklama bloga.
myslnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 15:49   #1337
gosh85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 84
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Witam. Potrzebuję pomocy. Kupiłem peeling kawitacyjny przenośny BN-202 i wydaję mi się, że jest ze zwrotu lub naprawy. Czy ktoś posiada taki model i może mi powiedzieć, czy miał plombę przyklejoną z boku urządzenia i czy na wyświetlaczu była zabezpieczony jakaś naklejką ochronną. Czy to tylko niska jakość wykonani, bo na wyświetlaczu mojego peelingu jest mnóstwo rys, również na przyciskach z boku peelingu.
gosh85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 03:06   #1338
paumaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 3
Dot.: Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Cytat:
Napisane przez joannea Pokaż wiadomość
ostatnio pani w gabinecie kosmetycznym w Łodzi tłumaczyła mi, że jest to metoda przeznaczona dla kobiet, których skóra nie moze byc oczyszczana normalnie (manulanie), bo jest zbyt silnie reaguje na ból i jest zbyt wrażliwa.
Dawno się słyszałam takiej bzdury😂😂😂😂
paumaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 10:37   #1339
myslnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez gosh85 Pokaż wiadomość
Witam. Potrzebuję pomocy. Kupiłem peeling kawitacyjny przenośny BN-202 i wydaję mi się, że jest ze zwrotu lub naprawy. Czy ktoś posiada taki model i może mi powiedzieć, czy miał plombę przyklejoną z boku urządzenia i czy na wyświetlaczu była zabezpieczony jakaś naklejką ochronną. Czy to tylko niska jakość wykonani, bo na wyświetlaczu mojego peelingu jest mnóstwo rys, również na przyciskach z boku peelingu.
Z tego co piszesz wygląda jak używany. Po prostu napisz do sprzedawcy, zapytaj o zwrot.
To jest bardzo, bardzo popularny model. Ja swój kupilam na allegro, zepsuł się po jakimś czasie- skorzystałam z 2 letniej gwarancji. Został mi wysłany nowy
__________________
www.holicos.pl
- holistyczne podejście do pielęgnacji

moje miejsce w sieci- blog powstał z pasji do kosmetologii.
myslnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-15, 15:43   #1340
ankakocanka
Raczkowanie
 
Avatar ankakocanka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 94
Dot.: Re: Peeling kawitacyjny :-)

ja się noszę z tym kawitacyjnym, ma ktoś do polecenia coś w okolicy Poznania albo Torunia?
ankakocanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 18:28   #1341
amatorka_slodkich_jablek
Przyczajenie
 
Avatar amatorka_slodkich_jablek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

cześć dziewczyny,

mam do was pytanie typu "co jest lepsze" do domowego stosowania. Znalazłam w sieci informację o dwóch urządzeniach, ale nie wiem tak naprawdę czym się różnią poza wyglądem i ceną, i które z nich jest lepsze.

Urządzenie pierwsze
Urządzenie drugie
Macie jakieś doświadczenia z tego typu urządzeniami? Które bardziej nadaje się do domowego użytku? A może całkowicie odradzacie samodzielne stosowanie takich rzeczy?
amatorka_slodkich_jablek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.