Kobieta zadbana. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-20, 22:06   #271
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Tygrysiak Pokaż wiadomość
a ja dosyć lubię lakiery sephory, przede wszystkim za to że jest duzy wybór, nie są drogie i mają niewielkie buteleczki, co jest dla mnie dodatkową zaletą bo nie maluję paznokci często i szybko nudzę się kolorami. Szkoda mi kupować iluśtam lakierów po jakichś zabójczych kwotach i wyrzucać połowę. Może nie są jakiejś super jakości, dlatego zawsze uważam czy paznokcie wyglądają ok i czy nigdzie lakier nie odprysnął.
U mnie sa na czarnej liscie - mialam brazowy i trwal moze pol dnia? A tak czesto to ja bede poprawiac paznokci.

znalazlam ten bezbarwny, ktory mam teraz - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ci.html&next=1 no widze, ze super recenzje, calkowicie sie z nimi nie utazsamiam.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 22:07   #272
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A ten Seche Vite drogi jest? I przede wszystkim - testowany na zwierzętach czy nie?



Raczej drogi,ja mój zamawiałam ze Stanów,bo w Polsce jest trudno dostępny(najlepiej go kupować online).Kosztował ok.40 zł.
Z tego co wiem, to nie jest testowany.


Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
I kiedy się taki top nakłada? Jak paznokcie są już suche, tak?


Seche się akuart nakłada na mokre paznokcie.
Jest wiele innych topów,również tańszych.Musiałabyś poszukać w KWC.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 22:27   #273
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Raczej drogi,ja mój zamawiałam ze Stanów,bo w Polsce jest trudno dostępny(najlepiej go kupować online).Kosztował ok.40 zł.
Z tego co wiem, to nie jest testowany.

Seche się akuart nakłada na mokre paznokcie.
Jest wiele innych topów,również tańszych.Musiałabyś poszukać w KWC.
Dziękuję Poszukam
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 22:38   #274
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość

Ja mam już prawie 200 buteleczek.
o jaaaa.... szaleństwo ja się ostatnio ograniczam, bo mam kilkanaście lakierów, które kupiłam i czekają na swój dzień jeszcze nawet nie wypróbowane. Poza tym kolory, których raz użyłam i mi nie podpasowały oddałam ostatnio przyjaciółce wiec kolekcja się skurczyła. Ale kocham pomalowane paznokcie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 23:20   #275
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: zawsze zadbana

Ja też kocham lakiery A skoro się już taki temat wywiązał to pokaże Wam moje dzisiejsze pazurki.Wiem, wiem moje skórki wołają o pomstę do nieba, ale nie ma na nie mocnych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazuty.jpg (48,7 KB, 331 załadowań)
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 23:44   #276
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
o jaaaa.... szaleństwo ja się ostatnio ograniczam, bo mam kilkanaście lakierów, które kupiłam i czekają na swój dzień jeszcze nawet nie wypróbowane. Poza tym kolory, których raz użyłam i mi nie podpasowały oddałam ostatnio przyjaciółce wiec kolekcja się skurczyła. Ale kocham pomalowane paznokcie


Nie martw się,ja mam wiele lakierów,których jeszcze nigdy nie używałam.
Ale przyznam,że czuję już przesyt,mam chyba wszystkie kolory.
Zaczynam się ograniczać,bo to co już posiadam, chyba nie zużyję do końca życia.

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć,że nie zawsze droższe znaczy lepsze. Mam sporo tych -niby świetnych- marek jak OPI,China Glaze,Orly,itd. i wszystko zależy od koloru.Niektóre naprawdę dobre,inne przeciętne.
Choć z ręką na sercu , muszę przyznać ,że ostatnio kupiłam pierwszy lakier Essie i po prostu umarłam z zachwytu.Trzymał mi się prawie 2 tygodnie jako mani.
A nie oszczędzam moich dłoni.Ciekawa jestem , czy inne kolory również mają taką genialną trwałość.
__________________





Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2011-08-20 o 23:48
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 23:50   #277
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Nie martw się,ja mam wiele lakierów,których jeszcze nigdy nie używałam.
ja mam tak z ubraniami, niektóre bluzki kupiłam kilka miesięcy temu, a do tej pory leżą w szafie z metką
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 23:54   #278
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja mam tak z ubraniami, niektóre bluzki kupiłam kilka miesięcy temu, a do tej pory leżą w szafie z metką


O,z ubraniami też tak mam,z butami,torebkami,kosmetyk ami.
Tragedia,jednym słowem.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 07:17   #279
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A w CCC to ja nie bywam akurat. Nigdy nie widziałam tam ani jednej pary butów, które by mi się spodobały, więc przestałam tam chodzić
No tak czy inaczej - ja u siebie w okolicy nie widziałam butów, które pasowałyby na masywną łydkę. Ale może źle szukałam
Ja mam jedne jedyne kozaki od nich (ale wiem, że pasują też inne, wiadomo, że większość to cerata, ale na skórzane też można trafić) czarne kozaki do kolan, bez żadnych ozdobników, 11 cm obcas, 2 cm platforma, wygodne i ładne, dlatego czasami warto iść tam gdzie nie chodzimy ponieważ "..."
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 10:29   #280
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
Ja mam jedne jedyne kozaki od nich (ale wiem, że pasują też inne, wiadomo, że większość to cerata, ale na skórzane też można trafić) czarne kozaki do kolan, bez żadnych ozdobników, 11 cm obcas, 2 cm platforma, wygodne i ładne, dlatego czasami warto iść tam gdzie nie chodzimy ponieważ "..."
No akurat skórzane mnie nie interesują, bo jestem ideologiczną wegetarianką.

A w CCC to nigdy nie znalazłam niczego, co by mnie zainteresowało, więc już do tego sklepu nie chodzę. Zresztą teraz to w ogóle sklepy obuwnicze nie są mi potrzebne, bo chodzę w glanach.
Za to chodziłam trochę z mamą po okolicznych sklepach obuwniczych i naprawdę, mało było butów, które by pasowały na kogoś z masywniejszą łydką. Ale może to tylko tak w okolicznych sklepach było (albo w ogóle po prostu część obuwia się wcześniej wysprzedała).

Ale dobrze wiedzieć, że w końcu są robione buty na kogoś, kto ma masywniejszą łydkę
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 10:34   #281
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: zawsze zadbana

To istnieją nieskórzane glany?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 10:35   #282
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
To istnieją nieskórzane glany?
Oczywiście, że tak Mam takie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 10:38   #283
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: zawsze zadbana

Jasne, że są. Moja siostra ma czerwone ze skaju czy czegoś
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 10:40   #284
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
Jasne, że są. Moja siostra ma czerwone ze skaju czy czegoś
A jakiej firmy są jej glany?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 10:58   #285
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A jakiej firmy są jej glany?
siostry teraz nie ma , to i glanów nie ma Ale zdaje mi się, że żadna z tych firm 'przodujących' . Dam Ci znać we wtorek, jak siostrzyczka wróci.
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 13:24   #286
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
siostry teraz nie ma , to i glanów nie ma Ale zdaje mi się, że żadna z tych firm 'przodujących' . Dam Ci znać we wtorek, jak siostrzyczka wróci.
Dziękuję
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 21:05   #287
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: zawsze zadbana

Wkraczam we watek, wiec sorrki za duzo odpowiedzi zacytowanych

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
co mnie najbardziej męczy w tym całym dbaniu o siebie - brak snu (...) trakcie roku akademickiego nie mam szans spać dłużej niż 5 godzin, często 4..
SZOK! Co tez sie tam wyprawia lub czego uczy,ze tylko tyle snu? Chyba nigdy w zyciu nie spalam tylko 4 godzin..

Cytat:
Napisane przez faria Pokaż wiadomość
Zgadzam się! Jestem na utrzymaniu rodziców i same leki od dermatologa to co miesiąc wydatek >100 zł. Do tego kosmetyki, które do mojej cery muszę kupować w aptece czyli droższe od tych drogeryjnych, ubrania, kolorówka...
Wypowiem sie na temat kosmetykow i np zeli do mycia twarzy- przeciez jak kupisz podklad,( chocby taki Maybelline za 25 zl),to to jest wydatek ale starczy Ci na 2-3 miesiace. Nie musisz tego ciagle dokupywac...
Tusz moze byc jeszcze dluzej niz 3 mc-e. Zeld o mycia twarzy jest zwykle mocno skoncentrowany, wiec tez na conajmniej 2 miesiace bedzie mozna korzystac. Nie rozumiem wymowek,ze ksometyki sa za drogie Nie sa, a poza tym starczaja na pare miesiecy, wiec i tak sie oplaca...

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
ja znam jedną, naprawdę sympatyczna dziewczyna, ale jak buty zdjęła... o matko :/


Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
to podziwiam mi wyszykowanie się zajmuje 1,15. Makijaż, śniadanie, zęby, ubranie się,prostowanie włosów.
Mam nadzieje,ze tylko zapomnialas wspomniec o prysznicu


Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
niemożliwe
po prostu po pomalowaniu za szybko robisz coś rękami, nie dajesz lakierowi zaschnąć. Albo nakładasz za grubą warstwę. Lepiej pomalować dwa razy cieńszą warstwą niż raz grubą. A malowanie paznokci wcale nie jest trudne
Ja nakladam gruba warstwe i siedzie 10 minut przegladajac cos w necie. Zawsze dziala


Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
zapewne
Mnie smuci widok zaniedbanych kobiet, dzisiaj np. poszłam do sklepu, a tak panie w dżinsach z wylewającymi się boczkami, starymi, spranymi z bieli do szarości, podciągniętymi pod szyję stanikami.. w japonkach i antywgałtkach, z tłustymi włosami, nieogolonymi pachami, obdrapanym lakierem, już nie mówię o szczegółach jak niewyregulowane brwi czy te cudowne pasemka i balejaże z odrostami na niekształtnej fryzurze albo o zaniedbanych piętach.. a później się taka dziwi, że mąż zdradza i woli młodszą..
To niesprawiedliwe, bo nawet mlodsze kobiety nie dbaja o siebie. A jak sie nie dba od mlodosci nie zacznie sie dbac. Chyba,ze maz rzuci, to trzeba sobie kogos znalezc, moze wtedy cos nie cos?

Cytat:
Napisane przez parapluie89 Pokaż wiadomość
Kobieta zadbana to przede wszystkim kobieta schludna, czyli:
-
- dbająca o higienę intymną, zwłaszcza w ,,te dni" - naprawdę, miałam styczność z ,,odpicowanymi" przypadki, które nie zmieniały podpaski ani razu w ciągu dnia
Jak zwykle nie rozumiem, jak ludzie w ogole o takim czyms wiedza??

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak wy umiecie umalować prawą rękę, naprawdę podziwiam.
Tak samo malowanie rzes trzymajac tusz w lewej rece- po prostu wprawa.


A ode mnie - codzien prysznic, zeby, mycie i odzywianie wlosow, maska 2 razy w tyg. Mycie buzi zelem, peeling 3 razy w tyg, krem na dzien i na noc.
Makijaz - oczu tylko, czasem roz lub puder.
Ostatnio zakochalam sie w krotkich paznokciach w kolorze ciemnego wina
Jedyna moja wada jest nie balsamowanie sie- nie chce mi sie i juz Ale za to jestem czysta
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 21:15   #288
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Wypowiem sie na temat kosmetykow i np zeli do mycia twarzy- przeciez jak kupisz podklad,( chocby taki Maybelline za 25 zl),to to jest wydatek ale starczy Ci na 2-3 miesiace. Nie musisz tego ciagle dokupywac...
Tusz moze byc jeszcze dluzej niz 3 mc-e. Zeld o mycia twarzy jest zwykle mocno skoncentrowany, wiec tez na conajmniej 2 miesiace bedzie mozna korzystac. Nie rozumiem wymowek,ze ksometyki sa za drogie Nie sa, a poza tym starczaja na pare miesiecy, wiec i tak sie oplaca...
dokładnie. ja używam podkładu za 50zł, ale co z tego skoro wystarcza mi na pół roku (serio) więc miesięczny koszt wynosi mniej niż 10zł żadne pieniądze. Tusz do rzęs to samo.
Kosmetyki do pielęgnacji - żel do mycia twarzy z problemami np. Cetaphil kosztuje wprawdzie około 40-50zł, ale też jest cholernie wydajny. Za to leki od dermatologa to rzeczywiście co innego, bo zazwyczaj są drogie i w 100zł mało która kuracja się mieści (ale to też różnie bywa).

Ogólnie jeśli chodzi o twarz - ja nie oszczędzam.
Mogę sobie kupić tani balsam do ciała albo jakiś tam żel pod prysznic za 5zł.
Ale twarz i włosy - na nie niczego nie żałuję.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 21:26   #289
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
No akurat skórzane mnie nie interesują, bo jestem ideologiczną wegetarianką.
to chyba sie juz weganizm nazywa. Spotkalam sie z tym nurtem.

Ja dokladnie drugi biegun - skorzane mam i szpilki i buty sportowe, a obiad bez miesa, to nie obiad.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 21:34   #290
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
to chyba sie juz weganizm nazywa.
Nie Weganizm ideologiczny polega na zrezygnowaniu ze wszelkich surowców pochodzenia zwierzęcego (mięsa i skóry naturalnej, ale także jajek, mleka, lanoliny, owczej wełny itd.), a wegetarianizm ideologiczny polega na zrezygnowaniu tylko z surowców zwierzęcych (tj. takich, które można pozyskać tylko po zabiciu zwierzęcia), czyli mięsa i skóry naturalnej. Wegetarianie dopuszczają spożywanie jajek, mleka itd. oraz noszenie ubrań z np. owczej wełny, bo podczas pozyskiwania tych surowców, zwierzęta nie są zabijane.
Ja jestem wegetarianką ideologiczną

PS Oczywiście sprawę trochę uprościłam. Wiadomo, że poza mięsem i skórą naturalną są jeszcze produkty takie jak żelatyna, podpuszka zwierzęca itd., których też wegetarianie nie jedzą.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 21:43   #291
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
PS Oczywiście sprawę trochę uprościłam. Wiadomo, że poza mięsem i skórą naturalną są jeszcze produkty takie jak żelatyna, podpuszka zwierzęca itd., których też wegetarianie nie jedzą.
Zelatyne to i ja nie jadam - zadnych tam galaretek czy nawet "owocowych" jogurtow bakoma zageszczanych tym cudem. Takze cos nas laczy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 21:56   #292
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość



SZOK! Co tez sie tam wyprawia lub czego uczy,ze tylko tyle snu? Chyba nigdy w zyciu nie spalam tylko 4 godzin..
a u mnie to niestety norma, w weekend sobie odbijam. Ale takie odbijanie też niezbyt dobrze wpływa na organizm



Cytat:
Wypowiem sie na temat kosmetykow i np zeli do mycia twarzy- przeciez jak kupisz podklad,( chocby taki Maybelline za 25 zl),to to jest wydatek ale starczy Ci na 2-3 miesiace. Nie musisz tego ciagle dokupywac...
Tusz moze byc jeszcze dluzej niz 3 mc-e. Zeld o mycia twarzy jest zwykle mocno skoncentrowany, wiec tez na conajmniej 2 miesiace bedzie mozna korzystac. Nie rozumiem wymowek,ze ksometyki sa za drogie Nie sa, a poza tym starczaja na pare miesiecy, wiec i tak sie oplaca...
dokładnie, jeśli chodzi o kolorówkę, to mi większość starcza na parę miesięcy.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 22:28   #293
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
to chyba sie juz weganizm nazywa. Spotkalam sie z tym nurtem.

Ja dokladnie drugi biegun - skorzane mam i szpilki i buty sportowe, a obiad bez miesa, to nie obiad.
Ja tak samo - moze nie wszystkie buty mam skorzane, bo jednak osobe uczaca sie nie stac, zeby wszystko miec drogie, ale obuwie sportowe, baleriny i buty zimowe mam ze skory. A mieso jem, bo lubie i mam tendencje do niskiego poziomu hemoglobiny.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 22:38   #294
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: zawsze zadbana

Ja też uważam, że na kosmetykach do twarzy nie powinno się oszczędzać, co innego jakieś żele pod prysznic, kremy do stóp, rąk, balsamy do ciała. Jasne są tanie perełki kosmetyczne również do twarzy. Zresztą, jak już dziewczyny napisały -podkład starcza na 2-6miesięcy(zależy jaki), tusz na 2miesiące, a mnie żel do twarzy starcza na 3. Używam Biodermy za 40zl, czyli miesięcznie mnie to wynosi 13zł.
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 22:43   #295
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: zawsze zadbana

ja kiedyś zaszalałam i kupiłam krem Mineral Flowers w Sephorze bodajże za 79zł, no ale mam go już chyba 8 miesiąc, a używam codziennie rano. Tubka niby średniej wielkości, ale wydajny baaardzo. No i skład rewelacja. Szkoda, że przestali je już produkować :/
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 22:56   #296
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Zelatyne to i ja nie jadam - zadnych tam galaretek czy nawet "owocowych" jogurtow bakoma zageszczanych tym cudem. Takze cos nas laczy.
Fajnie

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
A mieso jem, bo lubie i mam tendencje do niskiego poziomu hemoglobiny.
Z tego, co wiem to dobrze skomponowana dieta wegetariańska nie przyczynia się do zbyt niskiego stanu hemoglobiny.

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że na kosmetykach do twarzy nie powinno się oszczędzać, co innego jakieś żele pod prysznic, kremy do stóp, rąk, balsamy do ciała. Jasne są tanie perełki kosmetyczne również do twarzy. Zresztą, jak już dziewczyny napisały -podkład starcza na 2-6miesięcy(zależy jaki), tusz na 2miesiące, a mnie żel do twarzy starcza na 3. Używam Biodermy za 40zl, czyli miesięcznie mnie to wynosi 13zł.
Moim zdaniem to nie kwestia ceny, ale właśnie jakości produktu.
No i wiadomo, że jedna osoba może używać byle jakiego żelu pod prysznic i będzie dobrze, a druga osoba będzie miała problemy ze skórą po różnych popularnych żelach.
Także według mnie nie powinno się oszczędzać na tym, co jest dla nas naprawdę ważne. Jak ktoś musi mieć drogi żel pod prysznic, bo tylko po takim nie ma wyprysków, to nie powinien oszczędzać na tym żelu itd.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 23:04   #297
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: zawsze zadbana

Chatul jasne, masz rację Źle się wyraziłam-chodziło mi o to, że na pewnych rzeczach nie powinno się oszczędzać.
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 06:08   #298
faria
Raczkowanie
 
Avatar faria
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
A ja często mam tak, że nawet jak się "odpicuje", to zawsze spotkam\mine się z kobietą która wygląda milion razy lepiej ode mnie! I nie chodzi o to że jest elegancka, na obcasie itp, nie! Bardzo często ma na głowie jakiegoś banana który miał być "kucykiem" jest w balerinach i długiej tunice!

Prawda jest też taka, że niektóre są tak ładne i nie mają ze sobą problemów że nałożą byle co, upną włosy i już wyglądają na mega zadbane.
Ja przy kręconych włosach, cerze naczynkowej, nie mogę poprostu wstać, obmyć twarzy i jak w perfekcyjnej reklamie wybiec w podskokach do pracy
Skąd ja to znam Naczynkowa cera, która nie pokryta niczym nie wygląda na ani trochę zadbaną.

Mówicie, że nie oszczędzacie na włosach, więc co polecacie? Ja chciałabym swoje zapuścić, tak żeby wyglądały dobrze a nie jak siano. Zamówiłam na DOZ odżywkę Jantar i Capitavit bo czytałam na wizażu, że dobrze działają. Jak myślicie?
No i czy dołożyć jakiś suplement ? Jaki?

Edytowane przez faria
Czas edycji: 2011-08-22 o 06:17
faria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 06:45   #299
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez faria Pokaż wiadomość
Mówicie, że nie oszczędzacie na włosach, więc co polecacie? Ja chciałabym swoje zapuścić, tak żeby wyglądały dobrze a nie jak siano. Zamówiłam na DOZ odżywkę Jantar i Capitavit bo czytałam na wizażu, że dobrze działają. Jak myślicie?
No i czy dołożyć jakiś suplement ? Jaki?

Wiesz, dobry szampon i odzywka swoja droga a dieta swoja. Pij duzo wody, ogranicz cukier. Zmniejsz zyciowy stres Skora i wlosy zupelnie innej jakosci Oczywiscie po jakims czasie.
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 07:59   #300
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: zawsze zadbana

Tak czytam ten wątek i czuję się jakaś inna

Paznokcie maluję tylko o stóp, bo mogę to robić na raz parę dni ( u rąk musiałabym chyba codziennie). Włosów nie układam tylko je czeszę. Nie maluję się. Nie wcieram masy kremów (używam tylko balsamu do ciała i kremu pod oczy). I czuję się z tym fantastycznie
Jak tylko się umaluję, to od razu czuję się źle we własnej skórze, obco, mniej swobodnie przygasam... i moja atrakcyjność leci na łeb na szyję.

Czy tylko ja jedna tak mam?
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-26 17:58:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.