Vademecum antykoncepcji! - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-08, 10:21   #4891
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

A ja chciałam tlyko dać znac osobom które zainteresowały sie moim postem
-skontaktowałam się z moja Panią ginekolog i powiedziała, że spokojnie mogę wziąć 7 tabletek placebo i przejść do opakowania Zoely i będe zabezpieczona.
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 21:35   #4892
kasik_5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Hej , szybkie pytanie- na teście ciazowym mam napisane- 'Test ten umożliwia wykrycie ciąży juz pierwszego dnia po spodziewanej menstruacji" (25 mlu), a jak to się ma do dziewczyn, które biorą tabletki , kiedy można zrobić test, po jakim czasie od stosunku? Macie jakieś pomysły? 4 tygodnie od stosunku to wynik będzie wiarygodny?
kasik_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 21:39   #4893
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez kasik_5 Pokaż wiadomość
Hej , szybkie pytanie- na teście ciazowym mam napisane- 'Test ten umożliwia wykrycie ciąży juz pierwszego dnia po spodziewanej menstruacji" (25 mlu), a jak to się ma do dziewczyn, które biorą tabletki , kiedy można zrobić test, po jakim czasie od stosunku? Macie jakieś pomysły? 4 tygodnie od stosunku to wynik będzie wiarygodny?
4 tygodnie po stosunku na pewno można go już wykonać
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 22:10   #4894
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Chciałabym zażywać tabletki czy robiliście badania odpowiednie ? lekarz zlecał lub same ? nie chce aby lekarz zapisał w ciemno .... nigdy nie interesowałam sie zbytnio antykoncepcją nie chce stosować "gumek" .Co powinnam zrobić? czy slyszeliscie o komputerze cyklu?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 22:17   #4895
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Chciałabym zażywać tabletki czy robiliście badania odpowiednie ? lekarz zlecał lub same ? nie chce aby lekarz zapisał w ciemno .... nigdy nie interesowałam sie zbytnio antykoncepcją nie chce stosować "gumek" .Co powinnam zrobić? czy slyszeliscie o komputerze cyklu?
Slyszalam o komputerze cyklu, ale jak on ma sie do tabletek?

Co do badan. Nie wykonywalam innych niz te w gabinecie, ale akurat tabletki dobrane w ciemno okazaly sie strzalem w 10 .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Co do tego komputera to wiekszosc zrodel na ten temat brzmi jak kiepska reklama. Nie wiem, czy temu ufac...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 13:02   #4896
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Dlaczego z miesiąca na miesiąc dostaję krwawienie z odstawienia W INNYM DNIU? Czy to jest normalne w ogóle po 8 miesiącach brania tabletek?
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 14:22   #4897
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Dlaczego z miesiąca na miesiąc dostaję krwawienie z odstawienia W INNYM DNIU? Czy to jest normalne w ogóle po 8 miesiącach brania tabletek?
Normalne, to tylko hormony różnie to bywa
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-10, 16:02   #4898
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
Normalne, to tylko hormony różnie to bywa
Nie podoba mi się to, z pewnych spraw, które miałam zaplanowane Ale cóż, to tylko hormony, myślałam jednak, że na tabletkach ma się idealnie co 28 dni, a ja mam różnie, raz 26, raz 30.
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 17:40   #4899
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się to, z pewnych spraw, które miałam zaplanowane Ale cóż, to tylko hormony, myślałam jednak, że na tabletkach ma się idealnie co 28 dni, a ja mam różnie, raz 26, raz 30.
Nie dziwię się, ale to zupełnie normalne w końcu organizm nie działa jak zaprogramowana maszyna. Z różnych względów może nastąpić zmiana dnia krwawienia )
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 09:50   #4900
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Słuchajcie mam problem ;/ dziś przypadał dzień zaaplikowania krążka po tygodniowej przerwie (NuvaRing) zawsze wkładam/wyjmuje go o 7;30 ale dziś nie miałam możliwości włożyć go o 7;30 więc włożyłam o 6;30 najpóźniej jak mogłam.. W ulotce jest napisane, że do 3h skuteczność jest zachowana, ale zastanawiam się czy już zawsze będę musiała przestrzegać tego, żeby wkładać/wyjmować o 6;30 czy mogę o 7;30?
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 10:43   #4901
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
Słuchajcie mam problem ;/ dziś przypadał dzień zaaplikowania krążka po tygodniowej przerwie (NuvaRing) zawsze wkładam/wyjmuje go o 7;30 ale dziś nie miałam możliwości włożyć go o 7;30 więc włożyłam o 6;30 najpóźniej jak mogłam.. W ulotce jest napisane, że do 3h skuteczność jest zachowana, ale zastanawiam się czy już zawsze będę musiała przestrzegać tego, żeby wkładać/wyjmować o 6;30 czy mogę o 7;30?
Ja tu chyba czegoś nie rozumiem. W ulotce masz napisane że 3h możesz się spóźnić a Ty pytasz czy możesz się godzinę spóźnić?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-18, 14:44   #4902
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ja tu chyba czegoś nie rozumiem. W ulotce masz napisane że 3h możesz się spóźnić a Ty pytasz czy możesz się godzinę spóźnić?
Mnie nie chodzi o to, że się spóźniłam. Tylko czy za 3 tygodnie przy włożeniu mam go zaaplikować o 6;30 czy o 7;30
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 14:51   #4903
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
Mnie nie chodzi o to, że się spóźniłam. Tylko czy za 3 tygodnie przy włożeniu mam go zaaplikować o 6;30 czy o 7;30
Od 3.30 do 9.30 mozesz zalozyc ring i bedzie si. 7.30 lapie sie w te widelki. Oczywista oczywistosc .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 15:26   #4904
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Od 3.30 do 9.30 mozesz zalozyc ring i bedzie si. 7.30 lapie sie w te widelki. Oczywista oczywistosc .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Oki, dzia po prostu nie chcę sobie namieszać w organizmie, zwykle przestrzegam tego co do minuty ale dziś nie miałam jak zaaplikować na czas dzięki!
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 08:40   #4905
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Witam Wizażanki!
Mam pytanie trochę z innej beczki. Czy zauwazylyscie u siebie obniżone libido na skutek brania tabletek anty? Bo mnie chyba to spotkalo i tak się zastanawiam czy nke zacząć brać jakiegoś suplementu, który temu zaradzi. Któraś z Was może coś takiego bierze i zna lek który można przyjmować rownolegle z tabletkami?
Słyszałam o Asekurelli i Stimei ale nie wiem, czy to można brać z tabsami i czy to serio działa :/
Jakieś rady?

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 09:02   #4906
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki!
Mam pytanie trochę z innej beczki. Czy zauwazylyscie u siebie obniżone libido na skutek brania tabletek anty? Bo mnie chyba to spotkalo i tak się zastanawiam czy nke zacząć brać jakiegoś suplementu, który temu zaradzi. Któraś z Was może coś takiego bierze i zna lek który można przyjmować rownolegle z tabletkami?
Słyszałam o Asekurelli i Stimei ale nie wiem, czy to można brać z tabsami i czy to serio działa :/
Jakieś rady?

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
Ja u siebie to samo zauważyłam dołączam się do pytania
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 09:15   #4907
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Zdecydowalam się na połączenie opakowań tabletek, biorę Naraye Plus 24+4. Problem z tymi 24 tabletkami jest taki, że przy łączeniu opakowań przesuwa mi się o te 3 tabletki okres, czego bardzo chciałabym uniknąć bo wtedy okres zawsze będzie mi wypadać na weekend :/ Czy moge zrobić tak, że przy łączeniu opakowań nie wezmę tych trzech ostatnich aktywnych tabletek, żeby wrócić do starego rytmu brania tabletek? Wezmę z drugiego opakowania 21 zamiast 24, to powinno być okej, prawda?

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 10:46   #4908
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Zdecydowalam się na połączenie opakowań tabletek, biorę Naraye Plus 24+4. Problem z tymi 24 tabletkami jest taki, że przy łączeniu opakowań przesuwa mi się o te 3 tabletki okres, czego bardzo chciałabym uniknąć bo wtedy okres zawsze będzie mi wypadać na weekend :/ Czy moge zrobić tak, że przy łączeniu opakowań nie wezmę tych trzech ostatnich aktywnych tabletek, żeby wrócić do starego rytmu brania tabletek? Wezmę z drugiego opakowania 21 zamiast 24, to powinno być okej, prawda?

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
Tak, tylko nie wydłużaj przerwy i będzie ok
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 14:39   #4909
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Tak, tylko nie wydłużaj przerwy i będzie ok
No pewnie, to podstawa! Dzięki za odpowiedź teraz jestem spokojna

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-30, 16:05   #4910
Rapsody
Raczkowanie
 
Avatar Rapsody
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 66
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Dziewczyny, słyszałyście o czymś takim jak ból przy stosunku powodowany źle dobranymi tabletkami?
Bo właśnie poszłam do ginekologa w tej główni sprawie (inna kwestia, ze od długiego czasu męczę się z nawracającą infekcją, co też na pewno ma na to wpływ) i zalecił zmianę tabletek na silniejsze. Nie podobał mu się prawy jajnik w badaniu, chociaż na usg wszystko było ok, i mówił że Vibin Mini które obecnie biorę hamują owulację ale nie hamują czegoś tam związanego z jajnikiem (nie do końca zrozumiałam o co mu chodzi ) i to może być przyczyną bólu przy stosunkach.
A, i dodam, że próbowaliśmy też z żelem i dalej bolało, także to nie kwestia nawilżenia.

Trochę boję się tej zmiany na silne hormony, dostałam Silve 30.

Edytowane przez Rapsody
Czas edycji: 2016-09-30 o 16:07
Rapsody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 18:00   #4911
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Rapsody Pokaż wiadomość
Dziewczyny, słyszałyście o czymś takim jak ból przy stosunku powodowany źle dobranymi tabletkami?
Bo właśnie poszłam do ginekologa w tej główni sprawie (inna kwestia, ze od długiego czasu męczę się z nawracającą infekcją, co też na pewno ma na to wpływ) i zalecił zmianę tabletek na silniejsze. Nie podobał mu się prawy jajnik w badaniu, chociaż na usg wszystko było ok, i mówił że Vibin Mini które obecnie biorę hamują owulację ale nie hamują czegoś tam związanego z jajnikiem (nie do końca zrozumiałam o co mu chodzi ) i to może być przyczyną bólu przy stosunkach.
A, i dodam, że próbowaliśmy też z żelem i dalej bolało, także to nie kwestia nawilżenia.

Trochę boję się tej zmiany na silne hormony, dostałam Silve 30.
a wcześniej brałaś sylvie 20 ?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 18:32   #4912
Rapsody
Raczkowanie
 
Avatar Rapsody
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 66
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a wcześniej brałaś sylvie 20 ?
Nie, biorę od grudnia Vibin Mini czyli słabe tabletki, teraz dostałam receptę na Silve z powodu tych bólów, ale wydało mi się to dziwne że coś takiego może być spowodowane tabletkami, dlatego pytam.
Rapsody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 21:13   #4913
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Rapsody Pokaż wiadomość
Nie, biorę od grudnia Vibin Mini czyli słabe tabletki, teraz dostałam receptę na Silve z powodu tych bólów, ale wydało mi się to dziwne że coś takiego może być spowodowane tabletkami, dlatego pytam.
tak z ciekawosci pytałam bo ja biore sylvie 20.

W sumie nie wiem czy ból może być spowodowany tabletkami ale nie można tego wykluczyć.

Każdy reaguje inaczej chociaż chyba są tabletki które oddziaływują o wiele bardziej niż sylvie 30, ale jednak każdy ma inny organizm to ciężo tak się domślać.
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 22:21   #4914
Rapsody
Raczkowanie
 
Avatar Rapsody
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 66
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

A czy pomiędzy "silnymi" a "słabymi" tabletkami jest jakaś znacząca różnica dla organizmu? Tzn. bardziej chodzi mi o długotrwałe branie, czy przyjmowanie tych silnych nie narobi więcej szkód niż słabych.
Lekarz zalecił mi te silniejsze ale szczerze boję się, że mi narozrabiają w organizmie
Rapsody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 14:37   #4915
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Rapsody Pokaż wiadomość
A czy pomiędzy "silnymi" a "słabymi" tabletkami jest jakaś znacząca różnica dla organizmu? Tzn. bardziej chodzi mi o długotrwałe branie, czy przyjmowanie tych silnych nie narobi więcej szkód niż słabych.
Lekarz zalecił mi te silniejsze ale szczerze boję się, że mi narozrabiają w organizmie
Raczej nie istnieje coś takiego jak słabe czy silne tabletki, ale rozumiem o co chodzi. Może być więcej lub mniej danego hormonu.
Powiem tak. Przy "słabych" tabletki zwyczajnie nie trzymają cyklu i na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że przy słabszych bardzo często miałam plamienia. Jeśli ktoś lubi miesiączkę, to może da radę wytrzymać plamienia, które trwają 7-10 + potem jeszcze kilka dni okresu
Moja koleżanka miała o wiele,wiele więcej hormonów względem mojej dawki (ale ona miała w celach leczniczych - 4 miesiące) i teraz jedyne na co narzeka to nadmierne owłosienie po odstawieniu.
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 19:59   #4916
Rapsody
Raczkowanie
 
Avatar Rapsody
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 66
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Raczej nie istnieje coś takiego jak słabe czy silne tabletki, ale rozumiem o co chodzi. Może być więcej lub mniej danego hormonu.
Powiem tak. Przy "słabych" tabletki zwyczajnie nie trzymają cyklu i na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że przy słabszych bardzo często miałam plamienia. Jeśli ktoś lubi miesiączkę, to może da radę wytrzymać plamienia, które trwają 7-10 + potem jeszcze kilka dni okresu
Moja koleżanka miała o wiele,wiele więcej hormonów względem mojej dawki (ale ona miała w celach leczniczych - 4 miesiące) i teraz jedyne na co narzeka to nadmierne owłosienie po odstawieniu.
Tak tak, chodzi o ilość hormonu. No ja na Vibinie mini czuję się idealnie, cykl w porządku, dlatego jestem niechętna do zmiany na inne. Libido mam zerowe, ale zawsze miałam zerowe, tylko te bóle... Może jednak zaryzykuję.

Edytowane przez Rapsody
Czas edycji: 2016-10-02 o 20:01
Rapsody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 03:50   #4917
martusia199714
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 29
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Hej dziewczyny. Mam pytanie. Biorę Vixpo już od lutego. Ale od dwóch niecałych miesięcy sypiam z chłopakiem. Po pierwszym stosunku po kilku dniach dostałam krwawienie. Obfite. Dużo zakrzepow. Po miesiącu dostałam następne. (w terminie) też podobne. Czy jest możliwość że mimo tego krwawienia mogę być w ciąży? Zaznaczę że mam zespół policystycznych jajników. zaczęłam częściej chodzić do łazienki. Nic mnie nie boli. Przyjaciółka mówi że to przez strach i stres. Czy to możliwe?
martusia199714 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 06:57   #4918
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez martusia199714 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam pytanie. Biorę Vixpo już od lutego. Ale od dwóch niecałych miesięcy sypiam z chłopakiem. Po pierwszym stosunku po kilku dniach dostałam krwawienie. Obfite. Dużo zakrzepow. Po miesiącu dostałam następne. (w terminie) też podobne. Czy jest możliwość że mimo tego krwawienia mogę być w ciąży? Zaznaczę że mam zespół policystycznych jajników. zaczęłam częściej chodzić do łazienki. Nic mnie nie boli. Przyjaciółka mówi że to przez strach i stres. Czy to możliwe?
Jesli bierzesz tabletki ladnie codziennie, to nie ma szans, bys byla w ciazy. Innej odpowiedzi tu nie uzyskasz .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 08:11   #4919
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Jesli bierzesz tabletki ladnie codziennie, to nie ma szans, bys byla w ciazy. Innej odpowiedzi tu nie uzyskasz .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie. Jeśli bierzesz prawidłowo tabletki to ciążę wyklucz
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 21:27   #4920
martusia199714
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 29
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

To znowu ja. Otóż w lipcu brałam źle tabletki bo do 4 h nawet nie raz się zdarzało że się spoznialam. Z chłopakiem. Pierwszy raz spalam gdzieś w pierwszym tygodniu sierpnia. Po kilku dniach dostałam okres.

Powiedzcie mi proszę czy mogę byc w ciąży. Ja już panikuje. Jestem bardzo nerwowa. I ledwo. Daje rade. Cały czas o tym myślę. Częściej oddaje mocz. I zważylam się dzisiaj i przytyłam około 2 kg. Od jakiś 2 tygodni. Bardzo się boję. Czy możliwe że mogę być mimo że miałam dwa krwawienia z odstawienia.? Jakie inne mogą być przyczyny.? Ginekolog podejrzewa u mnie niedoczynność tarczycy. Myślicie że ona atakuje tak nagle z wzrostem wagi i może być częstomocz od tego?
martusia199714 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-06 16:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.