Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2. - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-12, 17:21   #1321
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
No raczej, ze jest obgadywana. O nikim z tej paczki znajomych nie ma tak dużo śmiesznych rzeczy do opowiedzenia, jak wlasnie o tej parze i ich skąpstwie. Z resztą sporo tych historii wychodzi od samych obgadywanych bo oni się chwalą tym, ze np znaleźli stół na śmietniku albo, ze kasjerka im wydała o 30 PLN za dużo i mają "extra zarobek".
Przy czym to są osoby nie mające problemów zarabianiem tj.naprawde pracują za dobre pieniądze.


Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
Ja znalazłam dwa kosze na pranie, cudowne, wiklinowe, widać ktoś zmienił koncepcję i wystawił obok śmietnika. Do identycznych wzdychałam tydzień wcześniej w sklepie - kosztowały po ponad 100 złotych, a tu mi spadły dosłownie z nieba. Ale ze mnie Grażyna, wcześniej tak o tym tak nie pomyślałam

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 17:29   #1322
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Ja znalazłam dwa kosze na pranie, cudowne, wiklinowe, widać ktoś zmienił koncepcję i wystawił obok śmietnika. Do identycznych wzdychałam tydzień wcześniej w sklepie - kosztowały po ponad 100 złotych, a tu mi spadły dosłownie z nieba. Ale ze mnie Grażyna, wcześniej tak o tym tak nie pomyślałam
Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
jeżeli na dodatek skubiesz rodziców z jedzenia, papieru toaletowego i proszku - to jesteś grażą.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 18:36   #1323
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
No raczej, ze jest obgadywana. O nikim z tej paczki znajomych nie ma tak dużo śmiesznych rzeczy do opowiedzenia, jak wlasnie o tej parze i ich skąpstwie. Z resztą sporo tych historii wychodzi od samych obgadywanych bo oni się chwalą tym, ze np znaleźli stół na śmietniku albo, ze kasjerka im wydała o 30 PLN za dużo i mają "extra zarobek".
Przy czym to są osoby nie mające problemów zarabianiem tj.naprawde pracują za dobre pieniądze.


Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
Też mam meble ze śmietnika. Nie wiem po co kupować nowe rzeczy, gdy ktoś już wyprodukował, kupił i wyrzucił coś, co mi się podoba i mogę przedłużyć temu czemuś życie. Mam 2 komody, 2 krzesła, fotel, ławkę i stolik pod rtv, wszystko z prl-u. Piękne są i mam dużo większą satysfakcję z takich znalezisk niż jakbym to gdzieś kupiła.

Reszta zachowań to oczywiście grażynizm
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 19:22   #1324
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Ja znalazłam dwa kosze na pranie, cudowne, wiklinowe, widać ktoś zmienił koncepcję i wystawił obok śmietnika. Do identycznych wzdychałam tydzień wcześniej w sklepie - kosztowały po ponad 100 złotych, a tu mi spadły dosłownie z nieba. Ale ze mnie Grażyna, wcześniej tak o tym tak nie pomyślałam
Ale przecież to nie jest grażynizm. Ktoś uznał, że coś mu nie jest potrzebne, specjalnie wystawił przy śmietniku, miałaś prawo to wziąć. Na nikim w tym momencie nie żerujesz. Ale też pewnie nie latasz po znajomych chwaląc się i głosząc wyższość znalezionego "na śmieciach" nad kupionym. la'Mbria trochę niefortunnie podała stół jako przykład skąpstwa, czy dziwactwa tej pary, ale tylko dlatego, że oni pewnie co chwilę robią takie rzeczy, chwalą się tym i przez to stają się w oczach innych śmieszni.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 21:36   #1325
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Zawsze mnie zastanawia na co tacy ludzie tak zbierają... nie mówię że nie ma co oszczędzać, ale to już w tym wypadku jest choroba...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam pojęcia, akurat Ci o których piszę zawsze się tłumaczą brakiem kasy...ale nigdy przenigdy nie powiedzą na co wydają. Mi sie wydaje, ze to takie mieć aby mieć i "na wszelki wypadek"

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Mi bardziej chodziło o to czy reagujecie nawet jeśli skutek jest marny.

Za to chciałabym się dowiedzieć na co tak zbierają pieniądze. Do grobu ich ze sobą przecież nie wezmą.
A czasem to już się nawet reagować nie chce...to taki typ co nawet idąc na kawę do Starbucksa (taaaak raz na ruski rok chodzą) biorą po 3 garści saszetek z cukrem + proszą znajomych zanim zamówią aby wzięli też po parę sztuk, bo im szkoda cukru kupować to by mieli "dla gości" (bo sobie to wiadomo- z pracy odsypują, albo od rodziców).
Specyficzni mocno. Ale raz na jakiś czas wesoło jest sie z nimi spotkać, poobserwować a potem mieć czym błysnąć w wątku o skapcach

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Ja znalazłam dwa kosze na pranie, cudowne, wiklinowe, widać ktoś zmienił koncepcję i wystawił obok śmietnika. Do identycznych wzdychałam tydzień wcześniej w sklepie - kosztowały po ponad 100 złotych, a tu mi spadły dosłownie z nieba. Ale ze mnie Grażyna, wcześniej tak o tym tak nie pomyślałam

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
O jeżu...wiedziałam, ze zaraz się znajdzie jakaś super-wizażanka, która niesłusznie poczuje się dotknięta bo napisałam, ze dwójka wzorcowych skąpców wzięła stół ze śmietnika
Ja też korzystam ze szmateksow, też chętnie kupuje/przejmuję/ daje nowe "zycie" starym meblom/ksiazkom/ ubraniom. To nic nienormalnego.
Natomiast dziadowanie na rodzicach, szukanie po śmietnikach mebli, albo spanie pol roku w nowym mieszkabiu na dmuchanym materacu bo "a moze sie od starych kanapę zabierze" gdy stać kogoś na zakup bez problemu np.uzywanych na olxie, albo nawet nowych bo ludzie zarabiają dobrze, a zobowiązań praktycznie nie mają- to jest skąpstwo i można sie posmiać z takich "oszczędników-dziadowników"

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2017-05-12 o 21:40
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 21:49   #1326
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
(...)
Natomiast dziadowanie na rodzicach, szukanie po śmietnikach mebli, albo spanie pol roku w nowym mieszkabiu na dmuchanym materacu bo "a moze sie od starych kanapę zabierze" gdy stać kogoś na zakup bez problemu np.uzywanych na olxie, albo nawet nowych bo ludzie zarabiają dobrze, a zobowiązań praktycznie nie mają- to jest skąpstwo i można sie posmiać z takich "oszczędników-dziadowników"
Ale serio serio dziwi mnie, że ktoś się jeszcze z nimi chce zadawać, bo z tego, co napisałaś ich dziwne / głupie zachowania zdarzają się również w czasie spotkań. Miałabym bardzo szybko dość takich osób i nie bawiło by mnie trzymanie ich w otoczeniu tylko po to, aby mieć kogo obgadać na boku (po prostu źle to świadczy o ich znajomych).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 22:22   #1327
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

la'Mbria, przecież ja żartuję, nie czuję się dotknięta, widzę różnicę. Zauważyłam analogię, zażartowałam, już

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-13, 11:17   #1328
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ale serio serio dziwi mnie, że ktoś się jeszcze z nimi chce zadawać, bo z tego, co napisałaś ich dziwne / głupie zachowania zdarzają się również w czasie spotkań. Miałabym bardzo szybko dość takich osób i nie bawiło by mnie trzymanie ich w otoczeniu tylko po to, aby mieć kogo obgadać na boku (po prostu źle to świadczy o ich znajomych).
Oprócz dziadowania są fajni. Ciekawi(z racji pracy bardzo dużo podróżują i opowiadać umieją o ciekawych miejscach) plus- też z racji pracy często są "przydatni" jak sie chce na drugi koniec swiata taniej pojechać, albo wizę załatwić.
Więc to też trochę znajomość z rozsądku bo mogą sie przydać, ale na status bliskich przyjaciół raczej nie mają szans (ze wzajemnością- oni nas też raczej jako bliskich nie traktują) a takich dalszych znajomych to sobie mogę mieć i hiperskąpych

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 11:26   #1329
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Oprócz dziadowania są fajni. Ciekawi(z racji pracy bardzo dużo podróżują i opowiadać umieją o ciekawych miejscach) plus- też z racji pracy często są "przydatni" jak sie chce na drugi koniec swiata taniej pojechać, albo wizę załatwić.
Więc to też trochę znajomość z rozsądku bo mogą sie przydać, ale na status bliskich przyjaciół raczej nie mają szans (ze wzajemnością- oni nas też raczej jako bliskich nie traktują) a takich dalszych znajomych to sobie mogę mieć i hiperskąpych
Nie chcę się czepiać, niech każdy sobie rzepkę skrobie, ale dla mnie to nadal źle to świadczy o ich znajomych. Interesowność i obrabianie tyłków na boku. Chyba po prostu wyrosłam z takiego podejścia (pourywałam kontakty, które mnie w jakikolwiek sposób frustrowały i co do których miałabym mieć aż takie wątpliwości, aby plotkować za czyimiś plecami).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 20:16   #1330
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Oprócz dziadowania są fajni. Ciekawi(z racji pracy bardzo dużo podróżują i opowiadać umieją o ciekawych miejscach) plus- też z racji pracy często są "przydatni" jak sie chce na drugi koniec swiata taniej pojechać, albo wizę załatwić.
Więc to też trochę znajomość z rozsądku bo mogą sie przydać, ale na status bliskich przyjaciół raczej nie mają szans (ze wzajemnością- oni nas też raczej jako bliskich nie traktują) a takich dalszych znajomych to sobie mogę mieć i hiperskąpych

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
O matko, przerażają mnie takie interesowne znajomości...

Ja chyba w swoim otoczeniu nie miałam skąpych osób, albo nie pamiętam. Jednak wasze historie są ciekawe mimo, że przerażające

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 23:32   #1331
lui_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 67
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Kilka lat temu spotykałam się z b. przystojnym informatykiem.
Sytuacja miała miejsce po pierwszej wspólnej nocy u niego w mieszkaniu. Wstałam w kiepskim nastroju, bo chłopak pół nocy tak rozpychał się w łóżku, że wkurzona (i obszturchana) poszłam spać na rozpadającą się kanapę. Panicza nie dało się dobudzić.
Rano powiedziałam co mi na sercu leży i poszłam do pracy. Musiało zrobić mu się głupio, bo napisał do mnie i tłumaczył, że zachował się jak dureń ale nigdy nie dzielił z nikim łóżka. Prosił abym w ramach przeprosin dała zaprosić się na kawę.
No spoko, zdarza się
Pokrzepiona przeprosinami spotkałam się z nim w kawiarni i razem stanęliśmy w kolejce do kasy żeby zamówić. Poprosiłam cappuccino. On pokręcił głową, że nic nie bierze. Pan w kasie prosi o 7 zł a kolega stoi i patrzy w dal, zerkam na niego i widzę, że udaje zajętego oglądaniem menu. Zapłaciłam bo chwila się przedłużała. Wyszliśmy z tej kawiarni, a on jakby się obudził, nagle znowu rozgadany itp. Wręczyłam mu tą kawę z fochem i powiedziałam, że wracam do pracy, przekonana że będzie wiedział o co chodzi. A on mi na to "Oo dzięki, w sumie jeszcze dzisiaj nie piłem"

O tym, że mam do czynienia ze skąpcem powinny mi już zasugerować jego historie z firmowej stołówki. Opowiadał, że zawsze obserwuje kto bierze tylko drugie danie i wtedy szybko staje w kolejce za taką osobą, bo zestaw obejmuje też zupę i niektóre Panie kucharki dają mu zupę takiej osoby za darmo.
lui_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-13, 23:51   #1332
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez lui_p Pokaż wiadomość
Kilka lat temu spotykałam się z b. przystojnym informatykiem.
Sytuacja miała miejsce po pierwszej wspólnej nocy u niego w mieszkaniu. Wstałam w kiepskim nastroju, bo chłopak pół nocy tak rozpychał się w łóżku, że wkurzona (i obszturchana) poszłam spać na rozpadającą się kanapę. Panicza nie dało się dobudzić.
Rano powiedziałam co mi na sercu leży i poszłam do pracy. Musiało zrobić mu się głupio, bo napisał do mnie i tłumaczył, że zachował się jak dureń ale nigdy nie dzielił z nikim łóżka. Prosił abym w ramach przeprosin dała zaprosić się na kawę.
No spoko, zdarza się
Pokrzepiona przeprosinami spotkałam się z nim w kawiarni i razem stanęliśmy w kolejce do kasy żeby zamówić. Poprosiłam cappuccino. On pokręcił głową, że nic nie bierze. Pan w kasie prosi o 7 zł a kolega stoi i patrzy w dal, zerkam na niego i widzę, że udaje zajętego oglądaniem menu. Zapłaciłam bo chwila się przedłużała. Wyszliśmy z tej kawiarni, a on jakby się obudził, nagle znowu rozgadany itp. Wręczyłam mu tą kawę z fochem i powiedziałam, że wracam do pracy, przekonana że będzie wiedział o co chodzi. A on mi na to "Oo dzięki, w sumie jeszcze dzisiaj nie piłem"

O tym, że mam do czynienia ze skąpcem powinny mi już zasugerować jego historie z firmowej stołówki. Opowiadał, że zawsze obserwuje kto bierze tylko drugie danie i wtedy szybko staje w kolejce za taką osobą, bo zestaw obejmuje też zupę i niektóre Panie kucharki dają mu zupę takiej osoby za darmo.
Pomijając całą resztę to dlaczego miał płacić za twoją kawę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 23:53   #1333
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez hekate93 Pokaż wiadomość
Pomijając całą resztę to dlaczego miał płacić za twoją kawę?
Bo ją zaprosił w ramach przeprosin? Jak ktoś mi mówi "biorę cię na piwo, dzięki za notatki" to uznaję, że stawia.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 23:54   #1334
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Bo ją zaprosił w ramach przeprosin? Jak ktoś mi mówi "biorę cię na piwo, dzięki za notatki" to uznaję, że stawia.
A dobra, umknął mi fakt że to w ramach przeprosin, chyba pora na mnie do spania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 08:18   #1335
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Oglądaliście http://www.filmweb.pl/film/Dusigrosz-2016-771154?

Boki zrywać jak dla mnie
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 10:31   #1336
softness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 80
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

lui_p, niezła beka z tego gościa

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Oglądaliście http://www.filmweb.pl/film/Dusigrosz-2016-771154?

Boki zrywać jak dla mnie
Trzeba będzie obejrzeć.. A kto oglądał "Two and a half men"? Alan królem wszystkich skąpców.
softness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 19:29   #1337
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

to i ja dorzucę swoje 3 grosze
Sprawa dotyczy eksa, z którym mieszkałam i mieliśmy "wspólny budżet". Ja wtedy zarabiałam 1400 zł a on około 3500 zł.

* raz na miesiąc jechaliśmy na grube zakupy autem. Grube w sensie, zgrzewki wody, konserwy, mąki i te sprawy. Sklep był oddalony o jakieś 5 km. Kiedyś przy kłótni usłyszałam " wozić się do sklepu to chętnie ale 5 zł za paliwo się dorzuć to już nie.

* te same zakupy. Po powrocie takie rzeczy jak mąka, sól czy kukurydza były liczone wspónie, ale jak ja wziełam dla siebie jakiś jogurt czy czipsy to musiałam za nie zwrócić

* zawsze jak wychodziliśmy na piwo ze znajomymi, ja kupowałam sobie on sobie, a jak już się zdarzyło że on płacił to musiałam mu w domu oddawać

* kiedyś w restauracji po obiedzie, na który ja chciałam iść, kazał mi zapłacić ale pieniądze musiałam mu dyskretnie podać pod stołem, żeby kelnerka myślała że on to ma gest.. Oczywiście zawsze jak już gdzieś szliśmy, to mogłam jedno danie wybrać z karty. Jak jem schabowy no to zupy już zamówić nie mogłam bo po co generować koszta. Tak samo często wnosiłam sok w torebce żeby nie zamawiać napojów.

* jego mama dużo nam pomagała podczas urządzania mieszkania. A to garki kupiła, a to jakieś talerze firanki i inne duperelki. Tż któregoś dnia stwierdził że chce się mamie odwdzięczyć. Kupił jej w podzience chanel no 5. Pamiętam że wydał jakieś 600 zł. Oczy miałam jak 5 złotych bo nigdy nie kupił dla nikogo prezentu a tu taki wydatek, Ucieszyłam się że będą może z niego ludzie, bo jednak jak na niego to był gest że ho ho. Jak mu powiedziałam że super że taki prezent mamie kupił usłyszałam " no raz mogłem jej coś kupić. To i tak zwróci mi się z nawiązką. Poza tym mama na to zasłużyła, Ty jak zasłużysz to może też Ci coś kiedyś kupię. ( przez cały związek 5 lat, dostałam od niego kilka kwiatów, bo wypadało ( dzień kobiet) i raz mi kupił książkę.

* raz wziełam auto, żeby podjechać do rodziców. Tż strasznie się oburzył że czemu ja chcę jeździć autem skoro mam miesięczny, więc autobus za darmo ( 150 zł miesięczny ale niechaj mu będzie). Dodam że do rodziców miałam 20 km. Autem 30 minut, autobusami trwało to 1,5 godziny w jedną stronę. W końcu dostałam ten samochód i rzuciłam mu 30 zł za paliwo, bo tyle sobie życzył. Jak wróciłam, pobiegł sprawdzić licznik w samochodzie i stwierdził że wyjechałam więcej kilometrów o całe 8 niż do rodziców więc jeszcze mam mu się dorzucić 10 zł

* jak odchodziłam od niego , pytał przez telefon czy zabiorę deseczki do krojenia. Po 5 zł były, jak oznajmiłam że zostawie to był szczęśliwy jakby gwiazka w lipcu była.

* apropo gwiazdki.. kocham święta. Pierwsze boże narodzenie w nowym mieszkaniu, więc trzeba było kupić choinkę i bombki itd. Tż stwierdził że nie ma po co kasy wydawać więc on się złotówki nie dołoży na żadne choinki. Jak chcę to mam sobie kupić. Chciałam więc kupiłam. Za choinkę plus wszystkie dodatki zapłaciłam ze swojej marnej pensji 500 zł. A on później opowiadał koledze, że 500 zł dał za choinkę a ja na niego marudziłam, że on wcale nie chciał jak chciał

edit: - ogrzewanie! było na gaz. Tż wiecznie je zakręcał, tak że w środku zimy mieliśmy maksymalnie 17 - 18stopni w mieszkaniu. Ja należę do zmarzluchów także optimal takie 23 bym chciała mieć ( a nawet i więcej). Na koniec miesiąca kazał mi dorzucać 150 zł do czynszu bo z ogrzewania korzystam tylko ja, a nie on bo on jak by był sam to by nie grzał w ogóle.

jak mi się coś jeszcze przypomni to napisze
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".

Edytowane przez marrellic
Czas edycji: 2017-05-22 o 19:39
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 19:52   #1338
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
to i ja dorzucę swoje 3 grosze
Sprawa dotyczy eksa, z którym mieszkałam i mieliśmy "wspólny budżet". Ja wtedy zarabiałam 1400 zł a on około 3500 zł.

* raz na miesiąc jechaliśmy na grube zakupy autem. Grube w sensie, zgrzewki wody, konserwy, mąki i te sprawy. Sklep był oddalony o jakieś 5 km. Kiedyś przy kłótni usłyszałam " wozić się do sklepu to chętnie ale 5 zł za paliwo się dorzuć to już nie.

* te same zakupy. Po powrocie takie rzeczy jak mąka, sól czy kukurydza były liczone wspónie, ale jak ja wziełam dla siebie jakiś jogurt czy czipsy to musiałam za nie zwrócić

* zawsze jak wychodziliśmy na piwo ze znajomymi, ja kupowałam sobie on sobie, a jak już się zdarzyło że on płacił to musiałam mu w domu oddawać

* kiedyś w restauracji po obiedzie, na który ja chciałam iść, kazał mi zapłacić ale pieniądze musiałam mu dyskretnie podać pod stołem, żeby kelnerka myślała że on to ma gest.. Oczywiście zawsze jak już gdzieś szliśmy, to mogłam jedno danie wybrać z karty. Jak jem schabowy no to zupy już zamówić nie mogłam bo po co generować koszta. Tak samo często wnosiłam sok w torebce żeby nie zamawiać napojów.

* jego mama dużo nam pomagała podczas urządzania mieszkania. A to garki kupiła, a to jakieś talerze firanki i inne duperelki. Tż któregoś dnia stwierdził że chce się mamie odwdzięczyć. Kupił jej w podzience chanel no 5. Pamiętam że wydał jakieś 600 zł. Oczy miałam jak 5 złotych bo nigdy nie kupił dla nikogo prezentu a tu taki wydatek, Ucieszyłam się że będą może z niego ludzie, bo jednak jak na niego to był gest że ho ho. Jak mu powiedziałam że super że taki prezent mamie kupił usłyszałam " no raz mogłem jej coś kupić. To i tak zwróci mi się z nawiązką. Poza tym mama na to zasłużyła, Ty jak zasłużysz to może też Ci coś kiedyś kupię. ( przez cały związek 5 lat, dostałam od niego kilka kwiatów, bo wypadało ( dzień kobiet) i raz mi kupił książkę.

* raz wziełam auto, żeby podjechać do rodziców. Tż strasznie się oburzył że czemu ja chcę jeździć autem skoro mam miesięczny, więc autobus za darmo ( 150 zł miesięczny ale niechaj mu będzie). Dodam że do rodziców miałam 20 km. Autem 30 minut, autobusami trwało to 1,5 godziny w jedną stronę. W końcu dostałam ten samochód i rzuciłam mu 30 zł za paliwo, bo tyle sobie życzył. Jak wróciłam, pobiegł sprawdzić licznik w samochodzie i stwierdził że wyjechałam więcej kilometrów o całe 8 niż do rodziców więc jeszcze mam mu się dorzucić 10 zł

* jak odchodziłam od niego , pytał przez telefon czy zabiorę deseczki do krojenia. Po 5 zł były, jak oznajmiłam że zostawie to był szczęśliwy jakby gwiazka w lipcu była.

* apropo gwiazdki.. kocham święta. Pierwsze boże narodzenie w nowym mieszkaniu, więc trzeba było kupić choinkę i bombki itd. Tż stwierdził że nie ma po co kasy wydawać więc on się złotówki nie dołoży na żadne choinki. Jak chcę to mam sobie kupić. Chciałam więc kupiłam. Za choinkę plus wszystkie dodatki zapłaciłam ze swojej marnej pensji 500 zł. A on później opowiadał koledze, że 500 zł dał za choinkę a ja na niego marudziłam, że on wcale nie chciał jak chciał

edit: - ogrzewanie! było na gaz. Tż wiecznie je zakręcał, tak że w środku zimy mieliśmy maksymalnie 17 - 18stopni w mieszkaniu. Ja należę do zmarzluchów także optimal takie 23 bym chciała mieć ( a nawet i więcej). Na koniec miesiąca kazał mi dorzucać 150 zł do czynszu bo z ogrzewania korzystam tylko ja, a nie on bo on jak by był sam to by nie grzał w ogóle.


jak mi się coś jeszcze przypomni to napisze
:conf used:
ło matko ile czasu Ty z nim byłas? co za skąpiradło!!!!! normalnie jakbys jego wspołlokatorką była a nie dziewczyną.trzeba było go za seks podliczyc
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 19:56   #1339
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

całe 5 lat.. ale wspólnego mieszkania było tylko 5 miesięcy. Dopiero wtedy tak naprawdę zobaczyłam jaki z niego sknerus.. wcześniej były różne sytuacje ale jakoś nie zwracałam na to większej uwagi.

Mój tata powiedział to samo Trzeba go było za seksy liczyć
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-22, 20:00   #1340
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
całe 5 lat.. ale wspólnego mieszkania było tylko 5 miesięcy. Dopiero wtedy tak naprawdę zobaczyłam jaki z niego sknerus.. wcześniej były różne sytuacje ale jakoś nie zwracałam na to większej uwagi.

Mój tata powiedział to samo Trzeba go było za seksy liczyć
Szacun dla Ciebie za cierpliwość 😁. Gość okropny!

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 20:14   #1341
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

I jeszcze tymi deskami w łeb zakuty strzelić!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 20:31   #1342
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
całe 5 lat.. ale wspólnego mieszkania było tylko 5 miesięcy. Dopiero wtedy tak naprawdę zobaczyłam jaki z niego sknerus.. wcześniej były różne sytuacje ale jakoś nie zwracałam na to większej uwagi.

Mój tata powiedział to samo Trzeba go było za seksy liczyć
fajnego ojca masz
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 20:48   #1343
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
całe 5 lat.. ale wspólnego mieszkania było tylko 5 miesięcy. Dopiero wtedy tak naprawdę zobaczyłam jaki z niego sknerus.. wcześniej były różne sytuacje ale jakoś nie zwracałam na to większej uwagi.

Mój tata powiedział to samo Trzeba go było za seksy liczyć
Z wyjaśnieniem, że gdyby nie on, to byś nie korzystała
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 11:48   #1344
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Zaczelam spotykać się z facetem, którego poznałam na badoo. Na pierwszym spotkaniu, gdy chciał żebyśmy pojechali do lokalu kilkanaście km dalej, zażartowałam, że jeszcze mnie wywiezie do lasu i zabije. Pokazał mi więc swoją złotą kartę kredytową, żebym mogła zobaczyć jego dane i podać np. jakiejś koleżance. Pewnego dnia dostałam od niego zdjęcie ulotki z biedronki ze zdjęciem bidonu i pytaniem, czy mam taki z wkładem chłodzącym, bo przecież chodzę na siłownię. Po zaprzeczeniu napisał, że właśnie są w biedronce i cena niezła i do tego tekst, "Widzisz jak o Tobie myślę?", więc myślałam, że mi go kupi, gdy do mnie przyjedzie. Taaa, jaasne. Chwalił się też, że chce zmienić swoje bmw ba nowe, z salonu, a szkoda mu było do mnie zadzwonić, bo on ma tel. na kartę, a ja na abonament i mi się bardziej opłaca dzwonić. Przyjechał do mnie kiedyś po pracy po nocce i mowi, że trochę się zdrzemnę i pojedziemy na obiad na miasto. Potem mówił, że źle się czuje i ma biegunkę i nigdzie nie pojechaliśmy, ale gdy zamówiłam pizzę do domu, to zjadł trzy kawałki, tak go niby strasznie brzuch bolał. Było jeszcze kilka innych sytuacji, ale na inny już wątek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 19:16   #1345
IzabellaUsa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 42
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Ciekawy temat.
Moze i ja coś dorzucę.
1. Poznałam kiedyś mężczyznę który na samym początku znajomości, jeszcze przed spotkaniem zaznaczył, że każdy płaci za siebie, bo "znajomość jest świeża i nie wiadomo co dalej". Spotkanie było pierwsze i ostatnie bo był burakiem jakich mało.

2. Byłam jakiś czas z kimś, kto chorował na cukrzycę. Mieszkał z mamą i był KSIĘGOWYM w bardzo dużej firmie. Moim zdaniem miał środki na życie, nawet przyzwoite, ale na każdym kroku powtarzał, że nie lubi trwonić pieniędzy, że nie lubi restauracji i kawiarni, galerii i wszystkich tego typu miejsc, gdzie łatwo można stracić pieniądze. Na imprezie byliśmy tylko raz, oczywiście zapłaciłam za siebie, bo nawet nie zaproponował przy wejściu, że za mnie zapłaci. Reszte wieczorów spędzaliśmy w aucie pod uwaga-moim blokiem. Niby po mnie przyjeżdżał, kazał mi wychodzić, a za każdym razem kiedy proponowałam, żebyśmy gdzieś pojechali on kręcił nosem. Ciągle zaznaczał, że wydaje dużo na leki.
IzabellaUsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 19:28   #1346
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Lol. Też biorę leki cukrzycowe, jak i inne regulujące metabolizm.

I to są grosze, wszystko jest naprawdę mocno refundowane z tej dziedziny akurat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 19:34   #1347
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
Mój tata powiedział to samo Trzeba go było za seksy liczyć
No uważaj, taki typ mógłby jeszcze stwierdzić, że taniej będzie iść na k*wy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 15:25   #1348
IzabellaUsa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 42
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Lol. Też biorę leki cukrzycowe, jak i inne regulujące metabolizm.

I to są grosze, wszystko jest naprawdę mocno refundowane z tej dziedziny akurat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze, to nie wiedziałam o tym, myślałam, że są kosmicznie drogie, on to tak przedstawiał, że szczególnie drogie są te zastrzyki insulinowe, że odpowiednia dieta, że on nie wyjdzie byle gdzie i nie będzie jadł byle czego.
No dobrze, to mogłam zrozumieć, zresztą on w ogóle przedstawiał się jako najbardziej poszkodowanego człowieka na ziemi.
Ciągle biadolił jak mało ma pieniędzy, a utrzymywała go właściwie matka, zapytany czy płaci w domu rachunki, czy kupuje jedzenie obruszył się, że mamusia ma go przecież jednego, a on telewizji nie ogląda, internet od czasu do czasu, bo zapracowany, jedzenie ma rzekomo specjalistyczne, inne niż mama, a do tego dosyć mało, więc co to za koszty utrzymania dorosłego chłopa...Pracującego zaznaczam.
Pomęczyłam się z nim półtora miesiąca, obawy się potwierdziły, że to chodzący przykład skąpiradła i maminsynka, a szczególnie utwierdziła mnie ostatnia jego postawa.

Otóż chciał koniecznie wyjechać na długi weekend bo "na urlopy do hoteli szkoda pieniędzy na działce ma to samo, a pasuje gdzieś odpocząć" , więc zapytał czy pojedziemy w Bieszczady, nie do hotelu, ale na jakaś tanią kwaterę.
Spodziewałam się, że w Bieszczadach nie będzie pięciogwiazdkowych hoteli na każdym kroku i liczyłam się z tym, że załatwi jakiś tani domek bez luksusów, zresztą mi w Bieszczadach luksusy były też zbędne.
Miał to wszystko sam załatwić, zgodziłam się.
Zadzwonił do mnie, żebym oglądnęła sobie stronę www tego miejsca, w którym zarezerwował nocleg. Ucieszyłam się, pomyślałam, że skoro mają stronę to musi być coś na poziomie. Zdjęć pokoi nie było tylko stronka powitalna z narysowanym misiem (?) więc nie wiem co miałam oglądać... za chwilę okazało się, że zarezerwował jeden pokój, choć wyraźnie zaznaczyłam, że chcę dwa ( znaliśmy się miesiąc) a on stwierdził, że był już tam raz i są dwa łóżka w pokoju, a ten akurat był "w okazyjnej cenie" bo jako jeden z dwóch nie miał łazienki a dostęp do niej na korytarzu.
Tego było za wiele, pomyślałam, że szkoda się męczyć, choć przecież ja za swój pokój bym sobie zapłaciła, jak za wszystko zresztą.
I tak znajomość się zakończyła. Do dziś z tego co wiem mieszka z mamą, jest sam.
IzabellaUsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 02:58   #1349
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez IzabellaUsa Pokaż wiadomość
Szczerze, to nie wiedziałam o tym, myślałam, że są kosmicznie drogie, on to tak przedstawiał, że szczególnie drogie są te zastrzyki insulinowe, że odpowiednia dieta, że on nie wyjdzie byle gdzie i nie będzie jadł byle czego.
Prawda, dieta jest trochę droższa od przeciętnej, ale bez przesady. Po prostu nie można jeść śmieciowego żarcia i trzeba ograniczać cukier (duży skrót myślowy). Dla mnie to była oszczędność, bo ugotowanie normalnego obiadu jest tańsze niż żywienie się w fast foodach (studenckie życie). Ja na przykład zaoszczędziłam dużo na mleku, którego nagle nie mogłam pić, a bardzo je lubię.

Ale jeśli miał cukrzycę insulinozależną (a z tego co piszesz widać, że miał), to utrzymanie na pewno będzie droższe niż moje. Ja cukrzycy nie mam, biorę tylko leki na inne dolegliwości i są to grosze. Ale zastrzyki insulinowe, paski do glukometru, rzeczywiście może to kosztować. Przepraszam, jakoś rzadko kojarzę, że młode osoby mogą mieć typ 1 i zwracam honor. Z drugiej strony glukometr można dostać za darmo, igły są ponoć dodawane w aptekach gratis, a chory dostaje zasiłek. Może jakaś inna wizażanka z cukrzycą insulinozależną się wypowie, czy to naprawdę tak drogo wychodzi.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 09:28   #1350
cojarobietu_uu
Zadomowienie
 
Avatar cojarobietu_uu
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 209
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
c
Ale jeśli miał cukrzycę insulinozależną (a z tego co piszesz widać, że miał), to utrzymanie na pewno będzie droższe niż moje. Ja cukrzycy nie mam, biorę tylko leki na inne dolegliwości i są to grosze. Ale zastrzyki insulinowe, paski do glukometru, rzeczywiście może to kosztować. Przepraszam, jakoś rzadko kojarzę, że młode osoby mogą mieć typ 1 i zwracam honor. Z drugiej strony glukometr można dostać za darmo, igły są ponoć dodawane w aptekach gratis, a chory dostaje zasiłek. Może jakaś inna wizażanka z cukrzycą insulinozależną się wypowie, czy to naprawdę tak drogo wychodzi.
Średnio człowiek potrzebuje 0,5-1 jednostki insuliny na każdy kilogram masy ciała. Powiedzmy że ważył i 120 kg i miał duże zapotrzbowanie - 120j. na dobę. Jedna ampułka do pena insulinowego to 300 jednostek. Opakowanie takich 5 penów kosztuje 5-10zł (są to rzeczy oczywiście refundowane) i starczy na ponad 10 dni. Czyli miesięcznie 3 opakowania to max. 30zł. Paski refundowane, glukometry pacjenci dostają. Oczywiście może mieć pompę i stały sensor poziomu glikemii, wtedy wkłucia czy specjalne wkłady (nie wiem dokładnie jak to działa) do sensora są drogie, bo część nie jest refundowana, albo refundowana tylko w typie 1 do pewnego określonego wieku, więc przy późnym rozpoznaniu mógł się nie załapać. I wtedy faktycznie koszty mogą iść w setki złotych miesięcznie.
cojarobietu_uu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-27 20:32:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.