Trener personalny... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-28, 19:03   #1
Lulla12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 540

Trener personalny...


Czy korzystacie z usług trenera personalnego? Ostatnio się zastanawiam nad tym. Mam mało motywacji i niedługo będę "stawiała" pierwsze kroki na siłowni, do tego jestem kompletnie nie obeznana w ćwiczeniach, nie wiem jak je wykonywać, boje się że zrobię coś źle i nie lubie zajęć w dużych grupach. Jak myślicie, czy to dobre rozwiązanie? I czy opłacają się treningi z osobistym trenerem?
Lulla12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 20:48   #2
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Trener personalny...

To zależy na kogo trafisz. Jeśli na osobę, która podejdzie do sprawy poważnie, ułoży Ci program treningowy "pod Ciebie" (a nie klepany z kartki), do tego dietę, nauczy Cię ćwiczyć i przypilnuje przy treningu to warto - przynajmniej ja tak uważam. Taka zabawa może sporo kosztować, ale to już każdy sobie kalkuluje pod swój portfel i zaangażowanie.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 12:59   #3
watacukrowana
Raczkowanie
 
Avatar watacukrowana
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 45
Dot.: Trener personalny...

Może artykuł pomoże : http://slimette.pl/blog/2012/08/osob...potrzebny.html
watacukrowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 11:12   #4
magdamagdalena972
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 33
Dot.: Trener personalny...

Ja korzystam od 3 miesięcy z trenera który układa mi plan ćwiczeń na moją walkę z nadwagą + jeszcze mi dobrał odpowiednią dietę. W ogóle z tą moją nadwagą jest tak schudłam dopiero 6 kg, ale jestem zadowolona. Ale wiadomo to wszytko kosztuje, a i jeszcze znajoma sprowadza mi z niemiec środek drslym, który zabija u mnie uczucie głodu, bo przez dojadanie tak tyje. Tak wiec dobry trening i dieta to podstawa.
magdamagdalena972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 08:16   #5
malesloneczko22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 10
Dot.: Trener personalny...

Zgadzam się z Aneta w 100%, trener personalny to świetna sprawa, w przypadku kiedy brakuje nam motywacji. Ja swego czasu korzystałam z usług xxxx na efekty nie musiałam długo czekać, grunt to podejście do człowieka z sercem, a nie tylko patrzenie w portfel.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-03-15 o 21:00 Powód: link
malesloneczko22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 11:43   #6
MrFit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: Trener personalny...

xxx

Obserwuję wiele kobiet, które przychodzą na siłownie i :
- skupiają się tylko na ćwiczeniach aerobowych - BŁĄD
- rowerek z gazetką/pogaduchami + odbębniony szybki trening na 4 maszynach ustawionych w rządku (oczywiście połączony z pogaduchami/facebookiem w telefonie) + 2 serie brzuszków - BŁĄD
- próba samodzielnego treningu siłowego, który może przynieść więcej kontuzji kręgosłupa i stawów niż korzyści.

I niestety drogie Panie dziwią się, że efekty nie przychodzą. Niestety nie przyjdą - jeżeli trening będzie wyglądał tak jak powyżej. Moim zdaniem doświadczony trener personalny to wielka inwestycja w swoje ciało i przede wszystkim zdrowie

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-05-27 o 12:54 Powód: link
MrFit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 00:00   #7
karusia20
Raczkowanie
 
Avatar karusia20
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 54
Dot.: Trener personalny...

Ja korzystam już od roku z treningów personalnych i jestem bardzo zadowolona, wiadomo, trzeba w siebie zainwestować, ale motywacja i efekty są super. Tylko trzeba trafić na dobrego trenera, który będzie pilnował tego jak ćwiczymy i tego, żeby w ogóle na tą siłkę dotrzeć Jak ktoś jest ze śląska to polecam Seweryna Koziołka Wreszcie po tylu latach pupa mi maleje
__________________
"Rozpraw się, losie, zły biesie,
W zaciekłej ze mną szermierce!
A jeśli serce nie zniesie?
To trudno! Ja albo serce."
L. Staff
karusia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 11:02   #8
pam_c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 73
Dot.: Trener personalny...

Uważam, że inwestycja w treningi z trenerem personalny w sytuacji kiedy, tak jak piszesz, stawiasz na siłowni pierwsze kroki, nie wiesz jak ułożyć trening, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, to bardzo dobra inwestycja. Warto jednak dobrze wybrać trenera, tak jak piszą dziewczyny, powinien mieć indywidualne podejście do klienta, dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej informacji, które mogą mieć wpływ na układany plan treningowy, ułożyć jadłospis i przede wszystkim motywować - także swoim wyglądem
pam_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 21:12   #9
anisia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 29
Dot.: Trener personalny...

Próbowałam kiedyś ćwiczyć sama jednak nie przyniosło to żadnych efektów zmarnowałam tylko czas. Po półrocznej przerwie znowu spróbowałam zrobić coś dla swojej sylwetki i wybrałem siłownię gdzie jest obecnytrener personalny, który za dodatkową opłatą pokazał jak ćwiczyć ile razy powtarzać dane ćwiczenie. Teraz po prostu powtarzam to co kiedyś się nauczyłam Moim zdaniem warto na początek skorzystać z opcji trenera personalnego jeśli możemy.

Edytowane przez anisia24
Czas edycji: 2015-09-07 o 16:37
anisia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 09:37   #10
agatabudnicka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 47
Dot.: Trener personalny...

No ja na pewno bym sama nie schudła… Zupełnie nie wiedziałam, co robić na siłowni, a do Chodakowskiej jakoś nie miałam przekonania. Więc zdecydowałam się na klub fitness z profesjonalnymi trenerami, poszukałam takiego w swojej okolicy i na Ursynowie znalazłam klub Trener Indywidualny (KEN Center). Zapisałam się do fajnej trenerki i ćwicząc z nią naprawdę miałam motywację i energię do ćwiczeń. No i udało się zrzucić zbędne kilogramy. A teraz chodzę tam na zajęcia ze stepu. Na pewno w Waszych okolicach też są takie kluby, poszukajcie.
agatabudnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 14:12   #11
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Trener personalny...

Trener personalny jest idealny,kiedy dopiero zaczynamy przygodę z ćwiczeniami,bo nie tylko zmotywuje,ale także pokaże jak prawidłowo wykonac każde ćwiczenie,dopilnuje planu treningowego itd.
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 12:43   #12
jolkapolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 52
Dot.: Trener personalny...

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Trener personalny jest idealny,kiedy dopiero zaczynamy przygodę z ćwiczeniami,bo nie tylko zmotywuje,ale także pokaże jak prawidłowo wykonac każde ćwiczenie,dopilnuje planu treningowego itd.
Dokładnie. Osoba trenująca dłużej, jeśli to robi dobrze, poradzi sobie. Często początkujące osoby po prostu źle ćwiczą, męczą się, a potem narzekają, że efektów nie ma.
jolkapolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 18:05   #13
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Trener personalny...

Obserwuje nieraz na siłowni jak początkujący są zdezorientowani i nie wiedzą co mają robić,źle wykonują ćwiczenia... I chyba wstydzą się zapytać,poprosić o pomoc
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 11:15   #14
Madzia1213
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 13
Dot.: Trener personalny...

Mimo że jest pełno artykułów o trenowaniu i wiele wypowiedzi że na początku potrzeba profesjonalnej osoby by nauczyła techniki ćwiczyń to i tak nie trafiają do każdego bo na siłowni w Saturn Fitness na Bielanach ciągle widzę jak przychodzą koleżanki które niby jedna drugiej pomaga trenować ale widać że obie nie mają o tym pojęcia. Tylko te które jednak decydują się na rozmowę z prywatnym trenerem spalą tłuszcz, zbudują mięśnie i nie zrobią sobie krzywdy
Madzia1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 19:06   #15
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Trener personalny...

Cześć!
Od poniedziałku zaczynam przygodę z trenerem personalnym. Chciałabym orientacyjnie spytać z jaką częstotliwością (wg Was) powinnam ustawiać wizyty - biorąc pod uwagę fakt, że finanse to jednak dość poważna kwestia + mam wykupiony karnet na siłownię, więc będę się jej i zajęć fitness trzymać?
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 13:43   #16
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Trener personalny...

To musisz ustalić indywidualnie z trenerem wedle swoich potrzeb i mozliwości finansowych.Ja miałam osoby,kóre chciały aby byc z nimi na każdym treningu i motywować przez casły czas,korygować błędy,a były też oboby,którym wystarczyło jedno - trzy spotkania aby załapać o co chodzi ,jak poprawnie trenować itp.
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 13:57   #17
merlin75
Przyczajenie
 
Avatar merlin75
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Trener personalny...

Hej A czy polecacie jakiegoś dobrego trenera z okolic Trójmiasta?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
merlin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 18:27   #18
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Trener personalny...

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
To musisz ustalić indywidualnie z trenerem wedle swoich potrzeb i mozliwości finansowych.Ja miałam osoby,kóre chciały aby byc z nimi na każdym treningu i motywować przez casły czas,korygować błędy,a były też oboby,którym wystarczyło jedno - trzy spotkania aby załapać o co chodzi ,jak poprawnie trenować itp.
Wiem wiem, tak też mi wstępnie babeczka powiedziała Ja myślałam żeby spotkać się hm 1-2x w miesiącu, bo i tak wykupuje karnet open do klubu więc będę się motywować, ale chciałabym też mieć 'kogoś nad głową' żeby najwyżej dodał kopa
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 06:39   #19
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Trener personalny...

Seline16 - jeśli sama nie będziesz miała wystarczająco silnej motywacji to i trener personalny nie pomoże.On/Ona jest od tego aby wskazać właściwą drogę,pomoć ułozyć dobry plan treningowy,odpowiednio ukierunkować i w pewien sposób dać Ci tego "kopa" motywacyjnego,abyś osiągnęła cel
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 18:59   #20
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Trener personalny...

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Seline16 - jeśli sama nie będziesz miała wystarczająco silnej motywacji to i trener personalny nie pomoże.On/Ona jest od tego aby wskazać właściwą drogę,pomoć ułozyć dobry plan treningowy,odpowiednio ukierunkować i w pewien sposób dać Ci tego "kopa" motywacyjnego,abyś osiągnęła cel
Zdaję sobie z tego sprawę i jestem zmotywowana do realizacji celów, dlatego też zdecydowałam się na dodatkową pomoc trenera
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 09:46   #21
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Trener personalny...

To powodzenia! Napisz jak Ci idzie i czy pomoc trenera rzeczywiście jest potrzebna,pomocna,jak Ty to widzisz
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 22:54   #22
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Trener personalny...

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
To powodzenia! Napisz jak Ci idzie i czy pomoc trenera rzeczywiście jest potrzebna,pomocna,jak Ty to widzisz
Jednak musiałam zrezygnować ze współpracy z trenerką, bo na spotkaniu "zapomniała" mi powiedzieć o poważnych kosztach (ja jako nowicjusz nie byłam ich świadoma), które musiałabym ponieść. Została mi ona polecona przez klub fitness, więc nie miałam jej namiarów przed spotkaniem. Gdyby nie sprawdzenie jej po - na następnym spotkaniu musiałabym zapłacić nagle 500zł, którego z wiadomych względów nawet bym nie miała przy sobie.
Tak więc będę musiała jakoś.. spróbować sama sobie dać radę, może się uda.
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 10:24   #23
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Trener personalny...

Za co te 500zł? Jak masz jakieś pytania w kwestii treningów,to pisz
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 12:07   #24
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Trener personalny...

Za 1 trening, osobno za plan treningowy, za dietę, za konsultację.. ^^
Generalnie zależy mi na redukcji, więc łączenie siłownii z aerobami. Jest jednak tak wiele 'szkół' jak to robić, że już zgłupiałam w jaki sposób rozplanować tydzień, bo chcę podejść do tego racjonalnie - nie zamęczyć organizmu.
Na żywieniu się raczej znam, więc spokojnie dam radę. Jeśli chodzi o trening:
1) 1x w tyg chodzę na salsę
2) chciałabym 3x w tyg chodzić do klubu (głównie siłownia + jak wcisnę to też fitness)
3) myślę o wykorzystaniu niektórych ćwiczeń z zestawu treningów (nie chcę robić reklamy, więc napiszę tylko nazwę 'Lepsza Ty w 2016 roku') - kiedyś ćwiczyłam zestawy tej dziewczyny i są dość fajne. Minusem może być fakt, że ćwiczy się tutaj 6x w tyg tak naprawdę, co nie wiem czy jest do końca dobre.
Jeśli możesz to poproszę o jakieś porady jak to racjonalnie poprowadzić
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 18:08   #25
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Trener personalny...

Jeśli 3 razy w tygodniu siłownia i jeden raz salsa,to najlepiej by było trenować:

pon i wt - trening
śr - wolne
czw i pi - trening
sobota i niedziela - wolne

Osobnych zajęć z fitnessu bym nie dokładała,bo to za dużo

Jak masz rozpisany trening na siłowni?
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 18:54   #26
Monikanowak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Trener personalny...

Trener personalny jest na pewno przydatny by zmobilizować do ćwiczeń ale także by ułożyć rozsądnie trening. Mam koleżankę, która zaczęła eksperymentować na siłowni i nabawiła się kontuzji kręgosłupa i teraz zamiast na fitness chodzi na rehabilitację. A więc umiar i rozsądek to podstawa. Ja mam trenera personalnego i uważam że to rozwiązanie korzystne.
Monikanowak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 20:32   #27
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Trener personalny...

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Jeśli 3 razy w tygodniu siłownia i jeden raz salsa,to najlepiej by było trenować:

pon i wt - trening
śr - wolne
czw i pi - trening
sobota i niedziela - wolne

Osobnych zajęć z fitnessu bym nie dokładała,bo to za dużo

Jak masz rozpisany trening na siłowni?
Te zajęcia z fitnessu rozważam tylko jako alternatywę dla fitnessu w klubie, bo na pewno nie uda mi się regularnie na nie dostać, a w domu zawsze ten czas łatwiej mi znaleźć.

Co do rozpisania zajęć na siłowni - hm... nie wiem jak się za to zabrać.. Raz trener obecny w siłowni mi podpowiedział co ćwiczyć (dawno temu) na zasadzie: bieżnia/rowerek na rozgrzanie, potem maszyny na nogi/rece/brzuch, na koniec spokojne tempo np orbitrek. Tutaj niestety szczerze przyznaję, że nie wiem jak inaczej to 'ugryźć' ;/

2 dni na odpoczynek pod rząd to nie za dużo odstępu? Czy mogę modyfikować dni, w które ćwiczę pod warunkiem utrzymania oczywiście dni na odpoczynek i ilości treningów w tyg, czy też to powinno być raczej sztywne?

Cytat:
Napisane przez Monikanowak1 Pokaż wiadomość
Trener personalny jest na pewno przydatny by zmobilizować do ćwiczeń ale także by ułożyć rozsądnie trening. Mam koleżankę, która zaczęła eksperymentować na siłowni i nabawiła się kontuzji kręgosłupa i teraz zamiast na fitness chodzi na rehabilitację. A więc umiar i rozsądek to podstawa. Ja mam trenera personalnego i uważam że to rozwiązanie korzystne.
Oczywiście, zgadzam się Niestety.. nie każdego stać na taki wydatek - dla mnie jako studentki i osoby nie zarabiającej aż tak wiele, na ten moment to zbyt duży próg :/ Umiar i rozsądek to podstawa- święte słowa nie zamierzam szaleć, bo wiem też, jakich ćwiczeń nie mogę wykonywać.
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 13:18   #28
Monikanowak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Trener personalny...

Jest to pewien wydatek. Na pewno opłaca się jednak zainwestować na początek by potem kontynuować co trener zaradził. Ja tak zrobiłam i myślę że za jakiś czas trenera personalnego już nie będę potrzebować
Monikanowak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 15:17   #29
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Trener personalny...

2 dni na odpoczynek to nie za dużo jeżeli intensywnie i solidnie trenowałaś.Modyfikowac możesz,ale pamiętaj aby się nie przetrenować,bo efekty mogą być zgoła inne od oczekiwanych

Planu Ci na odległość nie ułożę,bo nie wiem jakie przyrządy masz w siłowni
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 16:21   #30
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Trener personalny...

Cytat:
Napisane przez Monikanowak1 Pokaż wiadomość
Jest to pewien wydatek. Na pewno opłaca się jednak zainwestować na początek by potem kontynuować co trener zaradził. Ja tak zrobiłam i myślę że za jakiś czas trenera personalnego już nie będę potrzebować
Na razie spróbuję sama dać radę; jeśli (odpukać) efekty nie byłyby zadowalające to pomyślę

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
2 dni na odpoczynek to nie za dużo jeżeli intensywnie i solidnie trenowałaś.Modyfikowac możesz,ale pamiętaj aby się nie przetrenować,bo efekty mogą być zgoła inne od oczekiwanych

Planu Ci na odległość nie ułożę,bo nie wiem jakie przyrządy masz w siłowni
Ok, dobrze wiedzieć Poczytam trochę na temat planów, ćwiczeń oraz poszukam informacji o przyrządach na siłowni. Postaram się coś ułożyć i podeślę Ci - jak mogę - do weryfikacji na maila
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-29 09:57:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.