Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie Porady i dyskusje na tematy związane z profilaktyką, rozpoznawaniem, przebiegiem i leczeniem chorób człowieka. Pamiętaj: porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza i ma jedynie funkcję informacyjną!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-01-07, 12:14   #2701
kasiawk2016
Przyczajenie

Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Witajcie

Mam ten sam problem co wy .... Wszystko było dobrze , aż do momentu, gdy ukończyłam 17 lat wtedy zaczął się zapach oczywiście na początku nie wiedziałam , że to ode mnie . Po jakimś czasie dostawiałam znaki , że to ja śmierdzę zatykanie nosa w mojej obecności aż w końcu jedna koleżanka powiedziała mi wprost , że to od mnie śmierdzi był płacz, złość bo nie rozumiałam dlaczego przecież dbałam o higienę itp Idąc na studia wyjechałam za granicę do pracy, żeby zarobić sobie trochę kasy wiadomo.... była to praca sezonowa pomidory jabłka na dwa miesiące po powrocie znalazłam pracę i o dziwo nikt nie narzekał na mój zapach bo go poprostu już nie było za granicą nie przestrzegałam żadnej diety i tak było przez 5 lat jak wyjeżdzałam do pracy tylko poźniej zapach pojawiał się wczesniej np wyjechała w sierpniu wróciłam w październiku i już w marcu zapach powrócił a wiem to dlatego, że ludzie dawali mi znać że jest coś nie tak ..... Teraz mam 30 lat i zapach jest wiem bo ludzie dajaą mi do zrozumienia . Mam do Was pytanie jak myslicie czy to wysiłek fizyczny spowodował zanik zapachu czy może zmiana klimatu ?????
Raczej to nie jest tmu bo przecież by zapach nie znikał na jakis czas

Myślę , że jest dla nas ratunek gdzieś w świecie ostatnio oglądałam progam gdzie facet miał rybią łuskę na całym ciele brał jakies tabletki i te łuski mu odpadły
znajomej córka ma naczyniaka który wchłonął się po braniu propanoplu leku na serce to też było odkrycie i ja uważam że dla nas gdzies też jest ratunek może jakies tbletki hormonalne .......

U mnie zapach nasila się przy misiączce

Jestem z wami sercem wiem co czujecie bo ja czuje toCzy ma ktoś emila do Basi lub do kogos kto sie wylećzył
kasiawk2016 jest offline   Odpowiedz cytując

Stary 2019-01-07, 13:01   #2702
MarcowyKrokodyl
Przyczajenie

Ja przestałem już szukać przyczyny swojego capienia, bo skoro Wy przez lata chodzenia do różnych specjalistów niczego konkretnego nie ustaliliście, to wątpię, żebym ja akurat to odkrył. Dałem też sobie spokój z suplami, bo to tylko w moim przypadku była niepotrzebnie wyrzucona kasa. Mam wrażenie, że takie działania to błądzenie we mgle i zero efektów. I dlatego od 1 stycznia postanowiłem zadziałać od podstaw i gruntownie. Moja dziewczyna jest od 1,5 roku witarianką, jest zdrowa, nie narzeka na brak energii, a nawet ogarnia więcej rzeczy niż musi. W sumie coraz więcej ludzi tak je, więc od 1 stycznia postanowiłem i ja. Nie uważam, że jestem od kogoś słabszy psychicznie, żeby się nie przestawić na taki sposób odżywiania i póki co nie jest to dla mnie jakimś problemem. Dzisiaj mija tydzień, ale mam nadzieję, że takim odżywianiem które pomaga innym na inne, często paskudne choroby z którymi nie radzi sobie tzw. medycyna konwencjonalna, za jakieś pół roku ogarnę swój problem.
MarcowyKrokodyl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:49   #2703
MarcowyKrokodyl
Przyczajenie

Zaglądam, a tutaj cisza absolutna... Mam nadzieję, że swoim poprzednim wpisem nie zniechęciłem nikogo do dalszego szukania, czy chociażby wypowiedzi. Ja wprawdzie próbując rozprawić się z problemem obrałem drogę jaką obrałem, ale Wy jak najbardziej szukajcie innych, korzystnych dla siebie rozwiązań. I tutaj przypomniał mi się taki film - Olej Lorenza - o ciężko chorym chłopcu. Medycyna, lekarze nie byli mu w stanie pomóc, ale jego rodzice dzięki swojemu uporowi znaleźli wyjście z sytuacji ratując tym samym życie i zdrowie swojemu dziecku i tysiącom innych dzieci. Jakoś tak A więc szukajcie, piszcie o swoich spostrzeżeniach. A może...
Stary Dzisiaj, 11:42   #2704
MarcowyKrokodyl
Przyczajenie

No i zabiłem forum...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
SanchoPansaa
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości