On nie wstawia ze mną zdjęć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-10, 09:09   #1
Mojaopinianatemat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 2

On nie wstawia ze mną zdjęć


Witam wszystkich.

Jestem w związku od ponad 8 miesięcy, a znamy się jeszcze dłużej. Od jakiegoś czasu przy przeglądaniu instagrama i patrzeniu na posty różnych par, którzy są również naszymi znajomymi, zaczęło mi się robić przykro. Praktycznie wszyscy nasi znajomi, którzy są w związku, publikują ze sobą dużą ilość zdjęć. Nie chciałam zaczynać o to kłótni, ale zaczęło mnie niepokoić to, że mój chłopak nigdy nie chciał sam z siebie zrobić sobie ze mną zdjęcia. Co prawda, zgadzał się gdy ja je chciałam zrobić. Postanowiłam o tym z nim porozmawiać. Zasygnalizowałam Mu, że bardzo miło by mi było, gdyby wstawił jakiekolwiek zdjęcie na instastory, lub cokolwiek, nie musiało być permanentnie. On jednak totalnie olał sprawę i w ogóle się tym nie przejął. Próbowałam o tym nie myśleć, ale bardzo zastanawiało mnie, dlaczego On nie chce tego robić. Czułam się jakby się mnie wstydził. Mój chłopak wie, że mam dość niską samoocenę i często mówię Mu, że czuje się brzydka, a to, że chciał mnie w jakiś sposób „ukryć” tylko utwierdzało mnie w przekonaniu, że tak jest. Po kilku próbach rozmowy o zdjęciach, nic nie przyniosło efektu. Chciałam o tym zapomnieć. Ostatnio miał urodziny i zrobiłam wszystko, żeby były najlepsze. Razem z moim kolegą zaprosiliśmy kilku znajomych, ja robiłam torta. Myślałam, że zrobi sobie ze mną zdjęcie, ale oczywiście znów się to nie stało. Za to zrobił sobie zdjęcie z kolegami. Nie rozumiem dlaczego tak robi, doskonale wie, że sprawiłoby mi to ogromną radość, gdyby chociaż zrobił sobie ze mną zdjęcie, nawet jeśli miałby go nigdzie nie wstawiać.

Obecnie się pokłóciliśmy, On mnie przeprasza, ale nie chce nic zrobić z tym dlaczego się pokłóciliśmy. Pomóżcie!
Mojaopinianatemat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 10:09   #2
hurtful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 30
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Zakończ ten związek
skoro czujesz sie przy nim nieatrakcyjna, brzydka i masz wrazenie ze on ciebie probuje ukryc z tego powodu to znaczy ze ten zwiazek nie działa na podstawowej plaszczyznie jak jest dawanie w sobie wzajmnego oparcia i poczucia ze druga strona jest wazna i wyjatkowa

a co do wspolnych zdjęć znam pary które nie mają nigdzie w mediach społecznościowych wstawionych razem zdjęć i nie jest to powodem do kłotni, no ale raczej musi to byc decyzja dwoch stron
a z drugiej strony, takich zdjec tez nie wstawia sie odrazu, czy na poczatku zwiazku
__________________
.
hurtful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 10:10   #3
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Mnie by męczył facet, który ciągle by mówił, że jest brzydki
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 10:15   #4
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Ty tak na serio? Awantura o zdjecia? To moze w Tobie jest problem ze masz niska samoocene i wymyslasz. My mamy 1 zdjecie wspolne z mezem na fejsie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 10:32   #5
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Nie mam ani jednego zdjęcia z facetem w mediach społecznościowych. Nawet nie mam go przyjaciołach na FB. Niemniej jeśli dla Ciebie posiadanie wspólnych zdjęć jest ważne i mu o tym mówisz, to dziwne ze nadal się opiera.
Są osoby, które nie chcą upubliczniać życia prywatnego, ale z opisu Twój chłopak nie należy do tej grupy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 11:06   #6
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Cytat:
Napisane przez Mojaopinianatemat Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.

Jestem w związku od ponad 8 miesięcy, a znamy się jeszcze dłużej. Od jakiegoś czasu przy przeglądaniu instagrama i patrzeniu na posty różnych par, którzy są również naszymi znajomymi, zaczęło mi się robić przykro. Praktycznie wszyscy nasi znajomi, którzy są w związku, publikują ze sobą dużą ilość zdjęć. Nie chciałam zaczynać o to kłótni, ale zaczęło mnie niepokoić to, że mój chłopak nigdy nie chciał sam z siebie zrobić sobie ze mną zdjęcia. Co prawda, zgadzał się gdy ja je chciałam zrobić. Postanowiłam o tym z nim porozmawiać. Zasygnalizowałam Mu, że bardzo miło by mi było, gdyby wstawił jakiekolwiek zdjęcie na instastory, lub cokolwiek, nie musiało być permanentnie. On jednak totalnie olał sprawę i w ogóle się tym nie przejął. Próbowałam o tym nie myśleć, ale bardzo zastanawiało mnie, dlaczego On nie chce tego robić. Czułam się jakby się mnie wstydził. Mój chłopak wie, że mam dość niską samoocenę i często mówię Mu, że czuje się brzydka, a to, że chciał mnie w jakiś sposób „ukryć” tylko utwierdzało mnie w przekonaniu, że tak jest. Po kilku próbach rozmowy o zdjęciach, nic nie przyniosło efektu. Chciałam o tym zapomnieć. Ostatnio miał urodziny i zrobiłam wszystko, żeby były najlepsze. Razem z moim kolegą zaprosiliśmy kilku znajomych, ja robiłam torta. Myślałam, że zrobi sobie ze mną zdjęcie, ale oczywiście znów się to nie stało. Za to zrobił sobie zdjęcie z kolegami. Nie rozumiem dlaczego tak robi, doskonale wie, że sprawiłoby mi to ogromną radość, gdyby chociaż zrobił sobie ze mną zdjęcie, nawet jeśli miałby go nigdzie nie wstawiać.

Obecnie się pokłóciliśmy, On mnie przeprasza, ale nie chce nic zrobić z tym dlaczego się pokłóciliśmy. Pomóżcie!
Mocno przesadzasz. Jak dla mnie awantura o problem z dvpy. Kłótnia o to, że facet nie chce ze swoją dziewczyną wrzucać zdjęć do mediów społecznościowych, ani nie pozwala jej również na umieszczanie swoich zdjęć z nią na jej koncie, no naprawdę...

Jeśli masz problemy z samooceną, z zazdrością patrzysz na inne swoje znajome i czujesz się gorsza to out na terapię. Zawsze możesz też z facetem zerwać, ale bez jaj, wspólne zdjęcia na portalach społecznościowych bez wiedzy jednej z osób miałyby być powodem zerwania? Ok, może zależy jakie zdjęcia, ale to są tylko zdjęcia z imprez, podróż etc. Przedstawiają to jak życie i nic więcej. On ma prawo nie chcieć ich z Tobą nigdzie udostępniać bo chroni swoją prywatność. Nie pomyślałaś o tym?

To, że on nie chce z Tobą udostępniać zdjęć z Waszego życia nie oznacza, że Cię nie kocha, albo się Ciebie wstydzi czy Ciebie nie szanuje. Bez kitu.

Jeżeli czujesz się przez niego zaniedbana, nie wiem niekochana, nie czujesz się przy nim atrakcyjnie bo on Ci tego nie pokazuje na każdym kroku jak ważna dla niego jesteś, jak bardzo go pociągasz etc. to owszem, wtedy jest powód do zerwania, ale zdjęcia (tym bardziej takie) nie są tego powodem. Po prostu w takiej sytuacji (zdjęcia) szukasz problemu tylko po to aby się przywalić bezpodstawnie.

Kiedyś się spotykałam z typkiem 3 msc i też jak pojawiło się pytanie bycia razem to zapytał mnie po prostu o status związku na facebooku. Czy bym ustawiła. No wyśmiałam go (tylko w myślach bo by mocno wziął do siebie) i i tak przestaliśmy się spotykać bo nic do niego nie miałam (w sensie nie czułam). Nie zmieniałabym statusów w mediach społecznościowych, nie wstawiałabym wspólnych zdjęć bo też szanuję prywatność i po prostu mogę sobie tego nie życzyć. Ja nie należę do osób ''niech cały świat zobaczy''(wiadomo, mocno nadkoloryzowane), ''niech wszyscy moi znajomi zobaczą''. A kogo to obchodzi? To co napisałam wyżej nie musi oznaczać, że faceta z którym bym była bym nie kochała bądź, którego bym się wstydziła.

Cytat:
Napisane przez Mojaopinianatemat Pokaż wiadomość
On mnie przeprasza, ale nie chce nic zrobić z tym dlaczego się pokłóciliśmy.
Bo ma do tego prawo. Widocznie chroni i ceni prywatność w odróżnieniu od Ciebie. Uszanuj to. Nie wiem jak bardzo głupi powód trzeba mieć aby z kimś zerwać (''normalne'', ''ludzkie'') zdjęcia wg mnie nie są tego powodem, ale jeśli tego nie wytrzymasz - zawsze możesz się z nim rozstać. Na jego miejscu ja bym nie wytrzymała z Tobą. Bo rozumiem nagie zdjęcia nawet dla ''jaj'', szantaż cokolwiek takiego - to już ma znamiona przestępstwa i zgłasza się na policje - wtedy ludzie się rozstają bo zostało nadszarpnięte zaufanie, lojalność, pojawiło się kłamstwo. W Waszym przypadku zdjęcia po prostu przedstawiają Wasze życie codzienne. To jest zwykła drama, którą Ty stwarzasz i nic więcej.

Daj chłopakowi żyć.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-05-10 o 11:30
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 11:18   #7
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

To nie jest problem.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-10, 12:02   #8
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

nie mam zadnego zdjecia meza na mediach spolecznosciowych
moja corka ktora jest ze swoim chlopakiem od 3 lat ma kilka zdjec razem z nim ale w grupie przyjaciol z imprez czy wspolnych wypadow tak ze jakbys na to spojrzala to nawet nie domyslilabys sie ze sa para
wstawianie zdjec nie oznacza ze ktos kocha cie bardziej
skoro nie ukrywa cie przed znajomymi,chodzicie wszedzie razem,ludzie wiedza ze jestescie para to ja nie widze problemu
ps.skoro czujesz sie brzydka to zrob cos z soba zeby poczuc sie ladna,zmien to co ci sie nie podoba albo idz na terapie zeby zaakceptowac to czego zmienic nie mozesz to nie jest twojego faceta rola zeby cie leczyc z kompleksow ,takie marudzenie jest naprawde meczace
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 12:37   #9
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Hej, ludzie są różni. Mojego ciężko namówić do jakiegokolwiek zdjęcia. Pytałaś w ogóle jego, dlaczego nie chce zdjęć? Może on sam też ma niską samoocenę albo jakiś konkretny kompleks, który uwydatnia się na fotkach? Ja na przykład jestem mało fotogeniczna, naprawdę rzadko wychodzę dobrze na zdjęciach :-D każdy może mieć swoje powody, dlaczego nie chce zdjęć. Jednak to mało prawdopodobne, że jest to wyznacznikiem siły miłości. Robienie o to kłótni to meczenie tyłka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 13:13   #10
Agoose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 50
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Zgadzam się, że to problem z tyłka.
Ja też nie wstawiam zdjęć z chłopakiem, to po prostu nie w moim stylu robić jakieś słit selfiaczki z love. On sie nawet z tego cieszy, bo sam nie wyznaje jakiejś obsesji Social media.
Moj poprzedni chłopak miał kiedyś żal o to, że nie chciałam wstawić selfie na którym nie ma dosłownie nic ciekawego oprócz naszych dwóch twarzy, gdzie widział, że większość moich zdjęć jest w zupełnie innym stylu. Pamiętam że dużo stracił w moich oczach, przejmując się takimi nic nie znaczącymi pie**ołami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agoose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 13:42   #11
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Dziewczyna ma 17 lat, wg mnie to nie jest problem z tyłka. To normalny problem, skoro jej to przeszkadza. To nie jest sytuacja typu, chłopak po prostu nie lubi robić zdjęć, tak ma i już, tylko ze znajomymi nie ma problemu, cyka fotki, a z własną dziewczyną nie może, bo mu ręka odpadnie. Bardzo brzydko, skoro komunikowała mu taką potrzebę.

Nie kłóćcie się, spytaj go po prostu czemu robi zdjęcia ze znajomymi, a z Tobą nie chce.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-10, 14:47   #12
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Jeśli wie, że dla Ciebie to ważne i nadal nic z tym nie robi, to zwyczajnie olewa Twoje potrzeby. Mówisz przecież, że nie zależy Ci koniecznie na tym, by te zdjęcia gdzieś upubliczniał.
Jednak ze znajomymi chętnie sobie robi. To zastanawiające.

Ja sama byłam kiedyś w związku, gdzie ex jak ognia unikał wstawiania zdjęć ze mną, ustawiania statusu, komentowania czegoś publicznie na fb. Zaakceptowałam to, bo myślałam że po prostu chroni swoją prywatność, a przecież wszyscy z jego otoczenia mnie znali i wiedzieli, że jesteśmy razem.
Potem zaczął umieszczać zdjęcia ze znajomymi, z rodziną, a ze mną nadal nie.
Powód okazał się być banalny. Fb służyło mu do udawania singla i podrywania innych dziewczyn. Gdy się o tym dowiedziałam, to rogami pewnie już rysowałam sufit.

Mam nadzieję, że Twój TŻ nie jest takim typem, ale na Twoim miejscu miałabym na niego oko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 15:44   #13
Efenina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 27
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Uważam, że nie powinnaś się tym przejmować, nie każdy lubi wstawiać zdjęcia z ukochaną osobą na Facebooku. Ja sobie nie wyobrażam, że mogłabym to zrobić, po prostu taka jestem i już, nie lubię obnosić się ze swoim życiem prywatnym a są ludzie co wręcz przeciwnie jakby mogli to wstawialiby zdjęcia codziennie. Daj chłopakowi spokój z tymi zdjęciami, bo nic na siłę. To, że ich nie daje to naprawdę nie oznacza, że Cię nie kocha. Głowa do góry i zakończ temat zdjęć w swoim związku.
Efenina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 18:00   #14
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Ja uwazam, ze zalezy. Sama nie znosze i nie wstawiam zadnych zdjec, bo nie chce, zeby wszyscy ludzie naokolo wiedzieli, co sie u mnie w zyciu dzieje. Nie ustawiam statusow na fb, nie mam nawet swojego chlopaka w znajomych.

Pytanie brzmi: czy Twoj chlopak jest taki skryty z wszystkim, czy nie wstawia zdjec tylko z Toba? Bo jezeli nie wstawia zdjec/relacji w ogole, to bym sie nie czepiala (najwyrazniej taki typ czlowieka). Natomiast jezeli wesolo wrzuca zdjecia i filmiki ze znajomymi, a tylko z Toba nie - to moim zdaniem jest cos nie halo, z nimi zdjecia spoko, a z Toba jakos nie..?
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 20:48   #15
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Zależy do czego używa instagrama.

Ja mam tam profil publiczny i wrzucam tam głownie zdjęcia z podróży, czasami jakieś rekomendacje książek czy przepisy, ale z zasady nie wrzucam tam zdjęć ze znajomymi czy facetem, bo nie czuję takiej potrzeby.

Z kolei FB służy mi stricte do kontaktu ze znajomymi, nie udostępniam tam nic publicznie. I nie mam parcia by wrzucać zdjęcia z partnerem non stop, ale nie mam też nic przeciwko.

Ale podejścia są oczywiście różne. Trochę słabo jednak się o to kłocić. Skoro nie przeszkadza mu jak Ty dodajesz z nim zdjecie, to po prostu Ty dodawaj i go oznaczaj, natomiast on ma prawo decydować o tym, co sam chce wrzucać.

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Agoose Pokaż wiadomość
Moj poprzedni chłopak miał kiedyś żal o to, że nie chciałam wstawić selfie na którym nie ma dosłownie nic ciekawego oprócz naszych dwóch twarzy, gdzie widział, że większość moich zdjęć jest w zupełnie innym stylu. Pamiętam że dużo stracił w moich oczach, przejmując się takimi nic nie znaczącymi pie**ołami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też bym była zniechęcona.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 08:13   #16
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Jestem ze swoim facetem kilka lat, mieszkamy razem i nawet mamy dziecko, a w mediach społecznościowych nie ma naszych wspólnych zdjęć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 08:15   #17
Coco49
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 38
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Cytat:
Napisane przez Mojaopinianatemat Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.

Jestem w związku od ponad 8 miesięcy, a znamy się jeszcze dłużej. Od jakiegoś czasu przy przeglądaniu instagrama i patrzeniu na posty różnych par, którzy są również naszymi znajomymi, zaczęło mi się robić przykro. Praktycznie wszyscy nasi znajomi, którzy są w związku, publikują ze sobą dużą ilość zdjęć. Nie chciałam zaczynać o to kłótni, ale zaczęło mnie niepokoić to, że mój chłopak nigdy nie chciał sam z siebie zrobić sobie ze mną zdjęcia. Co prawda, zgadzał się gdy ja je chciałam zrobić. Postanowiłam o tym z nim porozmawiać. Zasygnalizowałam Mu, że bardzo miło by mi było, gdyby wstawił jakiekolwiek zdjęcie na instastory, lub cokolwiek, nie musiało być permanentnie. On jednak totalnie olał sprawę i w ogóle się tym nie przejął. Próbowałam o tym nie myśleć, ale bardzo zastanawiało mnie, dlaczego On nie chce tego robić. Czułam się jakby się mnie wstydził. Mój chłopak wie, że mam dość niską samoocenę i często mówię Mu, że czuje się brzydka, a to, że chciał mnie w jakiś sposób „ukryć” tylko utwierdzało mnie w przekonaniu, że tak jest. Po kilku próbach rozmowy o zdjęciach, nic nie przyniosło efektu. Chciałam o tym zapomnieć. Ostatnio miał urodziny i zrobiłam wszystko, żeby były najlepsze. Razem z moim kolegą zaprosiliśmy kilku znajomych, ja robiłam torta. Myślałam, że zrobi sobie ze mną zdjęcie, ale oczywiście znów się to nie stało. Za to zrobił sobie zdjęcie z kolegami. Nie rozumiem dlaczego tak robi, doskonale wie, że sprawiłoby mi to ogromną radość, gdyby chociaż zrobił sobie ze mną zdjęcie, nawet jeśli miałby go nigdzie nie wstawiać.

Obecnie się pokłóciliśmy, On mnie przeprasza, ale nie chce nic zrobić z tym dlaczego się pokłóciliśmy. Pomóżcie!
A to zdjęcie z kolegami dodał na instastory/insta/inny portal?
Nie chcę krakać, ale niegdyś z moim byłym miałam podobną sytuację- nie dodawał ze mną zdjęć na żaden z portali, ponieważ zwyczajnie udawał, że jest przystojnym singlem, za moimi plecami za to latał z kumplami i szukał szczęścia z innymi paniami Dziewczyny z którymi wtedy kręcił nic o mnie nie wiedziały/myślały, że kiedyś byliśmy razem, ale już nie jesteśmy (nie mieszkamy w jakimś wielkim mieście). Nie mówię oczywiście, że u Autorki jest tak samo, ale jestem w stanie ją zrozumieć. A i on też nic sobie z tego nie robił kiedy próbowałam podpytać, dlaczego tak jest, wręcz się wkurzał. Aż przestałam.

Edytowane przez Coco49
Czas edycji: 2020-05-11 o 08:16 Powód: literówka.
Coco49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 09:34   #18
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Jestem ze swoim facetem kilka lat, mieszkamy razem i nawet mamy dziecko, a w mediach społecznościowych nie ma naszych wspólnych zdjęć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To trochę inna sytuacja i potrzeby niż u nastolatków. Przypominam, że doradzamy licealistce, nie ma co się porównywać, że my z mężami to nic nie wstawiamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 19:09   #19
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Jesteś przejściowa dziewczyna. Ot co.


Ja bym zakończyła związek z kimś kto nawet nie chce robic sobie ze mną zdjeć. Gdzie fajnie jest wspominać imprezę na zdjęciach (tu fotki z kumplami tak a ze mną juz nie bardzo). Czułabym sie jakby nie warto pamietać, ze na tej imprezie tez byłam.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-12, 14:13   #20
nora29_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 66
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

wiesz, moj ostatni byly chlopak tez nie chcial wstawic ze mna zdjecia. za to bardzo chetnie pozowal z innymi dziewczynami czy w gronie znajomych. Zgadnij jak to sie zakonczylo

Moj inny chlopak tez nie mial ze mna zadnego zdjecia, ale on nie uzywal za bardzo social media i cenil sobie prywatnosc.

Wiec warto by rozroznic czy to chodzi o zdjecie z Toba konkretnie, czy ogolnie nie ma ochoty wrzucac zdjec z nikim. Bo wg mnie, jezeli ktos wrzuca zdjecia ze wszystkimi i jest dosc aktywny na social media (plus moze ma jeszcze zdjecia z ex) a z Toba nie chce, wtedy cos jest nie halo. I nie, nie uwazam ze to jest problem z dupy.
nora29_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 17:55   #21
Sally1642
Rozeznanie
 
Avatar Sally1642
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 584
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Dziwi mnie troszkę, że niektóre wizażanki piszą że rozumieją faceta, bo pewnie chroni swoją prywatność i nie chce wrzucać na prawo i lewo informacji na fejsbuka co tam u niego. Dziwne tylko, że z kolegami fotko sobie strzeli, a z dziewczyną już nie może BO PRYWATNOŚĆ
Ja rozumiem niechęć do dzielenia się pewnymi rzeczami w mediach społecznościowych, natomiast nie widzę powodu (oprócz chęci ukrycia związku) dlaczego ktoś nie chce robić sobie zdjęć ze swoim partnerem.

Pewnie jeszcze parę miesięcy i autorce rogi wyrosną.
Sally1642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 17:56   #22
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Cytat:
Napisane przez Sally1642 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie troszkę, że niektóre wizażanki piszą że rozumieją faceta, bo pewnie chroni swoją prywatność i nie chce wrzucać na prawo i lewo informacji na fejsbuka co tam u niego. Dziwne tylko, że z kolegami fotko sobie strzeli, a z dziewczyną już nie może BO PRYWATNOŚĆ
Ja rozumiem niechęć do dzielenia się pewnymi rzeczami w mediach społecznościowych, natomiast nie widzę powodu (oprócz chęci ukrycia związku) dlaczego ktoś nie chce robić sobie zdjęć ze swoim partnerem.

Pewnie jeszcze parę miesięcy i autorce rogi wyrosną.

Z koleżankami mam mnóstwo fotek i bez przerwy sobie cykamy jakieś, a z mężem raptem kilka.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 18:36   #23
Sally1642
Rozeznanie
 
Avatar Sally1642
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 584
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87842899]Z koleżankami mam mnóstwo fotek i bez przerwy sobie cykamy jakieś, a z mężem raptem kilka.[/QUOTE]

Ale jednak masz zdjęcie z mężem, prawda? Jak je robiliście (czy ktoś wam robił, nieważne to) to mąż nie uciekał przed aparatem, tłumacząc się że musi chronić swoją prywatność, co nie?
Ja też mam ze swoim facetem raptem kilka zdjęć a jesteśmy ze sobą kilka lat. W moim telefonie za to 95% zdjęć to zdjęcia mojego kota. I co z tego?

Ja nie mówię o tym, że jakieś wielkie awantury autorki są słuszne, nie mówię też o tym że jej facet powinien "cykać" sobie z nią fotki non stop bo inaczej to znaczy że jej nie kocha. Skoro jednak koleś nie chce z nią upublicznić nawet jednego zdjęcia, to jest to bardzo zastanawiające i niepokojące (dla mnie).

Bo ja w sumie jestem ciekawa, jaki można podać sensowny powód, że z koleżkami fotko na imprezie jest w porządku, a ze swoją dziewczyną fuj, ble, zdjęcia nie wolno

Edytowane przez Sally1642
Czas edycji: 2020-05-12 o 18:38
Sally1642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 18:49   #24
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Cytat:
Napisane przez Sally1642 Pokaż wiadomość
Ale jednak masz zdjęcie z mężem, prawda? Jak je robiliście (czy ktoś wam robił, nieważne to) to mąż nie uciekał przed aparatem, tłumacząc się że musi chronić swoją prywatność, co nie?
Ja też mam ze swoim facetem raptem kilka zdjęć a jesteśmy ze sobą kilka lat. W moim telefonie za to 95% zdjęć to zdjęcia mojego kota. I co z tego?

Ja nie mówię o tym, że jakieś wielkie awantury autorki są słuszne, nie mówię też o tym że jej facet powinien "cykać" sobie z nią fotki non stop bo inaczej to znaczy że jej nie kocha. Skoro jednak koleś nie chce z nią upublicznić nawet jednego zdjęcia, to jest to bardzo zastanawiające i niepokojące (dla mnie).

Bo ja w sumie jestem ciekawa, jaki można podać sensowny powód, że z koleżkami fotko na imprezie jest w porządku, a ze swoją dziewczyną fuj, ble, zdjęcia nie wolno
ja nie mam zadnego zdjecia z mezem ani nawet nie mam zaznaczone ze jestem w zwiazku z nim,nie mam tez podanych zadnych czlonkow rodziny w extra wiadomosciach o mnie,mam zdjecie syna z psem i corki ze mna w pociagu ,reszta to zdjecia moich psow i mnie samej
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 19:02   #25
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Cytat:
Napisane przez Sally1642 Pokaż wiadomość
Ale jednak masz zdjęcie z mężem, prawda? Jak je robiliście (czy ktoś wam robił, nieważne to) to mąż nie uciekał przed aparatem, tłumacząc się że musi chronić swoją prywatność, co nie?
Ja też mam ze swoim facetem raptem kilka zdjęć a jesteśmy ze sobą kilka lat. W moim telefonie za to 95% zdjęć to zdjęcia mojego kota. I co z tego?

Ja nie mówię o tym, że jakieś wielkie awantury autorki są słuszne, nie mówię też o tym że jej facet powinien "cykać" sobie z nią fotki non stop bo inaczej to znaczy że jej nie kocha. Skoro jednak koleś nie chce z nią upublicznić nawet jednego zdjęcia, to jest to bardzo zastanawiające i niepokojące (dla mnie).

Bo ja w sumie jestem ciekawa, jaki można podać sensowny powód, że z koleżkami fotko na imprezie jest w porządku, a ze swoją dziewczyną fuj, ble, zdjęcia nie wolno
No mam ale co z tego? On nawet nie zamiescil naszego wspolnego.zdjecia na fejsie. Nie chce. I co mam szukac, kopac i szalec? Mam to w dupie, ale to juz moze taki wiek. Majac 17 lat czy 18 tez bym sobie wkrecala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 19:10   #26
Sally1642
Rozeznanie
 
Avatar Sally1642
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 584
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Oj dziewczyny, ale przecież w wątku nie chodzi o to która ile ma zdjęć z mężem / chłopakiem / dziećmi. Ktoś nie chce upubliczniać swojego życia w mediach społecznościowych - to jest całkowicie ok i ja to rozumiem. Ale skoro taka jest wymówka to niech będzie w tym konsekwentny, a nie że (przykładowo) zdjęcie z urodzin z kolegami jest ok, natomiast zdjęcie z tych samych urodzin z partnerką narusza jego prywatność, no wtf?

Nie rozumiem natomiast tego:

Cytat:
Razem z moim kolegą zaprosiliśmy kilku znajomych, ja robiłam torta. Myślałam, że zrobi sobie ze mną zdjęcie, ale oczywiście znów się to nie stało. Za to zrobił sobie zdjęcie z kolegami. Nie rozumiem dlaczego tak robi, doskonale wie, że sprawiłoby mi to ogromną radość, gdyby chociaż zrobił sobie ze mną zdjęcie, nawet jeśli miałby go nigdzie nie wstawiać.
Cytat:
No mam ale co z tego? On nawet nie zamiescil naszego wspolnego.zdjecia na fejsie. Nie chce. I co mam szukac, kopac i szalec? Mam to w dupie, ale to juz moze taki wiek. Majac 17 lat czy 18 tez bym sobie wkrecala.
Zacytowałam część postu autorki. Zobacz, że tu nie chodzi o wstawianie zdjęć na insta czy fejsbuka, tu chodzi wyłącznie o zrobienie zdjęcia. Ej no serio, co to za problem zrobić sobie zdjęcie z dziewczyną? Ona mówiła mu o tym, że chciałaby żeby to ON wyszedł z inicjatywą, że byłoby jej miło. On o tym wie i nadal ma to w pupie.

Nadal nie widzę powodu, dlaczego on nie może zrobić sobie z nią zdjęcia.
Sally1642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 19:37   #27
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

Cytat:
Napisane przez Sally1642 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, ale przecież w wątku nie chodzi o to która ile ma zdjęć z mężem / chłopakiem / dziećmi. Ktoś nie chce upubliczniać swojego życia w mediach społecznościowych - to jest całkowicie ok i ja to rozumiem. Ale skoro taka jest wymówka to niech będzie w tym konsekwentny, a nie że (przykładowo) zdjęcie z urodzin z kolegami jest ok, natomiast zdjęcie z tych samych urodzin z partnerką narusza jego prywatność, no wtf?

Nie rozumiem natomiast tego:





Zacytowałam część postu autorki. Zobacz, że tu nie chodzi o wstawianie zdjęć na insta czy fejsbuka, tu chodzi wyłącznie o zrobienie zdjęcia. Ej no serio, co to za problem zrobić sobie zdjęcie z dziewczyną? Ona mówiła mu o tym, że chciałaby żeby to ON wyszedł z inicjatywą, że byłoby jej miło. On o tym wie i nadal ma to w pupie.

Nadal nie widzę powodu, dlaczego on nie może zrobić sobie z nią zdjęcia.
w pierwszym poscie napisala ze zgadza sie na zdjecia kiedy ona chce je zrobic wiec to nie jest tak ze nie daje sobie robic z nia zdjec

on nie ma potrzeby pstrykania sobie z nia zdjec to problem z dupy bo ona by chciala ,a on by nie chcial ,dlaczego jej chcenie jest wazniejsze od jego

mnie takie wymuszanie wkurza i jakby mi ktos dupe trul o jakies zdjecie to bym tym bardziej nie chciala zrobic
nie widze problemu ze ktos publikuje zdjecia z urodzin z kolegami a nie z nia jaka tu masz niekonsekwencje?
nie chce postowac zdjec z dziewczyna
ja jak jade na urlop to wstawiam zdjecia siebie a meza nie wstawiam mimo ze jest obok co to jest jakis przymus wstawiac partnera?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 19:45   #28
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87843213]w pierwszym poscie napisala ze zgadza sie na zdjecia kiedy ona chce je zrobic wiec to nie jest tak ze nie daje sobie robic z nia zdjec

on nie ma potrzeby pstrykania sobie z nia zdjec to problem z dupy bo ona by chciala ,a on by nie chcial ,dlaczego jej chcenie jest wazniejsze od jego

mnie takie wymuszanie wkurza i jakby mi ktos dupe trul o jakies zdjecie to bym tym bardziej nie chciala zrobic
nie widze problemu ze ktos publikuje zdjecia z urodzin z kolegami a nie z nia jaka tu masz niekonsekwencje?
nie chce postowac zdjec z dziewczyna
ja jak jade na urlop to wstawiam zdjecia siebie a meza nie wstawiam mimo ze jest obok co to jest jakis przymus wstawiac partnera?[/QUOTE]


Zgoda. Ale to mógłby jej to powiedzieć, ze on nie chce robic sobie z nią fotek. A do jej zdjeć pozować będzie jak do tej pory.

Tutaj myśle, ze warto pogadać.
I on tez powienien sie wypowiedzieć w tej kwestii.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 19:54   #29
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

naprawde musi jej to powiedziec?
przeciez to widac co tu gadac po proznicy
nie podoba jej sie ze nie wstawia fotek z nia,jest to nie do przejscia?pora sie rozstac w takim razie ,nie po drodze im ,niech szuka takiego ktory bedzie wstawial wszystko na facebook
mam taka kolezanke co kilka dni"randka z mezem" kwiatki od meza " na facebooku a w pracy ryczy bo maz wali ja po rogach ,zauwazylam ze czesto im bardziej kochajaca para na facebooku tym gorszy syf w realu
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 20:02   #30
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: On nie wstawia ze mną zdjęć

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87843270]naprawde musi jej to powiedziec?
przeciez to widac co tu gadac po proznicy
nie podoba jej sie ze nie wstawia fotek z nia,jest to nie do przejscia?pora sie rozstac w takim razie ,nie po drodze im ,niech szuka takiego ktory bedzie wstawial wszystko na facebook
mam taka kolezanke co kilka dni"randka z mezem" kwiatki od meza " na facebooku a w pracy ryczy bo maz wali ja po rogach ,zauwazylam ze czesto im bardziej kochajaca para na facebooku tym gorszy syf w realu[/QUOTE]


No skoro ona mu mowi, ze tego chce to powiem powiedzieć, ze on nie.


Ja nawet nie mam fb. Jak miałam to zdjeć nie Wrzucałam wcale. Na insta tez.


Ziarenko prawdy w tym co piszes jest.
Sama znam wiele takich par.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-15 07:02:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.