Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-11, 10:20   #31
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87837719]Ja spotkalam duzo chamskich facetow i mnie to nie dziwi. Jesli jakis by sprobowal narzekac ze mam takie zainteresowanie a nie inne to od razu pogonilabym. Nie przejmuj sie i jak Ci tu pisali nie probuj sie zmieniac na sile.
[/QUOTE]

Moja siostra również nieco już spotkała, a tinderuje od niedawna. Niestety zdarzają się ludzie ewidentnie zaburzeni. Oczywiście ona od razu blokuje takich.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 10:20   #32
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Kiedyś dawno, dawno temu uprawiałam wspinaczkę skałkową. Chociaż uprawiałam to za duże słowo, bardziej bedzie pasowało pasjonowałam się. Ale dzięki temu hobby i rozmowie o nim na rozmowie kwalifikacyjnej dostałam pierwszą pracę
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 10:26   #33
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Na moje nietypowe hobby cześć facetów od razu ucieka. Widziałam pare razy jak im mina opadła, wiec potem już trzymałam to dla siebie. Wiec to tez nie jest tak, ze oni tacy super wyzwoleni i otwarci.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 10:27   #34
kam_illa
Przyczajenie
 
Avatar kam_illa
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 19
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Ja zawsze zwracałam uwagę na to, żeby facet miał zainteresowania ale nigdy nie oczekiwałam, by były to pasje „na pokaz”. Po prostu lubię, gdy człowiek ma coś, co go kręci. Sama uwielbiam historię, na tym punkcie mam kompletnego bzika, znam się też na kinie, literaturze rosyjskiej, motoryzacji, sztuce, polityce, lubię się uczyć języków obcych, czy poznawać nowe miejsca. Też zdarzyło mi się usłyszeć, że jestem „nudna”. Jeden koleś kiedyś usunął mnie z par gdy dowiedział się, że nie umiem pływać i tańczyć pole dance. Chciałabym się nauczyć pływać ale DLA SIEBIE. W życiu nie robiłabym tego na pokaz. Spotkałam wielu facetów, którzy na początku dużo oczekiwali i mieli wysokie mniemanie o sobie, a po czasie okazywało się że są nudni jak flaki z olejem i traktują innych z góry. Jeden gdy powiedziałam, że interesuję się motoryzacją pociągnął temat w ten sposób: „No to słucham, co wiesz o swoim aucie, zobaczymy, czy naprawdę się interesujesz, czy tylko próbujesz mi się przypodobać”. Serio?
kam_illa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 10:28   #35
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Na moje nietypowe hobby cześć facetów od razu ucieka. Widziałam pare razy jak im mina opadła, wiec potem już trzymałam to dla siebie. Wiec to tez nie jest tak, ze oni tacy super wyzwoleni i otwarci.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skręca mnie z ciekawości, co to .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 10:30   #36
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Ja nigdy nie spotkałam faceta, który by się interesował himalaizmem jak ja :P
Nie wiedzieli nawet kto to Kukuczka.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 10:31   #37
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Napisałam post na temat, Ty wyciągnęłaś z niego to o pasji i zainteresowaniach, a jak się dowiedziałaś, o co chodziło, to piszesz, że autorce zarzucono, że nie ma ciekawych zainteresowań. Jaki to ma związek?
Niech sobie jest zagłębiona jak chce przecież. A uważam wręcz, że to jej rozmówcy z portalu mają chyba problem na gruncie określenia, że nie każde ich zainteresowanie to jest jakaś super pasja życiowa. Ot i tyle.
Ale ich zainreresowanie nie musi byc super pasją, bo może ktoś sie interesuje sztukami walki i since-fiction, więc uznali, że szukają kogoś innego niż dziewczyna, która interesuje się fotografią i podróżami. Mieli do tego prawo. I w zasadzie nie wiem jaka to różnica czy te sztuki walki to hobby czy pasja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-11, 10:33   #38
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Skręca mnie z ciekawości, co to .

Stawiam tarota i wierze w „magiczna” moc kryształów. Mało kto będzie Cię traktowal poważnie jak im wyskoczysz, ze serio się tym zajmujesz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 10:36   #39
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Stawiam tarota i wierze w „magiczna” moc kryształów. Mało kto będzie Cię traktowal poważnie jak im wyskoczysz, ze serio się tym zajmujesz.
Mój kolega, mocno wkręcony w takie rzeczy, byłby zachwycony. Sama trochę wierzę w takie rzeczy, ale stawiam zwykłe karty. Tarota się boję i unikam.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 10:36   #40
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez kam_illa Pokaż wiadomość
Ja zawsze zwracałam uwagę na to, żeby facet miał zainteresowania ale nigdy nie oczekiwałam, by były to pasje „na pokaz”. Po prostu lubię, gdy człowiek ma coś, co go kręci. Sama uwielbiam historię, na tym punkcie mam kompletnego bzika, znam się też na kinie, literaturze rosyjskiej, motoryzacji, sztuce, polityce, lubię się uczyć języków obcych, czy poznawać nowe miejsca. Też zdarzyło mi się usłyszeć, że jestem „nudna”. Jeden koleś kiedyś usunął mnie z par gdy dowiedział się, że nie umiem pływać i tańczyć pole dance. Chciałabym się nauczyć pływać ale DLA SIEBIE. W życiu nie robiłabym tego na pokaz. Spotkałam wielu facetów, którzy na początku dużo oczekiwali i mieli wysokie mniemanie o sobie, a po czasie okazywało się że są nudni jak flaki z olejem i traktują innych z góry. Jeden gdy powiedziałam, że interesuję się motoryzacją pociągnął temat w ten sposób: „No to słucham, co wiesz o swoim aucie, zobaczymy, czy naprawdę się interesujesz, czy tylko próbujesz mi się przypodobać”. Serio?
Mam podobne zainteresowania co Ty, tylko zamiast motoryzacji jest to piłka nożna. Nigdy nie usłyszałam, że jestem nudna wręcz przeciwnie. Na tinderze spotkałam wielu facetów, którzy interesują się historia i polityką i mają dużą wiedzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 10:38   #41
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Mam podobne zainteresowania co Ty, tylko zamiast motoryzacji jest to piłka nożna. Nigdy nie usłyszałam, że jestem nudna wręcz przeciwnie. Na tinderze spotkałam wielu facetów, którzy interesują się historia i polityką i mają dużą wiedzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja miałam zarzuty, że no jak mogę się nie interesować polityka? Facet mimo wszystko codziennie podsyłał mi artykuły o politykach parę lat temu, to w końcu go opierdzieliłam.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-11, 10:41   #42
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Stawiam tarota i wierze w „magiczna” moc kryształów. Mało kto będzie Cię traktowal poważnie jak im wyskoczysz, ze serio się tym zajmujesz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Interesuje się interpretacją snów, czakrami, kronikami akaszy, trochę reiki i ziołami. Byłabym zachwycona
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 10:45   #43
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Interesuje się interpretacją snów, czakrami, kronikami akaszy, trochę reiki i ziołami. Byłabym zachwycona
I to faktycznie jest prawda z tymi snami? Bo jak sprawdzałam ciekawsze sny w sennikach, to różne znaczenia były

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 10:47   #44
FajnaMarta
Raczkowanie
 
Avatar FajnaMarta
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 267
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Ciekawy wątek. Nie przypuszczałam nawet, że ktoś może wyskoczyć z takimi zarzutami jak faceci na których trafiła autorka. Coś mi się zdaje, że sami nie są zbyt interesujący, a wymagania mają jak Himalaje. Takie teksty i poziom zachowania kojarzą mi się z zagubionymi incelami z nudnym życiem.
A co do zainteresowań to każdy ma prawo mieć swoje i masz rację, że nic nie ściemniasz.
Tylko może nie wdawaj się już w dyskusje z takimi kolesiami, szkoda czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FajnaMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 10:47   #45
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Mój kolega, mocno wkręcony w takie rzeczy, byłby zachwycony. Sama trochę wierzę w takie rzeczy, ale stawiam zwykłe karty. Tarota się boję i unikam.
Właśnie niepotrzebnie. Tarot na dużo złego PR, ale nie jest w żaden sposób niebezpieczny. Niemniej zaręczam Wam, ze to dobry sposób na odstraszenie faceta. Większość nie wierzy i trochę pogardza, ale na wszelki wypadek się boi
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Interesuje się interpretacją snów, czakrami, kronikami akaszy, trochę reiki i ziołami. Byłabym zachwycona
Piona! Uważam, ze współczesna nauka ma za mało narzędzi, żeby uchwycić niektóre prawa rządzące wszechświatem, a które bezsprzecznie istnieją.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 10:53   #46
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Stawiam tarota i wierze w „magiczna” moc kryształów. Mało kto będzie Cię traktowal poważnie jak im wyskoczysz, ze serio się tym zajmujesz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio jednemu napisałam, że wierzę w kosmitów i ich ingerencję w nasz świat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 10:54   #47
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87838335]Ja nigdy nie spotkałam faceta, który by się interesował himalaizmem jak ja :P
Nie wiedzieli nawet kto to Kukuczka.[/QUOTE]

Ja z kolei na odwrot. Mialam kiedys chlopaka, ktory chyba urodzil sie z liną i czekanem, dla ktorego gory to byla najwieksza milosc. W sumie to dzieki niemu tez zaczelam sie wspinac.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 11:00   #48
mariola_rudakowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 289
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Ja też zajmuję się Tarotem+ kartami klasycznymi .Powiem Wam

w sekrecie że nie tylko mężczyźni i nie tylko na Tinderze którego nie znam,w taki sposób się zachowują.Takie same albo i podobne są kobiety.Takich można też znaleźć i na fejsie.Niestety.
Ja ze swoimi pasjami,wśród których jest także historia XVII wieku,staram się nie wychylać i
zwykle zwierzam się z tego ze to akurat jest moja pasja,tylko takim,co do których jestem pewna

że mogę o tym napisać.Chłopa sobie nie szukam,bo i po co mi ktoś,kto będzie wyśmiewał moje pasje.Znajomych także mam nie wielu...

Edytowane przez mariola_rudakowska
Czas edycji: 2020-05-11 o 11:01
mariola_rudakowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 11:00   #49
Achitofel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Nie martw się, ja mam stereotypowo niekobiecą pracę i przyciągam na tinderze inny rodzaj okazów - panów, którzy po kilku pierwszych wiadomościach czują się w potrzebie dać mi znać, że "nie jestem jak inne kobiety" czy "miło wreszcie spotkać kogoś z osobowością/zainteresowaniami". A wszystko to są w stanie ocenić po trzech zdjęciach i dwóch zdaniach opisu. Bo oczywiście wszystkie księgowe, tłumaczki i nauczycielki to jedna masa niewarta uwagi i tylko "męskie" zajęcia są warte pochwały.

Teraz od razu blokuję takich delikwentów, ale wcześniej kilka razy zdarzyło mi się dopytać co jest w nich takiego wyjątkowego. Okazuje się, że panowie ceniący niesztampowość ostatnio widzieli w kinie film Marvela, książkę przeczytali w 2018, a palenie marihuany uważają za zainteresowanie.

Niestety trzeba się liczyć z tym, że randkowanie online przyciąga nie tylko dobrych, wartych poznania ludzi, ale też kreatury, którym internet umożliwia życie w alternatywnej rzeczywistości.

Edycja: żeby nie było, że wszyscy są źli - zdarzyło mi się poznać na portalu osoby z którymi utrzymuję kontakt do dzisiaj i czasem się spotykamy, jeśli akurat przebywam w danym kraju. Po prostu nie można się przejmować osobami niewartymi uwagi.

Edytowane przez Achitofel
Czas edycji: 2020-05-11 o 11:03
Achitofel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-11, 11:03   #50
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
I to faktycznie jest prawda z tymi snami? Bo jak sprawdzałam ciekawsze sny w sennikach, to różne znaczenia były

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Owszem, ale nie opierałabym samej idei interpretacji snów tylko o senniki. W zasadzie to senniki traktuję w większości jak horoskop z gazety. Może być jakąś wskazówką, ale to jeszcze daleka droga do intepretacji.
Sama dopiero się uczę .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 11:27   #51
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez mariola_rudakowska Pokaż wiadomość
Ja też zajmuję się Tarotem+ kartami klasycznymi .Powiem Wam

w sekrecie że nie tylko mężczyźni i nie tylko na Tinderze którego nie znam,w taki sposób się zachowują.Takie same albo i podobne są kobiety.Takich można też znaleźć i na fejsie.Niestety.
Ja ze swoimi pasjami,wśród których jest także historia XVII wieku,staram się nie wychylać i
zwykle zwierzam się z tego ze to akurat jest moja pasja,tylko takim,co do których jestem pewna


że mogę o tym napisać.Chłopa sobie nie szukam,bo i po co mi ktoś,kto będzie wyśmiewał moje pasje.Znajomych także mam nie wielu...

Ciekawe


Ja tam właśnie się wychylam i mam gdzieś kto co myśli.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2020-05-11 o 11:29
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 11:37   #52
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87838586]Ciekawe


Ja tam właśnie się wychylam i mam gdzieś kto co myśli.[/QUOTE]No dokładnie takie osoby są mega ciekawe. Zwłaszcza, że w historia XVII w to nie jest coś strasznego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 11:45   #53
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Ja sie zaczełam zastanawiać czym się interesowali panowie z którymi rozmawiałam czy sie spotkalam i było to głównie:

Jazda na rowerze
Góry
Siłownia
Planszówki
Filmy

Takze naprawde bez szału.

Jedynym ciekawym zainteresowaniem u faceta z ktorym sie spotykalam byl masaż azjatycki wszelaki (nawet certyfikaty na to mial)

To z reguly ja mam ciekawsza prace czy byla prace (tester gier), to ja mam pasję i ciekawe zainteresowania.

Fajnym przykladem jak niewiel trzeba zeby zaciekawic swoimi zainteresowaniami jest facet z ktorym teraz rozmawiam ktory sie zna na kraftowym piwie, duzo wie i widac ze faktycznie go jara.
Ja wole wino, ale ma u mnie ogromnego plusa ze "wchodzi głebiej" niz w samo picie
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 11:47   #54
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
No dokładnie takie osoby są mega ciekawe. Zwłaszcza, że w historia XVII w to nie jest coś strasznego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No dokładnie, ja to podziwiam takie osoby.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 11:49   #55
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Ja sie zaczełam zastanawiać czym się interesowali panowie z którymi rozmawiałam czy sie spotkalam i było to głównie:

Jazda na rowerze
Góry
Siłownia
Planszówki
Filmy

Takze naprawde bez szału.

U mnie podobnie było. Także dupy nie urywa.


Mój mąż lubi dłubać w kompach tak jak ja w urządzeniach medycznych, więc się tutaj zgraliśmy
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 11:51   #56
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, może Ty piszesz naprawdę trochę przydługie wiadomości. Podobno się powinno pisać zawsze trochę mniej niż facet napisał a takie bardzo długie maile mogą się zacząć wydawać trochę nudne
Poradnik podrywu.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87837995]Ja mam pasje, ale gdy słyszę, że "jest męska" lub "w końcu jakaś dziewczyna która się interesuje czymś" to żegnam takiego pana. On nie lubi kobiet i nie umie tego ukrywać

I sory jak ktoś raz skoczył ze spadochronem to niech nie nazywa tego swoim zainteresowaniem XD

Faceci są roszczeniowi i to mnie odrzuca. Ty masz być taka i taka a on może łaskawie na ciebie spojrzy XD no dzięki.

Często z góry uważają dziewczyny za głupsze i słabsze. A tak ten świat stoi ze to kobiety są bardziej elastyczne i samodzielne.

On mi może wrzucać że nie zwiedziłam Azji z plecakiem ale ja przynajmniej nie mam 30 lat i nie mieszkam dalej z mamą która codziennie mi postawia obiad pod nos.

Olej ich.

Niech leczą swoje frustracje gdzie indziej.[/QUOTE]

Jaką masz pasją, którą określają mianem męskiej?
Bo kobiety roszczeniowe się nie zdarzają.
Sorry, ale ja np. uważam kobiety za słabsze fizycznie. Czy to mnie skreśla w Twoich oczach?
Akurat świat tak wygląda, bo powstały zawody, które niczego konkretnego nie dają, a służą zarabianiu kasy. Jakby pandemia była bardziej prawdziwa, to wiele z tych zawodów by musiało zniknąć.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Stawiam tarota i wierze w „magiczna” moc kryształów. Mało kto będzie Cię traktowal poważnie jak im wyskoczysz, ze serio się tym zajmujesz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem co Cię dziwi. To dosyć nietypowe wierzenia. Ciekawe, że jak ktoś wierzy w faceta z brodą w chmurce, to jest na tym portalu wyśmiewany na wszystkie możliwe sposoby. Nieważne nawet, że często ta wiara idzie w parze z godnym pochwały systemem moralnych wartości.
Co innego karty i magiczne kamyczki. O, to jest godne podziwu.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Interesuje się interpretacją snów, czakrami, kronikami akaszy, trochę reiki i ziołami. Byłabym zachwycona
Akurat w znaczenie snów wierzę. Zdarzały mi się tzw. prorocze. Może to zwyczajnie podświadoma moc intuicji i inteligencji.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 11:53   #57
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Ta, inteligencji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 11:53   #58
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Fajnym przykladem jak niewiel trzeba zeby zaciekawic swoimi zainteresowaniami jest facet z ktorym teraz rozmawiam ktory sie zna na kraftowym piwie, duzo wie i widac ze faktycznie go jara.
Ja wole wino, ale ma u mnie ogromnego plusa ze "wchodzi głebiej" niz w samo picie

Dosłownie wszystko może być ciekawe jeśli sie odpowiednio do tego podejdzie. Ale to tez trzeba być otwartym na druga osobę, a nie z góry wartościować zainteresowania według tylko sobie znanego klucza.

Swoją droga historia kojarzy mi się z bardziej męskim zainteresowaniem. Tzn wielu moich kolegów pasjonowało się jakimś konkretnym okresem czy historia ogolnie. Na tych wszystkich zlotach historycznych tez bardziej przodują panowie.

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość



Nie wiem co Cię dziwi. To dosyć nietypowe wierzenia. Ciekawe, że jak ktoś wierzy w faceta z brodą w chmurce, to jest na tym portalu wyśmiewany na wszystkie możliwe sposoby. Nieważne nawet, że często ta wiara idzie w parze z godnym pochwały systemem moralnych wartości.

Co innego karty i magiczne kamyczki. O, to jest godne podziwu.
A gdzie napisałam, ze mnie coś dziwi? Hobby jak hobby, nietypowe bo ponoć na takie jest branie. Mowie autorce, ze tez niekoniecznie. Po co się starasz wartościować moje hobby? Nie oczekuje ani podziwu ani zrozumienia ani zupełnie nic. Właśnie takie wartościowanie jest szkodliwe, bo potem osoby jak Autorka żyją w przekonaniu, ze ich zainteresowania są gorsze od zainteresowań kogoś innego.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ava_
Czas edycji: 2020-05-11 o 11:59
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 11:54   #59
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Dosłownie wszystko może być ciekawe jeśli sie odpowiednio do tego podejdzie. Ale to tez trzeba być otwartym na druga osobę, a nie z góry wartościować zainteresowania według tylko sobie znanego klucza.

Swoją droga historia kojarzy mi się z bardziej męskim zainteresowaniem. Tzn wielu moich kolegów pasjonowało się jakimś konkretnym okresem czy historia ogolnie. Na tych wszystkich zlotach historycznych tez bardziej przodują panowie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Otóż to


Kurde z tym, że 3ba pisać mniej niż facet napisał jeszcze się nie spotkałam xD

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2020-05-11 o 11:55
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 11:59   #60
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Faceci i ich wymagania odnośnie zainteresowań

Chyba sporo ludzi zwyczajnie wchodzi na te portale się powyżywać na płci przeciwnej. Znam taką osobę i szczerze nie wiem czego innego tam szuka, wszyscy są debilami, ale codziennie i tak dziubie w telefonie. I tak, ma bardzo dużo przykrych związkowych doświadczeń za sobą. Więc jak dla mnie tacy ludzie odbijają sobie czyimś kosztem swoje porażki. Jeśli dodać do tego niską inteligencję i niemożliwość łączenia pewnych faktów do kupy, typu, skoro cisnę dziewczynie, że podróże to nie hobby, to nie wyskakuję ze swoim oglądaniem meczy, bo wyjdę na debila, no to mamy co mamy.

Trzeba brać na to dużą poprawkę przed zalogowaniem się.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-12 19:45:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.