Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-22, 19:27   #61
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Pominieta tabletka ,pierwsza po 7 dniowej przerwie?

Cytat:
Napisane przez ETERNITY
Hehehe-no tośmy się dogadałyGapa ze mnie i tyleTeż piszę z pracy i czytałam wszystko tak szybko,że niemal bez zrozumieniaAle przynajmnjej znam odpowiedź na pytanie i mam nadzieje że za 9 miesięcy nie będę bawić dzieciaczków(tfu tfu)
Ja z domu..nawet tu mnie robota dopadła
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 19:33   #62
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Pominieta tabletka ,pierwsza po 7 dniowej przerwie?

przynajmniej jaśniej myślisz ode mnie
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-27, 21:48   #63
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Question Dot.: ostatnia tabletka z opakowania

sorki ze tu pisze ale nie moge sie połapac w tym forum co i jak zaczynac. mam takie pytanie: jak to jest z zazywanie tabletek..tzn jesli biore tabletki o godzinie 21, i jedego dnia wezme o 20, nastepnego o 22 potem znowu o 21 to spowoduje to zmniejszenie działania tabletki? wiem ze na ulotce jest napisane ze do 12 godzin jest ciagłosc ale jesli mam przesuniecia do 1 godziny to tabletki moga byc mało skuteczne albo nieskuteczne?
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-27, 22:05   #64
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: ostatnia tabletka z opakowania

Cytat:
Napisane przez maarchewka
sorki ze tu pisze ale nie moge sie połapac w tym forum co i jak zaczynac. mam takie pytanie: jak to jest z zazywanie tabletek..tzn jesli biore tabletki o godzinie 21, i jedego dnia wezme o 20, nastepnego o 22 potem znowu o 21 to spowoduje to zmniejszenie działania tabletki? wiem ze na ulotce jest napisane ze do 12 godzin jest ciagłosc ale jesli mam przesuniecia do 1 godziny to tabletki moga byc mało skuteczne albo nieskuteczne?
Myślę, że naprawdę nie masz się czym przejmować. Na ulotce napisane jest, że należy przyjmować tabletki o tej samej porze, a nie godzinie, więc myślę, że takie drobne przesunięcie nie będzie miało żadnego wpływu na skuteczność tabletek
vretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-28, 10:37   #65
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: ostatnia tabletka z opakowania

Cytat:
Napisane przez maarchewka
sorki ze tu pisze ale nie moge sie połapac w tym forum co i jak zaczynac. mam takie pytanie: jak to jest z zazywanie tabletek..tzn jesli biore tabletki o godzinie 21, i jedego dnia wezme o 20, nastepnego o 22 potem znowu o 21 to spowoduje to zmniejszenie działania tabletki? wiem ze na ulotce jest napisane ze do 12 godzin jest ciagłosc ale jesli mam przesuniecia do 1 godziny to tabletki moga byc mało skuteczne albo nieskuteczne?
przesuniecie brania tabletek o 3h w tyl czy w przod nie wplywa na antykoncepcje...

zreszta margines bledu masz do 12h, tyle ze ja nie radze skakac z godziny na godzine, np. dzis bierzesz o 21 a jutro juz o 13...takie hustawki nie sa wskazane...
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-28, 14:01   #66
agusia_1988
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 121
Smile Dot.: ostatnia tabletka z opakowania

a dodajac co do miesiaczki to u mnie po okolo 5 opakowaniach mi sie okres uregulowal.wiec ty masz narazie 2 opakowanie (skonczylas)wiec bedziesz miala (to zalezy od kobiety)hustawke miesiaczek. raz mozesz dostac w piatek a raz np w poniedzialek.jezeli bierzesz regularnie a nie masz miesiaczki to raczej nie powinnac byc w ciazy, a jezeli bedzie to branie nie regularne i nie ma miesiaczki to ciaza jest prawdopodobna.
agusia_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-09, 12:41   #67
IzabelaRak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 23
Zapomniałam tabletki, dwa razy w tym miesiacu.

Mam poważny problem, otóż zapomniałam w tym miesiacu dwukrotnie przyjac tabletki (microgynon) jestem juz mamą, i narazie zaplanowaliśmy z męzem ze narazie juz nie bede. Ale ten miesiąc miałam wyjatkowo trudny i zabiegany i tak się stało ze zapomniałam. Najpierw to była zapomniana w 9 dniu cyklu i 10 dnia przjełam dwie naraz chociaż wiem ze tak nie wolno ale zapomniałam, po tym pojawiło się plamienie, poszłam do lekarza i powiedział mi że to dlatego ze pomyliłam. Ale ostatnio przeszłam samą siebie bo zapomniałam o 3 pigułkach trzech ostatnich z opakowania.Przyjęłam je oczywiście ale nie tak jak powinnam. I teraz czekam na okres. nie wiem co mam dalej robić.
IzabelaRak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-09, 12:55   #68
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Zapomniałam tabletki, dwa razy w tym miesiacu.

po pierwsze zastosowac moze inna metode np. spirala lub właczyc sobie budzik w tel. kom. ktory bedzie przypominał o pigulce.

po drugie zrobic test ciazowy.bardziej niepokoilabym sie tymi w 9 i 10 dni niz 3 ostatnimi ktore bym sobie odpusciala i przesunela okres o 3 dni.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-09, 13:08   #69
IzabelaRak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 23
Dot.: Zapomniałam tabletki, dwa razy w tym miesiacu.

Cytat:
Napisane przez paula78
po pierwsze zastosowac moze inna metode np. spirala lub właczyc sobie budzik w tel. kom. ktory bedzie przypominał o pigulce.

po drugie zrobic test ciazowy.bardziej niepokoilabym sie tymi w 9 i 10 dni niz 3 ostatnimi ktore bym sobie odpusciala i przesunela okres o 3 dni.
O spiralę juz wypytywałam 3 lekarzy no i do cholery nikt mi nie udzielił takiej jak bym oczekiwała odpowiedzi. Tj mój lekarz powiedział że lepsze są tabletki ale jak masz cały dzień taki młyn jak ja z upiornym dwulatkiem??? Dzieki za odpowiedz.
IzabelaRak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-09, 13:13   #70
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Zapomniałam tabletki, dwa razy w tym miesiacu.

Cytat:
Napisane przez IzabelaRak
O spiralę juz wypytywałam 3 lekarzy no i do cholery nikt mi nie udzielił takiej jak bym oczekiwała odpowiedzi. Tj mój lekarz powiedział że lepsze są tabletki ale jak masz cały dzień taki młyn jak ja z upiornym dwulatkiem??? Dzieki za odpowiedz.
a jakiej odpowiedzi oczekiwalas?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-09, 13:21   #71
dr W.Kazimierak
Rozeznanie
 
Avatar dr W.Kazimierak
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 559
Dot.: Zapomniałam tabletki, dwa razy w tym miesiacu.

CO do nieregularności w przyjmowaniu tabletek - z pewnością rośnie ryzyko ciąży, szczególnie jeżeli dotyczyło to tych z pierwszej połowy listka.
Ja duże może być zmniejszenie skuteczności??
Tu już sprawa bardzo indywidualna. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje.

Co do wkładki wewnątrzmacicznej - pisłem parę razy na ten temat, proszę znaleźć w moich postach - mimo pewnych wad, ograniczeń - bardzo dobra metoda antykoncepcji o zdecydowanie wysokiej skuteczności i niewielkiej, w sumie liczbie powikłań.
__________________
Dr Wojciech Kazimierak
www.twojginekolog.pl
tel. 0609 93 93 93 - sprawy pilne, umawianie wizyt
Leczenie nie może być bardziej uciążliwe od choroby
dr W.Kazimierak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-28, 07:33   #72
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Unhappy Pominięta tabletka

TROSZKE DUŻO NAPISAŁAM ALE PROSZE SIE NIE ZNIECHĘCIĆ I PRZECZYTAĆ

Przejrzałam wszystkie wątki na ten temat ,ale nie dały mi one do końca odpowiedzi. Mam problem poniewaz kilka dni temu konczyłam opakowanie pigułek ,zostały mi trzy. Zawsze biore je o godzinie 20.00 ,ale tym razem zapomniałam o jednej pigułce i przypomniałam sobie on iej dopiero rano jak sie obudzilam o 8.30 - odrazu wzielam tą o której zapomniałam (i jeszcze zostały dwie),ale minęło już ok 13 godzin Niestety jak wzięłam ulotke to było napisane ,że w takim przypadku albo przerwać branie pigułek albo brać non stop ,bez przerwy. Nie wszystko było jasno napisane ,ale chciałam zrobic przerwe i ja zrobilam. Biore pigułki prawie od 2 lat i taka sytuacja zdarzyła mi sie pierwszy raz. Kiedys zapomniałam ale w nocy sie obudziłam by wziac pigułke a jak opowiedzialam o tym swojemu lekarzowi ginekologowi to on powiedzial ze niepotrzebnie bralam ta druga bo to jest zbedne ,ze nic by sie nie stalo... no ale mimo wszystko jednej bym nie wziela :| Wiec chcialam zapytac czy fakt ze to przed przed ostatnia pigułke wzielam po 13 godzinach powoduje ze po okresie (bo juz mi sie zaczal ,tak jak zawsze ) bede musiala od nowa pigułki brac i one nie dadzą mi żadnej skuteczności ?
Mam nadzieje ze to nie prawda
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 09:33   #73
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ważne pytanie do Pana ginekologa

po okresie bierzesz nowe opakowanie i jest wszytsko ok.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 10:14   #74
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: Ważne pytanie do Pana ginekologa

ja tez raz zapomnialam tabletki i na drugi dzien dopiero sobie przypomnialam.Zazylam ja i bralam dalej wedlug opakowanie dostalam normalnie okres i bylo wszystko ok
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 10:55   #75
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Dot.: Ważne pytanie do Pana ginekologa

mam nadzieje ze wszystko bedzie ok bo na recepcie nie bylo napisane ze w takim wypadku dokoncz opakowanie ,zrob przerwe i rozpocznij nastepne jak zawsze , no ale skoro mowicie ze bedzie ok to pewnie same przez to przeszlyscie
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 19:26   #76
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Zapomniana pierwsza tabletka z nowego opakowania

Witam,

mam pewien problem.Zawsze przyjmowałam pierwszą tabletkę z nowego opakowanie
w poniedziałek.Przez te święta pomyliły mi się dni i pierwszą przyjełam we
wtorek.Czyli zamiast 8 dni przerwy zrobiłam 8 czy ma to wpływ na działanie
antykoncepcyjne.Szyukałam w ulotce ale nic nie znalazłam.Mój ginekolog jest
na urlopie więc nie mam jak się zwrócić do niego o radę.
Bardzo proszę o dopowiedź.
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 21:15   #77
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Zapomniana pierwsza tabletka z nowego opakowania

pigułki z pierwszego tygodnia są bardzo ważne, a przerwy nie wolno wydłużać, jeśli chcemy być zabezpieczone.

1 tabletka zapomniana w pierwszym tygodniu stosowania:
Należy jak najszybciej przyjąć zapomnianą tabletkę (nawet jeżeli oznacza to przyjęcie dwóch tabletek jednocześnie) a kolejne tak jak zazwyczaj. Przez następne 7 dni należy stosować dodatkową metodę antykoncepcji (metoda barierowa). Istnieje możliwość zajścia w ciążę w przypadku stosunków płciowych w tygodniu poprzedzającym zapomnienie tabletki. Należy zasięgnąć porady lekarza.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-30, 16:44   #78
sara17
Raczkowanie
 
Avatar sara17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17
Dot.: Ważne pytanie do Pana ginekologa

Wiecie juz was rozumiem, ja dzisiaj tez przespałam alarm w telefonie i wzielam 9 godz po... Niby wiem ze wszystko ok ale stres jest...
__________________
-= Float like a butterfly sting like a bee =-
Muhammad Ali

sara17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-01, 14:28   #79
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Dot.: Ważne pytanie do Pana ginekologa

Bardzo prosze o odpowiedź Pana doktora
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-02, 13:12   #80
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
zapomnialam tabletek przez 2 dni...

Dziewczyny sluchajcie...
Troche sobie narozrabiałam...
Od razu mowie ze nie chodzi mi tu o zajscie z ciaze bo nie mam aktualnie partnera ale porzadek musi byc z tymi tabletkami...

Tak wiec z poprzedniego opakowania wzielam tylko 20 tabletek bo wyjechalam na swieta i zapomnialam wziac tej jednej ostatniej...
Po 7 dniach mialam zaczac tak wiec wzielam ta ostatnia 21 tabletek, potem nie chcialo mi sie leciec do apteki i w sylwestra i wczoraj nie wzielam tabletek.
Czyli opuscilam 2 i 3 tabletke co teraz?
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-02, 13:22   #81
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: zapomnialam tabletek przez 2 dni...

po 7 dniach zaczelas nowy listek? jelsi tak to ok.

nie wzielas 2i 3 tabletki wiec teraz albo przerwa 7 dni i nowy listek albo bierzesz 4,5.....do 21 ,jednak skutecznosc zabezpieczenia moze troche sie obnizyc.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-02, 15:34   #82
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: zapomnialam tabletek przez 2 dni...

nie brac juz tych dwoch zapomnianych? moze chociaz ta wczorajsza?
chodzi mi tylko zeby jakos wymknac sie z tej sytauacji jak pisalam juz o zabezpieczenie mi nie chodzi, bo nie wspolzyje teraz.
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-02, 21:17   #83
dusia1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 51
Send a message via Skype™ to dusia1000
Teraz ja zapomniałam tabletki-3 tydz.

W Sylwestra ok. 18.00 współżyłam, o 20.00 powinnam była wziąć 18. tabletkę z rzędu(Yasmin),ale że był Sylwester, to przypomniałam sobie o niej o 11.00 następnego dnia. To daje w sumie 15 godzin. Od tamtego dnia nie współżyłam i nie będę przez najbliższe dwa tygodnie, tak więc czy opłaca mi się nie robić przerwy "na okres" i rozpocząć nowe opakowanie?

P.S. pytam, bo zmieniałam niedawno tabletki i już wtedy musiałam wziąc dwa opakowania bez przerwy,a wydaje mi sie,ze nie jest to zbyt dobre dla organizmu.
dusia1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-03, 12:53   #84
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Teraz ja zapomniałam tabletki-3 tydz.

ktora to tabletka z 3tygodnia??
do pelnego zabezpieczenia wystarczy 17 tabletek..wiec jesli zapomnienie jest pozniej to potraktuj dzien zapomnienia jako pierwszy dzien przerwy..
zrob 7 dni przerwy a 8 zacznij noe opakowanie...pamietaj tylko ze zmieni ci sie dzien rozpoczecia brania tabletek
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-03, 13:16   #85
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Teraz ja zapomniałam tabletki-3 tydz.

Cytat:
Napisane przez villemcia
ktora to tabletka z 3tygodnia??
do pelnego zabezpieczenia wystarczy 17 tabletek

Skąd masz takie informacje?
Na ulotce moich tabletek jest napisane, że najważniejsze są tabletki z początku i z końca opakowania, czyli pierwszy i trzeci tydzień. Ten ostatni, ponieważ po nim następuje 7-mio dniowa przerwa.
Nigdzie nie znalazłam informacji, jakoby biorąc 17. tabletkę jestem już w pełni zabezpieczona na później. Mój lekarz utwierdził mnie w tym.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2006-01-05 o 17:54
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-03, 14:09   #86
duchota
BAN stały
 
Avatar duchota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
GG do duchota
Dot.: Teraz ja zapomniałam tabletki-3 tydz.

Taverney ma racje, nigdzie nie pisze że wystarczy 17 tabletek by mieć zapewniona antykoncepcje:/ liczy sie pierwszy i ostatni tydzien...
a znajac to jak przebiega cykl po pominieciu tabletki w trzecim tygodniu okres sie na bank spozni, raz tak miałam i czekałam na krwawienie 5 dni, w koncu zaczelam brac nowe opakowanie a okres pojawil sie na nastepny dzien i kontynuowalam podczas krwawienia, nic sie nie działo.
duchota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-03, 18:13   #87
sousa
Raczkowanie
 
Avatar sousa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 378
Dot.: Teraz ja zapomniałam tabletki-3 tydz.

nie martw sie dusiu, jestem niemalże pewna ze nie zaszłaś w ciąże.stosowanie tabletek "upośledza" nasza płodność.kobiety które odstawiaja takie tabletki sa zazwyczaj nieplodne nawet przez rok!no wiec jedna dawka przyjeta troche póxniej nie powinna niczego zmienic, skoro poziom hormonów uniemożliwiających owulacje jest u Ciebie i tak wysoki(to juz przeciez twoje kolejne opakowanie a nie pierwsze w zyciu).glowa do góry!
sousa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-03, 21:21   #88
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Teraz ja zapomniałam tabletki-3 tydz.

Cytat:
Napisane przez sousa
kobiety które odstawiaja takie tabletki sa zazwyczaj nieplodne nawet przez rok!
a ja słyszałam że jest wręcz przeciwnie.
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 07:48   #89
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Teraz ja zapomniałam tabletki-3 tydz.

Cytat:
Napisane przez naanahanae
a ja słyszałam że jest wręcz przeciwnie.

Zgadzam się w pełni. Po nowoczesnych tabletkach płodność przychodzi bardzo szybko. Mój ginekolog powiedział, że nie będę miała problemów już po pierwszych dwóch, trzech miesiącach od odstawienia, że płodność wóci szybko, regularność organizmu w tym względzie też
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 08:06   #90
dusia1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 51
Send a message via Skype™ to dusia1000
Dot.: Teraz ja zapomniałam tabletki-3 tydz.

Teraz jestem w kropce. Kazdy pisze co innego.
Tez mi sie nie wydaje,ze nawet rok po odstawieniu tabletek kobiety sa bezplodne,bo stad sie bierze tyle blizniakow, ze dwa miesiace po odstawieniu oba jajniki 'wypuszczaja' komorki jajowe,no a plemnikow do zapladniania nie brak
A zapomnialam 18. tabletki,z tym ze ja wzielam pozniej.
Chyba dla swietego spokoju zaczne nowe opakowanie bez przerwy.
dusia1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.